Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.082
|
čitano: 2.896.438
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
pukycro kaže...

The Crossing nova SF serija od 11 epizoda s ocjenom 7,7 po IMDB ......zanimljivo

 

https://www.imdb.com/title/tt6461824/?ref_=nv_sr_2 

Pisao sam već o toj seriji nedavno, kad se pojavila. Dobro je počela i izgledala obećavajuće, ali se brzo razvodnila, gledanost joj je pala i ubili su je. Tako da je se ne isplati ni početi gledati - bolje je vrijeme uložiti u nešto drugo.

7 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Cobra Kai - Najbolja serija svih vremena.

 

 

                                STRIKE FIRST

                                 STRIKE HARD

                                  NO MERCY

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Napokon pravi Karate Kid glumi
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
el.šef kaže...

Hvala!

Da li se izdvajaju neke serije od svih navedenih? Ima dosta zanimljivih ne znam ni koju bi pogledao :D

 

farscape ima dio pri kraju gdje sa vanzemaljcima posjecuju zemlju i koliko toliko je to solidno odradjeno i prvi put da vidim tako nesto u nekoj seriji...iznenadilo me, ali osjecaj je ko kad nagovaras komad na snosaj i ona nece pa nece, i taman mislis odustat, kad ona pristane i bude orgazmicna sheva...

 

Babylon 5 isto vridi pogledat, neke epske scene u toj seriji...

velka me vrućina ovladala...
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.8.2018 16:20 (Gorstak79).
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mbaksa kaže...

The Crossing nova SF serija

 

Pisao sam već o toj seriji nedavno, kad se pojavila. Dobro je počela i izgledala obećavajuće, ali se brzo razvodnila, gledanost joj je pala i ubili su je. Tako da je se ne isplati ni početi gledati - bolje je vrijeme uložiti u nešto drugo.

 Ajde, vjerovat ću ti da je zbog pada gledanosti disejblana, no meni je bila zanimljiva do zadnje epizode.

 

Ja bih na prvu rekao da scenaristi nisu znali što dalje s radnjom jer sad se priča kad su izašli iz kampa trebala proširiti na nekoliko grananja radnji, APEXI, mogući njihov dolazak, fake proročica i njena sekta, mafija, policajac i njegovi problemi..itd...mislim, imalo se materijala ali trebalo je sad uložiti puno više novaca a stvarno je moguće da je gledanost pala a više nisu mogli snimati na selu i brvnarama.

 

šteta, meni se svidjelo.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Gorstak79 kaže...

 

farscape ima dio pri kraju gdje sa vanzemaljcima posjecuju zemlju i koliko toliko je to solidno odradjeno i prvi put da vidim tako nesto u nekoj seriji...iznenadilo me, ali osjecaj je ko kad nagovaras komad na snosaj i ona nece pa nece, i taman mislis odustat, kad ona pristane i bude orgazmicna sheva...

 

Babylon 5 isto vridi pogledat, neke epske scene u toj seriji...

 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

handmaid's tale Sezona2.Ostala mi jos jedna epizoda...Sta reci,odlicna serija.Cak bolja od prve sezone.

16 godina
moderator
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Anđeo bez falinge kaže...
mbaksa kaže...

The Crossing nova SF serija

 

Pisao sam već o toj seriji nedavno, kad se pojavila. Dobro je počela i izgledala obećavajuće, ali se brzo razvodnila, gledanost joj je pala i ubili su je. Tako da je se ne isplati ni početi gledati - bolje je vrijeme uložiti u nešto drugo.

 Ajde, vjerovat ću ti da je zbog pada gledanosti disejblana, no meni je bila zanimljiva do zadnje epizode.

Ha čuj, koliko god se mi pravili da nije tako, filmovi i serije su proizvod. Ako nema gledanosti, neće se proizvoditi (osim ako netko ne da pare zbog nekakvih svojih osobnih ambicija). Ako pogledaš gledanost na Wikpediji, vidiš gotovo konstantni pad, s 8,37 kod pilota, do 3,66 milijuna ljudi kod zadnje epizode. A i kritičari nisu bili nešto oduševljeni serijom. Tako da...

 

Ne znam kako si je ti gledao - jesi onako kako su izlazile epizode ili sve odjednom? Ja sam kako su izlazile, tako da sam imao tjedan dana između epizoda da mi sjednu. I meni je kvaliteta padala iz epizode u epizodu. Znači, ne nužno zanimljivost, nego režija, scenarij, razrada likova... Da sam pogledao sve odjednom, vjerojatno bi mi sve to lakše sjelo. Šteta mi je serije jer volim pogledati Stevea Zahna, ali mene su počeli gubiti kad su ubili agenticu Ren - mislim da je to bila kardinalna greška jer je ona držala seriju na malo višem nivou.

 

###

 

Nevezano uz tu seriju, izašla pred nekoliko dana četvrta i finalna sezona serije Casual. Sezona ima manje epizoda nego prijašnje dvije (8 naspram 13) i cijela sezona je kao jedan dugački oproštaj od serije. Što mi je totalno bezveze. Serija je izgubila svoju bit u toj zadnjoj sezoni i na kraju me samo rastužila. A da ne spominjem kako je Alex neprepoznatljiv - napuhnute face i bez brade, tako da mi je često bilo teško povezati da je to onaj isti lik iz prethodnih sezona. Prvo mi uopće nije bilo jasno što mu je to s facom, dok se nisam sjetio da je u prethodnim sezonama imao neku kreativnu bradicu.

 

Ako Casual pamtite po dobrome (meni je bila jako draga serija), slobodno možete preskočiti zadnju sezonu. Bolje da je nisu ni snimili, nego da su umjesto nje dodali finalnu epozodu prethodnoj sezoni.

 

I počela druga sezona Sinner! Nisam još pogledao... Ali kako je prva bila odlična (ameri bi rekli: superb!), ovo će se sigurno gledati.

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

ijel imate preporuku dobrih serija koje su izasle zadnjih god-dvije? moze i neki sitcom sa laugh trackom al i ostali sa radnjom koja se nastalja iz epizode u epizodu

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Pogledaj Superstore, ako već nisi; serija je iz 2015., ali se još uvijek snima (mislim da nova sezona dolazi u 10. mjesecu). 

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pozdrav svima na temi 

 

Preksinoć dovrših Altered Carbon, konačno mi se ukazalo nešto slobodnog vremena.

Predobra serija sa mnoštvo zanimljivih zapleta i obrata.

Fora cyberpunk na tragu William Gibsonovog Neuromancera.

 

Treba dočekati s02, nadam se da neće upropastiti sve.

 

 

Na preporuku kolege sam započeo gledati Trust , stvarno zanimljiv uradak, Donald Sutherland razvalio.

 

Tigar Krezumica
5 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jel' itko gleda Preachera ? Ne znam zašto sam ga nastavio gledati, ali treća sezona je totalna 'ludnica'.

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Seronja nezauzet kaže...

Jel' itko gleda Preachera ? Ne znam zašto sam ga nastavio gledati, ali treća sezona je totalna 'ludnica'.

 Meni je prva sezona bila odlicna i onda totalni sh!t od druge sezone. Nevjerovatan pad u kvaliteti pa me sad uopce ne privlaci treca sezona.

5 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
aleng3 kaže...

 Meni je prva sezona bila odlicna i onda totalni sh!t od druge sezone. Nevjerovatan pad u kvaliteti pa me sad uopce ne privlaci treca sezona.

Druga sezona je stvarno bila loša, ali treća je... Ne znam. Meni je bolja i od prve. Unijeli su i dosta crne komedije u 3 sezonu. Da sada ne spojlam tu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2018 1:11 (Seronja nezauzet).
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mbaksa kaže...

Ha čuj, koliko god se mi pravili da nije tako, filmovi i serije su proizvod. Ako nema gledanosti, neće se proizvoditi (osim ako netko ne da pare zbog nekakvih svojih osobnih ambicija). Ako pogledaš gledanost na Wikpediji, vidiš gotovo konstantni pad, s 8,37 kod pilota, do 3,66 milijuna ljudi kod zadnje epizode. A i kritičari nisu bili nešto oduševljeni serijom. Tako da...

 

Ne znam kako si je ti gledao - jesi onako kako su izlazile epizode ili sve odjednom? Ja sam kako su izlazile, tako da sam imao tjedan dana između epizoda da mi sjednu. I meni je kvaliteta padala iz epizode u epizodu. Znači, ne nužno zanimljivost, nego režija, scenarij, razrada likova... Da sam pogledao sve odjednom, vjerojatno bi mi sve to lakše sjelo. Šteta mi je serije jer volim pogledati Stevea Zahna, ali mene su počeli gubiti kad su ubili agenticu Ren - mislim da je to bila kardinalna greška jer je ona držala seriju na malo višem nivou.

 

 Ajde, vjerojatno je onda broj razlog.

A što se tiče kritičara tko još normalan mari za njihovo mišljenje.

Nisu oni Nenad Polimac da bi gotivio njihovu kritiku.

Kad me nešto zanima odem na IMDB, pogledam ocjenu gledatelja i to je to.

Odgledao sam seriju u dva puta 4 epizode i resto. Sve utječe na čovjeka kad gleda seriju ili film, klima, raspoloženje, u koliko sati gledaš itd no uglavnom obožavam triler, mistery i sf pa sam možda subjektivan, ne znam...ma mamicu im j.. kapitalističku, neću više šutit

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Seronja nezauzet kaže...

Jel' itko gleda Preachera ? Ne znam zašto sam ga nastavio gledati, ali treća sezona je totalna 'ludnica'.

 A..propovjednik...

Ovdje su se uvukli u šablon, gledanost je dobra i vrte jedno te isto, sve u svemu solidna serija za pogledati nedjeljom uz ručak koju epizodu.

Meni je bila super prva sezona, a već s drugom sam skontao da ni oni ne znaju kako završiti serijal.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

https://www.imdb.com/title/tt6468322/

 

Money Heist - u top 3 serija koje sam gledao, odlična je

5 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Da li neko gleda Castle Rock po pričama Stivena Kinga i kako mu se svidja?

5 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

ONLINE :

Arrow - ceka se 7 sezona, vjerovatno i zadnja
The Flash - ceka se 5 sezona
Gotham - ceka se 5 sezona, zadnja sezona prije nego Bruce Wayne postane Batman
DC Legends of Tomorrow - ceka se 4 sezona, nadam se da nije zadnja ...
Doctor Who - prvi put zena u ulozi doktora, nadam se da nece usrati sve i da ode u LGBT fazone i slicno, ako da, onda je bye bye
The Walking Dead - ceka se sezona 9, Rick Grimes (Andrew Lincoln) napusta serijal i vjerovatno ce se okoncati sve u sezoni 10.
Black Lightning - Nova CW serija, predobra prva sezona, preporucujem svima, ceka se 2 sezona i nastavljanje u istom ritmu.

TV :
Mucke (Only fools and horses) - RTL izvlaci najbolju komediju svih vremena.
Dva i pol muskarca (Two and a half men) - Charlie Sheen otac, kada dodje Kutcher gasim.

9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao dosad sve izašle epizode Castle Rocka i serija mi se zasad sviđa, ima određenu dozu misterije, gluma je solidna i priča je dobra, 8/10 ocjena...

Prošao sam u zadnjih nekoliko mjeseci i kroz sve sezone talijanske serije Gomorrah i dajem svaku preporuku za nju, serija je izvrsna od prve epizode i priča je vrh! 

 

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
vule91 kaže...

Da li neko gleda Castle Rock po pričama Stivena Kinga i kako mu se svidja?

 gledam i vrlo dobra je.

Pošto sam kingov fan i njegova mi je svaka knjiga dobra a kad se bace na ekran serije budu solidne.

Bolje je ne čitati njegove knjige ako mislite gledati serije pravljene po njegovim knjigama.

mislim da je to tako kod svih knjiga u odnosu na "celuloidnu vrpcu"

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Dobar je Castle Rock,iako po mome mišljenju King zna poprilično ukakat kraj,ali ove 4 epizode su dosta solidne.

16 godina
odjavljen
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Castle Rock

 

Za sada vrlo dobro, baš serija po mom ukusu.

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

 

La mujer en el espejo

Da li neko zna gdje se ovo može pregledati? 

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.8.2018 22:44 (micr0).
9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?
6 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Poceo gledati Superstore.Nedavno sam vidio da je neko od forumasa napisao da gleda, pa reko ajde pogledat cu i svida mi se.
No gledam verziju koja je cenzurirana (proste stvari i to...).Zanima me da li je i originalna verzija takva ili samo ova?

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Mislim da verzije koja nije cenzurirana nema, isto kao i kod Parks and Recreation.

 

Ako te zanima zašto NBC cenzurira serije, klik.

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Vidim da nitko nije preporucio moju najdrazu seriju - Nathan For You.

 

Uglavnom serija (zapravo dokumentarac IRL) je cisto pisanje od smijeha i nevjerojatno je inteligentna.

Nesto na shemu parodije Gordona Ramseya. Dakle Nathan dode u neki struggle biznis, ducan, restoran itd. i onda predlaze i realizira presmijesne/sulude ideje da vrati kupce i promet.

Uglavnom dosta toga cak i funkcionira, ali ide u takve dubine da je bas pisanje od smijeha.

 

Dosta cesto zavrse na pravoj televiziji koje nisu skuzile da su se ovi zahebavali. Sve u seriji je pravo odnosno istinito (pravi ducani itd).

Jedno 4 epizode ove serije su mi mozda najsmijesnije epizode koje sam ikad gledao. Kao da gledam poslovne pothvate Mucki samo IRL.

 

Nathan inace pise i rezira Who is America.

 

 

Evo skec jedan:

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2018 12:50 (Mitch).
16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao La casa de papel na preporuku kolega sa foruma i mogu reci da je jedna od boljih serija.

 

Da li netko ima preporuku za zanimljivu seriju koja se moze cijeli dan gledati sa ljepsom polovinom?

5 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Nenadano iznenađenje!

Serija Telenovela, petkom, od danas, na HRT 2, u 22:55h.

 

To mi je jedna od najboljih serija ikada!

 

 

AMD2TwRvuoU 7M8UxZDk56o 9ZcWiS5B_0M wt-tHcQR67Y 1aPqO130Juw YCYaALgW80c
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice