Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.082
|
čitano: 2.898.891
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Dark.S01.

Dobra preporuka iz teme. Odlična atmosfera.... ima dual audio ali njemački jezik dodatno pridonosi atmosferi :D

 

6 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Murphy Brown (TV Series 1988–2018) 

Isuse pa dokle ta libtardska propaganda može ić? Skoro sam se ispovraćao kad sam vidio početak. Od prvog kadra pljuvačina i izrugivanje Trumpu na najjače, a na pola epizode uleti im kao gošća Hillary Clinton! I to još popraćeno burnim povicima oduševljenja iz publike i osmjesima glumaca! Totalno pristrana politički obojena serija kojoj je jedini cilj nastavak medijskog linča nad Trumpom. Neduhovito, dosado.

General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
13 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ekipa jel ima još koja serija tipa kao Tom Clancys Jack Ryan odlićna mi je serija

Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
moksha kaže...

Murphy Brown (TV Series 1988–2018) 

Isuse pa dokle ta libtardska propaganda može ić? Skoro sam se ispovraćao kad sam vidio početak. Od prvog kadra pljuvačina i izrugivanje Trumpu na najjače, a na pola epizode uleti im kao gošća Hillary Clinton! I to još popraćeno burnim povicima oduševljenja iz publike i osmjesima glumaca! Totalno pristrana politički obojena serija kojoj je jedini cilj nastavak medijskog linča nad Trumpom. Neduhovito, dosado.

Ti mora da imaš visok tlak i čir na želucu ak te sprdanje sa Trumpom,a realno treba ga sprdat, toliko pogađa.

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Disenchantment ,ne sjećam se da li se spominjalo na temi,nije na razini Futurame i Simposna ,ali je okej.

6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

pogledao pilot serije neighbours putem incursiona na kodiju...pocelo losim vicevima, i taman da cu zagasit, pa umisto na stop stisnija backspace, i dok san skonta kako ugasit usranu seriju, pogleda san cilu epizodu...humor se nesto poboljsao u drugih 15 minuta, i zavrsilo nekom polu drama/tragedijom americkom drustva i pozicijom crnaca u njemu...ne znam dovoljno o tome sto se tamo zbilja dogadja, pa ne mogu ni suditi, ali bacio bih pogled na iducu epizodu da je ima...

mene tuđi životi ne interesuju, ja sam i od moj u šok
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
"Murphy Brown (TV Series 1988–2018)
Isuse pa dokle ta libtardska propaganda može ić? Skoro sam se ispovraćao kad sam vidio početak. Od prvog kadra pljuvačina i izrugivanje Trumpu na najjače"

Hehe, s obzirom kako su se nazitardi uzjogunili oko serije i pljuckanja trumpa, serija je pun pogodak :pp
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2018 18:30 (mcf).
6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Novine - nisam gledao nego susjed, ali kaze da je odlicna, iako je domaca...

mene tuđi životi ne interesuju, ja sam i od moj u šok
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pogledao Maniac od Netflixa. Odlična mini-serija sa vrhunskom glumom i vrlo interesantnom pričom. Ako volite retro futurism osjećaj i istraživanje ljudske psihe definitivna preporuka. Budući da se radi o seriji koja vrlo vjerojatno neće imat drugu sezonu, kraj je vrlo zadovoljavajući, nema jeftinih trikova sa cliffhangerom. Definitivno nešto drugačije.
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Sharp Objects ,malo usporena ali dosta solidna serija ,isto neće biti nastavaka pa ak volite zaokružene priče pogledajte.

10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Better call Saul...

 

Sezona 4. Serija je VRH. Pogledao sam 9 epizoda i ubio bih i ostatak al posao sutra jebiga. Možda neko bolovanje da skemijam a? 

 

Krenula je sporo, tu i tamo neka naznaka Breaking Bada koji se svakom epizodom sve više osjeti pogotovo kad se uzme u obzir da su svi likovi tu. Osim Waltera i njegove obitelji te Jessiea i njegovih "frendića". 

 

4. sezona je krenula jako i očekujem da će nadmašit, bar po kvaliteti i veliki Breaking Bad. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Aj hvala bogu više, 1. i 2. sezona su mi bili ziiiiiiiijev, 3. je bila ok, imala je nekih dobrih momenata a 4.-tu imam do 9. epizode na hdd-u ali nikak da počnem gledat. Ma ako će bit upola dobro kao BB na kraju to sve bit ću zadovoljan.

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
gocc01 kaže...

Better call Saul...

 

Sezona 4. Serija je VRH. Pogledao sam 9 epizoda i ubio bih i ostatak al posao sutra jebiga. Možda neko bolovanje da skemijam a? 

 

Krenula je sporo, tu i tamo neka naznaka Breaking Bada koji se svakom epizodom sve više osjeti pogotovo kad se uzme u obzir da su svi likovi tu. Osim Waltera i njegove obitelji te Jessiea i njegovih "frendića". 

 

4. sezona je krenula jako i očekujem da će nadmašit, bar po kvaliteti i veliki Breaking Bad. 

 Steta sta tako nisu od pocetka krenuli.. pogledao sam prve 3-4 epizode i doslovno se nista nije dogodilo, nisam mogao vise nastaviti

http://trakt.tv/user/MjezZza
10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Meni su sve sezone fenomenalne. 

 

Kad pogledaš, BB je imao opaku obiteljsku dramu kad se radnja zahuktala dok BTC to odrađuje u početku. 

Sama gluma mi je dosta bolja nego u Breaking Badu jer nema slabih likova/glumaca koji su tamo bili tek da popune radnju. 

 

Pravi prequel. Čak se pojavio i onaj kemičar kaj je mijenjao Waltera pa popio metak u piksu. 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.10.2018 11:02 (gocc01).
10 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

....hm, zadnji SW filmovi su blazi uzas, mozda im serija uspije..... jako lijepi screenshot, serija krece sljedece godine, a zvat ce se "The Mandalorian" (Bobba Fett je bio jedan od njih).....

 

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Tallahassee kaže...

....hm, zadnji SW filmovi su blazi uzas, mozda im serija uspije..... jako lijepi screenshot, serija krece sljedece godine, a zvat ce se "The Mandalorian" (Bobba Fett je bio jedan od njih).....

 

 Jedino što dolazi od star warsa a da mi izgleda zanimljivo. epizoda 9 me uopće ne zanima, ni ne znam šta se događa s time. redatelj je jon favreu koji mi čak i ulijeva povjerenje, barem utoliko što čovjek ima svoj renome i neće se kurvati i snimati što mu se kaže, nego će napraviti kako on misli da je ok. tojest svesrdno se nadam da će biti tako. u svakom slučaju, ako to budu pustolovine nekog mladog mandolorijanskog revolveraša/bounty huntera/ mercenaria po planetama outer rima i unknown regionsa moglo bi biti jako zanimljivo

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
luckyluke kaže...

Aj hvala bogu više, 1. i 2. sezona su mi bili ziiiiiiiijev, 3. je bila ok, imala je nekih dobrih momenata a 4.-tu imam do 9. epizode na hdd-u ali nikak da počnem gledat. Ma ako će bit upola dobro kao BB na kraju to sve bit ću zadovoljan.

 

Isto ko i ja, cekan da izade kompletna sezona da je mogu odgledat u dva dana, komentari na netu mi bude nadu i zelju za gledanjen. Sve dosad osin par scena je bilo antiklimaktično. 

teško da ce ndmasit BB jer mi je odma u startu onaj plot bija zanimljviji, no vidit cemo vrime je da Jimmy napokon postane Saul

Not funny dude
6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Zadnja epizoda Better Call Saul je bolja nego svih devet prije. puno različite radnje, likova, dinamike..sve što je u ovoj sezoni u prijašnjim umornim epizodama nedostajalo.

Sve ranije epizode ove sezone su mi bile lijene, pranje zubi deset minuta, puno praznog hoda, nišdogađanja.

 

Breaking Bad je neponovljiva serija, možda najbolja toga žanra u povijesti.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jebeno su odradili paralelu između njegovog povratka u pravni posao i odnosa tj zahlađenja u istom sa Kim. 

 

Očekujem konačno pucanje te veze koja je još i jedino ljudsko kaj mu je ostalo prije nego postane Saul the corrupted.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The World at War

Već sada nakon 5 epizoda vidim da je ovo najbolji dokumentarni serijal o drugom svjetskom ratu. Opširan (36 epizoda s preko 30 sati), s hrpom originalnih video snimaka, detaljan, fokusiran na cijelu sliku, a ne samo na ratne operacije kao većina drugih, odličan narator i hrpetina intervijuranih osoba. Prva (uspon nacizma) i treća epizoda (pad Francuske) su bolesno kvalitetno odrađene, osobno nisam vidio ništa ovako dobro snimljeno. Svevremenski serijal, bez obzira što je sniman prije 40 godina, i dobro upozorenje koliko čovječanstvo slabo pamti povijest i ponavlja iste greške. 10/10 od mene.

6 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?
General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Dali ima gdje za skinuti epizode od Locked Up Abroad 

Finger Up :)
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Haunting of Hill House

 

Nova Netflix serija,horror/drama.Serija je sporijeg tempa tako da nije za svakog,ali meni je nakon 3 odgledane epizode  za sada dosta dobra,tako da preporuka.

16 godina
odjavljen
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Better Call Saul

 

I Saul Goodman je rođen...fenomenalna serija. Zadnja epizoda savršenstvo. Koji likovi...

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mbaksa kaže...

Prati tko Mr Mercedes? Prva sezona mi je bila odlična - napeta drama/triler o masovnom ubojici. U drugoj sezoni se počelo s nadnaravnim (zamotanim u celofan od fizike), što me inicijalno zbunilo i jako živciralo, toliko da sam razmišljao prestati gledati. Serija je u osnovi u drugoj sezoni "jumpala sharka". I sad, kad sam već na pola sezone, uočim Stephen King na uvodnoj špici. I sjetim se - pa fakat, serija je nastala na temelju Kingove knjige - još se sjećam da sam toga bio svjestan kad sam gledao prvu sezonu i čudio se kako King nije uključio ništa nadnaravno ili mistično u to djelo, kad li - je, ali to je došlo na red tek s drugom sezonom.

 

Druga sezona je zasad daleko lošija te to nadnaravno zahtijeva veliku dozu "suspension of disbelief" - još uvijek se rvem s tim jer su ugurali kvantnu mehaniku, ali netočno su je ugurali - ono, kvantna mehanika im je kao podloga zašto bi to što se događa u seriji bilo moguće, no kvantna mehanika tako nešto uopće ne dozvoljava. Uglavnom, ne podvojenog sam stava sad o seriji - radije bih da je onda ili završila s prvom sezonom ili da ni u drugoj sezoni nema natprirodnih elemenata, jer oni sam kvare ono što je bilo ispričano u prvoj sezoni.

 

Definitivno se mogu sloziti sa ovim,prva sezona je bila odlicna,i unatoc tome sto je bazirana na Kingovoj noveli,nije bilo nikakvih nadnaravnih pizdarija.Druga sezona nema veze sa knjigom,nego su jednostavno nastavili pricu i nazalost skrenuli u nadnaravne vode,totalno nepotrebno.Paradoksalno,druga sezona vise lici na Kinga koji sa tom radnjom nema veze :D

 

I da, bolje je odgledati prvu sezonu i stati,nema potrebe gledati drugu sezonu.

6 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Bad Blood (TV Mini-Series 2017– ) 

Pristojan početak druge sezone.

General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Četvrta Sezona Better Call Saula mi je jedna od najboljih sezona svih serija općenito što sam gledao. Perfection. 

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Sinoc zavrsio trecu sezonu Better Call Saul. Netflix mi istice danas, ponovo cu nekad u januaru uzet pa cu tad odlgledati cetvrtu. Citam samo pohvale. 

6 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?
General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
6 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice