Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.076
|
čitano: 2.889.341
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pine Gap (TV Series 2018)

Jedva gledljiva mini serija o životu operativaca stvarne špijunske postaje za nadzor satelita u australskoj pustinji koja će poslužiti da se ubije dosada dok ne izađe Narcos: Mexico. Dosta mlako i razvučeno, ali kad nema ništa bolje može se pogledati. Izašlo je svih šest epizoda.

General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2018 10:27 (moksha).
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
geronimo4661 kaže...

The Haunting of Hill House

 

Nova Netflix serija,horror/drama.Serija je sporijeg tempa tako da nije za svakog,ali meni je nakon 3 odgledane epizode  za sada dosta dobra,tako da preporuka.

 

Odgledana serija,pa da sam sebe citiram.

 

Jako dobro je ovo bilo,odlicna kombinacija obiteljske drame i horrora.Kao sto sam rekao neki dan,serija je sporijeg tempa,i vjerujem da ce nekima biti dosadna i razvucena,ali meni je ovo  mozda i najbolja serija ove godine.

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
geronimo4661 kaže...
geronimo4661 kaže...

The Haunting of Hill House

 

Nova Netflix serija,horror/drama.Serija je sporijeg tempa tako da nije za svakog,ali meni je nakon 3 odgledane epizode  za sada dosta dobra,tako da preporuka.

 

Odgledana serija,pa da sam sebe citiram.

 

Jako dobro je ovo bilo,odlicna kombinacija obiteljske drame i horrora.Kao sto sam rekao neki dan,serija je sporijeg tempa,i vjerujem da ce nekima biti dosadna i razvucena,ali meni je ovo  mozda i najbolja serija ove godine.

 I meni je serija bila dobra. Setting je odlican, jedva koji jump scare, glumci dobri. Vise su me se dojmili sporedni glumci nego braca i sestre. Steta sto je zavrsilo kako je. Ja bi lijepu lomacu napravio :)

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

pogledao sam prvih 6 epizoda mayansa, moram priznati da mi radnja ne odgovara, više gledamo meksičke pobunjenike nego moto klub. mogla bi se serija zvati i zorro. a ono što bude oko kluba je stalno neka izdaja i tko kome šta taji. gledam i dalje jer nije da ima nešto pametnije, a i nije da je ovo preloše, nego jednostavno se događa dosta stvari koje mene osobno ne zanimaju, al odgledat ću prvu sezonu svakako pa ću vidjeti što dalje

6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

odgledao drugu sezonu odlične serije OZARK 9/10

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Treća sezona Daredevila je na Netflixu. Prve dvije su bile ok, osim JJ prve sezone najbolje od Marvel Netfilix serija pa aj ide se pogledat i treća.

Također Luke Cage otkazan također uz Iron Fista, nije da je neka šteta.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ruzcheHR kaže...

Treća sezona Daredevila je na Netflixu. Prve dvije su bile ok, osim JJ prve sezone najbolje od Marvel Netfilix serija pa aj ide se pogledat i treća.

Također Luke Cage otkazan također uz Iron Fista, nije da je neka šteta.

 
Pogledao prve dvije ep S3 i dobro je.Daredevil je slow burner sto se kaze ali je fakat dobar 

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
aleng3 kaže...
geronimo4661 kaže...
geronimo4661 kaže...

The Haunting of Hill House

 

Nova Netflix serija,horror/drama.Serija je sporijeg tempa tako da nije za svakog,ali meni je nakon 3 odgledane epizode  za sada dosta dobra,tako da preporuka.

 

Odgledana serija,pa da sam sebe citiram.

 

Jako dobro je ovo bilo,odlicna kombinacija obiteljske drame i horrora.Kao sto sam rekao neki dan,serija je sporijeg tempa,i vjerujem da ce nekima biti dosadna i razvucena,ali meni je ovo  mozda i najbolja serija ove godine.

 I meni je serija bila dobra. Setting je odlican, jedva koji jump scare, glumci dobri. Vise su me se dojmili sporedni glumci nego braca i sestre. Steta sto je zavrsilo kako je. Ja bi lijepu lomacu napravio :)

 Ok je serija ali kraj totalno bez veze,u stilu "...and they lived hapilly ever after", baš slabo.

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pozdrav.Jel moze neka preporuka kakve serije o Vijetnamskom ili drugom svjetskom ratu.

?Pgledao sam onu seriju Pacific i bas trazim nesta u takvom stilu,ali nemogu naci.Hvala

13 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Endymon kaže...

Pozdrav.Jel moze neka preporuka kakve serije o Vijetnamskom ili drugom svjetskom ratu.

?Pgledao sam onu seriju Pacific i bas trazim nesta u takvom stilu,ali nemogu naci.Hvala

Band of Brothers

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Tour of duty - najbolja ( u biti jedina) serija o vjetnamskom ratu.

Mislim da je bila prikazivana i kod nas pocetkom devedesetih?
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Kao što je navedeno Band Of Brothers - nedavno sam bio opet odgledao cijelu seriju,i stvarno mi je to najbolje serija ikad 10/10.Jednostavno obavezno za pogledati

Ako se ne varam Pacific,BOB i Generation kills je radila isto HBO ekipa.Tako da ako te zanima afganistan početkom 2000 i tako to,onda pogledaš i GK od 7 epizoda

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Malo drugačija preporuka za one koje vole dokumentarce ratne tematike.

Youtube The Great War channel.

Kanal je krenuo 2014. godine na 100tu godišnjicu početka WWI,zapravo par tjedana ranije gdje se objasnio kontekst u kojemu se sve događalo.

Koncept je da prate iz tjedna u tjedan što se događalo prije 100 godina.

Pošto se već bliži kraju ima već 200njak+ epizoda,ali ako vas zanima preporučio bi kronološko gledanje.

Epizode su cca 10ak min + speicijal od isto 10ak min,tako da ispadne 2 epizode po tjednu.

Njihov originalni kontent,voditelj je amer tako da se lagano prati ,na početku izgleda malo socijalnije ali se popravi kad im se buđet popravio.

 

Za preporuku.

13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Počeo gledati The Office US. 

Ne znam što sam čekao do sada.  Uz Parks and Recreation i Arrested Development vjerojatno jedna od boljih komedija za nasmijati se ko budala.

 

Pam mi je  

Nije supermodel, ali ima nešto privlačno kod nje. 

 

Ništa ne ostavljam nezavrš
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Izašao novi trailer za True Detective 3.

 

 

Dis gon b gud.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jel pratio tko ovu Sabrinu? Vrijedi li investirati vrijeme?

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
m77 kaže...

Jel pratio tko ovu Sabrinu? Vrijedi li investirati vrijeme?

 Liči na onu prijašnju verziju ali ovo je više horor.

9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

trenutno repriziram srpsku " Vratice se rode", ono je remek djelo...od mene 9,5/10 ocjena

 

Jutro ce promeniti sve, vrlo pitka serija o urbanoj generaciji ( starost likova 25-30 god ), od mene ocjena 7,5/10, nervira me kratko trajanje epizoda od po 20 min, kao da je sitcom, sto svakako nije...odlicni mladji glumci

9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dadotb kaže...

trenutno repriziram srpsku " Vratice se rode", ono je remek djelo...od mene 9,5/10 ocjena

 

Jutro ce promeniti sve, vrlo pitka serija o urbanoj generaciji ( starost likova 25-30 god ), od mene ocjena 7,5/10, nervira me kratko trajanje epizoda od po 20 min, kao da je sitcom, sto svakako nije...odlicni mladji glumci

 

Za Vratiće se rode, gdje to gledaš i kakva je kvaliteta? može i na privatne poruke, puno hvala 

 

 

inače, počeo bi gledati neku novu seriju, ali uopće nemam ideju šta bi, znam da ne bi neku o super herojima i one komedije po 20 minuta.

 

najbolje serije koje sam gledao su sopranosi, band of brothers (pacific sam gledao isto), breaking bad, firefly, deadwood, game of thrones. znam da sam sada nabacao svašta, ali eto da imate ideju što volim, u biti zanima me i akcija i sf i fantasy, može i drama ali da nije neka predosadna. pa eto ako možete nabacati par prijedloga bio bi zahvalan. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Vidim tu mnogo HBO serija a ne i onu, možda njihovu najbolju - The Wire (Žica).
Osobno uz tvoje spomenute Sporanose i Breaking Bad, to je meni najbolje što sam gledao od TV produkcije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 13:09 (Paolo Maldini).
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Cansee kaže...

 

 

inače, počeo bi gledati neku novu seriju, ali uopće nemam ideju šta bi, znam da ne bi neku o super herojima i one komedije po 20 minuta.

 

najbolje serije koje sam gledao su sopranosi, band of brothers (pacific sam gledao isto), breaking bad, firefly, deadwood, game of thrones. znam da sam sada nabacao svašta, ali eto da imate ideju što volim, u biti zanima me i akcija i sf i fantasy, može i drama ali da nije neka predosadna. pa eto ako možete nabacati par prijedloga bio bi zahvalan. 

Daredevil, Entourage (20 min), Sons of Anarchy (kad to zavrsis imas Mayans M.C.), True Detective prvu sezonu samo, druga je smece, Ballers (20 min), The Man in the High Castle, Vikings, Mindhunter, Money Heist, Dark, Castle Rock, Preacher, Battlestar Galactica, Knightfall

 

neke su bolje neke su losije, sve su zanr koji trazis pa si izaberi

8 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

The Wire je vrh vrhova meni bolje i od Sopranosa i Brekaing Bad-a zajedno!

To je svevremenski klasik nema dalje nema bolje nit će bit.

Napad je najbolja obrana :)
12 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Paolo Maldini kaže...
Vidim tu mnogo HGO serija a ne i onu, njihovu najbolju - The Wire (Žica).
Osobno uz tvoje spomenute Sporanose i Breaking Bad, to je meni najbolje što sam gledao od TV produkcije.

 FTFY

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Seki001 kaže...

 

DarthMarkus kaže...

 Očekivao sam da ćete proglasiti Wire najboljom serijom ikad. I ja ću kada maknem emocije. Ali kada ih uključim onda mi je kraj Sopranosa najbolji i najgenijalniji ikad.

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Endymon kaže...

Pozdrav.Jel moze neka preporuka kakve serije o Vijetnamskom ili drugom svjetskom ratu.

?Pgledao sam onu seriju Pacific i bas trazim nesta u takvom stilu,ali nemogu naci.Hvala

 Unsere Mütter, unsere Väter   

 

https://www.imdb.com/title/tt1883092/?ref_=nv_sr_1

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Paolo Maldini kaže...
Seki001 kaže...

 

DarthMarkus kaže...

 Očekivao sam da ćete proglasiti Wire najboljom serijom ikad. I ja ću kada maknem emocije. Ali kada ih uključim onda mi je kraj Sopranosa najbolji i najgenijalniji ikad.

 Ma i s emocijama i bez - McNulty i Bunk > sve ostalo.

 

Onaj MEGA twist u drugoj sezoni kad prikažu smrt radničke klase me potpuno raspametio.

 

Kako oni Poljaci na kraju prođu Sopranosi su kamilica.

 

Kad je počela druga sezona mislio sam koji klinac ? Šta je sad ovo, pljuc ?  Daj mi geto, dilere etc.

 

Kad je završila sezona, shvatio sam da je to neviđena ispisana povijest televizije.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 12:28 (DarthMarkus).
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Nikad mi neće biti jasno zašto ta serija nije prošla kod kritike, totalno ignorirana od strane iole ozbiljnijih televizijskih nagrada poput Emmyja.

6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jutro će promeniti sve 8/10..

 

Urbana srpska serija ...

 

Ovo je priča o mladim ljudima koji su prešli tridesetu, završili sa školovanjem, nisu oformili porodicu, nemaju stalne poslove i još uvek tragaju za sobom i "svojim mestom" u svetu...

U raskoraku između rane mladosti koja im izmiče i odraslog doba, naši likovi pokušavaju da redefinišu svoje prijateljske i emotivne odnose i shvate "kuda dalje".

Kroz borbu sa životnim izazovima jedne generacije, serija pokušava i da dočara duh Beograda danas: govori o onima koji žive u njemu, onima koji iz njega odlaze, ali i onima koji mu se ponovo vraćaju...

Kroz 40 epizoda serija prati život četvoro tridesetogodišnjaka u Beogradu, kroz period od godinu dana. Kada se Filip, dečko koji obećava, stipendista prestižnog američkog univerziteta Berkli, nakon nekoliko godina provedenih u Americi, vrati u Beograd, ispostaviće se, da će njegova naizgled kratka poseta, trajati duže nego što je planirano. Filipov povratak okupiće njegove dugogodišnje prijatelje, Ljubu, Anđelu i Aleksandru. (c/p wiki)

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Kakva vam je serije The Good Doctor

 

Stao sam na 3. epizodi i izgleda mi zanimljivo. Nastavljam s gledanjem... 😀

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

završila prva sezona Mayans MC (ko ne zna to je spin off Sons of anarchy).

 

nisam neki prezadovoljan, sve što mi je smetalo do 5. epizode nastavilo je i dalje. radnja se previše bazira na kartelima i pobunjenicima, baš gledamo puno stvari iz njihove perspektive, a meni osobno to nije nimalo zanimljivo. pogotovo pobunjenici gdje su svi likovi preiritantni

sve neke odlike moto kluba koje su imali original SOA ovdje ne postoje. nekakvo prijateljstvo, bratstvo, međusobna povezanost, osobno žrtvovanje za dobrobit kluba, ovdje je to neprimjetno i potpuno nevažno, izdaja je glavna tema. pogotovo nakon poteza koji je povukao Alvarez u zadnjoj epizodi, prejadno i po meni uopće nema smisla. 

 

ono što mi je dobro su glavni likovi, al to brzo padne u drugi plan

 

 

moja ocjena prve sezone 5/10

 

najgore je to što me ništa ne vuče da gledam dalje. kad izađe vijest da izlazi nova sezona meni će biti totalno svejedno. e kad se sjetim vremena kad sam gledao serije i jedva čekao da nastavi dalje i kad sam u vikendu znao pogledati cijelu sezonu i više, kad te serija vuče da nastaviš, pa onda kažeš sam sebi aj još jednu epizodu. to dugo stvarno nisam doživio

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice