Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.058
|
čitano: 2.883.706
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Sneaky Pete, jako zanimljiva serija sa najviše prevara i muljaža u jednoj sezoni koje sam vidio, stvarno Sneaky. Osim toga, scenario zanimljiv, likovi također, obrati stalni, preporuka.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.2.2019 8:39 (Asta).
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Asta kaže...

Sneaky Pete, jako zanimljiva serija sa najviše prevara i muljaža u jednoj sezoni koje sam vidio, stvarno Sneaky. Osim toga, scenario zanimljiv, likovi također, obrati stalni, preporuka.

 zanimljivo, svakako cu provjeriti, Bryan Cranston, David Shore kreatori, a Giovanni Ribisi glavna uloga, pa to nemrem bit lose nikako 

8 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jedino što recenzije za tu seriju govore da je prva sezona odlična a druga puno puno lošija.

Napad je najbolja obrana :)
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Seki001 kaže...

Jedino što recenzije za tu seriju govore da je prva sezona odlična a druga puno puno lošija.

 Ovo sam taman mislio napisati. Prvu sezonu sam odgledao u jednom dahu. Drugu na jedvite jade. Ogromna razlika. Pogledati prvu i ne zeznit se, pa ići gledati drugu. Ostanite na prvoj i to je to.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.2.2019 16:06 (stipest).
8 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Slažem se sa tobom stipest stavio skidat samo 1.sezonu i to je to zasad jer po pričama svi kažu da je prva sezona odlična ali druga teški fail.

Napad je najbolja obrana :)
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Evo jedna novija serija - Russian Doll

 

Meni jako zanimljiv koncept, sa dobrim likovima, dosta humora. Preporuka :)

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Moze preporuka za stranicu na kojoj mogu gledati Brooklny 99, vidim da na Netflixu ima samo do 4 sezone i poslije nista. Hvala unaprijed

na svadbi zovu me Svemirko
6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

jučer sam pogledao cijelu sezonu Tin Star (Šerif/Čelična zvijezda) s našim poznatim doktorom Tim Roth-om i početak je bio obećavajući...

nakon pete epizode sam shvatio da je serija nešto prosječno a imala je puno potencijala..šteta

 

kao, trebao bih pogledati i drugu sezonu, ali mi se ne da...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?
Ja sam isto pogledao prvu sezonu i čekam sa drugom. Mislim da bi bila puno bolja serija da je imala 6 do max. 8 epizoda. Nisam još odlučio hoču li krenuti sa drugom.
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
stipest kaže...
Ja sam isto pogledao prvu sezonu i čekam sa drugom. Mislim da bi bila puno bolja serija da je imala 6 do max. 8 epizoda. Nisam još odlučio hoču li krenuti sa drugom.

 

Stvarno nema potrebe gledati drugu sezonu, cisti gubitak vremena, ja sam odustao nakon par epizoda.

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Applovac kaže...

Moze preporuka za stranicu na kojoj mogu gledati Brooklny 99, vidim da na Netflixu ima samo do 4 sezone i poslije nista. Hvala unaprijed

 Europix, ja sve gledam tamo. Imaju sve serije i najnovije filmove. 

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Završio Community(2009-2015), pilot epizoda nije nešto ali s vremenom serija je postajala sve bolja i bolja. Tako do početka 4-e sezone koja je bila slabija, ali se popravila 5om i 6om sezonom. Serija ima dobar kraj, malo tužan, taman da se sve završi filmom. Za mene najbolji sitcom, likovi su odlični, neke epizode se mogu izučavati na akademiji za režiju, uglavnom 9/10. #sixseasonsandamovie
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ne znam jel se spominjalo već,ako volite britanske krimi serije definitivno za preporuku Line of Duty ,murija,korupcija ,dosta solidno,za sada 4 sezone ,svaka ima 5/6 epizoda.

Još jedna koja ima samo 2 sezone Happy Valley .

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 16:38 (evang).
6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Suits sam počea gledati valjda prije nekih dobrih 5-6 godina. Prvu sezonu odgleda u jednom dahu, doslovno sam svaku večer po 3 epizode pogleda. Drugu sam u nešto manjoj brzini i onda sam stao. I odlučim sada nastaviti. Uglavnom se sjećam svega iz prve dvije sezone jer mi se serija stvarno svidila. Po pričama sam očekivao da će 3. sezona biti loša, ali iznenadio sam se da sam uživao i u njoj. Sigurno ne kao u prvoj, ali tu-tu je sa drugom. Gluma i dalje jednaka kao u prošlima, novi likovi izvrsno ubačeni u priču, a priča i dalje jako dobra. Sada se samo nadam da neću do 4. sezone napraviti pauzu kao i prije 

 

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Jel se sjeca neko naziva serije koja se prije malo vise godina emitirala na TV-u, ako se ne varam cetvrtkom, poslije zakona brace?
Radnja je bila oko nekog "cudovista" koje izlazi iz jezera, zelenkasto, kao baby zmaj, ako se dobro sjecam...
7 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Zin8 kaže...
Jel se sjeca neko naziva serije koja se prije malo vise godina emitirala na TV-u, ako se ne varam cetvrtkom, poslije zakona brace?
Radnja je bila oko nekog "cudovista" koje izlazi iz jezera, zelenkasto, kao baby zmaj, ako se dobro sjecam...

 Mozda Surface ? To mi je prvo palo na pamet zbog zelenkastog baby zmaja 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Tako je, kolega. Serija se prikazivala pod imenom "Stvorenja".
Zahvaljujem :)
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pokusavam doznat ime jedne serije koju sam slucajno naso na tvu. Glavni lik je neki tip koji radi u antikvarijatu, i doso je iz proslosti mislim, tako neka sema. I sad mislim da epizode idu na semu da malo prate glavnu pricu a malo su epizode svaka za sebe. Taj glavni lik u antikvarijatu ima i nekog pomocnika koji zna istinu o njemu. 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Novija serija, recimo zadnje 3-4 godine? Ako je, onda sam sigurno pratio neko vrijeme, ali ubi me ako se mogu sjetit kak se zove. Ali baš me sad kopka pa guglam

Edit: našao, ali mislim da nije to to. Forever se zove ova na koju mislim.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 21:14 (kbenzema).
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

Pokusavam doznat ime jedne serije koju sam slucajno naso na tvu. Glavni lik je neki tip koji radi u antikvarijatu, i doso je iz proslosti mislim, tako neka sema. I sad mislim da epizode idu na semu da malo prate glavnu pricu a malo su epizode svaka za sebe. Taj glavni lik u antikvarijatu ima i nekog pomocnika koji zna istinu o njemu. 

 Da nije The Strain ?

16 godina
moderator
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Preporuka za one koji žele laganu punk (razbijačku) zabavu - Wayne.

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Nije strain, pa strain je koljacina s nekim wannabe vampirima/cudovistima. Nema ovdje nadnaravnih bica, taj tip ja mislim i rjesava neke slucajeve ovako epizodne. A mislim da mu se proslost veze uz neke brodove tamo 16.-17. St. 

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
kbenzema kaže...
Novija serija, recimo zadnje 3-4 godine? Ako je, onda sam sigurno pratio neko vrijeme, ali ubi me ako se mogu sjetit kak se zove. Ali baš me sad kopka pa guglam

Edit: našao, ali mislim da nije to to. Forever se zove ova na koju mislim.

 Je to je to. Sad sam pogledo na imdbu i skuzio glavnog glumca. 

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

Nije strain, pa strain je koljacina s nekim wannabe vampirima/cudovistima. Nema ovdje nadnaravnih bica, taj tip ja mislim i rjesava neke slucajeve ovako epizodne. A mislim da mu se proslost veze uz neke brodove tamo 16.-17. St. 

 A onda ne znam. I onaj stari tamo radi u nekom antikvarijatu i vuce se tamo iz proslosti, odnosno nacistickog logora.  A onaj "pomocnik" zna sve tajne o njemu....

E : Sada vidjeh da si ipak pronasao . Gledao sam i Forever. Ali dao bi ruku, ako se sjecam da je radio u antikvarijatu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 23:30 (SamoPitam3).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...
kbenzema kaže...
Novija serija, recimo zadnje 3-4 godine? Ako je, onda sam sigurno pratio neko vrijeme, ali ubi me ako se mogu sjetit kak se zove. Ali baš me sad kopka pa guglam

Edit: našao, ali mislim da nije to to. Forever se zove ova na koju mislim.

 Je to je to. Sad sam pogledo na imdbu i skuzio glavnog glumca. 

 Meni je bila skroz solidna, šteta što nisu dali barem jos jednu sezonu.

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Mr.greenx kaže...

 Meni je bila skroz solidna, šteta što nisu dali barem jos jednu sezonu.

 Meni jako losa i ne cudim se sto su odustali. Ako se ne varam tu se radi o liku koji non stop umire i kao vraca se...

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

ma skuzio sam da sam se zajebo, ipak je mrtvacnica haha. pogledo sam samo jednu epizodu prije na tvu i sad mi je pala na pamet pa reko eto idem pitat pa da ju pogledam. 

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Gotov True Detective...očekivao sam puno, pogotovo nakon prve epizode, ali se razvodnilo, ali baš ono razvodnilo...imao sam osjećaj da uopće nije nužno gledati prvih 50 min. svake epizode, već da se možeš uključiti posljednjih 10 minuta i nećeš propustiti ništa važno.

Previše pažnje posvećeno, meni totalno promašenoj temi o odnosu glavnog lika s njegovom djevojkom/ženom i usponima i padovima te veze koji dominiraju gotovo svakom epizodom i čine onih 50 minuta koje sam ranije spomenuo...i onda, na kraju, kao da se scenarist sjeti da je primarni cilj serije i ono po što su svi došli, zapravo murder mystery, pa se tu neki ubaci neki cliffhanger tek toliko da se očuva osjećaj napetosti.

Priča koja se puno efektinje mogla ispričati u tri, maksimalno četiri epizode i serija bi bila vrhunsko ostvarenje, a ovako je tek blijedi prosjek.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
m77 kaže...

Gotov True Detective...očekivao sam puno, pogotovo nakon prve epizode, ali se razvodnilo, ali baš ono razvodnilo...

 I ja odgledao i slažem se sa svime napisanim. S time da bih dodao da je samo rješenje slučaja toliko pojednostavljeno i brzo ispričano onak, ko da je bila dovoljna prva i zadnja epizoda. Tj. nije mi bilo misterije, tko imalo prati neke krimi serije sam je mogao sve skužit na pola sezone. Ispada da su njih dva jako traljavi i ne baš pravi detektivi, jer su tijekom istrage propustili toliko očitih detalja i osnovnih postupak. Filing serije i cijeli setup, scene, i odabir glumaca sve 5, osim dok se voze u autu (dok su starci) green screen je tolko loš da se jako vidi, baš me zasmetalo. No možda 4. sezona, ako je bude popravi stvar.
Btw. jako sam se razveselio kad sam vidio da je ova žena koja je snimala intervju spomenula i pokazala fotke iz novina na kojima se vidi dvojac iz prve sezone. To se tako lijepo moglo povezati čak i sa drugom sezonom, u neki lanac nekog sick human trafficinga, ali eto ostalo je na ničemu. 

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ja zadovoljan detektivima :)

I tako nije bio naglasak na samom krim dijelu/slucaju, nego na sudionicima slucaja, glavnim protagonistima. Naravno, glavni naglasak je na glavnom detektivu, tj true detectivu.

Pratimo njegovu transformaciju tokom godina, socijalne i obiteljske probleme, te njegov sofijin izbor izmedju obitelji i slucaja, do njegove katarze na kraju (bez detalja radi spojlera).

Krim radnja je po meni sporedan element koji usmjerava naseg (posrnulog) detektiva da na kraju postane true detective , a to je glavna nit sve tri sezone. (Prva je imala veci naglasak na krim elementu, druga mozda na akciji, treca na protagonostu. U kompletu - dobro) :)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice