Najgori film/ovi ikada

poruka: 274
|
čitano: 105.615
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Najgori film/ovi ikada

Pošto na forumu ima preporuke s filmovima koje ne treba gledati hajde da čujemo koji su najgori filmovi koji ste ikad gledali i koje nebi nikome preporučili.

 

Zadnji film koji sam pogledao, a da mi se nije svidio je:

 

Brüno (2009) - Definitivno najgori film u 2009. i koji sam općenito gledao. Možda ja ne kužim taj humor, ali osobno nisam ni usnu podigao od smjeha, tako da sumnjam da je to uopće nekome smješno.

 

Kad se sjetim još nekih pa bacim komentar...

 

15 godina
offline
Najgori film/ovi ikada

The village- dva sata dosade sa zanimljivom temom ali užasnom izvedbom.

A life? Where can I download one of those?
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2010 14:45 (Alex Mercer).
15 godina
protjeran
offline
Najgori film/ovi ikada

Film o CHUBACABRI jadni film ak je na njeg ulozeno od vise 500 eura j*ebat cu mater svoju kostimi  jeftini vojnik sa zelenom biciklistickom kacigom<vire mu usi ))>

TONY
15 godina
odjavljen
offline
Najgori film/ovi ikada

TRANSMORFERS

JESUS SAVES!!!
15 godina
neaktivan
offline
Najgori film/ovi ikada

U zadnje vrijeme,Pearl Harbor. Katastrofa od filma.

 

 

Pa ja u principu ne pijem, ali može jedna čašica.
16 godina
offline
Najgori film/ovi ikada

1. District 9 - jedino sto bi taj film moglo spasiti je da su rusi i amerikanci ispalili barem 1000 nuklearnih bombi na te aliene i ostatak afrike.

 

2. Planet majmuna - vjerujem da bi 100-tinjak nuklearnih bombi bilo dovoljno za te majmune.

 

3. Općenito španjolski filmovi - ne podnosim suvisne scene falseg sex-a kojim ti filmovi obiluju.

 

4. Da vincijev kod - prva scena je uvreda za inteligenciju nevidenih razmjera, lik sa metkom u zeludcu trci maraton po Louvreu i ostavlja tajanstvene poruke sa nevidljivim markerom kojeg je slucajno imao u dzepu, a nije mu recimo palo na pamet da zove hitnu!?!? WTF epskih proporcija!

 

itd., itd....

16 godina
neaktivan
offline
Najgori film/ovi ikada

Panov Labirint - gotovo svi ga hvale, ali meni jedan od najdosadnijih i najnegledljivijih filmova ikada.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
offline
Najgori film/ovi ikada

Sweney Todd, mislim da se tak pise... Glavnu ulogu ima Johny Deep di kolje ljude i njegova pomocnica melje ljude u velikoj masini za meso.

14 godina
neaktivan
offline
Najgori film/ovi ikada

Mimic 3 i Pučina straha,trenutno se mogu toga sjetiti,al moram pogledati u svoju videoteku koji su odvojeni za negledanje...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
16 godina
offline
Najgori film/ovi ikada

Kako ima smjesni tema, ali i smjesni ljudi.

 

Dosta filmova koje ste tu nabrojali nisu ni priblizno losi. Ako se vama ne svida film, ne znaci da je los. Gledajte objektivno. Pogledajte svi te svoje filmove za koje kazete da su losi a onda pogledajte 2012: Doomsday, i onda mi recite da je taj vas film los.

 

Ako vec govorite da su losi, objasnite zasto.

 

Evo za navedeni film, gluma je katastrofalna, scenarij, mislim da nema scenarija, ali eto, kamera uzas, specijalni efekti u paintu radeni. Jednostavno katastrofa, i kad to pogledate onda vidite da ima losih filmova.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
14 godina
offline
Najgori film/ovi ikada

The Godfather 3.dio. Strahota od filma. Dosadno i negledljivo do bola.

15 godina
neaktivan
offline
Najgori film/ovi ikada

Malo objektivnosti ne bi skodilo...

Pa ja u principu ne pijem, ali može jedna čašica.
14 godina
offline
Najgori film/ovi ikada

svi od Uwe Boll-a

&amp;lt;object&amp;gt;&amp;lt;param name=&amp;quot;movie&amp;quot; value=&amp;quot;http://modernwarfare.sputn1k.co.uk/mw2_countdown.swf&amp;quot;&amp;gt;&amp;lt;embed src=&amp;quot;http://modernwarfar
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najgori film/ovi ikada
General Zed kaže...

Mimic 3 i Pučina straha,trenutno se mogu toga sjetiti,al moram pogledati u svoju videoteku koji su odvojeni za negledanje...

Evo da nadopunim.Mimic 3 naspram 1 i 2 dijela je katastrofalan od neradnje do nescenarija,do dosade ali na svu sreću kratke samo 1:18.Pučina straha isto tako od neradnje odnosno plivanja 1 sat po moru i nakraju su pojedeni od morskog psa-film se mogao svesti na 15 minuta radnje maximalno...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
15 godina
odjavljen
offline
Najgori film/ovi ikada

ne smetaju me TD ali mislim da niste dobro procitali( NE transformers NEGO transmorfers ) a ako jeste ne znam kako to moze ikome biti dobro

JESUS SAVES!!!
15 godina
offline
Najgori film/ovi ikada

Crank 2 je bio zadni bezvezni film kojeg se sjećam.

It's good to be smart - It's smarter to be good
16 godina
neaktivan
offline
Najgori film/ovi ikada

uglavnom svi filmovi sa Stevenom Seagalom i Dolph Lundgrenom, kakve su to bedastoće bože mili.

A life? Cool! Where do I download one of those?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najgori film/ovi ikada
skank666 kaže...

ne smetaju me TD ali mislim da niste dobro procitali( NE transformers NEGO transmorfers ) a ako jeste ne znam kako to moze ikome biti dobro

Znao sam da će krivo pročitati, i ja sam se zbunio kad mi je frend prvi put rekao, Smijeh, što se tiče samog filma, to je sramota industrije.

Drugi meni loši filmovi su: Transformer 3, District 9 ( jednostavno ga nisam doživio ) i Meet the Spartans.

Ima ih još dosta ali ova četri su daleko najgori ( barem po meni ).

Plus Uwe Bollovi "filmovi".

&quot;The harder the battle the sweet of jah victory.&quot;
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2010 17:38 (thuglife).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najgori film/ovi ikada
CAPETAN PRICE kaže...

Film o CHUBACABRI jadni film ak je na njeg ulozeno od vise 500 eura j*ebat cu mater svoju kostimi  jeftini vojnik sa zelenom biciklistickom kacigom<vire mu usi ))>

ajme, gledao sam ovo smeće... onaj monstrum uopće nema nikakve veze sa pravom chupacabrom... ubacili su najbezveznijeg monstruma na svitu u film i nazvali ga chupacabra, valjda zbog reklame....

15 godina
neaktivan
offline
Najgori film/ovi ikada

Svaki gdje su Dolph Lundgren i Michael Dudikoff u glavnim ulogama.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369...Mislim da ce se to promjenit uskoro (na bolje)
15 godina
offline
RE: Najgori film/ovi ikada
boxer kaže...

Crank 2 je bio zadni bezvezni film kojeg se sjećam.

Film ima svoj stil, loš nije sigurno. Jest da su to samo sise, guzice, tučnjava,ubijanje, seks pred cijelim stadionom + neke nevjerovatne stvari ,ali film ima toga u ogromnim količinama da to nije nikad viđeno.

Ja sam umirao od smjeha,a s druge strane ostao zapanjen, neke su stvari bile glupe itd.


Crank 1 je logičniji, dvojka je stvarno pretjerana,ali da je loš film nije.

 

Nakon crank 1 odgledanog ja i frend smo krenuli gledat Taxi drivera (robert de niro prvi puta izvodi "are you talking to me?...") no poslje cranka to je bio SLOW MOTION2. Ništa skinuo sam odmah za 20min crank 2 pa smo to pogledali.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2010 17:52 (Hyperion).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najgori film/ovi ikada
F1-IVO kaže...

Svaki gdje su Dolph Lundgren i Michael Dudikoff u glavnim ulogama.

hmm, pa zavisi ja volim gledati filmove od Dolpha Lundgrena, ima dosta filmova glupih ali se nemogu sjetiti nijednog sad....

16 godina
neaktivan
offline
Najgori film/ovi ikada

The Fountain iz 2006. Iako glume Hugh Jackman i Rachel Weisz film mi je predosadan i neshvatljiv.

15 godina
offline
RE: Najgori film/ovi ikada
Hyperion kaže...
boxer kaže...

Crank 2 je bio zadni bezvezni film kojeg se sjećam.

Film ima svoj stil, loš nije sigurno. Jest da su to samo sise, guzice, tučnjava,ubijanje, seks pred cijelim stadionom + neke nevjerovatne stvari ,ali film ima toga u ogromnim količinama da to nije nikad viđeno.

Ja sam umirao od smjeha,a s druge strane ostao zapanjen, neke su stvari bile glupe itd.


Crank 1 je logičniji, dvojka je stvarno pretjerana,ali da je loš film nije.

 

Nakon crank 1 odgledanog ja i frend smo krenuli gledat Taxi drivera (robert de niro prvi puta izvodi "are you talking to me?...") no poslje cranka to je bio SLOW MOTION2. Ništa skinuo sam odmah za 20min crank 2 pa smo to pogledali.

Čuj bezveze pametuješ. Ne vidim razlog što imaš ocjenjivati moj ukus.

Rekao sam da je MENI! Crank 2 zadnji bezvezni film koji sam pogledao, a ne TEBI.

Da, ima bezvezni stil! Belji se

It's good to be smart - It's smarter to be good
15 godina
offline
RE: Najgori film/ovi ikada
F1-IVO kaže...

Svaki gdje su Dolph Lundgren i Michael Dudikoff u glavnim ulogama.

I Seagal - svaki ****ni film ima istu radnju.

Heavy Metalom i željezom protiv cajki !!!!!!
14 godina
protjeran
offline
Najgori film/ovi ikada

The final destination 4.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
15 godina
offline
RE: Najgori film/ovi ikada

e od ovoga niste gledali gori film pogotovo kada lik premota sve na daljenski haha uzas

 

Funny Games U.S

 

najgori od najgorih

15 godina
neaktivan
offline
Najgori film/ovi ikada

DISTRICT 9!!!! ....

15 godina
offline
Najgori film/ovi ikada

Mislim da ima jedan ili od stevčeta ,a da si mi dobri. Ovi novi koje puštaju na novoj sa debelim stevčetom su šrot odmah prebacim program.

 

Filmovi od chuck norrisa -> SCUM KAKVOG NEMA,ali bolji su od filmova uwe bolla jer imaju poruku : "DONT FUCK WITH CHUCK NORRIS"

 

 

Recimo onaj noviji film od uwe bolla zvan Max Payne umirao sam od dosade.

 

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2010 19:52 (Hyperion).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najgori film/ovi ikada
F1-IVO kaže...

Svaki gdje su Dolph Lundgren i Michael Dudikoff u glavnim ulogama.

Inače to možete gledati ponedjeljkom ciklus trash filmova- samo na RTL-u

 

Znam da ću dobiti puno thumb downova ali je to moje mišljenje. Vitez tame mi se nije baš svidio iako ga kritičari hvale na sva usta. Jedino mi je dobro odigrao ulogu Heath Ledger koji je jako dobro odigrao Jokera dok mi Christian Bale nije baš za Batmana - bolji je bio Michael Keaton

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2010 20:07 (308gtsfan).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice