Narcos

poruka: 7
|
čitano: 6.770
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Narcos

Narcos je Netflixova tv serija napravljena od strane Chrisa Brancata, Paula Eckteina, Carla Bernarda i Doug Mira.

Opis: Meksičkog agenta šalju u Kolumbiju da smakne najvećeg narko dilera svih vremena, Pabla Eskobara.

Žanr: Crime, Drama

 

Glumci:Wagner Moura

      Maurice Compte
      Boyd Holbrook
      Pedro Pascal
      Joanna Christie



Serija je puštena van 28.8. te na imdbu ima visoku ocjenu 9.3.
Van je puštena cijela prva sezona, točnije 10 epizoda.
Pogledao sam prvih par epizoda i serija mi se čini odličnom zasada, mračna je, zanimljiva, sa dobrim glumcima i dobrom atmosferom te je napravljena po istinitoj priči.
Mislim da svakako vrijedi pogledati.

14 godina
offline
Narcos

Upravo vidjo na IMDB-u da je drzi prvu poziciju. 
Samo me zanima, da li ima puno scena drogiranja? Po coveru bi rekao da ima. Ne mislim sad da je bas puno, vec onako da priakzuju taj zivot narkomana i dilera.

dzix
12 godina
neaktivan
offline
Re: Narcos
dzelo kaže...

Upravo vidjo na IMDB-u da je drzi prvu poziciju. 
Samo me zanima, da li ima puno scena drogiranja? Po coveru bi rekao da ima. Ne mislim sad da je bas puno, vec onako da priakzuju taj zivot narkomana i dilera.

Ja sam pogledao prve 3 epizode i mogu ti reć da i nema baš, ono tu i tamo neko neku crticu povuce, ali to je to, nikakve sad scene da vidis okorjele narkomane ili tako nes..sve u granicama normale

Battlelog: gjurki
12 godina
offline
Re: Narcos
dzelo kaže...

Upravo vidjo na IMDB-u da je drzi prvu poziciju. 
Samo me zanima, da li ima puno scena drogiranja? Po coveru bi rekao da ima. Ne mislim sad da je bas puno, vec onako da priakzuju taj zivot narkomana i dilera.

 Film nije o drogerasima nego o ljudima koji su prodavali drogu. Ima mozda sveukupno 5 scena u 10 epizoda gdje mozes vidit nekog da povuce liniju. 

 

 

Pogledo sve epizode i serija me odusevila... Sve je na mjestu, nema onog da Pablo Escobar spreha engleski ( sta me smeta u onom filmu lost heaven ). A glumac koji glumi Escobara je skoro pa pljunuti on :D 

 


Svakako preporuka.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
offline
Narcos

Da da... Morati cu i ja poceti gledati, bas su sad aktuelne price oko Escobara.

dzix
14 godina
offline
Narcos

Odlična serija. Pogledao sam sve epizode prve sezone.

Dosta nasilja i golotinje, a malo drogiranja. Super je kad ubace arhivske snimke sa stvarnih događaja.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2015 3:38 (Alkaline).
9 godina
neaktivan
offline
Narcos

Upravo pogledao drugu sezonu,mogu reci da sam odusevljen serijom. Gluma izvanredna, atmosfera takoder, mislim da bi svako trebao pogledat ovo remek djelo:D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice