Pogodi film!

poruka: 329
|
čitano: 50.534
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pogodi film!

Kad pogađamo pjesme zašto nebi i filmove?Napišite neki dijalog filma ili jako kratko opišite sadržaj!Ja ću prvi(sažetak)

 

 

Čovjek usred noći spava i netko mu baulja po kući.Digne se lik i udari ga bejzbol palicom po glavi(ubije tog lopova) i pravac u zatvor.Tamo mu još namjeste nekoliko zločina ali na kraju izađe za 3 god....

POGODITE

15 godina
neaktivan
offline
Pogodi film!

Ovo je sad stvarno dosta. Početi će se otvarati teme poput "Pogodi model tenisica".

Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax MARS ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pogodi film!
Mayales kaže...

Ovo je sad stvarno dosta. Početi će se otvarati teme poput "Pogodi model tenisica".

 lol. pa zašto ne... a za film neam pojma
i am not a spamer... allright, not a big one xd _______________________ war... war never changes
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pogodi film!
big_guy kaže...

Kad pogađamo pjesme zašto nebi i filmove?Napišite neki dijalog filma ili jako kratko opišite sadržaj!Ja ću prvi(sažetak)

 

 

Čovjek usred noći spava i netko mu baulja po kući.Digne se lik i udari ga bejzbol palicom po glavi(ubije tog lopova) i pravac u zatvor.Tamo mu još namjeste nekoliko zločina ali na kraju izađe za 3 god....

POGODITE

 Nije losa ideja ... Falon?
Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne. ---------------------------- Bolje imat goluba na grani nego da te vrabac posere.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pogodi film!
Maximus kaže...
big_guy kaže...

Kad pogađamo pjesme zašto nebi i filmove?Napišite neki dijalog filma ili jako kratko opišite sadržaj!Ja ću prvi(sažetak)

 

 

Čovjek usred noći spava i netko mu baulja po kući.Digne se lik i udari ga bejzbol palicom po glavi(ubije tog lopova) i pravac u zatvor.Tamo mu još namjeste nekoliko zločina ali na kraju izađe za 3 god....

POGODITE

 Nije losa ideja ... Falon?
 FELON,al priznaje se!Ti si na redu!
16 godina
neaktivan
offline
Pogodi film!

Evo od mene sazetak:

 

Svemirski brod, koji prevozi ljude, ruši se na planet. Preživljava 10-tak ljudi među kojima i opasni zatvorenik koji dobro vidi u mraku. Medjutim on nije najveći problem, jer nešto opasnije vreba iz mračnih špilja. Oh ne ... izgleda da pada noć, koja će dugo potrajati ...

 

 

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne. ---------------------------- Bolje imat goluba na grani nego da te vrabac posere.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2009 14:01 (Maximus).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pogodi film!
Maximus kaže...

Evo od mene sazetak:

 

Svemirski brod, koji prevozi ljude, ruši se na planet. Preživljava 10-tak ljudi među kojima i opasni zatvorenik koji dobro vidi u mraku. Medjutim on nije najveći problem, jer nešto opasnije vreba iz mračnih špilja. Oh ne ... izgleda da pada noć, koja će dugo potrajati ...

 

 

 planet tame? onaj celavi diesel...
La lucha continuada...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pogodi film!
eterna luchar kaže...
Maximus kaže...

Evo od mene sazetak:

 

Svemirski brod, koji prevozi ljude, ruši se na planet. Preživljava 10-tak ljudi među kojima i opasni zatvorenik koji dobro vidi u mraku. Medjutim on nije najveći problem, jer nešto opasnije vreba iz mračnih špilja. Oh ne ... izgleda da pada noć, koja će dugo potrajati ...

 

 

 planet tame? onaj celavi diesel...
 Tocno, ili Pitch Black izvorno, tvoj red ...
Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne. ---------------------------- Bolje imat goluba na grani nego da te vrabac posere.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pogodi film!
Mayales kaže...

Ovo je sad stvarno dosta. Početi će se otvarati teme poput "Pogodi model tenisica".

 ili če pogađati od kojeg je golmana to ruka
15 godina
neaktivan
offline
Pogodi film!

evo ja cu kad niko nece....

 

likovi planiraju vjencanje sve naprave pa jedan lik zaje*e i onda na kraju sve ispravi

 

film se zove:........

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pogodi film!
Jebasu123 kaže...

evo ja cu kad niko nece....

 

likovi planiraju vjencanje sve naprave pa jedan lik zaje*e i onda na kraju sve ispravi

 

film se zove:........

 film se zove nije tvoj red za postavljati pitanje....i postavio si ga boli glava
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pogodi film!
leo_819 kaže...
Jebasu123 kaže...

evo ja cu kad niko nece....

 

likovi planiraju vjencanje sve naprave pa jedan lik zaje*e i onda na kraju sve ispravi

 

film se zove:........

 film se zove nije tvoj red za postavljati pitanje....i postavio si ga boli glava
 A i svejedno; ima pun klinac takvih filmova
PSN: alien2710 MGO ID: AI.Alien
15 godina
offline
Pogodi film!

Dajte ljudi mislim stvarno, pa kakve su to teme?!

Nemate pametnijeg posla?!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Pogodi film!
Jack Sparrow kaže...

Dajte ljudi mislim stvarno, pa kakve su to teme?!

Nemate pametnijeg posla?!

 Sta fali temi, mogla bi biti zanimljiva samo ako se lijepo napise sazetak, a ne kao ovaj gore - planiraju vjencanje, jedan zajebe, pa onda ispravi. Mozda je to trabalo ici između tagova[irony] [/irony], ali tko zna ... I mislim da je glupo spamat temu bezze, ako vam se ne sviđa dovoljno je to reci, a ne pisat svakakve gluposti ...
Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne. ---------------------------- Bolje imat goluba na grani nego da te vrabac posere.
16 godina
neaktivan
offline
Pogodi film!

Ova tema ima smisla samo ako je dinamicna, mislim da ce se i autor sloziti. Eterna luchar je na redu, ali trebalo bi biti pravilo da ako ne postavi zadatak u roku recimo 10 sati da postavi neko drugi ...

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne. ---------------------------- Bolje imat goluba na grani nego da te vrabac posere.
15 godina
neaktivan
offline
Pogodi film!

fora tema

carica Marica
15 godina
neaktivan
offline
Pogodi film!

evo napisat cu opet al jasno bili su svi skvadra u proslim nastavcima i jedan od njih se zarucio sa crvenokosom djevojkom(stalno se vole ....)sve prijatelje pozove na zaruke osim jednog,ali taj lik sto nije bio pozvan nauci mladoženju plesat al na kraju taj koji nije pozvan sve pokvari i ispravi na kraju

(tamo negdje na sredini filma pojede govno psece)

ako ovo neznate onda stvarno

 

 

 

 

oprostite ako nije moj red(a nije samo me zanima kolko ljudi zna za ovaj film a vjerujem da ih mnogo zna)

 

 

p.s=sory jos jednom :(

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pogodi film!
Jebasu123 kaže...

evo napisat cu opet al jasno bili su svi skvadra u proslim nastavcima i jedan od njih se zarucio sa crvenokosom djevojkom(stalno se vole ....)sve prijatelje pozove na zaruke osim jednog,ali taj lik sto nije bio pozvan nauci mladoženju plesat al na kraju taj koji nije pozvan sve pokvari i ispravi na kraju

(tamo negdje na sredini filma pojede govno psece)

ako ovo neznate onda stvarno

 

oprostite ako nije moj red(a nije samo me zanima kolko ljudi zna za ovaj film a vjerujem da ih mnogo zna)

 

p.s=sory jos jednom :(

Ajd kad nema ovoga cija je reda ...

Dovoljno je samo reci psece govno :)  American Pie 3?
Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne. ---------------------------- Bolje imat goluba na grani nego da te vrabac posere.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2009 14:02 (Maximus).
15 godina
protjeran
offline
RE: Pogodi film!
Jebasu123 kaže...

evo napisat cu opet al jasno bili su svi skvadra u proslim nastavcima i jedan od njih se zarucio sa crvenokosom djevojkom(stalno se vole ....)sve prijatelje pozove na zaruke osim jednog,ali taj lik sto nije bio pozvan nauci mladoženju plesat al na kraju taj koji nije pozvan sve pokvari i ispravi na kraju

(tamo negdje na sredini filma pojede govno psece)

ako ovo neznate onda stvarno

 

 

 

 

oprostite ako nije moj red(a nije samo me zanima kolko ljudi zna za ovaj film a vjerujem da ih mnogo zna)

 

 

p.s=sory jos jednom :(

 američka pita , 3-ica ili 4-orka, možda?
ja mogu nacrtati sliku svog avatara markerom.
15 godina
neaktivan
offline
Pogodi film!

Američka pita 4:Vjenčanje?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Pogodi film!
Maximus kaže...
Jebasu123 kaže...

evo napisat cu opet al jasno bili su svi skvadra u proslim nastavcima i jedan od njih se zarucio sa crvenokosom djevojkom(stalno se vole ....)sve prijatelje pozove na zaruke osim jednog,ali taj lik sto nije bio pozvan nauci mladoženju plesat al na kraju taj koji nije pozvan sve pokvari i ispravi na kraju

(tamo negdje na sredini filma pojede govno psece)

ako ovo neznate onda stvarno

 

oprostite ako nije moj red(a nije samo me zanima kolko ljudi zna za ovaj film a vjerujem da ih mnogo zna)

 

p.s=sory jos jednom :(

Ajd kad nema ovoga cija je reda ...

Dovoljno je samo reci psece govno :)  American Pie 3?
 tocno maximus je bio brzi od svih zao mi je (a najace mi je bilo kad je pojeo govno)
Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
16 godina
neaktivan
offline
Pogodi film!

Cool


Sazetak:

 

Radnja se odvija u buducnosti. Stvoreno je drustvo gdje ljudi uzimaju odredjene preparate kako bi totalno potisnuli emocije. Glavni lik je covjek ciji je posao da osigura bas to - nepostojanje osjecaja/emocija.

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne. ---------------------------- Bolje imat goluba na grani nego da te vrabac posere.
15 godina
offline
RE: Pogodi film!
Maximus kaže...

Cool


Sazetak:

 

Radnja se odvija u buducnosti. Stvoreno je drustvo gdje ljudi uzimaju odredjene preparate kako bi totalno potisnuli emocije. Glavni lik je covjek ciji je posao da osigura bas to - nepostojanje osjecaja/emocija.

 Equilibrium

EDIT:Mislim da sam u pravu, pa dajem dalje!!

Sažetak:

On je uspješan, bogat, pametan. Svi ga vole, po danu radi u poduzeću svoga oca i trguje sa dionicama. Obožava Phill Collins-a i samoga sebe. Jedino što ga dijeli od ostatka društva je njegova mržnja prema svijetu i osoba koje žive u njemu. Nažalost to je osjetilo nekoliko žena s kojima je prije imao duet u krevetu (motorka i pištolj za zabijanje čavala)
"Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way." Charles Bukowski
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2009 15:48 (dado2202).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pogodi film!
Sažetak:

On je uspješan, bogat, pametan. Svi ga vole, po danu radi u poduzeću svoga oca i trguje sa dionicama. Obožava Phill Collins-a i samoga sebe. Jedino što ga dijeli od ostatka društva je njegova mržnja prema svijetu i osoba koje žive u njemu. Nažalost to je osjetilo nekoliko žena s kojima je prije imao duet u krevetu (motorka i pištolj za zabijanje čavala)
 Da, Equilibrium ...

Mozda American Psycho ?
Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne. ---------------------------- Bolje imat goluba na grani nego da te vrabac posere.
15 godina
offline
RE: Pogodi film!

Bingo, dalje molim

"Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way." Charles Bukowski
15 godina
neaktivan
offline
Pogodi film!

Rečenica: ''We all gone die!'' je iz filma.....?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Pogodi film!
Kalea kaže...

Rečenica: ''We all gone die!'' je iz filma.....?

 Da... tu rečenicu su sigurno samo u tom filmu rekli hehe
Posjetite moju web stranicu: www.djchof.com
15 godina
online
RE: Pogodi film!
Mayales kaže...

Ovo je sad stvarno dosta. Početi će se otvarati teme poput "Pogodi model tenisica".

E da a razlikovat ce Lacostice po krokodilu sa otvorenim ustima ili sa zatvorenim ustima
China i orgigi
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
16 godina
neaktivan
offline
Pogodi film!

Sazetak:

 

Glavni lik je genijalac kojeg firme unajmljuju na određeno vrijeme kako bi razvio određeni proizvod, nakon toga mu plaćaju i brišu sjećanje kako bi zaštitili izum ... Stvari se kompliciraju kada prihvati posao na duže vrijeme kojim bi mogao osigurati egzistenciju ...

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne. ---------------------------- Bolje imat goluba na grani nego da te vrabac posere.
15 godina
neaktivan
offline
Pogodi film!

Čekaj , Čekaj!!!

Ne mogu se sjetit filma kako se zove , ali se sjećam da je gl. junak onaj Aflek

 

Dodano:

Ili je to bio Kruz

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2009 19:43 (schemso).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice