Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.426
|
čitano: 7.524.299
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

A koji nije?

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ja zaista nisam nikada citao Deadpool,tako da zaista nemam pojma o tome dali je "pogođen" ili ne!

Ali fimo je rađen na foru "kako je sve počelo" sa tim super junakom i opet mi nista nije objasnio,mislim...je,ali opet nije!

Netko je spomenuo Alan Fordovski anti junak,mislim da grijesi,jel takav antijunak bi se na svojevrsno komican "slucajan" nacin rjesavao negativaca (tipa Super hik).Deadpool je sve samo ne "Alan Fordovski junak",on ima zavidne akrobatske sposobnosti,sokolovu preciznost...od kuda mu to?

Ponavljam,kao obicni gledatelj,ne zamjeram Deadpoolu nista kao junaku,zamjeram to "forsanje" humora,kao da je stand-up komicar koji samo nabraja,nabraja,nabraja viceve.

Ok,razumijem da je on takav junak koji je smjesan i na taj nacin rjesava zlocine,ali covjece,naporan je sa tim forasnjem,bas ono umara!

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
chaselol kaže...
tnakir kaže...

Meni je deadpool bio toliko dosadan da sam samo zelio izaci iz kina. Nije me bilo briga za par scena vise nakon odjave. 4/10

Ti i 98% zenske populacije dijelite isto misljenje, realno je tako 


Film je recimo ok za gledati u drustvu, ima zezancija i sve, uradjen je "kako treba" po stripu prikazan identicno, samo za ljubitelje marvel filmova jer ima toliko pogresne logike u filmu (pocevsi od aktivacije adrenalina da potakne mutaciju, ali covjece das covjeku adrenalin i to je to) ali dobro, ipak je to film napravljen da zabavi publiku 

Inace sam veliki fan Marvela i DC-a, ali ovo mi je lame. Isto kao i X-meni sa povratkom u proslost/buducnost, di vec...

 

To sto je od Marvela ne znaci da je dobro. Humor je los i forsiran. Prica mi je glupa. Jos mi je najbolja baza na kraju kad izdrka rog jednorogu i ovaj pocme strcat dugu. To je jedina baza na koju sam bas zavario.

Rvat katolik!
8 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Sada jedna anti preporuka, nikako nemojte gledati Dankinju - Danish girl. Teška drama, upila do Boga... Isforsirano, ma užas.

Ali naiša sam na "Program" slučajno, film snimljen o Lanceu Amstrongu i kako je dopingom vara, odlična napeta biografksa sportska drama za one koji vole takove istinite priče.
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
chaselol kaže...

Ti i 98% zenske populacije dijelite isto misljenje, realno je tako 

Inace, zeni mi je film zakon, a ona inace mrzi te moje supemene, xmene i ostalo... :)

Rvat katolik!
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

meni je deadpool odličan, 9/10 sigurno

8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Anita P kaže...

 Pogledao danas, izvrstan film.

Battlelog: Glavas_ZG
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Del_Boy97 kaže...

meni je deadpool odličan, 9/10 sigurno

 Da, u zadnjih par stranica pomislio sam da sam jedini.


Humor mi je bio odličan, gluma dovoljno dobra, odnosno na razini, efekti poprilično realni za omanji budžet. Također film nije dugo trajao (108 min) što je osvježavajuće u današnje doba gdje blockbusteri traju po 2 i pol sata.

 

Također drago mi je da je film uspio jer idućih godina možda vidimo više R-rated blockbustera, uz Mad Maxa prošle godine i Deadpoola ove godine možda produkcijske kuće shvate da će ljudi platiti ulaznicu za nešto što vole i da se ne mora uvijek prilagođavati masama sa PG-13 filmovima.

Swedish latin super funk.
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Creed (2015) - Stallone kao Rocky je sada u mirovini i ne razmišlja o boksu sve dok u njegov život ne dođe sin njegovom najvećeg protivnika. I onda se sve kao po špagi kreće odvijati... barske tučnjave, odustajanje od borbe, ponovni pronalazak motiva i tako dalje.

Pogledati samo ako ste gledati Rocky-a i svidio vam se, inače preskočiti. Meni je ok, ništa posebno, za pogledati i zaboraviti.

 

6,5/10

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Pero Dinamit kaže...

Creed (2015) - Stallone kao Rocky je sada u mirovini i ne razmišlja o boksu sve dok u njegov život ne dođe sin njegovom najvećeg protivnika. I onda se sve kao po špagi kreće odvijati... barske tučnjave, odustajanje od borbe, ponovni pronalazak motiva i tako dalje.

Pogledati samo ako ste gledati Rocky-a i svidio vam se, inače preskočiti. Meni je ok, ništa posebno, za pogledati i zaboraviti.

 

6,5/10

 Postivam tvoje misljenje,ali ne slazem se sa tobom da Creed treba preskociti!Creed iznenađuje sa cinjenicom da je,možda čak i najbolji nastavak Rockya,sto je zaista tesko napraviti nakon toliko prijasnjih hitova.Obicno se nema vise sta ispricati!Moja supruga naprimjer nikada nije gledala niti jednoga Rockya,ali je nakon Creeda izrazila zelju da pogleda sve nastavke!

Kada ti Creedom natjeras nekoga da pogleda prijasnje nastavke,nekoga tko uopce ne voli takvu vrst filmova,treba "skinuti kapu do poda"i definitivno svima preporuciti!

10 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Pero Dinamit kaže...

Creed (2015) - Stallone kao Rocky je sada u mirovini i ne razmišlja o boksu sve dok u njegov život ne dođe sin njegovom najvećeg protivnika. I onda se sve kao po špagi kreće odvijati... barske tučnjave, odustajanje od borbe, ponovni pronalazak motiva i tako dalje.

Pogledati samo ako ste gledati Rocky-a i svidio vam se, inače preskočiti. Meni je ok, ništa posebno, za pogledati i zaboraviti.

 

6,5/10

 Ne znam kak tebi, ali meni je Southpaw triputa bolji film o boksu od tog Creeda.

 

Neko je spomenuo svoju suprugu "kao" argumentacija za pozitivnu/negativnu preporuku filma. "Svidja se meni a vidi slucajnosti svidja se i njoj." LOL! Eto, moja baka i deda isli u kino i bas im se svidio Force Awakens. To bi sad valjda trebalo uvjeriti nekoga kak sam ja u pravu? How yes no.

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže..

 

Neko je spomenuo svoju suprugu "kao" argumentacija za pozitivnu/negativnu preporuku filma. "Svidja se meni a vidi slucajnosti svidja se i njoj." LOL! Eto, moja baka i deda isli u kino i bas im se svidio Force Awakens. To bi sad valjda trebalo uvjeriti nekoga kak sam ja u pravu? How yes no.

 Naveo sam samo kao primjer,tako da...

Više od 95 000 ljudi je ocjenilo Creed sa 7.9,cak mislim da je ono bio prvi negativni komentar ovdje na forumu za taj film,mislim da je dosta!

8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Moja supruga voli boks a ne voli star warse dok sestra obozava star warse a ne voli boks ;) I koji je onda bolji film? (Sestru sam ja vaspitavao ;))

 

I kad si vec kod broja ljudi koji su ocijenuli neki film nikad mi nece biti jasno zasto je bekstvo iz shawshanka broj 1. na vjecnoj listi IMDB-a. Sta ja propustam u tom filmu sto ga cini toliko posebnim? Odlican je film ali bas da je najbolji....

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2016 13:28 (Torent).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Torent kaže...

Moja supruga voli boks a ne voli star warse dok sestra obozava star warse a ne voli boks ;) I koji je onda bolji film? (Sestru sam ja vaspitavao ;))

 

I kad si vec kod broja ljudi koji su ocijenuli neki film nikad mi nece biti jasno zasto je bekstvo iz shawshanka broj 1. na vjecnoj listi IMDB-a. Sta ja propustam u tom filmu sto ga cini toliko posebnim? Odlican je film ali bas da je najbolji....

 Najbolji film je ovaj, no question ne spada niti u jedan žanr(nije drama) transcendentan je nad svim filmovima,samo jedan čovjek ima moć snimiti i glumiti za takav film.

http://www.imdb.com/title/tt0368226/

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2016 13:36 (Ikarus01).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Stavljen na listu za gledanje...

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže...
Pero Dinamit kaže...

Creed (2015) - Stallone kao Rocky je sada u mirovini i ne razmišlja o boksu sve dok u njegov život ne dođe sin njegovom najvećeg protivnika. I onda se sve kao po špagi kreće odvijati... barske tučnjave, odustajanje od borbe, ponovni pronalazak motiva i tako dalje.

Pogledati samo ako ste gledati Rocky-a i svidio vam se, inače preskočiti. Meni je ok, ništa posebno, za pogledati i zaboraviti.

 

6,5/10

 Ne znam kak tebi, ali meni je Southpaw triputa bolji film o boksu od tog Creeda.

 

Neko je spomenuo svoju suprugu "kao" argumentacija za pozitivnu/negativnu preporuku filma. "Svidja se meni a vidi slucajnosti svidja se i njoj." LOL! Eto, moja baka i deda isli u kino i bas im se svidio Force Awakens. To bi sad valjda trebalo uvjeriti nekoga kak sam ja u pravu? How yes no.

 meni je creed puno bolji od southpawa, iako mi je i southpaw dobar. nisam neki fan rockya, vjerojatno cu ih sve uzet pa pogledat jednom da se malo prisjetim ali mi je creed bas dobar, i konacno uloga stallonea gdje nema strojnicu u rukama i gdje ne pobije pola grada.

10 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Torent kaže...

Moja supruga voli boks a ne voli star warse dok sestra obozava star warse a ne voli boks ;) I koji je onda bolji film? (Sestru sam ja vaspitavao ;))

 

 Meni je najbitnije sta deda kaze..... i presudno je za ovu temu

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže...

 Meni je najbitnije sta deda kaze..... i presudno je za ovu temu

 Očito je da ne mozes skontati sta znaci za primjer rijec da se drzis "kao pijan plota" fore koju si izrekao,pa ju i dalje forsas,jer mislis na taj nacin da si smjesan!No prava istina je da ides u offtopic i nikome nisi smjesan,nego ispadas dosadan!

 

  No,da ja ne idem u offtopic ovime postom,preporucam ti da naucis nesto pametno od glavnih junaka ovoga filma

10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...
Tallahassee kaže..

 

Neko je spomenuo svoju suprugu "kao" argumentacija za pozitivnu/negativnu preporuku filma. "Svidja se meni a vidi slucajnosti svidja se i njoj." LOL! Eto, moja baka i deda isli u kino i bas im se svidio Force Awakens. To bi sad valjda trebalo uvjeriti nekoga kak sam ja u pravu? How yes no.

 Naveo sam samo kao primjer,tako da...

Više od 95 000 ljudi je ocjenilo Creed sa 7.9,cak mislim da je ono bio prvi negativni komentar ovdje na forumu za taj film,mislim da je dosta!

 pa eto deadpool ima ocjenu 8.5 a ocijenilo ga 130000 ljudi i ja prvi put cujem da ga neko pljuje na ovom forumu, mislim da je to dosta

14 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Horrible Bosses 2

Tko je gledao prvi i svidio mu se - neće fulat ni s drugim. Nije sad 10/10 komedija, ali par puta sam se nasmijao i imaju dobre fore, prvenstveno fore karaktera. 7/10

Horrible Bosses 2 Horrible Bosses 2
Nulla dies sine linea
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2016 17:23 (4mal).
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Theory of Everything (2014)

 

Film mi je dobar, ma da sam očekivao da će film prikazivati više znanstveni dio Hawkingovog života i njegove uspjehe nego njegov privatni, ljubavni život. Glavni glumac je fenomenalno odglumio, u nekim dijelovima da se naježiš na njegovu glumu i sporedna glumica je bila dobra. Film je dosta težak, meni je malo deprimirajući i mislim sam ga pogledao u krivom trenutku. Svakako, tko se odluči pogledati film neka se prpremi na dramu koja izaziva tužne emocije.

 

Ocjena: 7,5 / 10

16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

 

 

In the Heart of the Sea (2015)

 

Solidan film kojem je osnova nastanak romana Moby Dick (The Whale) iz 1851.godine autora Hermana Melvillea. Preporuka za pogledati.

Šta roda donese, to vrana odnese.
8 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Spotlight

 

Jako dobar.

Otvara oči na neke stvari.

Battlelog: Glavas_ZG
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Del_Boy97 kaže...

 pa eto deadpool ima ocjenu 8.5 a ocijenilo ga 130000 ljudi i ja prvi put cujem da ga neko pljuje na ovom forumu, mislim da je to dosta

 IMDB mi i nije neka referenca... Pogledao sam hrpu filmova koji su tamo ocijenjeni sa 7.x, ja im ne bi dao vise od 4.

Rvat katolik!
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Curi sam rekao za deadpoola prije nego smo sjeli"deadpool je antiheroj koji je blesav i ima regeneraciju,očekuj akciju i humor"....

Nije bila oduševljena ali na kraju joj se svidio.

Ajax(Francis) je stvarno slaba karika u filmu,sprdačine na Hugh Jackmana i selfparody Ryana su bile insider jokes koje su imale efekta na fanove.

9/10 samo zbog Francisa

10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
tnakir kaže...
Del_Boy97 kaže...

 pa eto deadpool ima ocjenu 8.5 a ocijenilo ga 130000 ljudi i ja prvi put cujem da ga neko pljuje na ovom forumu, mislim da je to dosta

 IMDB mi i nije neka referenca... Pogledao sam hrpu filmova koji su tamo ocijenjeni sa 7.x, ja im ne bi dao vise od 4.

 pa o tome ti i pricam, on navodi imdb za primjer creeda, pa sam onda naveo i ja za deadpoola, mada ih je ovdje pun k popljuvalo njega (deadpoola)

8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

hehehe a Creed? Pola bi dalo 4 a pola 9 ovdje prisutnih forumasa ;)

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Del_Boy97 kaže...
tnakir kaže...
Del_Boy97 kaže...

 pa eto deadpool ima ocjenu 8.5 a ocijenilo ga 130000 ljudi i ja prvi put cujem da ga neko pljuje na ovom forumu, mislim da je to dosta

 IMDB mi i nije neka referenca... Pogledao sam hrpu filmova koji su tamo ocijenjeni sa 7.x, ja im ne bi dao vise od 4.

 pa o tome ti i pricam, on navodi imdb za primjer creeda, pa sam onda naveo i ja za deadpoola, mada ih je ovdje pun k popljuvalo njega (deadpoola)

Sori, upao sam kao padobranac u thread, nisam bio upoznat sa cijelom pricom 

Rvat katolik!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice