Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.429
|
čitano: 7.540.146
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Mozee preporuka nekog napetog trilera misterije , po mogucnosti da se radnja odvija po nekim manjim mjestima, sumama itd 

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
MaciStyle kaže...

Mozee preporuka nekog napetog trilera misterije , po mogucnosti da se radnja odvija po nekim manjim mjestima, sumama itd 

 The Village

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
MaciStyle kaže...

Mozee preporuka nekog napetog trilera misterije , po mogucnosti da se radnja odvija po nekim manjim mjestima, sumama itd 

I see you  nije loš,ispunjava sve tvoje kriterije.

Ne vjeruj ženi koja laže!
9 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

https://www.imdb.com/title/tt3954660/?ref_=fn_al_tt_1

 

Suntan, malo je reci odlican, grcki, neobicna drama, sve preporuke

koga zanima radi podesenog prevoda na PP nek se javi, saljem mu link odakle da skine

 

film je odlicannnnn

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
dadotb kaže...

https://www.imdb.com/title/tt3954660/?ref_=fn_al_tt_1

 

Suntan, malo je reci odlican, grcki, neobicna drama, sve preporuke

koga zanima radi podesenog prevoda na PP nek se javi, saljem mu link odakle da skine

 

film je odlicannnnn

 Ajd bas mi je drago cuti da ti se svidio. Meni je pogotovo dobar bio glavni glumac, zahtjevna uloga s obzirom da on uglavnom glumi u komedijama i "laksim" ulogama, a ovo je bilo dijametralno suprotno. Jesi gledao Bratstvo sinoc na MojOff?

 

Bratstvo (2019)

1989, sam kraj neuspjesne sovjetske invazije u Afganistanu te se zadnje snage povlace. Sovjetski pilot (ujedno i sin generala) srusen ja na neprijateljskom teritoriju, te treba osigurati razmjenu+osigurati neometan prolaz vojske nazad u SSSR. S obzirom na tretman u Rusiji, ocekivao sam nesto puno kontroverznije (filmu je zabranjivano prikazivanje na ruskim festivalima). Uglavnom rijec je  kvalitetnom (anti)ratnom filmu, ono sto sam i ocekivao od Lungina to sam i dobio. Taj rat je i dalje svojevrsna tabu tema u Rusiji, jako malo filmova su napravili  o tome. Osim 9th Company (2005) , koje je vise klasicni akcijski ratni film, ne mogu se sjetiti ni jednog drugog filma te tematike njihove proizvodnje. I samo dokaz kakva represija vlada u Rusiji, kad je ovakav jedan film kontroverzan i zabranjivan. Dok kod bude tako pristupali filmovima, industrija ce im i dalje tonuti, a ionako su na niskim granama.

 

E da, mala napomena- mozda nije lose znati ponesto o tom sukobu, cisto da se malo lakse prati film jer je to slabo obradivana tema.

 

 

edit: hrka11 slazem se za The Way Back, film je otprilike kvaliteta TV filma. Zali boze para i vremena utuceno na ovo, a ja sam bas fan sportskih drama. E da, sto je najgore film nije po istinitom dogadjaju, i ja sam napravio taj zajeb . Morao sam opet pogledati Hoosiers (1986) da dodjem k sebi.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2020 11:30 (geronimo4661).
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Banker 

 

The Way Back

 

Preporuka za pogledat.Inace drame ne volim ali vrijedi pogledat.

Prvi mi je zanimljiviji,ali ovaj drugi da Ben ne glumi nezz bi li ga pogeldao uopce.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.4.2020 11:02 (hrka11).
9 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
geronimo4661 kaže...
dadotb kaže...

https://www.imdb.com/title/tt3954660/?ref_=fn_al_tt_1

 

Suntan, malo je reci odlican, grcki, neobicna drama, sve preporuke

koga zanima radi podesenog prevoda na PP nek se javi, saljem mu link odakle da skine

 

film je odlicannnnn

 Ajd bas mi je drago cuti da ti se svidio. Meni je pogotovo dobar bio glavni glumac, zahtjevna uloga s obzirom da on uglavnom glumi u komedijama i "laksim" ulogama, a ovo je bilo dijametralno suprotno. Jesi gledao Bratstvo sinoc na MojOff?

 

Bratstvo (2019)

1989, sam kraj neuspjesne sovjetske invazije u Afganistanu te se zadnje snage povlace. Sovjetski pilot (ujedno i sin generala) srusen ja na neprijateljskom teritoriju, te treba osigurati razmjenu+osigurati neometan prolaz vojske nazad u SSSR. S obzirom na tretman u Rusiji, ocekivao sam nesto puno kontroverznije (filmu je zabranjivano prikazivanje na ruskim festivalima). Uglavnom rijec je  kvalitetnom (anti)ratnom filmu, ono sto sam i ocekivao od Lungina to sam i dobio. Taj rat je i dalje svojevrsna tabu tema u Rusiji, jako malo filmova su napravili  o tome. Osim 9th Company (2005) , koje je vise klasicni akcijski ratni film, ne mogu se sjetiti ni jednog drugog filma te tematike njihove proizvodnje. I samo dokaz kakva represija vlada u Rusiji, kad je ovakav jedan film kontroverzan i zabranjivan. Dok kod bude tako pristupali filmovima, industrija ce im i dalje tonuti, a ionako su na niskim granama.

 

E da, mala napomena- mozda nije lose znati ponesto o tom sukobu, cisto da se malo lakse prati film jer je to slabo obradivana tema.

 

 

edit: hrka11 slazem se za The Way Back, film je otprilike kvaliteta TV filma. Zali boze para i vremena utuceno na ovo, a ja sam bas fan sportskih drama. E da, sto je najgore film nije po istinitom dogadjaju, i ja sam napravio taj zajeb . Morao sam opet pogledati Hoosiers (1986) da dodjem k sebi.

 

 

 jaooo zaboravio, ali to ce se danas odmah moci skinuti..pa cu pogledati..

10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
geronimo4661 kaže...

edit: hrka11 slazem se za The Way Back, film je otprilike kvaliteta TV filma. Zali boze para i vremena utuceno na ovo, a ja sam bas fan sportskih drama. E da, sto je najgore film nije po istinitom dogadjaju, i ja sam napravio taj zajeb . Morao sam opet pogledati Hoosiers (1986) da dodjem k sebi.

 

 

A isto tako,obozavam filmove ovakvog tipa sport,drama ali ovaj je bio malo terapija.Mada kad je ovakav film onda malo supam po mob ako mi nesto promakne ne zanima me.

Ben ga spasava,on mi i pase nekako za ovakve uloge.

 

Jos jedna preporuka za film:

 

Gone Baby Gone

 

Dobar film.

 

Koja slucajnost ovo je Benov film.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Eli

 

Ok filmic za ubiti vrijeme u ovo doba izolacije.

Twist na kraju još neviđen od doba kinematografije  i baš ga zato preporucujem!

 

6.5 / 10

Ne vjeruj ženi koja laže!
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Eli

 

Ok filmic za ubiti vrijeme u ovo doba izolacije.

Twist na kraju još neviđen od doba kinematografije  i baš ga zato preporucujem!

 

6.5 / 10

 Hvala, tko je i mislio, sad vise nema smisla gledati ovaj film.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 21:02 (emerik).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
emerik kaže...

 Hvala, tko je i mislio, sad vise nema smisla gledati ovaj film.

Ma danas svaki film ima twist,tako da i nije bas nekakav spoil

Ne vjeruj ženi koja laže!
9 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

sinoc odgledao na CINEMAX kanalu American woman, jako zanimljiv, drama, od mene 7 ocjena, prezgodna Sienna Miller, glumi i Dzesi Pinkman iz BB

14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Once Upon A Time In Hollywood - Tarantino mi je opet postao drag. Nije film koji ću opet gledati ali je jako interesantan uradak. U prizorima gdje su B.Pitt i di Caprio zajedno se može vidjet koliki je diCaprio talenat/showman. Kad ne vidiš glumca nego ulogu koju glumi, kad povjeruješ u to - to je gluma! Pošteno je i odradio posao. Sve uloži u ulogu i ne ostavi ni malo prostora za sebe. A opet se zna i vratit a ne skrenit psihički kao svi koji su glumili Jokera recimo. Pitt je ostario. Kaže žena da se dobro drži, haha. A ustvari kad pogledaš, Pitt, diCaprio, Depp, to su zadnji "ljepotani". Ti danas nemaš glumca da se može reć da liči. Po meni je Brad Pitt trebao birati uloge kao Tom Cruise, bit action hero. Nakon Fight Cluba sam definitivno navijao da to postane. 

16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

kolko je once upon a time nasilan? zena mi izbjegava tarantina bas zbog specifino nasilnih scena, al bi pogledala bez beda ako je film ok (sto sumnjam, jer vidim da je kraj filma ono, specifican)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
nixass kaže...

kolko je once upon a time nasilan? zena mi izbjegava tarantina bas zbog specifino nasilnih scena, al bi pogledala bez beda ako je film ok (sto sumnjam, jer vidim da je kraj filma ono, specifican)

 Gledali ja i žena baš nekidan, govorim ja njoj da ne mogu virovat kako je čudno gledat njegov film bez imao krvi :) boy a was wrong . Nije me razočarao. Žena ti neće biti oduševljena :) 

When all else fails - crowbar the fucker
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
nixass kaže...

kolko je once upon a time nasilan? zena mi izbjegava tarantina bas zbog specifino nasilnih scena, al bi pogledala bez beda ako je film ok (sto sumnjam, jer vidim da je kraj filma ono, specifican)

 Nek gleda do zadnjih 15ak minuta...

 

ps. The Report 2019 evo jos jedan ok film za pogeldat.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.4.2020 11:35 (hrka11).
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
nixass kaže...

kolko je once upon a time nasilan? zena mi izbjegava tarantina bas zbog specifino nasilnih scena, al bi pogledala bez beda ako je film ok (sto sumnjam, jer vidim da je kraj filma ono, specifican)

 Kaže mi žena da nema uopće puno. 

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Witness-Svjedok (1985) 

F
ilm je trenutno premijera na HBOgo aplikaciji. Ovaj film ima sve, zanimljivu i napetu priču, karizmatičnog glavnog glumca, balans između krimi priće i romantike, upečatljive negativce. Film sam gledao s djevojkom i to je bio mali rizik jer je ovo policijski krimi triler iz relativno davne 1985, ali zbog odličnog scenarije i doze romantike pokazao se kao dobar izbor za pogledati s boljom polovicom. Film je nominiran za ukupno 7 oscara u skoro svim glavnim kategorijama, a osvojio je 2, za scenarij i montažu.  Velika preporuka, ako ne i obavezno gledanje. Ovakvi filmovi mi padaju na pamet kad netko kaže ''više se ne snimaju filmovi kao nekada''.

9,8 /10



11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Eli

 

Ok filmic za ubiti vrijeme u ovo doba izolacije.

Twist na kraju još neviđen od doba kinematografije  i baš ga zato preporucujem!

 

6.5 / 10

 I ja san osta šokiran kad je na kraju terenec otiša, a obje zadnje pozicije mu nisu radile

9 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

https://www.imdb.com/title/tt9345754/?ref_=nv_sr_srsg_0

Hogar, filmcina, sjajan triler kakav samo Spanci mogu napraviti, od mene 8 jaka ocjena, sve preporuke, nijednog sekunda nije dosadan, sjajna podjela uloga

16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Wack kaže...

Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn boze kakav trash od filma ali ne pozitivan i zabavan trash nego cisto smece obicno 3/10 izbjegavati da vam je ne znam koliko dosadno,radije rewatchati neki dobar film nego ovo.

 Cim sam vidio naziv filma dok je izaso, reko ajd vise koji qrac... Pogledao sam ga prosli tjedan i po mozda najdebilnijem nazivu filma sam pogodio da je bezvezan trash.

 

 Nedavno sam pogledao:

 

 Dark Waters - lektira novog doba, fenomenalan film, vrlo slikovito i jasno prikazuje korporacijsku bezkrupuloznost i pohlepu ne mareci niti najmanje za stetu koju nanosi okolini... 9/10

 The Insider - slicna tematika kao i gornje navedeni film samo sa nesto drugacijom radnjom i likovima. Pacino i Crowe - kaj rec, tesko da moze bit lose...  8/10

 

 Dolittle - ako nemate manje od 12 god - nemojte gledat...  3/10  

Truth in engineering.
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Uljez
2019,horor,triler

Kad mladi bračni par (Michael Ealy i Meagan Good) kupi kuću iz snova u dolini Napi, misle da su pronašli savršen dom u kojem će poduzeti sljedeće korake kaoobitelj. No, kad se čudno privrženi prodavač (Dennis Quaid) nastavi upletati u njihove živote, počinju sumnjati da ima skrivene motive osim brze prodaje.
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogleda, za B klasu odličan. Ne triba očekivat tko zna što ali solidan film za izgubiti jednu večer. 

10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Les misérables 2019 

 

 

Cidade de Deus 2002

 

Slicne tematike,oba se bave odrastanjem u bandam,tezak zivot itd,itd...Drugi je prema istinitom dogadjaju.

 

Preporuka.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

My spy

 

Simpatican filmic za obitelj uz podosta smjesnih scena.Ima par standardnih kliseja,ali posto dugo nije bilo takvih filmova-oprosteno!

 

7/10

 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
hrka11 kaže...

Les misérables 2019 

 

 

Cidade de Deus 2002

 

Slicne tematike,oba se bave odrastanjem u bandam,tezak zivot itd,itd...Drugi je prema istinitom dogadjaju.

 

Preporuka.

 Ja sam fotograf a ovaj drugi je fotografski pa sam ga još prije par godina pogledao i još sam pod dojmom, tako da tko voli teške drame o odrastanju neka obavezno pogleda.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
bad boys for life
Koji trash od filma, radnje nema, akcije nema, pucnjava loša. Uz Harley Quinn, najgori film koji sam gledao ove godine. Nemogu napisati ni jednu lijepu rijec o filmu. Dijalozi kliseji, bez smisla, Gluma očajna, likovi bez karaktera... Užas
4/10 Bad boys, bad movie
5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gogy7 kaže...
bad boys for life
Koji trash od filma, radnje nema, akcije nema, pucnjava loša. Uz Harley Quinn, najgori film koji sam gledao ove godine. Nemogu napisati ni jednu lijepu rijec o filmu. Dijalozi kliseji, bez smisla, Gluma očajna, likovi bez karaktera... Užas
4/10 Bad boys, bad movie

 Ja ugasio na prvoj usporenoj sceni.... zali boze tih par minuta.....

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao sam zadnje Star Warse.


Sta sam pogledo - nista

Sto sam saznao - jos manje

Koji sam kurac gledao ovu trilogiju - ne znam.

 

Ja mislim da bi trebali sad sa CGI vratiti i Lukea i Hana i Anakina i Vadera i Palapatinea i sve ove likove i napraviti flote od 14 kvdrizilijuna Star-galaxy-universe-death-star -4 sa TDI Injection Mivec pogonom i da se ono mlate jer su oni svi jediji a oni drugi su svi sitovi.

Pa da vidis erekcije u čru fanova koji baš ono pravo znaju je li Čubaka imao picajzle ili pseće buhe.

 

Oprostite.

 

Sranje od filma, sranje od trilogije, nepotrebna sranja, neinovatinvno do granice mentalne retardacije. Žali bože milijardi utrošenih u ova smeća.

 

Nova trilogija - palaptinova drkica je razvila svijest zbog blizine sitovih paralelepipedskih minerala!

 

Nego - Je li Lando mislio opalit onu malu ili smo trebali shvatiti da mu je to kćer - ko što piše u onoj bojanki koju su čru fanovi pročitali i bacili drkicu prije filma?

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
wyks kaže...

Pogledao sam zadnje Star Warse.


Sta sam pogledo - nista

Sto sam saznao - jos manje

Koji sam kurac gledao ovu trilogiju - ne znam.

hej! dvije zenske su se zvalile na kraju filma!

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice