Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.429
|
čitano: 7.540.435
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Haremzg kaže...
luka998 kaže...

Game Night (2018)

 

Solidna komedija za ubit nedjeljno popodne. Gluma nije sjajna, ali par puta sam se dobro nasmijao. Najviše mi se svidio policajac u filmu, on je taj x-factor zbog kojeg se isplati pogledati film. Preporuka.

 slazem se, solidan film, nema puno dobrih komedija u zadnje vrijeme, posebno sa takvom akcijom. Recimo da je slican Nice Guys, koji me isto dobro zabavio

 

meni je film totalno besmislen, baš sam izgubio sat i pol vremena života, kad sam pročitao radnju očekivao sam malo neku misteriju, ali u filmu je sve očito i predvidivo, nasmijao sam se dva tri puta

 

ali totalno razumijem vaše razmišljanje, da mi je izvirio na tv-u u nedjelju popodne dok sam se malo izležavao bio bi mi skroz ok, ali ovako kad sam se malo nabrijao na njega, ispao mi je totalno loš

6 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Truth je ispolirana, ali beskrvna drama dostatna tek za jedno gledanje, dok je Game Night komedija godine. Ništa spektakularno, ali daleko iznad prosjeka hrpe komedija koje u 99% slučajeva kao da su snimana za dječiji uzrast. 

EDIT: "Tipična novinarsko-politička moralna drama kakve vole snimati zadnjih godina (R. Redford pogotovo)" Ovo je neki novi genre? Moram priznati da nikad prije nisam čuo za tu filmsku vrstu. Jel ima npr. kakva novinarsko-politička (ne)moralna drama? I da li je Truth moralna ili nemoralna drama? U koju bi je ladicu spremio? Moram priznat da pri takovoj selekciji ni ja ne bih znao odgovor.

A kad već pričamo o tome što RR voli snimati "zadnjih godina" Our Souls at NightThe DiscoveryPete's DragonOne More ChanceA Walk in the WoodsCaptain America: The Winter SoldierAll Is LostThe Company You Keep, itd uglavnom konfekcijske, rutinski ispolirane obiteljske i socijalne dramice plus koja komedijica sve stepenicu iznad trasha.

Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra.
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2018 14:52 (moksha).
10 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
...hm, nisam tako dobro zapamtio fore ko ti.... Onak globalno film mi je bio fakat smjesan, sigurno jedan od zabavnijih filmova te godine.... Ma ne sjecam se bolje komedije u zadnje vrijeme ko deadpoola.... Kaj se dick fora tice, a kaj da ti velim ocito se tebe kao pripadnika gay populacije to ipak najvise dojmilo....
dc hejter
6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

ursusc355 nije točno, ali sviđa mi se način na koji razmišljaš :)

Lifes a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

I ja sam pogledo game night i meni je bio los, jedina pozitivna stvar je bio onaj murjak susjed, ostalo nezanimljivo, nisam se bas nasmijao. Neko je to usporedio s nice guys, al po meni nema tu usporedbe, nice guys mi je bio odlican, bas me nasmijao. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže...
...hm, nisam tako dobro zapamtio fore ko ti.... Onak globalno film mi je bio fakat smjesan, sigurno jedan od zabavnijih filmova te godine.... Ma ne sjecam se bolje komedije u zadnje vrijeme ko deadpoola.... Kaj se dick fora tice, a kaj da ti velim ocito se tebe kao pripadnika gay populacije to ipak najvise dojmilo....

 Pa slažem se, film je bio smiješan i zabavan, ali poanta je da je Deadpoolov humor jednako djetinjast kao i humor u pola drugih MCU filmova, štoviše u MCU se može naletjeti na puno smiješnije stvari nego bilo što u Deadpoolu (tipa Korg kao lik u Thor Ragnarok, Taika Waititi je genij). 

 

Što se tiče ove tvoje "šale" na kraju, ne znam ja kome je najsmješnija komedija u zadnje vrijeme film koji se oslanja na 16 načina na koje Deadpool može druge ljude udariti u jaja. Također ako je to ta "komedija za stariju publiku" na koju ti misliš, onda ne želim gledati takve komedije jer ta fora može biti smiješna jedino mentalno zaostalim ljudima. 

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

u zadnje vrijeme sam gledao spanjolske filmove, contratienpo, the body, hidden face itd.

zanima me preporuka filmova iz takvog zanra ali mogu biti i svedski, norveski, talijanski itd. samo bitno da valja.

 

10 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Ratohnhake:ton kaže...

 .... samo za tebe jedna preporuka, mozda ce jos tko pogledati ovaj film kao komediju, a ti ces naci i nesto vise sadrzaja od nas obicnih smrtnika.... legendarni Gene Hackman (to ti je onaj stricek koji je igrao u starom Supermanu, hm nije mcu pa mozda ne znas za njega) u glavnoj ulozi - The Birdcage

dc hejter
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže...
Ratohnhake:ton kaže...

 .... samo za tebe jedna preporuka, mozda ce jos tko pogledati ovaj film kao komediju, a ti ces naci i nesto vise sadrzaja od nas obicnih smrtnika.... legendarni Gene Hackman (to ti je onaj stricek koji je igrao u starom Supermanu, hm nije mcu pa mozda ne znas za njega) u glavnoj ulozi - The Birdcage

 Znam da je cijeli ovaj post bio još jedan loš pokušaj šale s tvoje strane, ali film zapravo zvuči solidno, definitivno bih mogao pogledati ovih dana, hvala!

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2018 20:06 (Ratohnhake:ton).
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

https://www.imdb.com/title/tt4003440/

 

The House That Jack Built  - evo izgleda da se Lars opet poigrao sa umovima gledatelja do te mjere da je pola gledateljstva u Cannesu napustilo kino prilikom prikazivanja navedenog filma.
Naime radi se o trileru - hororu u poznatom Von Trierom stihu koji niko nece ostaviti ravnodušnim.

Ostaje samo sačekati neki kvalitetni torrent da se skine i pogleda pa javim naknadno moje osobne dojmove.

 

 

6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Jeli netko zna ime dokumentarca o sicilijanskoj mafiji? Sjecam se da je u njemu bio jedan novinar (talijan), snimke sa sudenja, snimke zena optuzenih kako se deru na suca. Sada trazim po jubitu i nemogu nikako naci :/

http://www.aocsource.com/
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2018 19:06 (WalterWolfy).
6 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
WalterWolfy kaže...

Jeli netko zna ime dokumentarca o sicilijanskoj mafiji? Sjecam se da je u njemu bio jedan novinar, snimke sa sudenja, snimke zena optuzenih. Sada trazim po jubitu i nemogu nikako naci :/

 Gomorra?

https://www.imdb.com/title/tt2049116/

6 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Paolo Maldini kaže...
WalterWolfy kaže...

Jeli netko zna ime dokumentarca o sicilijanskoj mafiji? Sjecam se da je u njemu bio jedan novinar, snimke sa sudenja, snimke zena optuzenih. Sada trazim po jubitu i nemogu nikako naci :/

 Gomorra?

https://www.imdb.com/title/tt2049116/

 Nije serija nego dokumentarac.

http://www.aocsource.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

jel možda ovo što se zadnje vrijeme vrti na dokutv ako se ne varam u vezi žene u mafiji

 

https://www.dailymotion.com/video/x5r4zjh

 

 https://mojtv.hr/emisije/38071/povijest-mafije.aspx#!prettyPhoto

6 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Jim Carrey kaže...

jel možda ovo što se zadnje vrijeme vrti na dokutv ako se ne varam u vezi žene u mafiji

 

https://www.dailymotion.com/video/x5r4zjh

 

 https://mojtv.hr/emisije/38071/povijest-mafije.aspx#!prettyPhoto

 Mislim da je to to, ali to je 2 ili 3 dio, onda ovaj mora biti prvi, ali ne mogu naci nigdje na netu torrent 720p+

http://www.aocsource.com/
6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Izašao drugi trailer Mission: Impossible - Fallout (2018)

 

Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra.
6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

I za Bohemian Rhapsody

 

Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2018 23:12 (moksha).
16 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Deadpool 2 

Za fanove jedinice, must see. Bez nekog spojlanja, dvojka ima manje smislenu (da, moguće je) radnju i tu negdje do možda malo više humora. Koliko je film smiješan teško mi je sad procijeniti zbog "kino efekta", tj. svi se smiju pa je i tebi smiješno. Znam samo da sam se pošteno odvalio na neke scene (ima ih stvarno boljih nego u prvom filmu), ima više krvi i crnog humora. Neke značajnije mane; kraj je opet malo razočarao, a previše fora se oslanja na američku pop kulturu i dio ekipe je zbunjeno gledao u platno.
Izvrsnih 2 sata zabave, ako znate kakav film idete gledati. Nije savršen, ali je nastavak na nivou originala.

7/10

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2018 23:44 (Lovac).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
WalterWolfy kaže...

 Mislim da je to to, ali to je 2 ili 3 dio, onda ovaj mora biti prvi, ali ne mogu naci nigdje na netu torrent 720p+

 to je drugi dio 

 

ovdje je plot sve 3 epizode pa pogledaj da li je to to

 

http://tvprofil.net/show/3865913/povijest-mafije-veliko-sudenje-mafiji-1986

 

imaš na youtube drugi dio isto 

treći dio

 

 

onaj video sa linka dailymotion je od crnebreze moguće da ga ima na crnabreza torrent trackeru pa pitaj u temi za pozivnice da pogledaju 

 

1. epizoda je 

- Povijest mafije: Veliko suđenje mafiji 1986.

2. epizoda

Povijest mafije: Žene u mafiji

3. epizoda

Povijest mafije: 'Ndrangheta - kronika kalabrijske mafije

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao The Body / El cuerpo (2012) nakon Contratiempa prije nekoliko mjeseci i opet turnover u turnoveru. Na skali od 0 do prejeben, film je preprejeben. :D

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Into the Wild

 

Konačno pogledao. Istinita priča o jednoj  budali....ali kao film odličan. Šteta kaj Sean Penn ne režira više drama, definitivno ima talent.

 

8/10

6 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Sean Penn je bio i ostao sinonim za kvazi intelektualca i režiser isto takvih kvazi intelektualnih filmova. Meni uz njegov filmski opus najbolje paše pridjev trash.

Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Confession of murder 2012

Pogledano,preporucujem
Potpis
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

aj odite se raspravljat u ovu temu molim vas https://www.bug.hr/forum/topic/filmovi-tv-serije-glazba/film-ultimativna-rasprava/84750.aspx

 

a ovdje pustite ljude da pisu preporuke filmova

 

nejverovatno da razglabate o faking traileru

 

@quickr  hvala na komentaru umro sam od smijeha 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2018 13:39 (Timo).
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
moksha kaže...

Sean Penn je bio i ostao sinonim za kvazi intelektualca i režiser isto takvih kvazi intelektualnih filmova. Meni uz njegov filmski opus najbolje paše pridjev trash.

 

 

XXX kaže...

Into the Wild

 

Konačno pogledao. Istinita priča o jednoj  budali....ali kao film odličan. Šteta kaj Sean Penn ne režira više drama, definitivno ima talent.

 

8/10

Krije li se iza ovog nicka moksha Tarantino ili možda DiCaprio pa si daje za pravo ovako s*at po čovjeku koji ima dva Oscara?

Zašto budali? Momak je imao teško odrastanje, nije bio materijalista, bio je načitan, koliko se sjećam završio je faks, snalazio se u prirodi... od njega se može dosta toga naučiti, samo što je bio tvrdoglav i to ga je nažalost koštalo života. Očito imamo različita mišljenja o budalama.
Preporuka ide od mene za Into the Wild, a pogledajte i Mystic River gdje Sean Penn vrhunski glumi negativca.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2018 23:59 (luka998).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

A Oscari su što? Dokaz snage homosexualnog lobija i namještenih dobitnika. Jak ti je argument. Hoćemo još o skandalima te nagrade koja kod bilo koga normalnog nema ama baš nikakvu težinu, pa tako ni kod mene.

 

 

Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra.
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.5.2018 0:43 (moksha).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
luka998 kaže...
moksha kaže...

Sean Penn je bio i ostao sinonim za kvazi intelektualca i režiser isto takvih kvazi intelektualnih filmova. Meni uz njegov filmski opus najbolje paše pridjev trash.

 

 

XXX kaže...

Into the Wild

 

Konačno pogledao. Istinita priča o jednoj  budali....ali kao film odličan. Šteta kaj Sean Penn ne režira više drama, definitivno ima talent.

 

8/10

Krije li se iza ovog nicka moksha Tarantino ili možda DiCaprio pa si daje za pravo ovako s*at po čovjeku koji ima dva Oscara?

Zašto budali? Momak je imao teško odrastanje, nije bio materijalista, bio je načitan, koliko se sjećam završio je faks, snalazio se u prirodi... od njega se može dosta toga naučiti, samo što je bio tvrdoglav i to ga je nažalost koštalo života. Očito imamo različita mišljenja o budalama.
Preporuka ide od mene za Into the Wild, a pogledajte i Mystic River gdje Sean Penn vrhunski glumi negativca.

 

 Spoiler

 

Teško odrastanenje? Imao je za jesti i piti i plaćeno školovanje i krov nad glavom, nitko ga nije tukao...roditelji razgovarali o rastavi i malog bi trebalo žaliti? Budala je jer je kaznio roditelje i sestru najgorom kaznom, otišao i nije se javljao, na kraju glupo umro jer je pojeo otrovne bobice ....umro od gladi u toj istoj divljini u kojoj se dobro snalazi. Meni je to definicija budale, samo sranja oko njega...mogao je život potrošiti daleko korisnije. U biti je tip bio sebićan, preponosan i tvrdoglav. To kaj nije bio sitni kriminalac i zla osoba ide pod normalno a ne nešto vrijedno divljenja.

Mlade ljude pretpostavljam fascinira taj bunt protiv društva, odjebavanje životnih obaveza, odbacivanje novca, nametnutog rada, odlazak u prirodu...

 

 

Ali rekoh kao film je jako dobar, mali je rasturio ulogu, fizička transformacija je izvrsna, sve je zanimljivo snimljeno, nema dosadnih dijelova, nabijeno emocijama, pitko i zanimljivo. Odličan film.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.5.2018 7:49 (XXX).
16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The French Connection

 

Nisam ga gledao od djetinjstva, pa reko da se prisjetim. I dalje odličan film, nije kroz godine izgubio ništa. Fora se prisjetiti tih vremena, nije bilo političke korektnosti u filmovima, digić, žabar, niger...svi puše i cugaju, deru po lakim ženskama, prebijaju osumljičene, prljave ulice, naparave veču štetu potjerom kroz grad od stvarne koristi   Vruhunska atmosfera u filmu, na oko jednostavna gluma ali skroz učinkovita, vrhunska auto potjera kroz grad i fora igranje skrivača u podzemnoj željeznici.

 

 

 

Bacam se na drugi dio.

6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Mystic River (2003)

 

Toplo hladno film. Tko puši patetiku oduševit će se.

Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra.
6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

bacio pogled na jumanji 2...fora filmić, za djecu, čak su mi izvukli neki jadni usiljeni smiješak u par scena....gledao sam ga do kolača, pa ugasio...čini se zabavan za nedjelju popodne, na kauču poslije ručka, ali ako se vrpoljite pred kompom, ne bih preporučio, jednostavno ne okupira pažnju dovoljno. Nisam čak ni odvrtio na kraj da vidim kako će završit.

Lifes a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice