Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.426
|
čitano: 7.516.772
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Green mile

 

Jednostavno savrseno!Film nema mane,pogledao sam ga po treci puta i svaki puta je sve bolji!

 

10/10

 

 

Između ostaloga,pogledao sam opet Avengerse infinity war i imam pitanje samo za hard core Marvelove fanove:

-Ako se Groot na kraju pretvorio u pepeo,nije li onda i Thorova nova sjekira trebala ostati bez drške?

Ne vjeruj ženi koja laže!
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Pogledao sam predatora. Ok film, inace sam ljubitelj predatora tako da sam se veselio ovom filmu. Mnogi su ga popljuvali no meni je bas fino sjeo. Nekako mi brzo prosao film. I dalje 1 dio ostaje najbolji. Da barem mogu opet napraviti takav film. Kad se sjetim da nisam nocima mogao spavati koliko sam se bojao predatora a sad ovi novi filmovi vise vuku na komedije. Po meni prolazna ocijena :)
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Green mile

 

Jednostavno savrseno!Film nema mane,pogledao sam ga po treci puta i svaki puta je sve bolji!

 

10/10

 

 Je li to onaj film kada Tom Hanks bježi iz zatvora, ali mu onaj Morgan Freeman pojede miša pa mu se ovaj onda osvećuje rasističkim i uopće zajedljivim komentarima?

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 22:06 (Mr. Fugitive).
11 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Green mile

 

Jednostavno savrseno!Film nema mane,pogledao sam ga po treci puta i svaki puta je sve bolji!

 

10/10

 

 

Između ostaloga,pogledao sam opet Avengerse infinity war i imam pitanje samo za hard core Marvelove fanove:

-Ako se Groot na kraju pretvorio u pepeo,nije li onda i Thorova nova sjekira trebala ostati bez drške?

 Groot je bog/božansko biće, (Ygdrassil). Besmrtan je. Isparila je ova specifična jedinka/grančica.

Čim se odcijepi, svaki trn je novi groot ... neka čudna logika Marvela, po stripu nije tako, al su u filmovima to malo izmijenili (ko hrpu drugih bitnih stvari).

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Equalizer 2 

 

Ukratko, thrash film u izvedbi Washington, Leo, Pascal + sijaset poznatih televizijskih glumaca + MMA rostera sa neizbjeznim Fuqua afroamerickim momentom.Fuqua, osim Training Daya nije uspio nista usprkos svog tog truda kamerama filmski dobrog iznjedrit.Ovo je onako samo radi prijatelja glumaca B razine triler akcic.Izbacivsi poznata lica i poneke akcijske sekvence, ostaje scenarij C thrash akcica.Orginal je bio los, dvojka je jos par nivoa gora, preskok

10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

...wtf, sad vidim reklamu za film dolazi u kina sljedeci tjedan.... Kursk.... inace obozavam filmove o podmornicama, jos od Das Boota....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

They Shall Not Grow Old

 

Trailer - 

Imdb - https://www.imdb.com/title/tt7905466/

Reddit - https://www.reddit.com/r/Documentaries/comments/9wovgs/they_shall_not_grow_old_2018_a_clip_from_peter/

 

Peter Jackson remasterirao i kolorizirao hrpu WW1 materijala i od toga napravio dokumentarac.

Dodan voiceover glumaca, lip readeri su rekonstruirali "recenice" sa starih materijala, light touch CGI dodan na neke dijelove..

Nevjerojatne snimke!

 

(ima vec i za skinuti na popularnim sajtovima)

 

 

Jackson took the footage and not only colourised it, but upscaled it, and brought in lip readers to figure out what people were saying. They then brought in voice actors to record that dialogue. Separately they got hundreds of hours of voice recording from the people who fought in the war and used this to tell the story.

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 18:32 (nixass).
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Predator 2018

 

Dugo nisam gledao film sa toliko nelogicnosti,loše režije,još lošijega humora.

Film pocije expresno,radnje se doslovno štancaju kao na traci,sve nesta nepovezano,nelogicno,te takav ostaje do kraja.

Iako predator "serijal" nikada i nije bio nesta sto ce ostati zlatnim slovima upisano u povjest kinematografije,ovo je ipak svetogrđe!

Zaobići!

 

3/10

Ne vjeruj ženi koja laže!
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Air strike

 

Recimo da napravite povjesni film od jedno 2-3 sata materijala,sa srcepadajucom pricom i dubokom porukom o patnji,hrabrosti naroda u ratu i odlucite izbaciti sat najbitnijih detalja.....,e to vam je ukratko ovaj film.

Film je prepun scena dogfighta,aviona,bombardiranja,a sve ništa sa nićime!

Loša gluma,katastrofalna muzika i prica prepuna rupa bez ikakvoga objasnjenja.

Kod nas u narodu bi se reklo "šta je pisac htio reći?"

 

Frikovi poput mene koji vole povjest avijacije i rata-obavezno pogledajte zbog preljepih scena Malenih Ishaka,Warhawka,Zeroa i G3M,a svi ostali zaobiđite,pa makar vas kolcem tjerali da ovo gledate!

Malko je viša ocijena zbog odlicnoga CGI

 

3/10

Ne vjeruj ženi koja laže!
10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

....u vezi sa aktualnim BFV - A Bridge Too Far - film sa najboljom glumackom postavom u povijesti kinematografije, operacija Market Garden prikazana i kakva je trebala biti u BFV..... film kakvi se danas ne snimaju, tisuce i tisuce statista, vozila , tenkova, plovila i zrakoplova..... naravno snimljen na 70mm...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
9 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

ima netko preporucit kakav akcijski film ili triler onako malo novijeg datuma, nesto povis 6,5 na ibmd

hvala

10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

...khm, kad nekome nije dosta 730M dolara zarade.... od 12.12. u kina dolazi PG-13 verzija Deadpoola 2?!.... ono wtf.... no, trailer Deadpoolovski odlican.... da, s novim scenama kojih u originalu nema....

Once Upon a Deadpool

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2018 19:40 (Tallahassee).
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Kin

 

Gledajuci trailer,ako ste pomislili da je rijec o jos jednoj svemirskoj tabačini,onda ste se prevarili!

U pitanju je drama koja elemente sci-fia,no dobra je podloga da drugi nastavak,koji ce ocito biti sve samo ne drama!

Film je pomalo dosadnjakav,ali opet drzi te da ga odgledas do kraja.

Nelose za ubiti jedno posljepodne

 

6/10

 

I still see you

 

Nakon naucne katastrofe u kojoj je poginulo puno ljudi,svijet pocnu opsjedati duhovi...

Nije klasican film u kojemu ce duhovi proganjati likove,nego su duhovi samo prikaze trenutka prije smrti,nitko ne zna zasto se pojavljuju i sta u biti rade.

Zanimljiva radnja,nepredvidiva do kraja i dobra gluma.

 

6.5/10

Ne vjeruj ženi koja laže!
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Mission: Impossible - Fallout (2018)

 

Prvih sat i pol iznimno zabavan, poslije malo dosadan. Kritike prenapuhane zbog branda. Znam da se radi o Nemogućoj misiji, ali ipak ima previše glupih koincidencija. Sve u svemu, nisam oduševljen, ali sam zadovoljan.

8 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
luka998 kaže...

Mission: Impossible - Fallout (2018)

 

Prvih sat i pol iznimno zabavan, poslije malo dosadan. Kritike prenapuhane zbog branda. Znam da se radi o Nemogućoj misiji, ali ipak ima previše glupih koincidencija. Sve u svemu, nisam oduševljen, ali sam zadovoljan.

 A kad već nisi ti lupio neku ocjenu toj "filmčini" a pošto se slažem sa tvojom recenzijom od mene ali ne u tvoje ime nategnutih 6.5/10

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 19:35 (Seki001).
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Searching (2018)

 

Film odgledan u jednom dahu koliko je napet. Film je specifičan po tome što je prikazan preko zaslona mobitela ili računala, ali za divno čudo to mi uopće nije smetalo, štoviše, super je odgovaralo priči filma. Svakako preporuka za ovaj napet, zabavan i pametan triler.

5 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Danas su na telki Ratnici podzemlja. Najtoplija preporuka. Link

16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Wizard of Lies

Vrlo dobar, De Niro konačno u odličnoj glavnoj ulozi. Inače film je prošao skroz nezapaženo, ne bi ni znao za njega da nije došao na HBO. Vrijedi pogledati.

6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Teaser remakea najboljeg crtića ikad. Po meni ga nisu trebali dirati, ali ovo izgleda dosta dobro

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 13:47 (Paolo Maldini).
14 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Das Boot

 

Sinoć pogledao na TV-u, njemački film iz 1981. o njihovoj podmornici u 2. svjetskom ratu. 

 

Atmosfera, napetost i neizvjesnost kakvim se malo koji film može pohvaliti.

 

 

10/10

9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ima li tko preporuku filmova tipa, Papillon, The Way Back itd..

 

Barcelona - Mes que un club
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

As far as my feet will carry me

https://www.imdb.com/title/tt0277327/

 

Film koji je ujedno bio i predlozak za The way back

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Mislio sam ovaj pogledati, samo vidim da bas dugo traje valjda necu izgubit vrijeme.

https://www.imdb.com/title/tt0057115/?ref_=nv_wl_img_1

 

Inace taj koji si linkao sam pogledao vec..

Barcelona - Mes que un club
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

great escape je klasik.

pogledaj i Bridge on the river Kwai - https://www.imdb.com/title/tt0050212/

slicna radnja ko i Great escape

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 18:43 (nixass).
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
1337Raptor kaže...

Das Boot

 

Sinoć pogledao na TV-u, njemački film iz 1981. o njihovoj podmornici u 2. svjetskom ratu. 

 

Atmosfera, napetost i neizvjesnost kakvim se malo koji film može pohvaliti.

 

 

10/10

 

 

Obavezno  onda odgledaj i mini seriju, jos je bolja od filma.

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Outlaw King https://www.imdb.com/title/tt6679794/?ref_=nv_sr_1

 

Jasno je da nisam mogao ocekivati Braveheart 2, ipak se nado sa trenutno popularnim Pine-om nesto 'ozbiljnijem' filmskom uradku.Prvih 5-10 minuta cak i gajio nade, vidjevsi solidne tv glumce u sporednim ulogama, blato i maceve da nece prerasti u moj najgori strah, povijesni B spektakl kakvim su obilovale sredine 2000tih.Prica se brzo raspadne i pocne po svud skakat, ubaceni filer romansa je ociti filer bez svrhe, a i do likova karikaturnih (da i Braveheart ih je imo ali na dobar nacin) mi uopce nije bilo stalo.Cak i negativac sonjo je onak, bezveze.Gledati ako morate, jer nije totalni uzas ala Legionari, Orlovi, Ironcladovi.....Macevi, bradati masnokosi zeljni krvi i osvete, losi skotski naglasci, ja si nemogu pomoc, Vi se probajte spasiti

8 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
el.šef kaže...

Ima li tko preporuku filmova tipa, Papillon, The Way Back itd..

 

 Imaš novi Papillon remake starog.....glume mislim Rami Malek (Dustin Hofman) i onaj englez 

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
joozza kaže...
el.šef kaže...

Ima li tko preporuku filmova tipa, Papillon, The Way Back itd..

 

 Imaš novi Papillon remake starog.....glume mislim Rami Malek (Dustin Hofman) i onaj englez 

 Pogledao sam, ne moze u recenicu sa originalnim.

Barcelona - Mes que un club
7 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
el.šef kaže...
joozza kaže...
el.šef kaže...

Ima li tko preporuku filmova tipa, Papillon, The Way Back itd..

 

 Imaš novi Papillon remake starog.....glume mislim Rami Malek (Dustin Hofman) i onaj englez 

 Pogledao sam, ne moze u recenicu sa originalnim.

 Ja sam vidio trailer i ne bih mogao to pogledati. Palpillon sam polgedao nekoliko puta i tako jebeno genijalan film, ovaj remake, ne znam koji je smisao toga.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Crazy Rich Asians (2018)

 

Simpatičan filmić. Ovakvi filmovi znaju ispasti jako cringey, ali ovaj nije. Ima tu dosta talentiranih glumaca i sve mi je više-manje štimalo, jedino što je malo prepitom. Svakako preporuka! 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice