Spartacus: Blood and Sand

poruka: 82
|
čitano: 35.778
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Spartacus: Blood and Sand

Prve slike novog Spartacusa

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
neaktivan
offline
Spartacus: Blood and Sand

Treaser novog Spartacusa:

 

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
15 godina
offline
Spartacus: Blood and Sand

Žalosne vijesti. Jučer je preminuo Andy Whitfield.

RIP Andy{#}

16 godina
offline
Spartacus: Blood and Sand

Sudeći po trailerima, ovaj novi Spartacus nije do koljena Andyju... a toliko sam želio da se vrati u seriju... R.I.P. Andy {#}

LoL username: UnimatriX (EU N&E) HoN username: ArmageddonX
15 godina
offline
Spartacus: Blood and Sand

Pogledao sam Spartacus Blood Sand i Gods of Arena, Andy je bio odličan.  Stvarno mi ga je žao jer je nekako sipmatičan tip.

Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
neaktivan
offline
Spartacus: Blood and Sand

Sad sam tek vidio da je preminuo...tako mi žao lika...legendarno je odglumio prvu sezonu...koja je ujedno i meni najbolja....nitko ne može zamijeniti Andya jer on je prvi i izvorni lik koji glumi Spartacusa i svi smo navikli na njega...

 

R.I.P. Andy

15 godina
offline
Spartacus: Blood and Sand

R.I.P. Andy!

ButcherCRO ingame! Go and plough yourself!!
15 godina
offline
Spartacus: Blood and Sand

kad pocinje nova sezona?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Spartacus: Blood and Sand
mar123 kaže...

kad pocinje nova sezona?

krajem siječnja 2012

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
offline
Spartacus: Blood and Sand

Trailer nove sezone:

 

Ovaj Liam uoče ne izgleda loše kao što je netko rekao. Ustvari sve ćemo vidjeti početkom 2012, ja se nadam da će biti još i bolji od Andya.

Inače trailer je bolestan.

14 godina
online
Re: Spartacus: Blood and Sand

steta zbog andy-a ,bio je odlican kao spartacus..ovaj novi ce trebat odradit vraski posao da ga dostigne.

 

moram priznat da si liče relativno dosta na trenutke.

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
16 godina
offline
Spartacus: Blood and Sand

Gleda tko drugu sezonu?
Malo mi je turn-off za sada. Nekako mi nema taj štih koji su imale prva sezona i prequeli. A i ovaj novi Spartacus nije ni do koljena Andyju, ne samo glumački neko i interpretacijom lika. Nekako imam i filing da su malo izmijenili Spartacusov karakter na neki način.

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
15 godina
offline
Spartacus: Blood and Sand

da, evo bas sam pogledo drugu epizodu i uopce mi se ne sviđa, spartacus nije uopce isti bez obzira na glumca.

16 godina
offline
Re: Spartacus: Blood and Sand
Da, dobio sam dojam da su pobjegli od onoga što je Spartacus bio s karakterne strane.
I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
15 godina
offline
Spartacus: Blood and Sand

Skino sam obje epizode ove nove sezone, ali nisam ih još pogledao. Morat ću danas ili sutra da vidim o čemu vi to pričate.{#}

13 godina
protjeran
offline
Spartacus: Blood and Sand

SKinuo sam sve epizode i čim sam vidio onu tempera/vodene boje krv u prvoj epizodi - erase from hard drive lol

Dinamo živi vječno
15 godina
offline
Re: Spartacus: Blood and Sand
Kora kaže...

SKinuo sam sve epizode i čim sam vidio onu tempera/vodene boje krv u prvoj epizodi - erase from hard drive lol

U početku ti može izgledati malo smješno, no kako epizode idu serija te uvuče u priču i radnju samo tako. Jedna od boljih serija, samo mi žao Andyja.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Spartacus: Blood and Sand

Evo odgledao sam jučer obje epizode. Mogu reći da i nije loše. Istina malo jesto otišla ova sezona s radnjom u drugim smijerom, ali to je tako jer to više nije "krv i pijesak" gdje se sve vodilo oko arene i ludusa , nego se sad dosta toga vrti oko osveta, kao što se i ove sezona zove.

Iako je radnja malo drugačija, kao što je bilo i za očekivati, opet je tu onaj stari štih seksa,krvi i brutalnosti. Uglavnom serija je i dalje odlična, već ovih par epizoda me potpuno uvuklo u svoju radnju, čak me sad  malo na momente podsječa na seriju Rome koja je isto tako bila vrhunska.

A novi glumac čak i nije toliko loš kolko sam mislio da će biti.{#}

 

btw...ne siječam se točno,ali što se desilo s ženom Oenomausa(Doctorea)?

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2012 10:02 (Jack Sparrow).
16 godina
offline
Re: Spartacus: Blood and Sand
Jack Sparrow kaže...

 

 

 

btw...ne siječam se točno,ali što se desilo s ženom Oenomausa(Doctorea)?

Umrla je od otrovanog vina koje je Lucretia otrovala i dala Quintusovom ocu.

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (EU)
14 godina
offline
Spartacus: Blood and Sand

Pogledao sam prvu i drugu sezonu i meni je serija odlicna, druga sezona je dobra al ne kao prva,  glumac koji glumi spartaka u drugom djelu nije los al andya je po meni tesko zamjenit jel je bio odlican za tu ulogu, sve u svemu meni uz breaking bed jedna od najdrazih serija.

14 godina
offline
Spartacus: Blood and Sand

Evo konačno mi se skinala prve sezona, ovo će biti dobro

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2013 13:20 (KIKI3ooo).
14 godina
neaktivan
offline
Spartacus: Blood and Sand

Izvrsna serija .. Gledam 3. sezonu koja je bolja od 2. svakako... Navodno nakon sto privedu kraju ovu sezonu ekipa koja je radila na seriji radit ce novu seriju o Cezaru... trebala bi se kronoloski nastavit.

Concordia parve res crescunt , discordia maximae dilabunter.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice