Star trek

poruka: 55
|
čitano: 15.015
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Star trek

eto tema posvečena jednoj od najboljih SF serijala...

 

vaša razmišljanja o S.T.?? moja očito ne trebam ni reć... :-)

 

trenutno HRT pušta na HRT2 S.T. Enterpsise (biti će puštene sve sezone dakle 12), nakon njega također će biti pušten Voyager i DS9... nažalost vrijeme prikazivanja nije fiksno zbog raznih sportsih događaja pa recimo samo da se prikazuje od pon - pet popodne....

 

ni tu si također i filmovi, koji su se prestali na neko vrijeme snimati, no tome je sada došo kraj 7.11.2007. počinje snimanje novog S.T. filma  mada se još radnja nezna, ma bitno je da se veliki serijal vraća u igru i to u velikom stilu (http://www.stcentar.com/clanci.php?id=3226) tako da vrijedi stara narodna: tko čeka taj i dočeka...

 

popis dosada snimljenih S.T. filmova

- The Motion Picture

- The Wrath of Khan

- The Search for Spock

- The Voyage Home

- The Finale Frontier

- The Undiscovered Contry

- Generations

- First Contact

- Insurrection

- Nemesis

 

popis S.T. serija

- The Original Series (Kirk i ekipa...)

- The Next Generation (Picard i ekipa...)

- DS9 (Sisko i ekipa...)

- Voyager (Janeway i ekipa...)

- Enterprise (Archer i ekipa)

 

stranice posvećene S.T.:

 

http://www.startrek.com/startrek/view/index.html

 

http://www.usscroatia.hr/

 

http://www.ufpcroatia.com/  (hrvatska on line stranica posvećena S.T.)

USS Enterprise USS Enterprise
USS Enterprise (kapetan James T. Kirk) USS Enterprise (kapetan James T. Kirk)
USS Enterprise NX-01 (prvi brod koji je nosio ime Enterprise) USS Enterprise NX-01 (prvi brod koji je nosio ime Enterprise)
USS Defiant (prvi federacijski bojni brod) USS Defiant (prvi federacijski bojni brod)
DS9 DS9
Cap. Picard Cap. Picard
USS Voyager USS Voyager
Star Trek Star Trek
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2008 22:03 (Lord Angel).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star trek

A zaboraviš udrugu spomenuti http://www.usscroatia.hr/ i njihov (naš) forum http://www.usscroatia.hr/forum/

16 godina
neaktivan
offline
RE: Star trek

Jel nije trenutno na programu Star Trek Nova Generacija 5 sezona?

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Star trek

odlična serija nema šta...

gledam ju kad god mogu tj. kad je uhvatim.

 

nemogu izabrati najbolji serijal, iako mi se više sviđaju novije (TnG, DS9, Voyager) zato što mi sve izgleda nekako privlačnije, i priče su više povezane vremenski.

Filmove sam sve pogledao i najbolji mi je sigurno First Contact

 

jedva čekam novi film, iako neće biti isto bez W. Shatnera i L. Nimoya...

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
16 godina
neaktivan
offline
Star trek

Da nema ST na Tv, isključio bih ga. To je jedina serija koju sam pratio. Nadam se da to dovoljno govori. ST je divna utopijska ideja, čisti primjer komunizma, socijalizma, marksizma, demokracije... Samo, ne znam zašto se ova tema naša na BUG forumu... Ima toga dosta tan forumu.hr i na ostalim stranicam posvećenim ST. Ali svejedno, uvijek je lijepo vidjeti da se sve više ljudi interesira za STNamigiva

15 godina
neaktivan
offline
Star trek

Star Trek RULLEZZZZ.

 

Stvarno volim Star Trek, ali ipak nisan jedan od onih ekstremnih(malo ludih) fanova.

16 godina
offline
RE: Star trek

Evo još jedan Treker koji je se iznenadio ovom temom na forumu. Pozz Klingonci, Romulanci i ostali!!!

...i tako je svizac zamotao čokoladu u omot.
16 godina
neaktivan
offline
Star trek

Sta sam se ja nagledao star treka.

Najbolje The Next Generation, DS9 ...

 

Next generation sam stvarno veliku vecinu pogledao. Pratio sam prije na TV-u i nabavljao okolo,ali nema vise volje bas za tim.

 

Nije mi losa ni bila sa Archerom. Pogotovo pjesma na pocetku :)

 

E4600@3360MHz,8600GTS,2GB DDR2@840MHz
16 godina
offline
Star trek

Gledo sam sve i bas sve...ponekad se cak i sramim toga LOL, al ozbiljno Star Trek rulez!

Voyager mi je malo predkraj posto dosadan i one prve s Kirkom al TNG DS9 su mi predobre, a i ova nova Enterprise moze proc al nije nes posebno.

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 Mb OC 2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
16 godina
neaktivan
offline
Star trek

Star Trek je vjerojatno najbolji SF serijal ikada.

 

Mislis, pocelo je 7.11.2007, a ne da pocinje (mali ispravak, NHF)

 

Sve sam pogledao, bas sve epizode, al davno to bijase, pa se niti ne sjecam svega.

 

E, da nisam cijeli Original serijal pogledao, samo pola negdje. First Contact mi je od filmova najbolji.

 

 

A od serija; TNG (pogotovo onih par borgovskih epizoda), Voyager je super (ono fora je kak su sami u Delti, ok imaju Borgeke tam...),

                   DS9 (dok se ubijaju s Dominionom i Kardasijancima... lijepo je sve to, utopija, svi sretni itd., al nemre se to mjerit sa ratovima)

 

Hmm, kak se kaze, Qapla'

 

 

"Tako je" - povikse seljaci i slozno glavama razbise zid
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.6.2008 22:14 (1domagoj1).
16 godina
offline
Star trek

Iako serija nije o akciji nego o istrazivanju i tehnologijama, ja bi da ako ce radit novu sezonu, bude vise ko TNG filmovi tipa First Contact il Nemesis jer to je bas bad ass.

Onaj Sovereign class starship je prebolestan, napokon neki ratni brod a ne stalno neki istrazivacki lol.

 

Ajme da me neko cuje da tak pricam u RL. xD

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 Mb OC 2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star trek
Psiho246 kaže...

 

Onaj Sovereign class starship je prebolestan, napokon neki ratni brod a ne stalno neki istrazivacki lol.

Da, kao sto sam rekao. Lijepo je sve to: utopija, sreca, svi imaju sve...

Al kad dode Picard Romulancima il Borgichima sa Sovereign class Enterpriseom, i spici punu salvu kvantnih torpeda... pa da vidis vatrometa.

A i nekak mi bolje izgledaju te borbe u ST nego u Ratovima zvijezda (tak se to zove, jel? lolcic)
 
"Tako je" - povikse seljaci i slozno glavama razbise zid
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.6.2008 22:43 (1domagoj1).
16 godina
neaktivan
offline
Star trek

Serija je odlicna, najdraza mi je Voyger zbog borga, sam malo im je vec dizajn brodova staromodan svi su tanjur>vrat>nekakva cijev> i 2 motora.

sovereign iz najnovijih filmova sovereign iz najnovijih filmova
brod iz prve serije brod iz prve serije
16 godina
moderator
offline
Star trek

Pozdrav fanovi. Sta da kazem nego: odlicno, pogledo sam sve :)

Evo vam malo slika od mene da uzivate (mislim da je prva definitivno najjaca :))

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
16 godina
neaktivan
offline
Star trek

Ja sam cak na neki način opsjednut star trekom.Smijeh Nema dana da ne pogledam barem jednu epizodu. Najdraži su mi Enterprise (Archer i ekipa) i Voyager. Neznam zašto, ali ima mi nešto u tom serijalu što me može uistinu opustiti i natjerati me da se u potpunosti uživim u radnju. Star Trek rulzzz!!!

CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ 2 GB RAM 667MHZ ASUS 7300 GT @ 475/920
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star trek
scorpion667 kaže...

Ja sam cak na neki način opsjednut star trekom.Smijeh Nema dana da ne pogledam barem jednu epizodu. Najdraži su mi Enterprise (Archer i ekipa) i Voyager. Neznam zašto, ali ima mi nešto u tom serijalu što me može uistinu opustiti i natjerati me da se u potpunosti uživim u radnju. Star Trek rulzzz!!!



Jesi li ti učlanjan u udrugu? 
16 godina
offline
Star trek

Jedna od najboljih SF serija na TV-u,sve generacije su mi zakon al mi je najbolja ova trenutna zbog Date i Worfa.

dosta je dobra ona sa Janeway-icom i Voyagerom

16 godina
neaktivan
offline
RE: Star trek
Lord Angel kaže...

 

popis dosada snimljenih S.T. filmova

- The Wrath of Khan

- The Search for Spock

- The Voyage Home

- The Finale Frontier

- The Undiscovered Contry

- Generations

- First Contact

- Insurrection

- Nemesis

 

 Fali Star Trek: The Motion Picture
16 godina
offline
RE: Star trek
Blekstena kaže...
Lord Angel kaže...

 

popis dosada snimljenih S.T. filmova

- The Wrath of Khan

- The Search for Spock

- The Voyage Home

- The Finale Frontier

- The Undiscovered Contry

- Generations

- First Contact

- Insurrection

- Nemesis

 

 Fali Star Trek: The Motion Picture
 Joooj kako je taj naporan hehe. Imam sve filmove i taj prvi je definitivno uzas. Jedva sam se natjero da ga pogledam, ajde pred kraj kad se otkrije sta je onaj satelit je vec bolje.
Filmovi sa Kirkom su svi predobri i idu ko epizode svaki se nadovezuje na sebe i to mi je super. Filmovi sa Picardom su mi dobri zbog scena borbe, animacije a soundtrack je predobar u skoro svim TNG filmovima.

Generations je dobar kad se Picard sretne s Kirkom, hehe. Da bar snime jos koji s Picardom...
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 Mb OC 2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star trek
Lord Angel kaže...

popis S.T. serija

- The Original Series (Kirk i ekipa...)

- The Next Generation (Picard i ekipa...)

- DG9 (Sisko i ekipa...)

- Voyager (Janeway i ekipa...)

- Enterprise (Archer i ekipa)

 DG9? Duboko grlo 9? Smijeh
Star Trek at Roxbury Star Trek at Roxbury
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2008 13:01 (disturbedHR).
16 godina
protjeran
offline
Star trek

Ma super je serija! RULA!!

Matična: Asus M2N-E Procesor: AMD Athlon 4000+ X2 (2.00GHz) Grafička: Nvidia GeForce 8600 GT HDD: 160 GB RAM: 2 GB
16 godina
neaktivan
offline
Star trek

Quapla!! Osmijeh

Have you ever danced with the devil in the pale moonlight?
16 godina
neaktivan
offline
Star trek

Ah Star Trek, štata što je gotov, ovaj ST XI bude glup film jel ga radi kreten i nema veze sa ST.

Od serija mi je najdraži VOY, DS9 je isto zakon nakon par sezona, a najbolje sezone su mi recimo VOY 7., ENT 4.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Star trek
cozmika kaže...
scorpion667 kaže...

Ja sam cak na neki način opsjednut star trekom.Smijeh Nema dana da ne pogledam barem jednu epizodu. Najdraži su mi Enterprise (Archer i ekipa) i Voyager. Neznam zašto, ali ima mi nešto u tom serijalu što me može uistinu opustiti i natjerati me da se u potpunosti uživim u radnju. Star Trek rulzzz!!!



Jesi li ti učlanjan u udrugu? 
 Nisam. Čisto onako pratim seriju radi vlastitog opuštanja.
CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ 2 GB RAM 667MHZ ASUS 7300 GT @ 475/920
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star trek
cozmika kaže...

A zaboraviš udrugu spomenuti http://www.usscroatia.hr/ i njihov (naš) forum http://www.usscroatia.hr/forum/

 a čuj šta sad očito nisam naišo na njih...
cro_blue kaže...

Evo još jedan Treker koji je se iznenadio ovom temom na forumu. Pozz Klingonci, Romulanci i ostali!!!

 sam iznenadio, hehehhhh a šta ću moram kada nema teme...
Psiho246 kaže...

 

Onaj Sovereign class starship je prebolestan, napokon neki ratni brod a ne stalno neki istrazivacki lol.

 

 

 e nema do defianta to je pravi ratni službeno!!!
Blekstena kaže...
Lord Angel kaže...

 

popis dosada snimljenih S.T. filmova

- The Wrath of Khan

- The Search for Spock

- The Voyage Home

- The Finale Frontier

- The Undiscovered Contry

- Generations

- First Contact

- Insurrection

- Nemesis

 

 Fali Star Trek: The Motion Picture
 da znam vidio sam i znam za njega ali eto izostavio...
disturbedHR kaže...
Lord Angel kaže...

popis S.T. serija

- The Original Series (Kirk i ekipa...)

- The Next Generation (Picard i ekipa...)

- DG9 (Sisko i ekipa...)

- Voyager (Janeway i ekipa...)

- Enterprise (Archer i ekipa)

 DG9? Duboko grlo 9? Smijeh
 heheee ispravim to sada...
16 godina
moderator
offline
Star trek

Definitivno najbolja epizoda ikad mi je kad Sisko sa DS9 okrene Romulance protiv Dominija i na kraju kaze: Mogu zivjeti s tim :)

 

A najbolja recenica mi je kad doktor sa NX-01 ode na planet i jednom od onih odbjeglih ljudi kaze: Bolestan si. Imas rak pluca, nista strasno ali moras doci na brod. (da je bar tako lako izljeciti rak, mozda jednog dana :))

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
16 godina
offline
RE: Star trek
pako kaže...

to je glupost

 Umri!!!!!111one!1


Sisco je dobar lik ali prelose glumi. On glumi koda je kazalisni glumac a ne filmski. Onaj njegov nacin govora, samo sto Shakespeara ne pocne citirat...
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 Mb OC 2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star trek
DrNasty kaže...

Definitivno najbolja epizoda ikad mi je kad Sisko sa DS9 okrene Romulance protiv Dominija i na kraju kaze: Mogu zivjeti s tim :)

 

A najbolja recenica mi je kad doktor sa NX-01 ode na planet i jednom od onih odbjeglih ljudi kaze: Bolestan si. Imas rak pluca, nista strasno ali moras doci na brod. (da je bar tako lako izljeciti rak, mozda jednog dana :))

 ma Sisco je super kapetan ma svi su oni super svatko na svoj način...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star trek
Lord Angel kaže...

eto tema posvečena jednoj od najboljih SF serijala...

 

vaša razmišljanja o S.T.?? moja očito ne trebam ni reć... :-)

 

trenutno HRT pušta na HRT2 S.T. Enterpsise (biti će puštene sve sezone dakle 12), nakon njega također će biti pušten Voyager i DS9... nažalost vrijeme prikazivanja nije fiksno zbog raznih sportsih događaja pa recimo samo da se prikazuje od pon - pet popodne....

 

ni tu si također i filmovi, koji su se prestali na neko vrijeme snimati, no tome je sada došo kraj 7.11.2007. počinje snimanje novog S.T. filma  mada se još radnja nezna, ma bitno je da se veliki serijal vraća u igru i to u velikom stilu (http://www.stcentar.com/clanci.php?id=3226) tako da vrijedi stara narodna: tko čeka taj i dočeka...

 

popis dosada snimljenih S.T. filmova

- The Motion Picture

- The Wrath of Khan

- The Search for Spock

- The Voyage Home

- The Finale Frontier

- The Undiscovered Contry

- Generations

- First Contact

- Insurrection

- Nemesis

 

popis S.T. serija

- The Original Series (Kirk i ekipa...)

- The Next Generation (Picard i ekipa...)

- DS9 (Sisko i ekipa...)

- Voyager (Janeway i ekipa...)

- Enterprise (Archer i ekipa)

 

stranice posvećene S.T.:

 

http://www.startrek.com/startrek/view/index.html

 

http://www.usscroatia.hr/

 

http://www.ufpcroatia.com/  (hrvatska on line stranica posvećena S.T.)

 Odakle tebi te informacije? Da ne radiš ti za vladu ili hrt, ma sve u svemu pozdrav loctusu i borgovcima, gdje god u svemiru bili...SmijehSmijeh
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star trek
DrNasty kaže...

Pozdrav fanovi. Sta da kazem nego: odlicno, pogledo sam sve :)

Evo vam malo slika od mene da uzivate (mislim da je prva definitivno najjaca :))

 Uuuuuuuuu ovo mi je tvoje izdanje seven of nine, najbolje do sada, mada je meni ustvari najbolji, deep space 9, bojim se da bi mogao uskoro promjenit mišljenje....SmijehSmijeh.  Btw ako se ipak odlučim oženiti, obećajem da ću te zvati da mi pucaš na svadbi, obećajem, ako kažeš da si dobar u tome SmijehSmijeh.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice