Stargate Universe

poruka: 266
|
čitano: 56.877
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Stargate Universe
Faerdhur kaže...
RonoN kaže...

dal i Vas dr. Rush dosta podsjeca na dr. Gaius Baltara iz BSG? britanac i britanski naglasak, duza kosa, znanstvenik i k tome neshvacen od strane ostatka posade?

 

Mene za sad ne, zato što je Rush živčenjak-agresivac, a Baltar je bio živčenjak-plačibaba Osmijeh Ali imaju sličnosti, a i režiser se trudi SGU dodati tonove i dinamiku BSG.

 

 

Slažem se s tobom. Iako meni Baltar beskrajno ide na živce, dok mi je Rush odličan. Mora biti agresivan jer ovi drugi idioti ga uopće ga ne slušaju, a on jedini razumije tehnologiju drevnih.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stargate Universe
Igor kaže...

Iako meni Baltar beskrajno ide na živce

 

He he, i meni isto. Rekao bih da mi ide na kuratz, ali bih se onda osjećao kao peder, ovako mi se samo gadi taj lik. Zapravo u BSG nisam nikog favorizirao, takav je koncept serije i njenih likova, dok mi je u SG-1 bio mali bog O'Neill, pa moja Samantha Belji se

 

SGU ima dobre komade. Johansen... ufff. Pa ona ženska vojnik s cicama k'o loptama (nije lijepa, ali...), kad je u pretprošloj epizodi uhvatila na hodniku njih par da blenu u njena prsa Osmijeh

 

 

16 godina
protjeran
offline
RE: Stargate Universe
Faerdhur kaže...
Igor kaže...

Iako meni Baltar beskrajno ide na živce

 

He he, i meni isto. Rekao bih da mi ide na kuratz, ali bih se onda osjećao kao peder, ovako mi se samo gadi taj lik. Zapravo u BSG nisam nikog favorizirao, takav je koncept serije i njenih likova, dok mi je u SG-1 bio mali bog O'Neill, pa moja Samantha Belji se

 

SGU ima dobre komade. Johansen... ufff. Pa ona ženska vojnik s cicama k'o loptama (nije lijepa, ali...), kad je u pretprošloj epizodi uhvatila na hodniku njih par da blenu u njena prsa Osmijeh

 

 

  Osmijeh Osmijeh

I don't need sex, T-com fucks me every day
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2009 13:11 (pinkskin).
15 godina
offline
Stargate Universe

Svejedno, meni fali još sedma od devet! Namigiva

 

Ma, baš volim te SF stvari i mogu reći da mi je serija zasad sasvim OK. I nadam se da će Rush ipak malo više uključivat Eli-a u pretraživanje tajni broda.

15 godina
offline
Stargate Universe

Loša glumačka postava odbija me od gledanja.  Po meni najlošiji dio neiscrpnog serijala upropašten je na samom startu odbojnom glumačkom postavom i amaterskom glumom ...

16 godina
offline
RE: Stargate Universe
movie kaže...

Loša glumačka postava odbija me od gledanja.  Po meni najlošiji dio neiscrpnog serijala upropašten je na samom startu odbojnom glumačkom postavom i amaterskom glumom ...

Tebi je Robert Carlyle loš glumac?

 

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
offline
Stargate Universe

Mislim da je glumačka postava po mijeri. Nisu loši glumci (možda glume likove koji ti nisu po volji), ali nikako se ne može reći da su glumci loši (svi su već debelo iskusni glumci). Daj primjer loše glume glumca u seriji.

"Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way." Charles Bukowski
15 godina
neaktivan
offline
Stargate Universe

Izašla je i šesta epizoda,baš sam je pogledao i mogu reci da serija se vrača korijenima.

Ide se na druge planeteSmijeh,problemi sa uljezima itd.

 

Sve u svemu,dobra epizoda,zanimljiva.Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Stargate Universe
Deltak kaže...

Izašla je i šesta epizoda,baš sam je pogledao i mogu reci da serija se vrača korijenima.

Ide se na druge planeteSmijeh,problemi sa uljezima itd.

 

Sve u svemu,dobra epizoda,zanimljiva.Smijeh

 

Da, malo je sad bilo slčnosti s filmom Abyss. Malo mi je nelogično da Scott zarobljen u procjepu od leda nije mogao nekim predmetom ili onim plazma-rezačem kresati led oko sebe.

 

Jel' se to samo meni čini ili oni skafandri jako podsjećaju na neki Fallout armor?

 

Kad će maca Johansen raspustiti kosu, nervira me ta njena babasta frizura?Belji se

15 godina
neaktivan
offline
Stargate Universe

Pa, Young mu nije dao da rabi taj plasma tourch da nebi napravio rupu na odjelu.

16 godina
neaktivan
offline
Stargate Universe

Upravo sam pogledao i 7. epizodu - "Earth". Napokon jedna epizoda sa malo više humora i , unatoč ozbiljnoj situaciji, malo opuštenija od prijašnjih. Scena kad se Telford vrati u svoje tijelo, dok je pukovnik Young vodio ljubav sa svojom ženom - neprocjenjivoSmijeh. Općenito je bilo dosta humorističnih situacija. Sasvim solidna epizoda.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
15 godina
neaktivan
offline
Stargate Universe

Odlična epizoda,kako ih je Rush sjeb. a ovi odmah bježe.Samo neka nastave praviti takve epizode.

15 godina
offline
Stargate Universe

Ali, pitanje i dalje visi u zraku: Da li stvarno nemaju dovoljno energije/mogućnosti da otvore crvotočinu prema Zemlji ili Rush to ne želi...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Stargate Universe
TomoR kaže...

Ali, pitanje i dalje visi u zraku: Da li stvarno nemaju dovoljno energije/mogućnosti da otvore crvotočinu prema Zemlji ili Rush to ne želi...

 

Meni se čak stvara dvojba o tome jel' cijeli taj projekt dio čak dva plana - Rushevog i vojnog...

 

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Stargate Universe
TomoR kaže...

Ali, pitanje i dalje visi u zraku: Da li stvarno nemaju dovoljno energije/mogućnosti da otvore crvotočinu prema Zemlji ili Rush to ne želi...

I da imaju mogućnosti da se nekako vrate Rush im to trenutaćno nebi dao,ipak je ovo njegov životni san.Neće ga se samo tako odreći i vratiti kući.

Faerdhur kaže...
TomoR kaže...

...

 

Meni se čak stvara dvojba o tome jel' cijeli taj projekt dio čak dva plana - Rushevog i vojnog...

 

 

Na koji projekt misliš,taj da su završili na Destiny ili na ovaj o povratku na Zemlju?

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2009 14:29 (Deltak).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stargate Universe
Deltak kaže...
Na koji projekt misliš,taj da su završili na Destiny ili na ovaj o povratku na Zemlju?

 

Sve skupa to oko Destiny - odlazak, boravak, dolazak - eksperiment?

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Stargate Universe

Mislim da nije planiran ovaj odlazak na Destiny.Eli je u zadnji čas shvatio kao doci na Destiny tako da to nekako odbacuje tu teoriju ta je sve to jedan plan (napad,odlazak itd.).

 

A i to nije neka najbolja ekipa da se povede na ekspediciju.

16 godina
offline
Stargate Universe

Pokušavam pogledat dikoju epizodu pa više neznam reosljed, negdi piše episode 02 ili 03 a negdi air1, 2, 3. Pa ako nije problem napisat ovdje redosljed epizoda i njihova imena. Hvala.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
15 godina
neaktivan
offline
Stargate Universe

1-2.Ep. Air 1-2  (Prva i druga su zajedno spojene)

3.Ep.    Air 3

4.EP.    Darkness

5.Ep.    Light

6.Ep.    Water

7.Ep.    Earth

8.Ep.    Time

 

To su one koje su trenutačno prikazane.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2009 17:57 (Deltak).
14 godina
neaktivan
offline
Stargate Universe

ova zadnja (sedma) mi nije toliko interesantna bila zato jer se toga previše dešavalo na zemlji....nadam se da ce neko uništit ono kamenje pa se zli Telford neće više pojavljivat Osmijeh

15 godina
neaktivan
offline
RE: Stargate Universe

U ovih par epizoda jos se nista nije dogodilo cemu se odmah nije znao kraj. idalje su u brodu, nema istrazivanja broda, ove emocionalne stvari i izlasci po klubovima su bezveze, da nema par sekvenci CGIa ne bi ni znao da je ovo SF...No ipak ako se sve uzme u obzir kao cijelina cini mi se da nas pripremaju i uvode u pricu za nešto veliko, a ja se nadam da ce to brzo i doc jer mi lagano ovo postaje dosadno...

16 godina
neaktivan
offline
Stargate Universe

Evo, malo kasno sam saznao da je ovo izaslo, pa sam morao pogledat... kako mi je SG1 bio fenomenalan, Atlantis... tako-tako... izgleda da cu se morat malo naviknut na ovo izdanje Stargate serijala.

 

Osobno bi više preferirao da su nastavili Atlantis, ali ajde, bolje išta nego ništa. Serija mi je OK, neki likovi mi idu na jetra... a Rush mi je OK. Zanimljivo mi je primjetit kako u recimo Stargate serijalu ne mogu smislit vojna lica, tj. sve što "civili" naprave je bolje, i nekako mi sva vojna lica u seriji ostavljaju dojam shupchina. Dok u BSG mi civili idu na jetra i svaki put pi**im kako bi ih sve trebalo pobit :D :D

 

Sve u svemu, vjerojatno ću gledat serijal, koliko god trajao čisto zato jer je "Stargate"

16 godina
neaktivan
offline
RE: Stargate Universe
Lightning kaže...

Evo, malo kasno sam saznao da je ovo izaslo, pa sam morao pogledat... kako mi je SG1 bio fenomenalan, Atlantis... tako-tako... izgleda da cu se morat malo naviknut na ovo izdanje Stargate serijala.

 

Vrijedi pogledati SGU čisto iz tradicije SG.

 

Ali je zanimljivo postaviti pitanje "što bi se trebalo događati u SF serijalu (SGU) nakon 15 sezona svega i svačega (SG1 + Atlantis) da serijal ostane zanimljiv?"

16 godina
offline
RE: Stargate Universe
mislav_01 kaže...

U ovih par epizoda jos se nista nije dogodilo cemu se odmah nije znao kraj. idalje su u brodu, nema istrazivanja broda, ove emocionalne stvari i izlasci po klubovima su bezveze, da nema par sekvenci CGIa ne bi ni znao da je ovo SF...No ipak ako se sve uzme u obzir kao cijelina cini mi se da nas pripremaju i uvode u pricu za nešto veliko, a ja se nadam da ce to brzo i doc jer mi lagano ovo postaje dosadno...

Istina, ali sjeti se da je cijela prva sezona SG-1 osim zadnje i prve epizode bila dosta mlaka i dosadna. Barem meni.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
neaktivan
offline
Stargate Universe

Iskreno se nadam da će prva sezona poslužiti samo za bolje upoznavanje likova i situacije na brodu, a da će se pri kraju sezone već lagano nazirati potencijalni negativci. Iako sam sa zanimanjem gledao svaku epizodu nemogu reći da sam baš totalno privučen bio. Nedostaje onih dijelova kada se nešto misteriozno pojavi, pa se otkrivaj razne zanimljive stvari itd. Dosad se nezna puno uopće ni o samome brodu. Samo da ne pretjeraju s dramom, samo da ne pretjeraju s dramom, samo da ne pretjeraju s dramom.............

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
15 godina
offline
Stargate Universe

Serija je malo monotona i više lici na neku dramu a ne akcijsku seriju! Malo sam razočaran!

I onda neš pil, vražju mater neš pil!!!!
15 godina
neaktivan
offline
Stargate Universe

I dođoh i 8 epizoda,Dosad nekako najzanimljivija.Virusi,putovanja u prošlost i ubojiti kukci na stranom svijetu u jedno epizodi znači da mora biti zanimljivo(ako se dobro napravi).Epizoda koja neko najviše vuče na SF žanr iako meni nekako i dalje fale alien gadgets,a valjda će i to doći na red da ubace u seriju.Moja ocijena 8/10Namigiva

16 godina
neaktivan
offline
RE: Stargate Universe
Deltak kaže...

I dođoh i 8 epizoda,Dosad nekako najzanimljivija

 

Jest. Postalo je uzbudljivije. SGU je drugačijeg ozračja od prethodnika, ozbiljniji je SF. Ali mi ipak nedostaju dvije stvari - još uvijek nema homogene prijateljske ekipe (O'Neill, Jackson, Teal'c, Carter - Sheppard, Rodney, Teyla, Ronon) već su ovdje svi još uvijek sumnjičavi jedni prema drugima i spremni jedno drugom "zabiti nož u leđa", te mi nedostaje onaj humor iz prve dvije serije. Ali je ova serija kao SF sve bolja.

15 godina
protjeran
offline
Stargate Universe

ja danas bum pogledal osmu epizodu...

jel ima dalje od osme?

ak nema kad bude ?

svakako zanimljivo...Greer mi ponekad ide na živce...pogotovo kad s flamethrowerom tjera aliene...

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
16 godina
offline
RE: Stargate Universe
doxy kaže...

ja danas bum pogledal osmu epizodu...

jel ima dalje od osme?

ak nema kad bude ?

svakako zanimljivo...Greer mi ponekad ide na živce...pogotovo kad s flamethrowerom tjera aliene...

Serija se emitira petkom navečer, danas ide deveta. Obično bude za skinuti negdje oko pola noći.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice