The Dark Knight Rises (2012)

poruka: 400
|
čitano: 118.467
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)
AmonZero kaže...

Pitanje:

Rezerviro sam ulaznice za TDKR u Cinestaru i sada me zanima kada ih budem podizao dali trebam samo dat broj rezervacije ili trebam isprintat onaj papir koji mi ponudi nakon što rezerviram sjedala ?

 Mozes i otici do onog njihovog cinemata, koji ima ispred svakog ulaza u cinestar, tamo ukucas broj narudzbe i isprintas si.

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
15 godina
offline
The Dark Knight Rises (2012)

Hvala na brzim odgovorima !

{#}

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
12 godina
neaktivan
offline
The Dark Knight Rises (2012)
Uff sad sam doso iz kina pun dojmova, sutra napisem nekakav osvrt, definitivno Najbolji i najdrazi film kojeg sam pogledo:) Mi moze netko objasnit sta se desilo sa baneovim epic glasom?! U traileru predoro zvuci, a u kinu sad nekakav njakav.
If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2012 0:41 (Volvox).
15 godina
neaktivan
offline
The Dark Knight Rises (2012)

Sinoć ga pogledao, filmčina, baš filmčina, volio bi ga što je prije moguće opet pogledati, pričekat ću te neke barem koliko toliko dobre verzije ne trackerima.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
13 godina
neaktivan
offline
The Dark Knight Rises (2012)
I ja jucer pogledao, uff kakav film. Gust i gust, fantasticno, prica i sve, bas, gledam i uff :). 15/10
12 godina
neaktivan
offline
The Dark Knight Rises (2012)

Al jeste skužili kako je Baneu glas drugačiji nego u traileru? Sad malo čitam po netu i kao to je Nolan promjenio glas Baneu zato jer glupi ameri nisu razumjeli šta Bane onako govori -.-, a onako je bio jedno 5 puta više epic glas, tu ima ko neki starac na aparatima.

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
15 godina
online
Re: The Dark Knight Rises (2012)
Baneov glas će bit neki meme 100%


Sad sam pogledao onaj 13 minute preview jer me zanimalo kak su napravili novu letjelicu, ispada da su je stvarno napravili takvu samo sto ne leti vec je voze na platformi i mali stup je podize i spusta, dosta dobro izgleda
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
The Dark Knight Rises (2012)

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
12 godina
protjeran
offline
The Dark Knight Rises (2012)

Sinoc sam ga gledao, film je odlican, nema sta. Ali kraj...

12 godina
neaktivan
offline
The Dark Knight Rises (2012)

Epic:) jos ima i voice changer:)

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
15 godina
offline
The Dark Knight Rises (2012)

Evo prijetio sam par neobinih stvari jučer dok sam gledao film spojleri su pa tko nije gledo nemojte čitat:

 

1. Završni pokušaj bijega iz onog zatvora, kada preskače s jednog kamena na drugi (bez užeta oko sebe). Kamen s kojeg se odrazio je bio dosta velik. Ali on se baš odlučio s mjesta odrazit (loša opcija), umjesto da se malo zaletio (bolja opcija) što bi vjerovatno svatko od nas pokušao.

 

2. Kod one masovne tučnjave koja se snimala ispred wall streeta prijetio sam u jednom kadru jednog statista koje bijesno udara šakama u svog smrtnog neprijatelja zvanog zrak (nije bilo nikog ispred statista). Malo sam se nasmijao na toj sceni.

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
16 godina
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)

pa i nisu mu previše promijenili glas.. scene u traileru su dosta "mirne", a glas iz tih scena je bio i u filmu.. bar onaj dio "when gotham is ashes.."

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
online
The Dark Knight Rises (2012)

Ja uopce nisam primjetio da su mu mjenjali glas.

12 godina
neaktivan
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)
mar123 kaže...

Ja uopce nisam primjetio da su mu mjenjali glas.

Ja kad sam ga prvi put čuo u onom avionu, i was like, whooot?

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
16 godina
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)

pogleda sam film, imam nekakav meh osjecaj. nemojte me krivo shvatit, film je odlican, ali od dijela kad bane izbije batmana ko beba zvecku pa negdi do one po meni fail scene makljaze ispred wall street-a film je nekako postao meh. ne znam jel itko dijeli takav osjecaj, ali mislim da im to nije trebalo. dodao bih jos da je bane kao lik dobro napavljen, ali da u kinu nije bilo titlova ne bih qurca razumija. to je ujedno i jedini razlog zasto sam titlove pratio nakon dugo vremena, jer se trudim ignorirati buduci da su nasi prijevodi kriminalni. vjerojatno kad izade film u dvd formatu probat cu nac engleske titlove.

 

inace batwing je show program, bas je odlicno napravljen

It's not who u are, it's who u know.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2012 12:45 (Obi Wan).
15 godina
offline
The Dark Knight Rises (2012)

Meni mrak pao na oči kad su nam nakon 1 sat filma stavili pauzu od 15 min.

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)

Baš sam tražio rječi za to, meh osjećaj. :)
Da, znam točno na što misliš, nekakva melankoničnost u određenim djelovima filma, shvačaš da te film ne impresinoira onoliko koliko je redatelj to očekivao. Meni je takva bila prva scena recimo ( kad su ostali visit na konopu zavezanom za c130 ).

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
16 godina
neaktivan
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)
thuglife kaže...

Baš sam tražio rječi za to, meh osjećaj. :)
Da, znam točno na što misliš, nekakva melankoničnost u određenim djelovima filma, shvačaš da te film ne impresinoira onoliko koliko je redatelj to očekivao. Meni je takva bila prva scena recimo ( kad su ostali visit na konopu zavezanom za c130 ).

  Inače ta scena nije CGi, nego baš stunt.

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)
FlyBoy kaže...
thuglife kaže...

Baš sam tražio rječi za to, meh osjećaj. :)
Da, znam točno na što misliš, nekakva melankoničnost u određenim djelovima filma, shvačaš da te film ne impresinoira onoliko koliko je redatelj to očekivao. Meni je takva bila prva scena recimo ( kad su ostali visit na konopu zavezanom za c130 ).

  Inače ta scena nije CGi, nego baš stunt.

Da znam gledao sam na cinestar TV-u.Najgore da su ti stunteri vjerojatno najmanje plaćeni.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
15 godina
online
The Dark Knight Rises (2012)

Pa za takav stunt se puno placa, po mojoj procjeni pola milje ili cak milju dolara. Znali su oni dobivat po par milijuna za takve neke scene, ponajvise te scene s avionima.

16 godina
neaktivan
offline
The Dark Knight Rises (2012)

Lako za stuntere, trosak jednog unistenog learjeta je nekoliko desetaka puta veci

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)
FlyBoy kaže...

Lako za stuntere, trosak jednog unistenog learjeta je nekoliko desetaka puta veci

A tek imax kamere koju je Anne Hathaway uništila.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
15 godina
online
The Dark Knight Rises (2012)

Onaj mali avion na pocetku filma ti vrijedi 7-8 milijuna kuna najvise.

12 godina
neaktivan
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)
mar123 kaže...

Onaj mali avion na pocetku filma ti vrijedi 7-8 milijuna kuna najvise.

imax kamera košta 500.000$ dollara dakle pola tog aviona.Iako to su samo preperi napravili,ziher nije to pravo pa vidio sam likove kako su u studiu napravili repliku batmanove špilje i kanalizacije.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
16 godina
neaktivan
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)
mar123 kaže...

Onaj mali avion na pocetku filma ti vrijedi 7-8 milijuna kuna najvise.

  ¸buduci da se školujem u zrakoplovstvu već nekih 7 god. sve što mogu reći je  {#}

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
15 godina
online
The Dark Knight Rises (2012)

Sve je moguce, u film je utroseno 250 milijuna dolara.

15 godina
online
The Dark Knight Rises (2012)

Flyboy prosvjetli ne onda, ja sam u novinama cito nesto o tim malim privatnim avionima i rekli su 7-8 milijuna kuna

16 godina
neaktivan
offline
The Dark Knight Rises (2012)

Komericjalna cijena Learjeta (onaj manji avion) je cca 15mil dolara.

Naravno, kod zrakoplova, najmanji problem je inicijalna cijena, trošak u 10 god. premašuje inicijalnu vrijednost nekoliko desetaka puta.

 

btw Learjet, buduci da ima MTOW (max take-off weight) preko 5000 kg nije privatni zrakoplov, a i obzirom na broj sjedala.

 


EDIT: sad, nakon malo dubljeg kopanja po reviewovima ipak vidim da nisu koristili pravi zrakoplov, nego samo repliku fuselagea (trupa) što je ipak razumnije, ali kontradiktorno nekim ranijim tekstvima koje sam čitao da je cijeli stunt bio 100% realan.

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2012 17:31 (FlyBoy).
14 godina
neaktivan
offline
The Dark Knight Rises (2012)

Pogledao film jučer.Najlošiji dio triologije vjerovatno jer sam očekivao da će film biti čisto savršenstvo.Nije film loš ali na momente predvidljiv i klišejiziran.Ali zato kraj...{#}

That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Dark Knight Rises (2012)
Obi Wan kaže...

pogleda sam film, imam nekakav meh osjecaj. nemojte me krivo shvatit, film je odlican, ali od dijela kad bane izbije batmana ko beba zvecku pa negdi do one po meni fail scene makljaze ispred wall street-a film je nekako postao meh. ne znam jel itko dijeli takav osjecaj, ali mislim da im to nije trebalo. dodao bih jos da je bane kao lik dobro napavljen, ali da u kinu nije bilo titlova ne bih qurca razumija. to je ujedno i jedini razlog zasto sam titlove pratio nakon dugo vremena, jer se trudim ignorirati buduci da su nasi prijevodi kriminalni. vjerojatno kad izade film u dvd formatu probat cu nac engleske titlove.

 

inace batwing je show program, bas je odlicno napravljen

Neznam temu na forumu gdje ti nisi nešto kritizirao. Kakav meh, film je sve samo ne meh. Bane je savršeno razumljiv, a jednom Amerikancu bi trebao biti još više. Scena kada batman dobije po piksi je sigurno najsvejtliji dio filma, jer je odrađena perfektno. Odlično su pokazali Batmanovu nemoč u tom trenutku i Bane-ovu nadmoč. Film nije mogao ispasti bolje pošto je riječ o trečem nastavku, a Bane mi je daleko respektabilniji protivnik od Jokera. Jedina mana za mene je catewonen, ali i ona je napravljena što realnije se moglo, nije super jaka ženska koja mlati sve oko sebe.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice