The Hobbit: An Unexpected Journey

poruka: 254
|
čitano: 47.474
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Square Enix kaže...

sta nitko nije gledao film,gdje su dojmovi,ja ga sutra idem gledat pa cu sutra napisat

Sam film je ok, ali je priča previše rastegnuta. Tolkienove knjige nisam čitao, ali sam dobio dojam da Hobbit ima manje materijala za adaptirati od LOTR-a. Izgled filma i atmosferičnost su izvrsni, meni čak i bolji od LOTR-a, ali je priča previše razvodnjena i ide presporo. Dojmovi su mi nekako pomješani - bilo bi super da se nije forsiralo 3 nastavka po 3 sata i bilo bi super da kraj nije tako mlak.

Get pissed and slapped my bitch right in her dirty pudding.
11 godina
neaktivan
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

Je li bilo problema za gledanje,mislim ovaj,je li nekome bila mucnina,boljele oci ili tako sto.Ipak su to 3 sata a 15 min pauza po meni nije dovoljna.

13 godina
neaktivan
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

Meni je proletilo, pauza me je samo izritirala, prekida film... Nikakve mučnine niti išta...

 

Meni je baš drago što su rastegnuli priču , tj. sve je tu. 

 

EDIT: Dobili ste te postere? :o 

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2012 21:19 (PLASMAorLCD).
11 godina
neaktivan
offline
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
PLASMAorLCD kaže...

Meni je proletilo, pauza me je samo izritirala, prekida film... Nikakve mučnine niti išta...

 

Meni je baš drago što su rastegnuli priču , tj. sve je tu. 

 

EDIT: Dobili ste te postere? :o 

Da li se dobivaju ?! :))

16 godina
neaktivan
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

Od moje ekipe, nikome nije bilo mučno niti je ikog glava boljela, to su gluposti. Postere su dijelili jučer u Areni prije ulaska u dvoranu, ne znam dal je to povodom pretpremijere ili i inače dijele. Ako hoćete poster, možete pitat tete na blagajni Cinestara, čuo sam da drže postere za filmove, samo ne znam dal ih naplaćuju ili daju na lijepe oči :D

Get pissed and slapped my bitch right in her dirty pudding.
16 godina
neaktivan
offline
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
PLASMAorLCD kaže...
U početku mi je bilo jako čudno gledati, sve ide nekako glatko, jako realno (toliko da izgleda umjetno), ali se navikneš nakon nekog vremena.

soap opera effect?

td svima
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2012 1:40 ((s)izgoreo).
15 godina
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

Jučer pogledao film. Film u skladu sa ostatkom LOTR trilogije. 3D implementacija jedna od najboljih koje sam gledao. HFR daje malo dojam kao da gledaš dokumentarac, a ne film na velikom platnu, ali kad se privikneš, je OK. Sve u svemu zadovoljan viđenim.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
11 godina
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

Po meni,kada sam od gledao sva 3 LOTR-a,skuzio sam da je prvi dio

isto bio spor i zato mi se bas i najvise svidja.U tom filmu mi se najvise

svidja sto svaki lik ima svoju pricu.Znaci nisu ubaceni samo reda radi.

11 godina
neaktivan
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

Kakav je 3D u usporedbi sa Avatarom?

14 godina
neaktivan
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey
Wake up, Neo. Let me show you how deep the rabitt hole goes.
13 godina
neaktivan
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

Suddenly surrounded by characters from the original trilogy — Galadriel, Elrond, and Saruman — we're reminded just how poorly the characters in Journey are rendered in comparison.

 - S ovime se apsolutno slažem, ali ja eto znam potpunu biografiju svih likova pa nisam ni primijetio. 

 

 

 

 It's a movie about things just happening to people instead of people taking action into their own hands. 

 - Ovo mi baš nije jasno, što je mislio s ovime. U knjizi praktički i jeste tako.

 

 

 

Gollum — again played by Andy Serkis — delivers one of the most emotionally-charged performances in the film.

 - S ovim se također slažem, odlično napravljeno.

 

 

 

 

It also looks downright terrible at times. (misli na 48 frameova)

 - Ne bih se baš složio s ovime, valjda ovisi od čovjeka do čovjeka... Posebno nakon nekog vremena.

 

 

 

Personally, I'll be giving the movie a second chance in good old-fashioned 24fps to get as close as possible to the Middle-earth I know and love.

  - Hmm, ako ima kod mene u kinu mogao bi pogledati i ovu verziju.

Što se tiče plakata, blago vama :).

 

 

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
14 godina
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

Koja je fora sa Cinestar Extreme? Prikazuje li HFR i što dodatno nudi?

15 godina
offline
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
bruno03 kaže...

Koja je fora sa Cinestar Extreme? Prikazuje li HFR i što dodatno nudi?

prikazuje 3d hfr, no ima malo manje platno od imaxa, i kao slabiji zvuk.

14 godina
offline
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
mar123 kaže...
bruno03 kaže...

Koja je fora sa Cinestar Extreme? Prikazuje li HFR i što dodatno nudi?

prikazuje 3d hfr, no ima malo manje platno od imaxa, i kao slabiji zvuk.

... i manju cijenu :)

15 godina
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

da, 12 kn manju, meni super

16 godina
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

Ljudi, imam dvije karte za večeras u 20:55 u Areni Imax, odlična sjedala. Ja ne mogu ići, bolestan sam, pa ih nudim za 100 kn (nije fiksno, dogovorit ćemo se).

Karte su print at home, šaljem na mail!

Može pm!

 

EDIT: Prodano!

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.12.2012 19:16 (CrnaBitanga).
14 godina
neaktivan
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

Kao veliki fan lotr-a, moram reci da hobit nije ispunio moja ocekivanja, razvucen, nezanimljiv, predvidljiv, sa šačicom smiješnih scena te referenci na lotr trilogiju koje malo popravljaju dojam. Sjećam se kad sam na kraju prstenove druzine jedva cekao nastavak, ovdje to nije slučaj.

 

Ocjena 6/10, uzaludno bačenih 50kn.

11 godina
neaktivan
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

Meni je film bio odlican.Nije mi krivo sto su ga rastegnuli,dapace drago m je.U pocetku mi je bilo malo cudno,jer me podsjecalo na dokumentarac ali poslje je sve bilo ok.Sto se tice tehnoloske strane,Jacksonu skidam kapu, odradio je to vrhunski.Posebno me se dojmila ona Bilbova nastamba sa mnoštvom predmeta koje su odlicno napravljeni, detaljni.Akcijske scene su dobro napravljene,nemam zamjerki.u filmu ima dosta smijesnih scena, pogotovo ona vecera na pocetku :D i to mi je vrlo drago sto nije kao u LOTR onako turobna atmosfera.Ne smijem zaboraviti ni ozvučenje i glazbu.Takoder dobro odradeno, odlicna pozadinska glazba.Prava epska sa frulama i violinama.Hehe,one zagonetke za vrijeme pauze,inace nisam neki ljubitelj zagonetka ali ove sam sa lakocom rjesavao.Dojam filma:nemam sto reci,dobio sam ono sto sam ocekivao.Ne zalim ni lipe placene jer je film epski.Jedva cekam ostala dva i nadam se da ce biti i kao prvi.Za one koje nisu pogledali,svaka preporuka :)

14 godina
neaktivan
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

Glazba nije bila e od epska, većinu vremena slušaš onu glavnu temu od filma koju smo mogli vidjeti na prvom traileru od prije godinu dana, jedno tri puta doletavaju patuljci u fajt i svaki put ista glazba.

 

Ni do koljena lotr soundtracku, e to je epic.

13 godina
neaktivan
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

Ne znam, meni je bila i više nego OK. Shire i Rivendell tema iz LOTR trilogije (glupo bi bilo da su novu pravili), Radagastova tema, Misty Mountains cold... 

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
12 godina
protjeran
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey
Film je ispunio sva moja ocekivanja, glazba je epska (Misty Mountains Cold), glumci odlicni, film izgleda jednostavno predobro. Uglavnom, film je nenadjebiv i jedva cekam da dode drugi dio ^_^
One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
13 godina
neaktivan
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

Ovaj sound je epic. Pogotovo prva minuta. Oni koji su gledali film znaju u kojoj se sceni pojavljuje i za kojeg je lika vezana.

 

 

Meni je licno film legao, zapravo mi je odlican, imam veliko znanje o Tolkenovom univerzumu, pa mi na minutu nije bilo tesko pratiti likove.

 

Efekte ne treba ni spominjati, legendarni.

 

Gledao sam u 3D 24 fps, ovde u Sarajevu nema 48 fps.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.12.2012 20:06 (Leopard_st).
14 godina
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

Na ovoj stranici imate usporedbu 24fps i 60 fps video zapisa.

14 godina
protjeran
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

Kritika je rascerecila Hobbita.....http://www.rottentomatoes.com/m/the_hobbit_an_unexpected_journey/

 

....gledao sam sinoc, citajuci sve to pljuvanje i ono kako sam ja dozivio film, mogu reci da sam malo zatecen. Nije mi jasno zasto su Skyfall i Batman toliko bolji filmovi od Hobbita - po misljenju kriticara? Jer ono sto gledatelj dobiva u Hobbitu je prava pravcata bajka - prica je sasvim na mjestu, gluma je odlicna, audio - vizualni efekti bez premca, nova 48 fps tehnika famozna - jednostavno ne kuzim..... mislim Polimac je npr. htio Hobbita od sat i pol vremena....

bos - bosi - najebosi - UMEM DA GUBIM!!!! NKV iz zeljezare Cacak.
11 godina
neaktivan
offline
Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Tallahasee kaže...

Kritika je rascerecila Hobbita.....http://www.rottentomatoes.com/m/the_hobbit_an_unexpected_journey/

 

....gledao sam sinoc, citajuci sve to pljuvanje i ono kako sam ja dozivio film, mogu reci da sam malo zatecen. Nije mi jasno zasto su Skyfall i Batman toliko bolji filmovi od Hobbita - po misljenju kriticara? Jer ono sto gledatelj dobiva u Hobbitu je prava pravcata bajka - prica je sasvim na mjestu, gluma je odlicna, audio - vizualni efekti bez premca, nova 48 fps tehnika famozna - jednostavno ne kuzim..... mislim Polimac je npr. htio Hobbita od sat i pol vremena....

Potpisujem!

13 godina
neaktivan
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

Zato sam ja davno prestao čitati Reviewe bilo čega, može me samo usmjeriti, ali da netko umjesto mene donosi odluku valja li ili ne...

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
14 godina
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

Reviews su zbilja mixed neki kažu da je lame 6/10 a neki da je super 10/10. Kakva su vaša iskustva sa HFR? Dali vam se svidio i jeli bolje gledati u 24 fps?

16 godina
neaktivan
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

Jučer gledao u 3D IMAXu. Film je vrhunski eye-candy. Traje skoro 3 sata i smatram da je odlično što će tako malu knjigu pretvorit u 3 filma. Ne gubi se NITI JEDAN detalj iz knjige. Čak je i timeline točan. Vizualno - prekrasno, priča - vrhunska. Preporučam svakom. Jedino bi netko trebao staviti review na HFR. IMAX 3D je imao nešto motion blura, HFR to navodno rješava.

14 godina
neaktivan
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

gledao sam ja taj 3d hfr, nije nista bluralo, slika je bila ostra i fluidna no za moj ukus prefluidna jer mi se na trenutke cinilo ko da gledam krv nije voda a ne film od par stotina milijuna dolara.

16 godina
neaktivan
offline
The Hobbit: An Unexpected Journey

znači čekati yifyjevih 23.976... {#}

td svima
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice