The Walking Dead

poruka: 3.294
|
čitano: 399.226
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Re: The Walking Dead
SimeKZ kaže...

Jesmo to dobili confirm da walkeri mogu pricat? 

 Nisu to original zombie walkeri to su legendarni whisperersi (kult ili skupina odvažnih preobučena u zombie sa njihovom kožom i krvlju iznutricama i tim pizdarijama) i mene su kupili da ih jače sad pratim sa njihovim pojavljivanjem 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 21:54 (Seki001).
12 godina
offline
The Walking Dead

Joooooj da... Tolko ih cekam da se pojave da sam skroz zaboravil na njih. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
8 godina
odjavljen
offline
The Walking Dead

Ovo se i dalje emitira, i dalje to nekto gleda

13 godina
offline
Re: The Walking Dead
Glavas_ZG kaže...

Ovo se i dalje emitira, i dalje to nekto gleda

 Ljudi i dalje komentiraju druge ljude koji prate? 

6 godina
protjeran
offline
Re: The Walking Dead
Seki001 kaže...

 Nisu to original zombie walkeri to su legendarni whisperersi (kult ili skupina odvažnih preobučena u zombie sa njihovom kožom i krvlju iznutricama i tim pizdarijama) i mene su kupili da ih jače sad pratim sa njihovim pojavljivanjem 

 ti spojlani su se odavno pojavili u meni super smiješnoj seriji Z Nation 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Re: The Walking Dead
picajzla0707 kaže...

 

ali dobro, ionako sam izgubio sve nade nakon onakvih idiotskih scena kakvima smo svjedočili u prošloj sezoni gdje rick i ekipa pola sata roštiljaju iz svih pucaljki onako nasumice po prozorima zgrade, kao da municiju dobivaju šleperima, dok istovremeno spasitelji (koji su cijelu sezonu tu municiju navlačili i otimali drugima) muku muče i ručno sklapaju metak po metak, a ostale idiotizme u rangu scenarija za "krv nije voda" da ne spominjem

 

i onda još očekujem barem polu-logično objašnjenje "vječitih" lešina

baš sam naivčina

 i mene je nekada šokiralo kad je miš Jerry često uspio nadmudriti mačka Toma... i još hodaju na dvije noge..

neeeeevjerojatnooo... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
11 godina
protjeran
offline
The Walking Dead

Najbolji zombi uradak je najbolje i prikazao dugotrajnost zombi/ljudskog tijela.

28 dana kasnije.

 

Jednostavno su ostavili ih da umru od gladi i raspadnu se, kad se to dogodilo vratili su se u VB ... zaigrali sa virusom i opet izbila zaraza ...

 

TWD sam gledao taman do prije smrti Glena, mada već tada je sve već bilo prerazvučeno ... kaj se mene tiče zombiji su se raspali, i nema smisla gledati.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
8 godina
protjeran
offline
Re: The Walking Dead

Ljudi ovo je teška  fantastika,bajka i šta se tiče toliko sam gledao filmova o zombijima da je u nihovom slučaju sve moguće to raspadnuto neraspadnuto u ovoj priči o njima nema smisla da zamarate glavu sa tim gluparijama.Gledate ako volite tu temu ko ja ili ne. Nema trećeg.

Napad je najbolja obrana :)
11 godina
offline
Re: The Walking Dead
Seki001 kaže...

Ljudi ovo je teška  fantastika,bajka i šta se tiče toliko sam gledao filmova o zombijima da je u nihovom slučaju sve moguće to raspadnuto neraspadnuto u ovoj priči o njima nema smisla da zamarate glavu sa tim gluparijama.Gledate ako volite tu temu ko ja ili ne. Nema trećeg.

ne radi se o gluparijama i ne radi se o 'zamaranju glave', a nije riječ niti o dječjem crtiću ili bajkama u kojima su nebuloze dio foklora

radi se o ozbiljnoj produkciji, fantastika jest, no u produkciji takve razine neke stvari bi morale biti koliko-toliko logično objašnjene, isto kao što se ne bi smjelo događati da u produkciji tog ranga imamo priču, dijaloge i scene u rangu švedskih 'akcijskih' filmova za odrasle ili one gluparijade 'krv nije voda'

 

to je jednostavno kritika i mišljenje gledatelja, jer ako plaćam pravo na gledanje foxa, onda imam i pravo na jebenu kritiku i izražavanje mišljenja

i naravno da ima trećeg - gledaj i grintaj, nisu opcije isključivo gledaj i šuti ili nemoj gledat, nismo u sjevernoj koreji

 

8 godina
protjeran
offline
The Walking Dead

Nemoraš gledat prebaci na HTV. Jednostavno zašto gledat nešto di nalaziš glupe zamjerke da su se zombiji trebali raspast puno prije pa ih nije moglo bit ovoliko puno previše i nakon 8 sezona ma moš mislit jake logike 

Napad je najbolja obrana :)
11 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

kad ide ta 6.epizoda?

8 godina
protjeran
offline
Re: The Walking Dead
lazicki88 kaže...

kad ide ta 6.epizoda?

 Pa bila ti je 6.epizoda sad će još malo 7.ep  ja TWD gledam na FOX FHD ali ako ti nisi odgledao skini 6.epizodu torrent .

Napad je najbolja obrana :)
11 godina
offline
Re: The Walking Dead
Pitaš zašto biti kritičan i zašto zamarati glavu. Prototip gledatelja kakvog financijeri priželjkuju tako da kvalitetnom scenaristu i režiseru mogu dati otkaz i uposliti one jeftine kojima se glava također zamara od malo razmišljanja.
6 godina
protjeran
offline
The Walking Dead

Mene jako brine u sličnim serijama dinamika i suodnos između dinamike socijalne strukture i agresivnih obrazaca ponašanja kod zombija iz perspektive primatologije, tj. evolucijske antropologije i njoj bliskih disciplina. Namjera bi trebala biti ispitati mogućnost generalizacije rezultata istraživanja na širu filogenetsku sliku, te utvrditi postoje li određeni univerzalni obrasci agresivnog ponašanja u kontekstu reda zobija. Bitna pitanja u tom smislu bila su: Koja je adaptivna vrijednost agresivnog ponašanja, ako je ono sadrži ?, Koji su temeljni okidači agresivnog ponašanja i na koji su način vezani uz specifičnu društvenu strukturu ?, Koji su to prediktori agresivnog ponašanja zombija ? I, nabitnije....Kolika je razina plastičnosti ponašanja u odnosu na društvenu strukturu preostalih ljudi ?

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
13 godina
offline
Re: The Walking Dead
Tja..pogledao prvih 6 epizoda zadnje sezone, i za sad su mi super, nakon par sezona gdje sam skoro odustao, konacno mi serija izgleda (ponovo) odlicno :)

Subjektivan dojam, naravno.
15 godina
offline
The Walking Dead

Uskoro u TWD

16 godina
odjavljen
offline
Re: The Walking Dead
Subjektivno i objektivno jedna od najglupljih serija ikada a po kvaliteti je odavno otišla u pi_zdu.
8 godina
protjeran
offline
The Walking Dead

Serija nije vrh vrhova šta se tiče toga ima puno previše boljih serija tu se slažem sa vama "kritičarima" ali da zna zaokupit pažnju to i vi grintavci morate priznat. Ej ipak ovo traje dugo i predugo a to ipak nešto i govori.

Iako ni ja sam nisam pristalica da je ovo postalo ko sapunica, al bože moj ipak je nekakva zombie tematika pa tko to voli i tu tematiku serija je u tom segmentu  ipak vrh.

Napad je najbolja obrana :)
16 godina
odjavljen
offline
The Walking Dead

Vrh je kaj se tiče količine gluposti, dosade i patetike...a sve skupa djeluje amateriski zadnjih par sezona. Srećom prestao gledati...pogledam eventualno prvu i zadnju epizodu u sezoni

8 godina
protjeran
offline
The Walking Dead

Malo dosadnija ova 7 epizoda ali ok valjda priprema za kasnije sukobe sa šaptačima koje na kraju nismo ni vidjeli u ovoj 7.ep.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 12:08 (Seki001).
6 godina
protjeran
offline
The Walking Dead

spooooooileeeerrrrrrr........................

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
10 godina
offline
The Walking Dead

uh 8. epizoda ce biti dobra,upravo pogledao trailer

8 godina
protjeran
offline
Re: The Walking Dead
toma20 kaže...

uh 8. epizoda ce biti dobra,upravo pogledao trailer

 Da  vidjeli smo nakratko whispererse tj. samo jednog i jebeno to dobro izgleda naravno nije to isto ko u stripu tamo nemoš to  jezovito prikazat ko u seriji.

Nemojmo samo postavljat linkove da previše ne spojlamo nekom  tko to neželi vidjet prije 8 epizode xD

Napad je najbolja obrana :)
10 godina
offline
The Walking Dead

napokon pravi the walking dead,ajde neka netko popljuje ovu epizodu haha steta mi je samo Isusa nisam se tome bas nadao...

 

edit: pogledao trailer za iducu epizodu (9) uff po traileru mi se cini dosta dobro,mislio sam da ce bez Ricka biti meh,ali ako ovak nastave 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2018 21:21 (toma20).
6 godina
offline
The Walking Dead

Šta je je, ova epizoda je bila WOW!!!

Od comic book momenta i payoff-a do totalno neočekivanih trenutaka. Siguran sam da će se većini ljudi svidjet! HF

Senior IT Consultant
8 godina
protjeran
offline
The Walking Dead

Yep ovo je sad pravi The Walking Dead a posebno ova epizoda pa bio bi slobadan reć i cijela ova sezona :)

Zbog ovoga mi to svi vjerujem i pratimo zbog ove odlične epizode. 

A bilo je ovakvih epizoda ohoho inače ni nebi trajalo ovako dugo 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2018 23:01 (Seki001).
12 godina
offline
The Walking Dead

Jesus

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
6 godina
protjeran
offline
Re: The Walking Dead
Minneyar kaže...

Jesus

 možda je samo ranjen pa se u sljedećoj epizodi probudi 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
8 godina
protjeran
offline
The Walking Dead

hhhh vaskrsne hhhhh 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 9:08 (Seki001).
12 godina
offline
Re: The Walking Dead
Anđeo bez falinge kaže...
Minneyar kaže...

Jesus

 možda je samo ranjen pa se u sljedećoj epizodi probudi 

 ne nazalost, potvrdeno je da glumac odlazi iz serije... kao bit ce jos par scena sa flashbackovima, al zbilja je mrtav :(

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice