Kupovina fotoaparata i foto opreme

poruka: 757
|
čitano: 102.950
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
5 godina
Re: Kupovina fotoaparata i foto opreme

Sad me zva,to je objektiv koji je koristio prije,a aparat je koristen samo za snimanje videa,ima 1000 okidanja,a sto se izgleda tice kaze ko nov je stvarno.

Ma mislim momak me mislim prevarit nebi me zva da dodjem vidit samo eto mislim se.

Evo bio provjerio sve je ok...na slikam mu cak i losije izgleda.Aparat je bukvalno nov,sve osim aparata u kutiji i zapakirano i sada,koristen nekad za snimanje,objektiv koji dodje uz njega 18 55 koristi u fotkaoni zato ovaj prpdaje uz njeg kojeg je duze koristio ali isto izgleda ocuvanije nego na slikam.

Ispalo je na kraju da se i znamo,zna mi i kolege s kojim sam snima tako da sam siguran nije prevara nikakva.

Hvala na pomoci i odgovorima.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2019 22:40 (hrka11).
11 godina

Drago mi je da je sve OK ispalo i da si zadovoljan. Neka te dugo služi i da zabilježiš dosta lijepih trenutaka sa njim. 

5 godina

Ej ekipa koji objektiv bi bio ok meni kao pocetniku s vecim otvorom blene?

Di inace kupujete opremu?

Gledam po oglasima dostsa su skupi objektivi  f1.8 itd...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 tjedna
Srednji kaže...

Pa toliko je novi u ducanu, i to crni muski, polovan D5300 vrijedi oko 2300+-kn.

3 tjedna
hrka11 kaže...

Pa ako je bilo sta ispod ili iznad fiksne 50-tke(50mm f1.8 ih imas za bagatelu) da skupo je, inace teski best-buy ti je opce poznata Sigma 17-50 f2.8, solidne izrade i fenomenalne ostrine, odlicna i za close up fotografiju i sto je najbolje na 50mm je medu najostrijim objektivima za tvoj fotoaparat.

5 godina
IvanBrekalo kaže...
hrka11 kaže...

Pa ako je bilo sta ispod ili iznad fiksne 50-tke(50mm f1.8 ih imas za bagatelu) da skupo je, inace teski best-buy ti je opce poznata Sigma 17-50 f2.8, solidne izrade i fenomenalne ostrine, odlicna i za close up fotografiju i sto je najbolje na 50mm je medu najostrijim objektivima za tvoj fotoaparat.

Imam 18-70mm f3.5,trenutno kod sebe imam od prijatelja fiksni taj 50mm 1.8mm,njega sam i planirao uzeti sada pa kasnije ako me to bude drzalo uzet nesto bolje.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice