ATI Northern Islands (HD6000) - info

poruka: 71
|
čitano: 17.864
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
ATI Northern Islands (HD6000) - info

The first variants of the Radeon HD 5800 series were launched September 23, 2009, with the HD 5700 series launching October 12 and HD 5970 launching on November 18[2] The HD 5670, was launched on January 14, 2010, and the HD 5500 and 5400 series were launched in February of 2010, completing what has appeared to be most of ATI's Evergreen GPU lineup.

 

Znaci recimo da ce ici isto kao ovo posto ce biti 12 za mjesec dana i po dana, reko bi da ce mo bidit ove do 2000 kuna grafe kodnas oko Q1 2011

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
RE: ATI Northern Islands (HD6000) - info
IRebic kaže...

ATi izbaciva čitave serije kartica dok Nvidija doslovno pije kavu! to će definitivno imati vrlo loš utjecaj na samu prodaju njihovih kartica...

to ih isto zaboli puno imaju trostruko vece prihode od ati-a

16 godina
offline
RE: ATI Northern Islands (HD6000) - info
dokly kaže...
IRebic kaže...

ATi izbaciva čitave serije kartica dok Nvidija doslovno pije kavu! to će definitivno imati vrlo loš utjecaj na samu prodaju njihovih kartica...

to ih isto zaboli puno imaju trostruko vece prihode od ati-a

Koga briga za njihove zarade ? Jel oni pitaju za vase mozda ? Debili smotani...

 

Ovdje je rasprava o novoj generaciji kartica, a ne o prijavama za fucking favoriziranje odredjene firme.

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
14 godina
offline
ATI Northern Islands (HD6000) - info

Imaju li kakve procjene o potrosnji 6xxx serije, ili je jos rano za takvo nesto?

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ATI Northern Islands (HD6000) - info

Očekujte veču potrošnju i zagrijavanje u odnosu na HD5xxx seriju, pošto nema novog proizvodnog procesa, a zna se da če imat malo više streeam procesora, malo više ROP-ova,TMU-ova,itd....

I'll be back
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
ATI Northern Islands (HD6000) - info

oće li biti ovako:

southern 6xxx

northern 7xxx

 

ili je kao u naslovu?

 

hyperion kaže da bi trebala 7xxx ljeto, jesen 2011(pretpostavka).

šta je na kraju?

kad dolazi bulldozer?

 

"Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat" -Atom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: ATI Northern Islands (HD6000) - info
djdomi kaže...

oće li biti ovako:

southern 6xxx

northern 7xxx

 

ili je kao u naslovu?

 

hyperion kaže da bi trebala 7xxx ljeto, jesen 2011(pretpostavka).

šta je na kraju?

kad dolazi bulldozer?

 

HD6(southern islands) sada ove godine poslje ljeta, HD7(northern islands) u drugoj polovici sljedeće godine.

 

Bulldozer sljedeće godine isto tako negdje na polovici godine.

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
15 godina
neaktivan
offline
ATI Northern Islands (HD6000) - info

a kad budem kupovao bulldozer..da čekam da amd izbaci jaču verziju ili prvu koja dođe?

uzet ću hd7, ove jače bi se trebale izbacit sve odjednom mada sam čuo da prvo izbacuju slabije :(

bit će to problematična kupnja hehe teško je s ovim kompom, a još čekanje na jače...

"Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat" -Atom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
ATI Northern Islands (HD6000) - info

Ma uzmi si sada HD5850, x6 1055T 95W, AM3 i vozi, štaš čekat bezveze. Vidiš da imaš kramp, ja nebi mogao živit na tom.


Ja nemam kramp, sve vrtim pa mogu čekat puno, a tebi baš nije svejedno...

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: ATI Northern Islands (HD6000) - info
Hyperion kaže...

Ma uzmi si sada HD5850, x6 1055T 95W, AM3 i vozi, štaš čekat bezveze. Vidiš da imaš kramp, ja nebi mogao živit na tom.


Ja nemam kramp, sve vrtim pa mogu čekat puno, a tebi baš nije svejedno...

nemam sad para, tek sljedeće godine.

"Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat" -Atom
16 godina
neaktivan
offline
RE: ATI Northern Islands (HD6000) - info
djdomi kaže...
Hyperion kaže...

Ma uzmi si sada HD5850, x6 1055T 95W, AM3 i vozi, štaš čekat bezveze. Vidiš da imaš kramp, ja nebi mogao živit na tom.


Ja nemam kramp, sve vrtim pa mogu čekat puno, a tebi baš nije svejedno...

nemam sad para, tek sljedeće godine.

Onda pitaj sljedece godine dok ces kupovat, do onda se moze desiti 106+1 stvar.

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice