ATi Radeon HD5670 [REVIEW]

poruka: 48
|
čitano: 19.726
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Ati Radeon HD4670 [REVIEW]
14 godina
odjavljen
offline
ATi Radeon HD5670 [REVIEW]

Bok ljudi.

Danas ćemo odraditi jedan review grafičke kartice - A to je Sapphire Radeon HD5670. Riječ je o vrlo popularnoj serij kartica, koja je nasljednik hvaljene HD4670 kartice. Kartica pripada srednjem segmentu, i sposobna je za izvođenje DX11 igara.

 

Tehnički Detalji 

HD5670, je relativno nova moderna kartica koja se pridruzuje 5000 serij. Kodno ime čipa je Redwood, a "ispoh haube" se krije čip koji u sebi sadrži 400 Unificiranih shaderskih jedinica, 8 ROP jedinica, i 20 teksturnih (TMU) jedinica. Sama arhitektura čipa jednaka je onoj kao kod Radeona 5870 - A to je podrška za DX11, Programbilni Teselator, podrška za ATi Stream, DX11, te niska potrošnja (40nm proizvodni proces), te integrirani UVD 2.0 enkoder. Kartica na sebi ima ugradenu brzu DDR5 memoriju, a memorijska sabirnica je 128 bita. Budući da kartica koristi na sebi DDR5 memorju takta 4Ghz, ukupna propusnost iznosi vrlo dobrih 64GB/s, što znači da uska sabirnica ovu karticu ne koči (kao recimo HD4670). Sam GPU radi na taktu od 775Mhz, što bi trebalo omogućiti solidne perfomanse. Kartica podržava sve trenutne aktualne API-je - DX9,DX10, DX10.1, DX11, OpenGL 4.0.

 

Sapphire Dizajn 

Ja sam dobio karticu od Sapphirea-a, a riječ je o nereferentnom modelu sa 512 DDR5 memorije na sebi, te custom hladnjaku koji je izradio Artic Cooling. Ovom prilikom moram odmah pohvaliti hladnjak, koji je na 50% rada praktički bešuman, a temperature vrlo dobre (neprelazi 60 C u igrama). Ostalo je sve normalno, bundle nije ništa posebno, u kutij dobivano DVI-VGA konvertor, DVD sa driverima, HDMI kabel.

 

Testna Platforma 

Budući da kartica nije moja, vec je posuđena, testirao sam na drugom računalu. To je računalo za današnje pojmove prosječno, upravo kakvo vecina gamera plićeg đžepa posjeduje. To je Intel Pentium Dual Core E5200, koje mu sam za potrebe ovog testa podigao frekvenciju na 3Ghz kako bi se mogao nositi sa najnovijim low end modelima iz AMD-a. Radna memorija je 2GB. OS je čisto instaliran, Windows 7 32bit, a driveri si Catalyst 10.3. Razlog zasto nisam nove drivere instalirao je što donose lošije perfomanse u benchmark testovima koje sam ja odvrtio. Monitor je nativne rezolucije, 1280x1024.

 

The Test

Ok, krećemo. Prvi na redu je Crysis. Riječ je o sinonimu kada je u pitanju benchmarkiranje grafičkih kartica. Osobno sam očekivao da će ova kartica odraditi na High postavkama bez problema, no to se nije dogodilo. Odvrtio sam najzahtjevnij test što je moguće, sa strašno puno eksplozija, i pucnjave, i jako puno protivnika, te rušenja objekata sa Missle Launcherom, i FPS je u prosjeku 20-ak, što znači neigrivo. Iako slika pokazuje prosječan FPS 25, to uzimajte sa velikom rezevrom. Ova kartica je taman za Medium DX10 detalje.

Crysis DX10 1280x1024 = Prosječan FPS= 25,17

 

Iduća igra koju sam testirao je vrlo popularni Far Cry 2. Radi se o igri koja grafički izgleda među top 5 igara današnjice. Još je bolja stvar što je igra sjajno optimizirana, i ovdje 5670 bez problema odrađuje test.

Far Cry 2 DX10 1280x1024, 2xAA = Prosječan FPS = 35,97

 

Sljedi nam jedna jako popularna i moderna igra, koja podržava samo DX10. Tehnički je igra po meni odlično odrađena, podržava samo DX10 (nema DX9), te jako ljepo izgleda. Postavke u igri su na max bez AA.

Just Cause 2 1280x1024, Very High, 16xAF = Prosječan FPS = 24,35.

Teško, trzavo, i slideshow. Ipak nije kartica dovoljno jaka da potjera najmodernije igre na maksimalnim postavkama sa igrivim framerateom.

 

Na red je prva DX11 igra koju sam testirao. Riječ je o S.T.A.L.K.E.R Call of Prypiat. Postavke su igri 1280x1024, Ultra High, DX11, No AA/AF/SSAO/Tesselation

S.T.A.L.K.E.R Call of Prypiat 1280x1024, Ultra High, DX11 No AA/AF/SSAO/Tesselation = Prosječan FPS = 50/48/40

Igra izgleda prilično dobro na ovim postavkama. Igra je igriva, no zanji nivo (SunShafts) ipak nije igriv. No buduci da je ovo DX11 igra, ovu igru bilježimo kao plus, jer je igriva na visokim postavkama. Naravno nedaj bože da teselaciju uključite.

 

Idući na testu je Heaven Benchmark. Radi se o DX11 benchmarku koji izgleda vrlo dobro.

Unigine Heaven Benchmark 1280x1024, DX11, High Shaders, Enabled Occlusion, Refractions, Volumetric, High Textures, No AA/AF= Prosječan FPS = 30 (757 Scores).

 

Sljedi još jedan Benchmark, a to je popularni 3DMark06. Postavke su na 1280x1024, sve standardne.

3DMark06 = Default Settings = 10504 Score 

 

To je od igara koje sam zauspio istestirati kao "zahtjevnije". Probao sam još i druge igre, pa ću samo navesti:

DiRT 2 1280x1024, DX11 4xAA Ultra High = Oko 25-30, Potpuno Igrivo

Bathman AA = Sve na max, 60 FPS stalno

COD4, MW2 = Sve na max, 60 FPS vecinom

Bioshock 2 = Sve na max, 60 FPS stalno

Call of Juarez Bound in Blood = Sve na max, 60 FPS stalno.

Assains's Creed II = Sve na max (osim 4xAA), FPS 40-60 

Sve UT3 Engine igre = Velika vecina na max sa AA/AF, uz vecinom 40-60 FPS.

Battlefield Bad Company 2 = Iako se čini da radi na High, ustvari tek je na medium igrivo, jer na high su ogromni padovi fps-a.

 

To su igre koje sam uspio testirat u kratkom vremenu. Nazalost, nisam imao vremena da ubacim screenshote od nekih igara.

Zaključak: HD5670 je solidna grafička kartica. Podržava sve moderne tehnologije i ima abnormalno malo zagrijavanje i potrošnju. No, perfomanse nisu bajne. Kartica je dobra za 1280x1024 rezoluciju, no morat ćete se ograničit na Anti Alliasing, AF vec dobro prolazi bez padova perfomansi. DX11 sa teselacijom ni ne pomišljajte. Proći će DX11 bez teselacije, ali sa ne. Perfomanse su solidne, nisu loše, ali kad pogledate cijenu onda ipak se zapitate. Za tu cijenu mozete dobiti HD4850, 4730, 9800GT koje su osjetno jače kartice i sve ove igre vrte brže. DX11 joj nije nikakva prednost što se tiče igara. Perfomanse su solidne, ali cijena velika, stoga ova kartica nije baš best buy, no perfomanse za manje monitore su uredne.

 

 

Overclocking Rezultati

Za overclocking sam koristio standardni, ugrađeni ATi Overdrive program. Takt smo podigli sa standardnih 775/4000Mhz na 850/4200Mhz, maksimalno koliko taj program dopušta. Odmah sam i lupnuo 100% brzinu okretanja ventilatora, i iznenadio se koliko je isti i dalje tih. Temperatura je bila oko 60 C mjereno GPU-Z.

Nakon overclockiranja, dobio sam boost u perfomansama od svega - 3 FPS-a, Što je oko 15% ubrzanja.  Ali igra radi nešto glađe zbog overclocka. Sve u svemu, OC potencijala ima još jer je kartica hladna i stabilna, i da se izvući još pokoji FPS iz te kartice.  

 

 

Slike su izrezane radi bolje preglednosti.

Ako vas zainima neka igra, slobodno recite, odvrtit cemo. Kasnije ubacim screenshotove od drugih igara, trenutno sam u stisci sa vremenom.

 

GPU-Z GPU-Z
Just Cause 2 Benchmark Just Cause 2 Benchmark
Far Cry 2 Test Far Cry 2 Test
Uniigine Heaven Uniigine Heaven
Sama kartica Sama kartica
Crysis Crysis
S.T.A.L.K.E.R CoP Benchmark S.T.A.L.K.E.R CoP Benchmark
Crysis nakon overclocka Crysis nakon overclocka
3DMark06 3DMark06
Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2010 16:24 (Weky).
Moj PC  
37 0 hvala 29
14 godina
neaktivan
offline
RE: ATi Radeon HD5670 [REVIEW]
Weky kaže...

Da li mogu znati na kojoj si konfiguraciji testirao grafičku?

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
14 godina
odjavljen
offline
RE: ATi Radeon HD5670 [REVIEW]
BannedOnThisForum kaže...
Weky kaže...

Da li mogu znati na kojoj si konfiguraciji testirao grafičku?

  Piše u testu.

Intel E5200 @3Ghz, 2GB RAM.

Konfa nije moja (kao ni grafička), a odradio sam na toj konfi iz razlgoa što je danas vrlo popularna U RH, pa da vidimo kako se nosi sa najnovijim igrama.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2010 12:20 (Weky).
14 godina
neaktivan
offline
ATi Radeon HD5670 [REVIEW]
dobar review, svaka čast na trudu
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
ATi Radeon HD5670 [REVIEW]

ty Weky:)

Nego kao što sam i mislio, HD 5670 Sapphire 512 za većinu igara na 1280X1024 je OK, čak ako oćemo Very High i AA detalje te igrivost od 60FPS.

Za one igre tipa Crysis, Just Cause, Metro (nisi testirao, ali znam jer kako ju igram sa HD 5850 OC:D) nije ni potrebno komentirati jer su to ipak izvanredne situacije tih par igara.

O DX11 nisam ni mislio da će tjerati sa tesselation kad ni puno jača HD 5770 neće, a moja OC-ana taman još nekako se drži.

Za to ipak treba high-end komp, kao kod mene OK grafa, zastarjeli CPU

TUOsmijeh

free speech for the dumbxD
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: ATi Radeon HD5670 [REVIEW]
Weky kaže...

  Piše u testu.

Intel E5200 @3Ghz, 2GB RAM.

Konfa nije moja (kao ni grafička), a odradio sam na toj konfi iz razlgoa što je danas vrlo popularna U RH, pa da vidimo kako se nosi sa najnovijim igrama.

vec sam se bio zabrinio za tebe. (weky & ATI)........

 

inace dobar review i dobar wallpaper na stalkeruNamigiva

 

 

Google is your friend
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2010 14:01 (Jurky).
14 godina
odjavljen
offline
RE: ATi Radeon HD5670 [REVIEW]
stoncin3 kaže...

ty Weky:)

Nego kao što sam i mislio, HD 5670 Sapphire 512 za većinu igara na 1280X1024 je OK, čak ako oćemo Very High i AA detalje te igrivost od 60FPS.

Za one igre tipa Crysis, Just Cause, Metro (nisi testirao, ali znam jer kako ju igram sa HD 5850 OC:D) nije ni potrebno komentirati jer su to ipak izvanredne situacije tih par igara.

O DX11 nisam ni mislio da će tjerati sa tesselation kad ni puno jača HD 5770 neće, a moja OC-ana taman još nekako se drži.

Za to ipak treba high-end komp, kao kod mene OK grafa, zastarjeli CPU

TUOsmijeh

  Hvala! Grafička je kao što sam i očekivao - Solidna, nije za AA ni neka veća opterećenja. Uglavnom da se na njoj poigrat vecina danasnjih igara. Metro cu probat za par dana na tom kompu, sumnjam da ce bas ici glatko. Mislim da bi moglo ici glatko na medium DX11 bez teselacije i DOF.

Jurky kaže...
Weky kaže...

  Piše u testu.

Intel E5200 @3Ghz, 2GB RAM.

Konfa nije moja (kao ni grafička), a odradio sam na toj konfi iz razlgoa što je danas vrlo popularna U RH, pa da vidimo kako se nosi sa najnovijim igrama.

vec sam se bio zabrinio za tebe. (weky & ATI)........

 

inace dobar review i dobar wallpaper na stalkeruNamigiva

 

 

  Hvala :)

 

Ono što sam primjetio kod ove grafe je da brže radi u DX11 igrama kada je teselacija i neki extra feature isključen. Stalker, BC2, DiRT 2 rade bolje na DX11 nego na DX10/DX9. Naravno pod uvjetom da ne uključujemo teselaciju ili AA.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2010 14:14 (Weky).
15 godina
neaktivan
offline
ATi Radeon HD5670 [REVIEW]

al 4850 je jos uvijek bolja :P

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: ATi Radeon HD5670 [REVIEW]
luka_cro kaže...

al 4850 je jos uvijek bolja :P

  Da, pogotovo kad se sagleda da 5670 košta skoro pa isto kao i 4850. Nazalost, ova kartica je upravo zbog   4850 neisplativa. Eventualno koga zanima niska potrošnja i grijanje, stoga je pogodna za neakvwe HTCP računala.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
14 godina
odjavljen
offline
ATi Radeon HD5670 [REVIEW]

Dodani su 3DMark 06, i overclock rezultati. Ako imate primjedbi, pitanja slobodno pitajte.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
ATi Radeon HD5670 [REVIEW]

Bravo za review,inače grafička sasvim ok i za prosječnog igrača odlična.

Ja imam 5750 i super sam zadovoljan s njom, sve igram na max detaljima.tiha je ,hladna,štedljiva .

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
ATi Radeon HD5670 [REVIEW]

kazes 5670 je za 18 inca???

neki lik je mom frendu preporucio tu grafu za 22 inci

i on je kupio jel on sad ima manje performanse u igricama nego na 18 incnom monitoru

xDDD
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: ATi Radeon HD5670 [REVIEW]
danfa123 kaže...

kazes 5670 je za 18 inca???

neki lik je mom frendu preporucio tu grafu za 22 inci

i on je kupio jel on sad ima manje performanse u igricama nego na 18 incnom monitoru

  Nije bitan "inc" (tj. dijagonala) već rezolucija - Ova kartica je taman za 1280x1024, 1366x768, 1440x900, i slične rezolucije. Prelaskom na veću rezoluciju automatski padaju perfomanse, a budući da ova kartica nema neke posebne perfomanse na njžim rezolucijama ona će stanje biti još gore na višim rezolucijama.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
15 godina
offline
RE: ATi Radeon HD5670 [REVIEW]

Kod crysisa preporučam da se shadows bubne na medium (nećete primjetit neku razliku,osim o rastu fps-a) i putem konzole uključe sunčeve zrake, efekti su tada osjetno bolji, a performanse veće.

 

Nedjeluje mi nešto jače od HD4670.

 

Ja bi HD5670 uzeo samo u slučaju eyefinity-a inače HD4670.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion | Downloading High Definiton Content
14 godina
odjavljen
offline
RE: ATi Radeon HD5670 [REVIEW]
Hyperion kaže...

Kod crysisa preporučam da se shadows bubne na medium (nećete primjetit neku razliku,osim o rastu fps-a) i putem konzole uključe sunčeve zrake, efekti su tada osjetno bolji, a performanse veće.

 

Nedjeluje mi nešto jače od HD4670.

 

Ja bi HD5670 uzeo samo u slučaju eyefinity-a inače HD4670.

  To je i mene iznenadilo.

BTW, imas naredbe za crysis?

 

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
16 godina
neaktivan
offline
ATi Radeon HD5670 [REVIEW]

Lijepa tema Weky, svaka čast na trudu...

clock2much
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: ATi Radeon HD5670 [REVIEW]
Hyperion kaže...

Kod crysisa preporučam da se shadows bubne na medium (nećete primjetit neku razliku,osim o rastu fps-a) i putem konzole uključe sunčeve zrake, efekti su tada osjetno bolji, a performanse veće.

 

Nedjeluje mi nešto jače od HD4670.

 

Ja bi HD5670 uzeo samo u slučaju eyefinity-a inače HD4670.

 Ja iskopčao objects kad sam imao HD4870 pa sam imao 30 FPS-ova na very high sve osim Objects pa na High. Mis da to uzima puno snage GPU-u?

Probao sam i one fizike, Postprocessing i Water quality, ali mis to nije puno povećalo performanse u crysisu.Namigiva

free speech for the dumbxD
15 godina
offline
RE: ATi Radeon HD5670 [REVIEW]
Weky kaže...

  To je i mene iznenadilo.

BTW, imas naredbe za crysis?

 

Upiši u konzolu:

 

con_restricted = 0

r_SunShafts = 1

r_BeamsMaxSlices = 200

 

preporučam još:

e_water_ocean_fft = 1  (posebni algoritmi za ocean, uključuju se tek na very high postavkama. Daju oceanu prirodnu fiziku valova, a korišteni su u TITANICU gdje je voda prva liga bila) Sigurno utječe samo na cpu i neoduzima fps-a ako je malo jači.

 

Mislim da je to to, a realno ima samo 80 shadera više što je ravno jednoj HD3200.

 

stoncin3 kaže...

 Ja iskopčao objects kad sam imao HD4870 pa sam imao 30 FPS-ova na very high sve osim Objects pa na High. Mis da to uzima puno snage GPU-u?

Probao sam i one fizike, Postprocessing i Water quality, ali mis to nije puno povećalo performanse u crysisu.Namigiva

Da objects isto puno diže fps, ali žao mi je to smanjit. Shadows kada smanjiš sa very high na medium ništa ni neprimjetiš, što se tiče efekata.

 

Najviše performansi dere ova naredba:

 

e_shadows_max_texture_size = 1024

 

Na very high i high je 1024, što je to veće sjene su nekako punije i oštrije. Što manja vrijednost to su mutnije. Ja sa ovom grafičkom mogu vrtit i na 2048,ali već na 4096 je slow motion, a dobijem k od ovce.


To preporučam da stavite na 768, dobite koji fps, a stvarno nema šanse da primjetite razliku u igranju tek kada uspoređujete dvije iste slike, a i tada je teško uočit razliku. Za medium je 512.

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion | Downloading High Definiton Content
14 godina
neaktivan
offline
RE: ATi Radeon HD5670 [REVIEW]
BannedOnThisForum kaže...
Weky kaže...

Da li mogu znati na kojoj si konfiguraciji testirao grafičku?

Čemu svi ti TD-ovi... Nisam pročitao tehničke detalje nego samo testove...

 

 

btw. Svaka čast za trud i što si to podijelio s nama :)

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
13 godina
neaktivan
offline
ATi Radeon HD5670 [REVIEW]

Moze pitanje,Po vasem misljenju,dali je ova grafa hd5670 bolja od "Gecube 3870 X-Turbo III - GC-XHD3870XTG4-E3
HD 3870XT 512MB GDDR4 256bit Dual DVI/HDCP" Hvala na odgovoru unaprijed!!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: ATi Radeon HD5670 [REVIEW]
Bokikt kaže...

Moze pitanje,Po vasem misljenju,dali je ova grafa hd5670 bolja od "Gecube 3870 X-Turbo III - GC-XHD3870XTG4-E3
HD 3870XT 512MB GDDR4 256bit Dual DVI/HDCP" Hvala na odgovoru unaprijed!!!

  Podjednake su po perfomansama.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OPF Fan
13 godina
offline
ATi Radeon HD5670 [REVIEW]

posto ovdje postoji bas ona tema koja mi treba

planiram uzimat novu grafu i dvoumim se izmedu proizvodaca sapphire i XFX

model je kod ati HD5670

 

sta mi savjetujete na sapphirki mi se ovaj coler nekako cini prejednostavan

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: ATi Radeon HD5670 [REVIEW]
redragonNG kaže...

posto ovdje postoji bas ona tema koja mi treba

planiram uzimat novu grafu i dvoumim se izmedu proizvodaca sapphire i XFX

model je kod ati HD5670

 

sta mi savjetujete na sapphirki mi se ovaj coler nekako cini prejednostavan

  Moja iskustva sa Sapphire 5670 (Artic Cooling) su sasvim dobra... Tiha i hladna.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
13 godina
offline
RE: ATi Radeon HD5670 [REVIEW]
Weky kaže...
redragonNG kaže...

posto ovdje postoji bas ona tema koja mi treba

planiram uzimat novu grafu i dvoumim se izmedu proizvodaca sapphire i XFX

model je kod ati HD5670

 

sta mi savjetujete na sapphirki mi se ovaj coler nekako cini prejednostavan

  Moja iskustva sa Sapphire 5670 (Artic Cooling) su sasvim dobra... Tiha i hladna.

da li mozes staviti kolike su ti temp jedni kazu uzmi ovu uzmi onu sad neznam ni sam ,onmo sto trazim da je tiha i da se ne zagrijava pretjerano

14 godina
odjavljen
offline
RE: ATi Radeon HD5670 [REVIEW]

Nemam više karticu kod sebe.

 

Na nekih 50% temperature se kreću od oko 55-65C dok sam testirao, a buka je izuzetno mala. Zagrijavanje je vro malo.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2010 11:27 (Weky).
13 godina
offline
ATi Radeon HD5670 [REVIEW]

sadasnja graficka ATI 1650XT ,napajanje 450w,da li mi je sadasnje napajanje dovoljno za tu novu graficku

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: ATi Radeon HD5670 [REVIEW]
redragonNG kaže...

sadasnja graficka ATI 1650XT ,napajanje 450w,da li mi je sadasnje napajanje dovoljno za tu novu graficku

  Da.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
13 godina
offline
ATi Radeon HD5670 [REVIEW]

koliko se uopce para moze dobiti za polovnu ati 1650 xt

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: ATi Radeon HD5670 [REVIEW]
redragonNG kaže...

koliko se uopce para moze dobiti za polovnu ati 1650 xt

  100-ak kn max.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
15 godina
protjeran
offline
ATi Radeon HD5670 [REVIEW]

Kako mislite da će se HD5670 1GB nositi sa igrama u sljedeće 3-4 gdn?

Mislim uzeti frendu komp novi u Linksu na jesen za 5500KN skupa sa periferijom.

Igra na 1920X1080, PES 2011, Resident Evil 5. Detalji nisu toliko bitni.

Uzeo bih mu Sapphire za 909KN

trash bin can:S
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Ati Radeon HD4670 [REVIEW]
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice