Display driver stopped responding and has recovere

poruka: 7
|
čitano: 1.602
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Display driver stopped responding and has recovere

Frend uzeo polovnu gtx460, e sad ima problem, igra PES 16 i cesto mu zablokira na sekundu izbaci crnu sliku, i onda nastavi sve normalno, i izbaci gresku "display driver stopped responding and has recovered" .. Ja sam mu probao 2 verzije drivera ( ako se ne varam 332.xxx i 334.xxx) i obje imaju isti problem .. Grafa se ne grije, hladna je (50tak c u loadu) . Napajanje je dobro xfx550

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Display driver stopped responding and has recovere

ocigledno moras probati jos neke, bilo novije ili jos starije...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Display driver stopped responding and has recovere

ugasi komp, izvuci ga iz struje, izvadi grafu, drži gumb za paljenje dok se na matičnoj ne ugasi ledica, stavi ponovno grafu nutra i vidi dal se dalje to događa

 

meni je jednom riješilo problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Display driver stopped responding and has recovere

cujte ovo.. Dal je moguce da je taj Nvidia HD audio driver pravio probleme? bilo je cak 4 komada , i sve sam disablao, i sad se vise ne rusi.. Btw i stavio sam najnoviji driver... Planiram mu sad obrisat sve, i ici na custim install driver i ne instalirat uopce taj HD Audio

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Display driver stopped responding and has recovere

cujte ovo.. Dal je moguce da je taj Nvidia HD audio driver pravio probleme? bilo je cak 4 komada , i sve sam disablao, i sad se vise ne rusi.. Btw i stavio sam najnoviji driver... Planiram mu sad obrisat sve, i ici na custim install driver i ne instalirat uopce taj HD Audio

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Display driver stopped responding and has recovere

Rijesio sam, problem je zapravo veoma glup.. Pes 16 i gtx460 se kolju na na high detaljima, svima se to desava,,, kad smanjis detalje, vise nema problema. Jos mi bilo cudno jer ostale mnogo zahtjevnije igre nemaju taj problem

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Display driver stopped responding and has recovere

Probaj sa starijem driverom i istim podesavanjima

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice