Grafa za moju konfu ??

poruka: 18
|
čitano: 2.161
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Grafa za moju konfu ??

Pošto je moja 8600GT crkla i mislim se mijenjat grafičku. Sad neznam koju bi moja konfa mogla podnijeti pa molim za pomoć. Cijene negdje oko 1000kn (ako mi nece bottleneckat). Konfa je od moj PC a uzea bi jos 2gb rama.

Grafa moze bit i polovna.

 

Molim pomoć.

 

HVALA !!!!

recod
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Grafa za moju konfu ??
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 15:25 (kurt).
 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Grafa za moju konfu ??

Nju sam maloprije gleda. Nece BOTTLENECKAT ????

recod
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grafa za moju konfu ??
r3c0d kaže...

Nju sam maloprije gleda. Nece BOTTLENECKAT ????

  to neznam  {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Grafa za moju konfu ??
r3c0d kaže...

Nju sam maloprije gleda. Nece BOTTLENECKAT ????

uhuhu , proc ti je smeće xd , a i napajanje ce ti izgorit pod bilo cime jacim s obzirom da je no name , mislim da bi za tu konfu najbolji izbor bila neka polovna hd 4670 / 4850 na njuškalu ili eventualno od nvidie 9800gt/gts250 sta se nade vec , ali proc obavezno overclockaj koliko god moze. EDIT: 5850-ku bi itekako bottleneckalo , i otislo bi napajanje u roku od tjedan.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 15:31 (athlon64).
13 godina
offline
Grafa za moju konfu ??

bottleneck for sure

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grafa za moju konfu ??

Napajanje bi novo a proc se ne može overclockat. Znam da je smeće al nemam za proc, mbo, ram, grafu... To je malo puno para. A bili odgovaralo sa xfx550w napajanjem ?

recod
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 15:32 (r3c0d).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Grafa za moju konfu ??
r3c0d kaže...

Napajanje bi novo a proc se ne može overclockat. Znam da je smeće al nemam za proc, mbo, ram, grafu... To je malo puno para. A bili odgovaralo sa xfx550w napajanjem ?

xfx 550 je odlična stvarčica , to proizvodi seasonic i za to se zna da valja tako da nema greske , ali pitanje je isplati li se  , najbolje ti je nac hd4670 za 300kn na njuskalu i onda skupljat za cijelu novu konfu.

14 godina
neaktivan
offline
Grafa za moju konfu ??

zasto se proc ne moze overclockat , ko mu brani omg?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Grafa za moju konfu ??

Nebrani mu niko nego jednostavno je smece i star je. MAX sam ga diga za 150MHz i nece dalje (nemoze se upalit).

recod
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Grafa za moju konfu ??
r3c0d kaže...

Nebrani mu niko nego jednostavno je smece i star je. MAX sam ga diga za 150MHz i nece dalje (nemoze se upalit).

može bar 500mhz nego ti neznaš , vaaljda nisi ni napon dirao ili si mozda preko fsb-a clockao , idi na pc expert i citaj tutorial o oc-anju , brani njemu tvoja ljenost lol.

13 godina
offline
Grafa za moju konfu ??

proc ce ti botleneckat tu grafu jer je preslab za nju...max sta mos proc clockat je 2.6 ghz i to sa povecanjem napona i aftermarket coolerom a ne stock collerom  kojega imas..sa stockom se grije previse...mozes ti kupit tu grafu..radit ce ona sa ovim napajanjem http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_217_150&products_id=9849 i sa nekim jeftinijima isto al ja bi preporucia ovo...jer ces na njemu moc radit upgrade ako nekad budes stavlja novi proc i jos koje komponente...al prvo ti reci max budzet

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Grafa za moju konfu ??

Postoje 2 solucije

1.je da se promjeni proc,napajanje i grafa,ujedno i bolja solucija

Napajanje

Grafa

Proc

2.Solucija je da se promjeni grafa i napajanje..

Grafa

Napajanje

E sad neznam dali ti na matičnu ide novi proc pošto ju nemogu nači..i da otvori stranicu i pogledaj točno koje napajanje imas....:)

|AMD Athlon 64 x2 4400+ @2.5ghz|Gigabyte Amd HD6850OC Edition @900mhz|2gb Kingston|Hitachi 250Gb|Thermaltake tr2 RX550w Modular PSU|Asus M4A785D-M PRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Grafa za moju konfu ??

Bilo koja grafička iznad GTS450/5750 će radit na kakvih 70% zbog jako lošeg procesora. Pa ti malo razmisli što i kako uzet.

 

"Neko napajanje 500W" - i tu se igraš sa vatrom...

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 17:47 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Grafa za moju konfu ??

Ma, pricate bedastoce, istina je da treba uzet puno bolje napajanje ali da noname 500w nemre drzat HD5670 to nije istina, jos prije dve godine kad sam u stari komp s E5300,2GB ram,1HDD i NONAME 350w napajanje stavio HD4850 rekli su mi da pod full loadom ode sve. Međutim drzo sam tako kojih 3.5 mjeseca i nista se nije desilo, niti da bi se komp restarto, nekazem da je njegovo napajanje dobro ali moze sigurno drzat HD5670, ona ni ne trazi 6 pinski konektor.

Slobodno stisnes Hvala :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Grafa za moju konfu ??

Odluka je pala. Uzet ću 5670 1gb gddr5 i skupljat za novu konfu.5670 ce valjda dobro sluzit narednih godinu dana (tad je krizma). Samo jos jedno pitanje: 5670 nema pin konektor jel tako ?

 

HVALA SVIMA!!!

recod
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Grafa za moju konfu ??
r3c0d kaže...

Odluka je pala. Uzet ću 5670 1gb gddr5 i skupljat za novu konfu.5670 ce valjda dobro sluzit narednih godinu dana (tad je krizma). Samo jos jedno pitanje: 5670 nema pin konektor jel tako ?

 

HVALA SVIMA!!!

nadam se da uzmimas polovnu na njuskalu za jako jeftine pare?? jer e ti je ionako bottleneckat athlon , i ne nema dodatni 6-pin

15 godina
protjeran
offline
Re: Grafa za moju konfu ??
r3c0d kaže...

Odluka je pala. Uzet ću 5670 1gb gddr5 i skupljat za novu konfu.5670 ce valjda dobro sluzit narednih godinu dana (tad je krizma). Samo jos jedno pitanje: 5670 nema pin konektor jel tako ?

 

HVALA SVIMA!!!

klokaj taj cpu bar na 2.8-3.0ghz

da dobra grafa na tu konf

dok ne stigne sve novoxD

sloppy lips to lips youre my vitamins i like you
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice