GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?

poruka: 38
|
čitano: 4.596
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?

Mene zanima samo jedno odnosno 2 stvari ajd ova pod 1 mi je bitnija a pod 2 pitam iz znatiželje:

1.S obzirom da imam 60 Hz monitor i kad kupim GTX 1070 koja moje igrice provjereno tjera na jako visokim fps-ovima (postavke i detalje ću zadržati na high/ultra), da li ću ja imati fps viši od 60 bez obzira na frekvenciju osvježavanja monitora?

2.Ako kako ste mi rekli frekvencija osvježavanja monitora ne limitira fps u igricama,zašto onda sa R 390 imam maksimalnih 60 fps-a ili manje u nekim igricama?Ne vjerujem da je to baš slučajno.

Jedina igrica u kojoj sam imao visok fps je Doom zadnji.

eh sad sa GTX 1070 doći će do screen tearinga neko mi je to rekao ovde, i onda se mora uključiti V-sync jelda?

Recimo u Arkham Knight je sada fiksno fps=60 ni ide gore ni dole a siguran sam da može biti viši.

sad mi nije jasno jel to ima veze sa 60 Hz monitorom,ali kako ste vi rekli NE.A v-sync u igrici je na OFF,kako onda 60 fps?

Moj PC  
0 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?

imat ćeš FPS veći od 60 ali ništa ti to neće konkretno značiti osim da ti neće ništa štekati, i dalje ćeš igrati na 60fpsa jer ti je to max koji ti monitor pruza. 1070 je nesto jaca od R9 390  ako je u arkhamu fixno 60 onda igra ima negdje lock..inace bi bi variralo barem malo tu i tamo.mozda igra ima nesto tipa show max monitor resolution opciju ili nesto  umjesto Vsynca 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
16 godina
offline
Re: GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?
Zelja kaže...

Mene zanima samo jedno odnosno 2 stvari ajd ova pod 1 mi je bitnija a pod 2 pitam iz znatiželje:

1.S obzirom da imam 60 Hz monitor i kad kupim GTX 1070 koja moje igrice provjereno tjera na jako visokim fps-ovima (postavke i detalje ću zadržati na high/ultra), da li ću ja imati fps viši od 60 bez obzira na frekvenciju osvježavanja monitora?

2.Ako kako ste mi rekli frekvencija osvježavanja monitora ne limitira fps u igricama,zašto onda sa R 390 imam maksimalnih 60 fps-a ili manje u nekim igricama?Ne vjerujem da je to baš slučajno.

Jedina igrica u kojoj sam imao visok fps je Doom zadnji.

eh sad sa GTX 1070 doći će do screen tearinga neko mi je to rekao ovde, i onda se mora uključiti V-sync jelda?

Recimo u Arkham Knight je sada fiksno fps=60 ni ide gore ni dole a siguran sam da može biti viši.

sad mi nije jasno jel to ima veze sa 60 Hz monitorom,ali kako ste vi rekli NE.A v-sync u igrici je na OFF,kako onda 60 fps?

Možeš tvoja grafička slat i 1500 FPSa na 60Hz monitor, ali monitor će prikazati samo njih 60, a ovi ostali će završit odrezani što ćeš vidjet kao screen tearing... Ako želiš više FPSa kupi monitor s većom frekvencijom osvježavanja

 

15 godina
offline
Re: GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?
Zelja kaže...

Mene zanima samo jedno odnosno 2 stvari ajd ova pod 1 mi je bitnija a pod 2 pitam iz znatiželje:

1.S obzirom da imam 60 Hz monitor i kad kupim GTX 1070 koja moje igrice provjereno tjera na jako visokim fps-ovima (postavke i detalje ću zadržati na high/ultra), da li ću ja imati fps viši od 60 bez obzira na frekvenciju osvježavanja monitora?

2.Ako kako ste mi rekli frekvencija osvježavanja monitora ne limitira fps u igricama,zašto onda sa R 390 imam maksimalnih 60 fps-a ili manje u nekim igricama?Ne vjerujem da je to baš slučajno.

Jedina igrica u kojoj sam imao visok fps je Doom zadnji.

eh sad sa GTX 1070 doći će do screen tearinga neko mi je to rekao ovde, i onda se mora uključiti V-sync jelda?

Recimo u Arkham Knight je sada fiksno fps=60 ni ide gore ni dole a siguran sam da može biti viši.

sad mi nije jasno jel to ima veze sa 60 Hz monitorom,ali kako ste vi rekli NE.A v-sync u igrici je na OFF,kako onda 60 fps?

 1070 i tvoja r9 390 mogu dati vise od 60 fps ali zali boze tome kada ti je monitor na max 60hza sto znaci da ces imati screen tearing itd.. Dakle nema smisla da ti graficka daje vise od 60 fpsa na 60hz monitoru.... u prijevodu neces vidjeti 75 fpsa na 60hz monitoru.. a imati ces trganje slike.. + vecu potrosnju

Kupi monitor od 144hz i onda razmisljaj o gtx 1070...

 

15 godina
offline
GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?

Znači ako sam te dobro razumio imat ću viši FPS ali neću primjetiti u odnosu na tih 60 fps razliku u igranju jel?

Mislim da li ću primjetiti razliku u igranju sa GTX 1070 u odnosu na moju sad karticu R9 390?

Jer onda očito to je bacanje para džaba.

Jedan Amerikanac mi je napisao da ćeš imati bolji frame rate sa GTX, ma šta god to značilo ja ne znam.

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?
Zelja kaže...

Znači ako sam te dobro razumio imat ću viši FPS ali neću primjetiti u odnosu na tih 60 fps razliku u igranju jel?

Mislim da li ću primjetiti razliku u igranju sa GTX 1070 u odnosu na moju sad karticu R9 390?

Jer onda očito to je bacanje para džaba.

Jedan Amerikanac mi je napisao da ćeš imati bolji frame rate sa GTX, ma šta god to značilo ja ne znam.

 

Amerikanac je rekao dobro i imati ces vise frejmova ali ih neces primjetiti jer imas monitor s 60hz-a. Mozes jedini dobiti placebo effect.

15 godina
offline
GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?

Ne on nije rekao više frejmova tj FPS on je spomenuo imat ćeš viši frame rate ma šta god značilo i bit će kao razlike u igranju u odnosu na 60 fps-a.

kad sam ga pitao šta mu je frame rate on je napisao na engleskom al ja baš nisam razumio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?
Zelja kaže...

Ne on nije rekao više frejmova tj FPS on je spomenuo imat ćeš viši frame rate ma šta god značilo i bit će kao razlike u igranju u odnosu na 60 fps-a.

kad sam ga pitao šta mu je frame rate on je napisao na engleskom al ja baš nisam razumio.

 Frame rate/fps/sličice u sekundi su isti k. Ako želiš više od 60 fps-a (pravih), trebaš kupiti bolji monitor.

8 godina
offline
GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?

frame rate =broj sličica koje se pokazuju na ekranu po sekundi ..manje sličica =trzanje itd više sličica glađi pokreti (prevedi si u fps) . Neovisno koliko imao FPSa u igrici Hz monitora je to koliko vidiš.. Ako ti je monitor 60hz toliko ćeš samo i vidjetil neovisno imao ti unutra R9 390 ili GTX 2010.. Samo što će jača grafa se manje mučiti ili biti tiša itd ali broj fpsa koje pokazuje monitor ostaje isti 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?

Drugim riječima nema smisla uzimati 1070-ku ako nemam jači monitor?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?

 Pa tako je, osim ako imaš igara u kojima ni s R9 390 ne možeš doći do ciljanih 60 fps. Ako ideš na GTX 1070, onda bi ti slijedeći upgrade trebao biti novi monitor sa 144Hz /1080p ili recimo 1440p/75 Hz i imati ćeš onda pomak s toga što imaš sada.

8 godina
odjavljen
offline
GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?

Naravno da ima smisla.

Uključiš fast sync i sve radi fino na većem broju frameova od 60hz

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?

Ako mu monitor podrzava fast sync. LG 25UM58-P koliko sam ja vidio ne podrzava...

EDIT: Mislio sam na free sync

Svejedno sa 390 sada moze witchera na 40fpsa max out , sa gtx 1070 bi mogao bez problema na 60fpsa lock i jos je igra optimizirana za Nvidiu...Kako sam ti rekao za dobru cijenu isplati se uzet 1070 , a ovako bolje ostavit spustit malo postavke.Kada budes ubuduce mijenjao graficku za godinu dvije , prvo gledaj monitor sa Freesync(Radeon) ili Gsync(Nvidia) opcijom i prema tome kupi graficku karticu.Freesync i Gsync rade jednu te istu stvar uklanjaju screen tearing i stekucanje...

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.1.2019 19:12 (MGloc).
15 godina
offline
Re: GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?
Glavas_ZG kaže...

Naravno da ima smisla.

Uključiš fast sync i sve radi fino na većem broju frameova od 60hz

 radi bez tearinga ali ti to ne vidis.

jer hebo ga tito ti ne vidis vise od onog sto monitor moze prikazati i to je jedina cinjenica.

8 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?
MGloc kaže...

Ako mu monitor podrzava fast sync. LG 25UM58-P koliko sam ja vidio ne podrzava...

EDIT: Mislio sam na free sync

Svejedno sa 390 sada moze witchera na 40fpsa max out , sa gtx 1070 bi mogao bez problema na 60fpsa lock i jos je igra optimizirana za Nvidiu...Kako sam ti rekao za dobru cijenu isplati se uzet 1070 , a ovako bolje ostavit spustit malo postavke.Kada budes ubuduce mijenjao graficku za godinu dvije , prvo gledaj monitor sa Freesync(Radeon) ili Gsync(Nvidia) opcijom i prema tome kupi graficku karticu.Freesync i Gsync rade jednu te istu stvar uklanjaju screen tearing i stekucanje...

 sad su cijene 1070ki odlične jer se rudari rješavaju sa garama i sad treba kupit

 kasnije će te kartice bit sve skuplje, osobito jer rtx nije napravio veliki pomak kao pascal u odnosu na maxwell

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?
toxic kaže...
Glavas_ZG kaže...

Naravno da ima smisla.

Uključiš fast sync i sve radi fino na većem broju frameova od 60hz

 radi bez tearinga ali ti to ne vidis.

 

kontradiktoran si

 

ako nema tearinga, i ti vidiš da ga nema, 

= onda ti to vidiš

 

a što se tiče prikaza na monitoru, svi programi za praćenje frameova uredno pokazaju da 60hz monitori mogu prikazati više od 60 fps tako da ni tu nema dvojbe

 

15 godina
offline
Re: GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?
Glavas_ZG kaže...
toxic kaže...
Glavas_ZG kaže...

Naravno da ima smisla.

Uključiš fast sync i sve radi fino na većem broju frameova od 60hz

 radi bez tearinga ali ti to ne vidis.

 

kontradiktoran si

 

ako nema tearinga, i ti vidiš da ga nema, 

= onda ti to vidiš

 

a što se tiče prikaza na monitoru, svi programi za praćenje frameova uredno pokazaju da 60hz monitori mogu prikazati više od 60 fps tako da ni tu nema dvojbe

 

 mogu, fast sync samo koregira tearing nista vise.. isto kao sto radi i vsync samo manje ucinkovito.. nauci se osnove..

60hz jednako 60 fpsa pa imao ti i 1000 frejmova ti vidis samo 60 slicica. EOD

8 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?
toxic kaže...
Glavas_ZG kaže...
toxic kaže...
Glavas_ZG kaže...

Naravno da ima smisla.

Uključiš fast sync i sve radi fino na većem broju frameova od 60hz

 radi bez tearinga ali ti to ne vidis.

 

kontradiktoran si

 

ako nema tearinga, i ti vidiš da ga nema, 

= onda ti to vidiš

 

a što se tiče prikaza na monitoru, svi programi za praćenje frameova uredno pokazaju da 60hz monitori mogu prikazati više od 60 fps tako da ni tu nema dvojbe

 

 mogu, fast sync samo koregira tearing nista vise.. isto kao sto radi i vsync samo manje ucinkovito.. nauci se osnove..

60hz jednako 60 fpsa pa imao ti i 1000 frejmova ti vidis samo 60 slicica. EOD

nemoj širit tematiku i uvodit termine poput učenja osnova i sl., nema potrebe za filozofiranjem i osporavanjem sugovornika da bi se učinilo da si u pravu kad nisi

8 godina
odjavljen
offline
GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?

stvar je takva da on treba kupit jaču karticu od onog mlažnjaka radeon 290 koju ima 

 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?
Glavas_ZG kaže...

nemoj širit tematiku i uvodit termine poput učenja osnova i sl., nema potrebe za filozofiranjem i osporavanjem sugovornika da bi se učinilo da si u pravu kad nisi

 Ma daj, za što postoje monitori s više HZ-a ? Radi prodavanje magle ?

Stvar je tako jednostavna da jednostavnija ne moze biti..

8 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?
toxic kaže...
Glavas_ZG kaže...

nemoj širit tematiku i uvodit termine poput učenja osnova i sl., nema potrebe za filozofiranjem i osporavanjem sugovornika da bi se učinilo da si u pravu kad nisi

 Ma daj, za što postoje monitori s više HZ-a ? Radi prodavanje magle ?

Stvar je tako jednostavna da jednostavnija ne moze biti..

 Prvo si napisao netočno, da se ne vidi nešto što se vidi a vezano je za tearing slike.

 Nakon toga si napisao da su hz monitora = broju frameova i da ja vidim samo taj br. što je opet netočno.

 

 Slažemo se samo u tome da je stvar jednostavna, sve ostalo si u krivu.

 

15 godina
offline
Re: GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?
Glavas_ZG kaže...
toxic kaže...
Glavas_ZG kaže...

nemoj širit tematiku i uvodit termine poput učenja osnova i sl., nema potrebe za filozofiranjem i osporavanjem sugovornika da bi se učinilo da si u pravu kad nisi

 Ma daj, za što postoje monitori s više HZ-a ? Radi prodavanje magle ?

Stvar je tako jednostavna da jednostavnija ne moze biti..

 Prvo si napisao netočno, da se ne vidi nešto što se vidi a vezano je za tearing slike.

 Nakon toga si napisao da su hz monitora = broju frameova i da ja vidim samo taj br. što je opet netočno.

 

 Slažemo se samo u tome da je stvar jednostavna, sve ostalo si u krivu.

 

 Citaj ponovo pa ponovo..Ne kuzis osnove i to je to..

Ponovit cu ponovo.

 

Na 60 hz monitoru mozes vidjeti maksimanlno 60 slicica u sekundi, ako maknes vsync tada dobivas screen tearing a ako upalis fast sync eliminiras screen tearing ali imas manji input lag, opet ti ne vidis veci broj slicica u sekundi od 60 bez obzira koristio ti fast sync.

Dakle nema koristi da na 60 hz monitoru koristi vise od 60 slicica u sekundi... input lag je jedina stvar koja mu moze igrati ulogu u mp igrama ali opet vidi tih 60 slicica u sekundi..

 

Jednostavno zar ne ? To sto volis filozofirati jer eto mozda nisam stvio zarez ili nest slicno je iskljucivo tvoj problem il se ne kuzis u tematiku..

 

a onako jos jednu usputnu.. da Fast sync pravilno eliminira screen tearing moras imati duplo vise slicica u sekundi od rr-a monitora... dakle ako to nemas dobio si slijedece - vecu potrosnju, zagrijavanje dakle u vecem si u gubitku nego si bio prije nego si koristio obican vsync + to ne mozes postici s gtx 1070..

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.1.2019 19:57 (toxic).
8 godina
odjavljen
offline
GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?

Screen tearing pri većem broju frameova od refresh ratea monitora je vidljivi pokazatelj da se prikazuje veći broj frameova nego je refresh rate od monitora.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?
Glavas_ZG kaže...

Screen tearing pri većem broju frameova od refresh ratea monitora je vidljivi pokazatelj da se prikazuje veći broj frameova nego je refresh rate od monitora.

Odi upali google.

Ne razumijes...

 

jedva cekam da ekipa vidi ovo sto ti pises.. dugo nisam citao ovavke gluposti po forumu..

ak nista drugo nasmijao si me posteno. Sto je najbolje ti si uvjeren u to...

 

Sretno u daljnjem trolanju.

13 godina
offline
Re: GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?
toxic kaže...
Glavas_ZG kaže...
toxic kaže...
Glavas_ZG kaže...

nemoj širit tematiku i uvodit termine poput učenja osnova i sl., nema potrebe za filozofiranjem i osporavanjem sugovornika da bi se učinilo da si u pravu kad nisi

 Ma daj, za što postoje monitori s više HZ-a ? Radi prodavanje magle ?

Stvar je tako jednostavna da jednostavnija ne moze biti..

 Prvo si napisao netočno, da se ne vidi nešto što se vidi a vezano je za tearing slike.

 Nakon toga si napisao da su hz monitora = broju frameova i da ja vidim samo taj br. što je opet netočno.

 

 Slažemo se samo u tome da je stvar jednostavna, sve ostalo si u krivu.

 

 Citaj ponovo pa ponovo..Ne kuzis osnove i to je to..

Ponovit cu ponovo.

 

Na 60 hz monitoru mozes vidjeti maksimanlno 60 slicica u sekundi, ako maknes vsync tada dobivas screen tearing a ako upalis fast sync eliminiras screen tearing ali imas manji input lag, opet ti ne vidis veci broj slicica u sekundi od 60 bez obzira koristio ti fast sync.

Dakle nema koristi da na 60 hz monitoru koristi vise od 60 slicica u sekundi... input lag je jedina stvar koja mu moze igrati ulogu u mp igrama ali opet vidi tih 60 slicica u sekundi..

 

Jednostavno zar ne ? To sto volis filozofirati jer eto mozda nisam stvio zarez ili nest slicno je iskljucivo tvoj problem il se ne kuzis u tematiku..

 

a onako jos jednu usputnu.. da Fast sync pravilno eliminira screen tearing moras imati duplo vise slicica u sekundi od rr-a monitora... dakle ako to nemas dobio si slijedece - vecu potrosnju, zagrijavanje dakle u vecem si u gubitku nego si bio prije nego si koristio obican vsync + to ne mozes postici s gtx 1070..

 

 

 

Kolega "toxic" u FIFI i PES-u nema, pošto vidim da u tim temama aktivno sudjelujete, pardon ako griješim.

U bilo kojoj FPS pucačini ima i te kakve razlike...

Navedimo samo primjer cod2 i cod4 koji su se vrtili na 125 250 333 fps-a te se mogla vidjeti razlika izmeđju svih tih fps-a na "60hz" monitoru...dok je na 60 fps bilo neigrivo.

Ja sam "odguglao" za kolegu "Glavas_ZG" čisto da pokrijepim svoje tvrdnje:

- Tomshardware forum : KLIK

- Hardware Unboxed YouTube :

Origin/Steam/YouTube : Dom1natoRRR
8 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?
toxic kaže...
Glavas_ZG kaže...

Screen tearing pri većem broju frameova od refresh ratea monitora je vidljivi pokazatelj da se prikazuje veći broj frameova nego je refresh rate od monitora.

Odi upali google.

Ne razumijes...

 

jedva cekam da ekipa vidi ovo sto ti pises.. dugo nisam citao ovavke gluposti po forumu..

ak nista drugo nasmijao si me posteno. Sto je najbolje ti si uvjeren u to...

 

Sretno u daljnjem trolanju.

 

kad su isključeni svi syncovi i limiteri frameova na monitoru, onda će monitor prikazat frameove koji mu se šalju

 

jedva čekaš da ekipa vidi što pišem, wtf, koja ekipa, o čemu ti pričaš

drago mi je da sam te nasmijao, jer preko ovog što pišeš mi se čini da si napet malo

8 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?
p4wner kaže...

Kolega "toxic" u FIFI i PES-u nema, pošto vidim da u tim temama aktivno sudjelujete, pardon ako griješim.

 

U bilo kojoj FPS pucačini ima i te kakve razlike...

 

Navedimo samo primjer cod2 i cod4 koji su se vrtili na 125 250 333 fps-a te se mogla vidjeti razlika izmeđju svih tih fps-a na "60hz" monitoru...dok je na 60 fps bilo neigrivo.

Ja sam "odguglao" za kolegu "Glavas_ZG" čisto da pokrijepim svoje tvrdnje:

- Tomshardware forum : KLIK

- Hardware Unboxed YouTube :

 već dugo igram battlefield na 60hz monitoru i znam o čemu pričam, al toxic očito ne zna

 

no nije to ovdje poanta, poanta je da ovaj napor Zelja konačno kupi yebenu karticu (1070ku valjda) i prestane otvarat teme po forumu i smarat ljude

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.1.2019 20:54 (Glavas_ZG).
15 godina
offline
Re: GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?
p4wner kaže...

 

 

Kolega "toxic" u FIFI i PES-u nema, pošto vidim da u tim temama aktivno sudjelujete, pardon ako griješim.

U bilo kojoj FPS pucačini ima i te kakve razlike...

Navedimo samo primjer cod2 i cod4 koji su se vrtili na 125 250 333 fps-a te se mogla vidjeti razlika izmeđju svih tih fps-a na "60hz" monitoru...dok je na 60 fps bilo neigrivo.

Ja sam "odguglao" za kolegu "Glavas_ZG" čisto da pokrijepim svoje tvrdnje:

- Tomshardware forum : KLIK

- Hardware Unboxed YouTube :

 Dok sam ja išao po lanovima u cod 2 i cod 4 u doba imexa itd...igram fifu zadnja 2 tjedna..

 

to je do enginea igre a ne to rr monitora.

tearing se dogada upravo zato sto monitor ne moze isporucit zeljeni broj slicica ali opet neki po svome..

nvm sretno vam bilo u neznanju.

šteta sto vise nema tocnija da vam lijepo pojasni...

niste vi vidjeli sto znaci igrati zapravo na 100 ili vise hz monitoru pa da onda vidite koja je razlika..

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.1.2019 21:16 (toxic).
8 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?
toxic kaže...

 

to je do enginea igre a ne to rr monitora.

tearing se dogada upravo zato sto monitor ne moze isporucit zeljeni broj slicica ali opet neki po svome..

nvm sretno vam bilo u neznanju.

šteta sto vise nema tocnija da vam lijepo pojasni...

niste vi vidjeli sto znaci igrati zapravo na 100 ili vise hz monitoru pa da onda vidite koja je razlika..

opet ponavljam, ne širi priču, čovjek kad nije u pravu i kad to ne može prihvatit obično počme širit priču

kakav engine, nema to veze ovdje, kontradiktoran si i ponavljaš nešto što smo već utvrdili i nije ti išlo u prilog

kakve veze ima razlika između 100fps koji su prikazani i sinkronizirani na 100hz monitoru i 100fps koji su prikazani i nesinkronizirani na 60 hz monitoru, na 60hz monitoru se tih 100 fps lomi/kida i događaju se druge različite anomalije jer ih monitor pri prikazivajnju ne može sinkronizirat obzirom da ima sposobnost maksimalnog sinkroniziranja od recimo 60hz, čini mi se da si pomješao terminologiju pa sad pokušavaš kroz naglašavanje neke svoje kvazi relevantnosti uvjerit nekog da si valjda u pravu vjeruj, nikog ne boli briga

11 godina
offline
GTX 1070 na 60 Hz monitoru,više od 60 fps-a?

Postoji teme za ovo pitanje, a bio bi red da moderator uvodničara-trola više opomene ili kazni za spam.

Dosadan si ko proljev jbt.

 

 
3 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice