GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

poruka: 15.736
|
čitano: 1.350.148
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

To je za produženo jamstvo.

 

Za osnovno sam siguran da nije problem prebaciti.

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
toxic kaže...

Limited Lifetime, Limited 10 Year and Limited 5 Year Warranties

  • This warranty is available for customers located in North America and Canada.

 Ma jesu imas dolje niže samo se to odrađuje na onaj način kako sam rekao.

Dakle ako ti od mene kupiš grafičku s produženim jamstvom ja tu grafu odjavim iz svog EVGA acca a ti je prijaviš na svom Evga acc-u i tamo ti je automatski dodano na proizvod i produženo jamstvo.

To je to.

 ne ne, pitao sam te za ovu njihovu napomenu kod produživanja jamstva na 5 ili 1o godina, ova pozelenjena - da je to dostupno samo kupcima u sjevernoj americi i kanadi

pa da nam javiš ako budeš to uzimao na evga eu jel vrijedi i za nas u hrvatistanu

 

mislim, meni je sad nebitno jer ionako neću novu grafu uzimati neko duže vrijeme, čisto da znamo za preporuku drugim kolegama

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 15:33 (picajzla0707).
15 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
picajzla0707 kaže...
toxic kaže...

Limited Lifetime, Limited 10 Year and Limited 5 Year Warranties

  • This warranty is available for customers located in North America and Canada.

 Ma jesu imas dolje niže samo se to odrađuje na onaj način kako sam rekao.

Dakle ako ti od mene kupiš grafičku s produženim jamstvom ja tu grafu odjavim iz svog EVGA acca a ti je prijaviš na svom Evga acc-u i tamo ti je automatski dodano na proizvod i produženo jamstvo.

To je to.

 ne ne, pitao sam te za ovu njihovu napomenu kod produživanja jamstva na 5 ili 1o godina, ova pozelenjena - da je to dostupno samo kupcima u sjevernoj americi i kanadi

pa da nam javiš ako budeš to uzimao na evga eu jel vrijedi i za nas u hrvatistanu

U EU se može kupiti : https://eu.evga.com/warranty/extended/

mislim da si na kraju bio u pravu sto se tice produzenog jamstva

 

Al opet velim to se sve da rijesiti na drugi nacin.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 15:38 (toxic).
13 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Mene zanima ostaju li te cijene, sad vidim da pise instant rebate 50€....jer pricekao bi tjedan dana da vidim kaj ce biti s novom serijom. Ima tko kakvu ideju? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Naručio sam GTX 1080 FTW DT GAMING 485€ sa poštarinom (3600kn otprilike).

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Produženo jamstvo se veže za proizvod tj. serijski broj kartice a ne za korisnički acc...

IIII
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
ZGamer kaže...

Produženo jamstvo se veže za proizvod tj. serijski broj kartice a ne za korisnički acc...

 ne, to vrijedi za obično jamstvo, za produženo su druga pravila - link

dolje ti je zelenim označeno pravilo za produženo jamstvo, žutim za ono osnovno trogodišnje

 

Explanation of warranty periods

  • Limited Lifetime, Limited 10 Year and Limited 5 Year Warranties

    • The product must be registered within 30 days of the purchase date as shown on the receipt.

    • It is required that a receipt is provided from an EVGA authorized reseller for verification prior to warranty approval.

    • This warranty is available for customers located in North America and Canada.

    • This warranty is non-transferable, but if you do decide to sell this product then you will give that purchaser a 3 year warranty from the date of shipment from EVGA.

    • This Warranty does include the option for a Step-Up within 90 days of the original purchase date by the original owner.

  • Limited 3 Year Warranty

    • This warranty has no registration requirements.

    • This warranty is valid for 3 years from the shipment date from EVGA unless a receipt is available from an authorized reseller.

    • This warranty is transferable as the warranty belongs to the product.

    • This warranty has the option of an additional 2 years or 7 years extension within 30 days of purchase date by the original owner from an authorized reseller with proof of purchase. This extended warranty opens the options for a Step-Up within 90 days of the purchase date as shown on the receipt provided by the EVGA Authorized Reseller.

  • i dodatno, ako nisi siguran:
  • What does transferable warranty mean for me?

    • The warranty follows the product and not the person.

    • The warranty is available for a time period of no more than 3* years from the EVGA shipping date.

    • Long term warranties, purchased extended warranties and EAR plans do not transfer.

    • Registration of the product under another user's account is possible.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 17:12 (picajzla0707).
9 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Vidi vraga,stvarno...onda ostaje i majna dok ne rikne 

IIII
15 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Bez obzira na to ja sam uzeo tih dodatnih 2 godine.

Nek se nađe.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
toxic kaže...

Bez obzira na to ja sam uzeo tih dodatnih 2 godine.

Nek se nađe.

 ma naravno, jer je to relativno mala cijena za dodatnu sigurnost

a postoji i ona opcija da kupac ostane s tobom u kontaktu, pa mu je ti zamijeniš u slučaju da cicikrepne u četvrtoj/petoj godini, koliko god to bilo nepouzdano i nezgodno

evo, meni da se javi lik koji je kupio moju bivšu 1050ti, bez razmišljanja bi mu pomogao kod eventualnih problema u alzashopu otkud sam je uzeo

12 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

https://eu.evga.com/products/product.aspx?pn=08G-P4-6183-KR

vs

https://www.links.hr/hr/graficka-kartica-pci-e-gainward-geforce-gtx-1080-phoenix-gs-8gb-ddr5x-051800184

 

(ova druga bi išla bez PDV-a pa je ista cijena)

 

Koju bi vi odabrali?

Frekvencije su tu negdje. Zanima me hlađenje i buka.

18 EVGA
3 Gainward
Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 22:48 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Mislim da sam ja na Phoenixici imao bolje temp, međutim ACX, tišina, bundle, kompaktnost i garancija su na strani EVGA-e.

 

Da moram danas birati uzeo bih potonju, međutim i Phoenix je odličan model. Na običnu sam bio flashao GS bios i OC-ala se do yaya.

 

Stvarno, bilo koju izabereš nećeš fulati.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 22:57 (DarthMarkus).
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Links je malo zaribao, od pocetka 2018. svaka kupljena Gainward i Palit kartica ima 3 godine garancije. Jedino ako se ne odnosi iskljucivo na Gainward/Palit servis

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
CyberDemonVZ kaže...

https://eu.evga.com/products/product.aspx?pn=08G-P4-6183-KR

vs

https://www.links.hr/hr/graficka-kartica-pci-e-gainward-geforce-gtx-1080-phoenix-gs-8gb-ddr5x-051800184

 

(ova druga bi išla bez PDV-a pa je ista cijena)

 

Koju bi vi odabrali?

Frekvencije su tu negdje. Zanima me hlađenje i buka.

 Superclocked modeli od evga imaju manje ventilatore, ako se ne varam 80mm. Moja gtx1070 sc je zujava. Sve grafe s manjim ventilatorima su meni zujave, da sam znao da ce mi tako zujat uzeo bi ftw. Gledaj modele ftw, ftw2  (95mm ventilator- šira kartica)

 

Od te dvije navedene phoenix gs

BF3 [G] Pamark
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2018 0:47 (pamark).
12 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Jbte cijene između 1080 modela su +10/20 eura.

 

Neznam kakav je Hybrid, ali za 539 Eura čini se kao solidan deal.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2018 14:02 (DarthMarkus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

dobar dan, 

 

zanima me koliko bih cca mogao dobiti za dvije 1080ti FE i HB Nvidia Bridge? garancija do 2020. 

 

hvala

IG: _itsmoriarty
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
_itsmoriarty kaže...

dobar dan, 

 

zanima me koliko bih cca mogao dobiti za dvije 1080ti FE i HB Nvidia Bridge? garancija do 2020. 

 

hvala

 ja bi rekao trenutno nekih 1100eura max u HR... ako si se namjerio kupovati RTX2080/2080ti, čekaj ne žuri s prodavanjem...

6 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
lav1000 kaže...
_itsmoriarty kaže...

dobar dan, 

 

zanima me koliko bih cca mogao dobiti za dvije 1080ti FE i HB Nvidia Bridge? garancija do 2020. 

 

hvala

 ja bi rekao trenutno nekih 1100eura max u HR... ako si se namjerio kupovati RTX2080/2080ti, čekaj ne žuri s prodavanjem...

 hvala, da bas zbog toga :) kontam uzeti 2080 Ti. mada ipak kad razmislim ove dvije na 3440x1440 su sasvim ok? ali hebiga dosta igara nije SLI supported. 

 

IG: _itsmoriarty
12 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
_itsmoriarty kaže...

dobar dan, 

zanima me koliko bih cca mogao dobiti za dvije 1080ti FE i HB Nvidia Bridge? garancija do 2020. 

 Jedini točan odgovor je "Ovisi kakvog kupca pronađeš".

 

Na Njuškalu ima 1080Ti kartica za 3900kn koje stoje već nekoliko dana/tjedana

I bilo je onih preko 5000-6000kn koje su nestale za nekoliko dana.....

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
CyberDemonVZ kaže...
_itsmoriarty kaže...

dobar dan, 

zanima me koliko bih cca mogao dobiti za dvije 1080ti FE i HB Nvidia Bridge? garancija do 2020. 

 Jedini točan odgovor je "Ovisi kakvog kupca pronađeš".

 

Na Njuškalu ima 1080Ti kartica za 3900kn koje stoje već nekoliko dana/tjedana

I bilo je onih preko 5000-6000kn koje su nestale za nekoliko dana.....

 ma ne mislim ih prodavati u HR, zivim u Svicarskoj, pa sam pitao cisto onako oko cijene sto vi mislite, da ne stavim neke bezveze cijenu. :)

IG: _itsmoriarty
7 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
_itsmoriarty kaže...
lav1000 kaže...
_itsmoriarty kaže...

dobar dan, 

 

zanima me koliko bih cca mogao dobiti za dvije 1080ti FE i HB Nvidia Bridge? garancija do 2020. 

 

hvala

 ja bi rekao trenutno nekih 1100eura max u HR... ako si se namjerio kupovati RTX2080/2080ti, čekaj ne žuri s prodavanjem...

 hvala, da bas zbog toga :) kontam uzeti 2080 Ti. mada ipak kad razmislim ove dvije na 3440x1440 su sasvim ok? ali hebiga dosta igara nije SLI supported. 

 

ma i jedna 1080ti je sasvim dovoljna za tu rezu.... pitanje je koliko će 2080ti biti realno jača od 1080ti nema nikakvih bencheva, sve su nagađanja ali se sve više spominje po meni bijednih 20ak%...

6 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
lav1000 kaže...
_itsmoriarty kaže...
lav1000 kaže...
_itsmoriarty kaže...

dobar dan, 

 

zanima me koliko bih cca mogao dobiti za dvije 1080ti FE i HB Nvidia Bridge? garancija do 2020. 

 

hvala

 ja bi rekao trenutno nekih 1100eura max u HR... ako si se namjerio kupovati RTX2080/2080ti, čekaj ne žuri s prodavanjem...

 hvala, da bas zbog toga :) kontam uzeti 2080 Ti. mada ipak kad razmislim ove dvije na 3440x1440 su sasvim ok? ali hebiga dosta igara nije SLI supported. 

 

ma i jedna 1080ti je sasvim dovoljna za tu rezu.... pitanje je koliko će 2080ti biti realno jača od 1080ti nema nikakvih bencheva, sve su nagađanja ali se sve više spominje po meni bijednih 20ak%...

 dobro, dobro budemo vidili onda :) repostaj kada sve vidis, posto ja to bas ne pratim najbolje. ako nije problem. :) lp

IG: _itsmoriarty
11 godina
neaktivan
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

20% samo mehhh onda ostajem na 1080 ti inace sam i ja brijo prodat pa uzet 2080 ti

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Nvidia GTX 680 kaže...

20% samo mehhh onda ostajem na 1080 ti inace sam i ja brijo prodat pa uzet 2080 ti

 i dalje sve u sferi nagađanja, nvidia objavila neke "bencheve" 1080 vs 2080 gdje je 50% gaina ali u neraznjašnjenim uvjetima, nema konkretne potvrde koliko je stvarni realni gain nove generacije

14 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Po meni će biti gaina koliko ima više CUDA jezgri pošto su i dalje na istom proizvodnom procesu, plus možda par posto više ako su uspjeli dobiti malo veći takt.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Nvidia GTX 680 kaže...

20% samo mehhh onda ostajem na 1080 ti inace sam i ja brijo prodat pa uzet 2080 ti

 Nemoj se ravnat po forumskim nagađanjima.

 

Nikad.

15 godina
neaktivan
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Koliko bi vrijedila Gainwardova GTX-ica 1070, bez greške, nije majnala i garancija do kraja 2020.?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Daymyen kaže...

Koliko bi vrijedila Gainwardova GTX-ica 1070, bez greške, nije majnala i garancija do kraja 2020.?

Dual ili phoenix model? Dual 2000kn a phoenix 2300kn....

13 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Pozdrav, nakon brutalne ponude na njuškalu i dogovaranja s ekipom, evo upecalo se nešto jeftino ROG Strix 1080TI 

 

Malo sam vrtio testove čisto reda radi, bit će još testova u dogledno vrijeme. Detaljnije ću pokriti.

 

Usporedbe EVGA 1080 FTW i ROG Strix 1080TI 

 

 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Dual je u pitanju, hvala na odgovoru. :)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice