Gtx 275 gori

poruka: 9
|
čitano: 1.786
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Gtx 275 gori

istina, stara grafa al u kompu mi je i dobro radi.. iako je vruca tolko da ne mogu prst stavit... instaliro najnovije drajvere, promjenio pastu.. ona i dalje gori, ovako kad surfam i nije tak vruce... al cim recimo upalim unreal engine ona gori i pocne malo brejkat..

instaliro sam techpower gpu i temperature su bile na 97.. sad su dok nista ne radim na 59... fan speed mi je na 40 al sam ga programom stavio na 100.. i sad mi je na 100 i dalje gori

ne znam sta da radim jer nemam sad para za novu grafu a hitno mi treba jer moram neke projekte napravit u unreal engine-u

 

nemam blage kaj da napravim 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gtx 275 gori
wcpapir kaže...

istina, stara grafa al u kompu mi je i dobro radi.. iako je vruca tolko da ne mogu prst stavit... instaliro najnovije drajvere, promjenio pastu.. ona i dalje gori, ovako kad surfam i nije tak vruce... al cim recimo upalim unreal engine ona gori i pocne malo brejkat..

instaliro sam techpower gpu i temperature su bile na 97.. sad su dok nista ne radim na 59... fan speed mi je na 40 al sam ga programom stavio na 100.. i sad mi je na 100 i dalje gori

ne znam sta da radim jer nemam sad para za novu grafu a hitno mi treba jer moram neke projekte napravit u unreal engine-u

 

nemam blage kaj da napravim 

 Ako nisi is blowera ispuha prašinu džaba sve. Rastavi cili kuler i očisti prašinu.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gtx 275 gori

kad sam je rastavljo, nisam mogo sve ocistit jer nemam takav sarafciger mali, al pogledat cu pa mora stari imat. al mislis da je zbog toga _

14 godina
offline
Re: Gtx 275 gori
wcpapir kaže...

kad sam je rastavljo, nisam mogo sve ocistit jer nemam takav sarafciger mali, al pogledat cu pa mora stari imat. al mislis da je zbog toga _

 100%, ima sam GTX 260, 9800 GTX+ i GTX 295. Turbina nemože izbacivat vani zrak jer su začepljena rebra od hladnjaka, to triba svako po godine čistit, bar sam ja tako. Nabavi kacavidu za naočale i rješia si stvar :) Ako zapne javi.

EDIT - pazi na kabel od kulera i utičnicu da ne pokidaš.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.9.2016 23:37 (LogicusMPS).
14 godina
offline
Gtx 275 gori

Ovo ti stvara problem, nakupljena prašina na kraju rebara.

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gtx 275 gori

E hvala ! to i ja mislim jer kad sam otvarao vidio sam da ima puno prasine. ali ovo sa slike nisam mogo otvorit... cak mi je stara pasta koju sam cistio upala tamo... grafa je veliki potrosac a ja imam 500w napajanje a za tu grafu se preporucuje 550.. pa dali da ocekujem da ce mi nesto krepati zbog toga, i dali zbog toga isto utjece na temp graficke....

 

bum danas ocistio to 

hvala jos jednom

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.9.2016 23:47 (wcpapir).
14 godina
online
Re: Gtx 275 gori
wcpapir kaže...

E hvala ! to i ja mislim jer kad sam otvarao vidio sam da ima puno prasine. ali ovo sa slike nisam mogo otvorit... cak mi je stara pasta koju sam cistio upala tamo... grafa je veliki potrosac a ja imam 500w napajanje a za tu grafu se preporucuje 550.. pa dali da ocekujem da ce mi nesto krepati zbog toga, i dali zbog toga isto utjece na temp graficke....

 

bum danas ocistio to 

hvala jos jednom

 

 

500W kvalitetnog napajanja je sasvim dovoljno.

14 godina
offline
Re: Gtx 275 gori
wcpapir kaže...

E hvala ! to i ja mislim jer kad sam otvarao vidio sam da ima puno prasine. ali ovo sa slike nisam mogo otvorit... cak mi je stara pasta koju sam cistio upala tamo... grafa je veliki potrosac a ja imam 500w napajanje a za tu grafu se preporucuje 550.. pa dali da ocekujem da ce mi nesto krepati zbog toga, i dali zbog toga isto utjece na temp graficke....

 

bum danas ocistio to 

hvala jos jednom

 

 

Ako nije neko jeftikaner napajanje nema problema. A i radilo je do sad sve ok pretpostavljam :)

Samo to otvori i pazi da šta ne slomiš, možda budeš mora ventilator od turbine odvidat prije skidanja poklopca (nisam siguran na tom modelu), samo polako i sve 5.

Napajanje nema veze s temperaturom.

Nema na čemu

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gtx 275 gori

Rastavio sam jedva, bilo je prasine ali ne previse, sve sam ispuhao, vratio i opet je vruca ...  vjerovatno cu bacit u smece hehe jer cim mi grafa na prvom slotu ne radi, tek na drugi moram stavit grafu onda radi

 

kanta mu ne gine

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.9.2016 4:45 (wcpapir).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice