Gtx 570 i BF3

poruka: 15
|
čitano: 3.073
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Gtx 570 i BF3

Pozz svima, zelim svima napomenuti koji ce kupiti bilo koju graficku karticu gtx a zele igrati bf3, da je neuzimaju niposto,
najme, imam gtx 570, graficka je odlicna sve igre vrti na ultra, 90% vremena bf3 je dojaja, ostalih 10% se dogodi frame drop, bez nekoga razloga, nisam jednini kojemu se ovo dogadja ima ljudi na netu koliko vam srcu drago koji imaju isti problem.
rijesenja nema, probao sam razne drivere, nista nepomaze. jos mjesec dana trpim ove gluposti i onda mjenjam graficku za slabiji modle 6950, pa makar necu imat frame drop i igrati normalno. 

Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Gtx 570 i BF3

Sa njima ces se usreciti tek...

Kod crvenih ces imati problemu drugim igricama. 

Sacekaj driveri ce mozda ispeglati ako se bas toliko ljudi zali... ti bi zbog jedne igrice menjao graficku na slabiju. 

Ako vec budes menjao uzmi nereferentni 6970 inace ces osetiti pad performansi. I moli se da nema microstuttering.

U 50% igara na 60fps iz cista mira, pri menjanju predela, pri prelasku iz jedne sredine u drugu, okretanju u 3rd person i sl.

http://youtu.be/0LQWJxav7z0
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2012 2:24 (Vlada011).
16 godina
offline
Gtx 570 i BF3

gledaj,kad imaš tako jaku grafičku i imaš frame dropove onda problem nije u grafičkoj.

ne može tako jaka grafička imati velike frame dropove tu nema logike,problem traži negdje drugdje.

 

edit:i malo optimiziraj grafičke postavke u igri,ne mora ti sve biti na ultra.

sjene i efekte na low (nećeš ni primjetiti razliku),texture možeš na high ne ultra i ne moraš AA i AF odvrnuti do kraja jer nema potrebe i isključi ambient occlusion

da rasteretiš proc malo.

Mrzim cheatere iz dna duše
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2012 2:48 (crozoki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gtx 570 i BF3

hm lezi u 8gb rama i 960t oc?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gtx 570 i BF3

ma probao sam i na high, opet isto, frame drop zna bit i kad sam sam nigdje gledam u pod, pa do kad sam bas u akciji gdje padaju avijoni okolo i hrpa magle, i fps se bas u tom trenutku zakljuca na 11fps i gotovo, i onda u roku 20 sec, vrati na normalu 35-40, u roku sekunde

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gtx 570 i BF3

ja igram sve na low zbog grafe na 1920x1200 (16:10 lcd)  nemam nikakvih framedropova, fraemovi mi se vrte oko 45-65 zavisi koja mapa

Mrzim cheatere iz dna duše
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2012 3:04 (crozoki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gtx 570 i BF3

pa nisam platio graficku karticu 2500kn da bi igrao na low?

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Gtx 570 i BF3

samo kažem

Mrzim cheatere iz dna duše
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Gtx 570 i BF3

Pa i ja mislim da je pre to CPU nego ta Nvidia ali ne ide mi do mozga da je GTX570 suvise zahtevna za CPU koga hvale kao ekstra i koji je vrh ponude AMDa.

Zasto u 8GB RAM lezi problem??? Probaj cisto malo klokovanje CPU da vidis da li poboljsava igranje. Njemu je 3.0GHz a Turbo 3.4GHz.

Bogami i ja da downklokujem za 800MHz ko zna kako bi to izgledalo pa jos na Nvidia. Vukao bi se kao mrcina.

http://youtu.be/0LQWJxav7z0
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2012 7:50 (Vlada011).
12 godina
neaktivan
offline
Gtx 570 i BF3

ja bi rec da ti proc prespor i da radi dropove..  gtx570 je brutala kartica.. ako moja gtx560ti ne radi frame dropove 570ka bi trebala peglat bez problema..

 

-- pretpostavljam da je sve update i da su najnoviji gf driveri gore..

xfact
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2012 9:03 (=xfact=).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gtx 570 i BF3
ljudi sjetite se Bug recenzije grafa za bf3! problem je u nedovrsenim driverima. muce se i gtx590 i radeon 6990.
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
13 godina
offline
Re: Gtx 570 i BF3
Suddenly Psychotic kaže...
ljudi sjetite se Bug recenzije grafa za bf3! problem je u nedovrsenim driverima. muce se i gtx590 i radeon 6990.

  Upravo to{#}.

'''Čovjek što može živjeti sam je ili zvijer ili Bog.'' Aristotel
12 godina
neaktivan
offline
Gtx 570 i BF3

vise se nebi trebale zelene muciti posto je nvidia to lijepo ispeglala.. barem kod mene ide sve podmazano uz hdrezu i 2xaa .. dok kad je igra izasla je bilo na rubu igrivosti.. (za amd neznam)

xfact
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gtx 570 i BF3

Nije jedini, nvidia kartice imaju jako puno problema u BF3, i u temi ovdje na forumu se moglo nekoliko rasprava o tome pročitati.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gtx 570 i BF3

naravno da nisi jedini, ja imam ASUS GTX-560 TI DCU II i imam isti problem u bf-u3 ko i ti...probaj patch za bf3 mozda pomogne

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice