MXM za amilo 1556

poruka: 5
|
čitano: 3.333
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
MXM za amilo 1556

Zelim da upitam  da li iko zna gdje bi se mogle nabaviti MXM graficke karte za Amilo Pi1556 ina ce baziran na uniwill 259 kucistu koje koriste mnogi proizvodjaci ukljucivo i Alienware za svoj aurora 5550.

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
MXM za amilo 1556

Vrlo teško jer do MXM-ova mogu doći samo OEM-ovi odnosno sastavljači računala. Ako imaš kakvu vezu u firmi koja se bavim ovakvim poslom, onda bi eventualno mogao nabaviti.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: MXM za amilo 1556

imam firmu koja se bavi racunarima i kontaktirao sam sve velike dobavljace sa balkana(msan,comtrade itd) niko od njihovih komercijalista vecinom nije ni cuo za MXM, mene interesuje da li je neko od citatelja negdje vidio da je takvo sto na netu ili u nekoj trgovini u nekom dijelu svijeta moguce kupiti.

16 godina
moderator
offline
MXM za amilo 1556

Tko god radi snažnije whitebookove, dakle sastavlja jače prijenosnike u koje se ugrađuje odvojena grafika, bi trebao imati pristup MXM-ovima.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
MXM za amilo 1556

evo ja imam amilo m1439g malo stariji model ali koristi isto kuciste, gledao sam i ja malo za promjenu grafike i naisao sam na ovu stranicu http://www.mxm-upgrade.com/ (evo sad sam vidio da su napravili i neke promjene na stranici), od tuda bi se mozda dalo nabaviti...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice