Nvidia physx Vs. ATI.........

poruka: 7
|
čitano: 2.428
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Nvidia physx Vs. ATI.........

Hi!

 

sorry admini ako je ovakva tema već otvorena...

 

 

naime imam Nvidiu 260gtx i kartica je odlična.........

 

 

u skorije vrijeme planiram uzeti novu seriju u vidu gtx-a 460.........

 

 

ali ...............................

 

i ova generacija ATI kartica nije loša ........ samo one nemaju implementiran Physx.....

 

 

inače se dosta igram i koliko sam vidio da ga dosta igara koristi........ sad me zanimaju iskustva Forumaša....... jer sam čitao postove i vidio da imaju dosta iskustva i veliko znaje (u praksi)

 

znam da mogu otići na hrpu www posvećenih sličnim temama ali mene zanima praksa....... a ne nekakvi testovi koji se vrte na procesorima od 8000-10000 kn ............. imaju najskuplje matične i najbolesnije rame.....

 

hvala unaprijed!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nvidia physx Vs. ATI.........

Tko te učio pisat toliko točaka?

 

Imam HD5850 i pissX mi uopće netreba niti sam prikraćen za nešta.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2010 19:07 (Hyperion).
Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Nvidia physx Vs. ATI.........

fizix-om nedobivas gotova nista osim u otprilike 5 igara,

 

ali Gtx460 ako ce kostati ispod 1800kn ce definitivno biti novi best buy.

Bolje ispasti kreten nego iz aviona
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Nvidia physx Vs. ATI.........
Hyperion kaže...

Tko te učio pisat toliko točaka?

 

Haha

Te tko učio pisat  toliko točaka?Smijeh

Car!

 

Uzmi ti lijepo nvidia, ATI je sad lošija kupnja zbog cijene.

Physix je OK samo nemaju ga baš sve igre. isto GTX 460-ica ti ima DirectX11 kao ATI-ca samo tih igara nema baš puno još!

Enjoy.

free speech for the dumbxD
15 godina
offline
Nvidia physx Vs. ATI.........

definitivno gtx 460.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Nvidia physx Vs. ATI.........

uzmi.... tu..... g.... t... x... .i ...cu i moim te ko boga da smanjis tockanje.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Nvidia physx Vs. ATI.........

Gledaj, Physx je samo jedan bonus, nemoraš zbog toga prelazit na kompletno novu karticu, odluči sam. Konkretno, meni je Physx odličan. Hyperionu (koji ga nije ni probao nikad) je loš. Svatko ima svoj ukus.

Generalno Physx je samo bonus, i zbog njega netreba davati puno više novca, uzimati sporiju karticu, ili kompletno mjenjati karticu. Meni recimo oni efekti u Batmanu izgledaju odlično. Uskoro stize Mafija II koja ce takoder imati Physx efekte.

GTX 260 je odlična kartica, ako misliš prelazit na GTX 460, onda je clockaj, jer na stock takvoima nećeš dobiti neakvo ubrzanje.   Po meni sa GTX 260/ATI 4890 nema smisla prelaziti na novu seriju.

 

Ako te Physx zanima, onda bi bilo najbolje da negdje nades polovnu 9600GT/8800GT,   i ubacis je kao Physx karticu, to bi onda bilo odlično rješenje.

Physx je samo mali plus, koji donosi, ali nije vrjedan kupnje sporije kartice.

Kad su kartice podjednake, e onda se Physx ističe.

 

Recimo, ATi 5850, i GTX 465, GTXica ima Physx, ali prije bi uzeo 5850 jer je osjetno brza grafička. Dok s druge strane, GTX 470 je jako izjednačena sa 5870, i uzeo bih je upravo zbog Physxa. Prvo koncentriraj se na perfomanse, onda gledaj physx.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
Moj PC  
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice