NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

poruka: 3.190
|
čitano: 586.361
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Shockwave kaže...

Cim su se vratili war i lav odma prepirke i svadje, bit ce opet hladjenja .

 Ma da, tocno se vidi, sve krenulo od mene 

Od ovih trolova  koji su poceli sa rx bundlovima i slicnim gluparijama,  na temu o rtx karticama nemos ko covjek doci i napisati da si nabavio tu karticu, ispadas teski off topic 

Da sam ja ovako upao na ryzen temu vec bi doletilo 13 crvenih, 27 zutih i sudska presuda za narusavanje forumske idile 

12 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
lav1000 kaže...
Shockwave kaže...

Cim su se vratili war i lav odma prepirke i svadje, bit ce opet hladjenja .

 Ma da, tocno se vidi, sve krenulo od mene 

Od ovih trolova  koji su poceli sa rx bundlovima i slicnim gluparijama,  na temu o rtx karticama nemos ko covjek doci i napisati da si nabavio tu karticu, ispadas teski off topic 

Da sam ja ovako upao na ryzen temu vec bi doletilo 13 crvenih, 27 zutih i sudska presuda za narusavanje forumske idile 

 Odrasti

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
7 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Shockwave kaže...
lav1000 kaže...
Shockwave kaže...

Cim su se vratili war i lav odma prepirke i svadje, bit ce opet hladjenja .

 Ma da, tocno se vidi, sve krenulo od mene 

Od ovih trolova  koji su poceli sa rx bundlovima i slicnim gluparijama,  na temu o rtx karticama nemos ko covjek doci i napisati da si nabavio tu karticu, ispadas teski off topic 

Da sam ja ovako upao na ryzen temu vec bi doletilo 13 crvenih, 27 zutih i sudska presuda za narusavanje forumske idile 

 Odrasti

 Ti odi prodavat pamet koje nemas na druge teme bez uzaludnog i nepotrebnog spominjanja mog nicka i sve 5 

Pusa 

12 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
chaselol kaže...

Nitro je uvijek na rasprodaji tj svako par dana se uzme za 300, a sto se tice trulih igara ti bas imas trulo razmisljanje ako ti je RESIDENT EVIL 2 trula igra ili DMC nastavak?

 

Doduse ako igras smece tipa Call of Doody to je za ocekivati ttakve komentare da je RE2 pretezak za tebe.

 

2x580 se moglo uzeti za 240eur

2x570 se moglo uzeti za 180eur

 

To kao nije dobra ponuda, za NOVE grafe koje ti daju 2 igre po 50 eur ili pripadas onoj grupi koja ne moze priustiti ni Win10 legit key od 10eur a po forumu se preserava sa hardverom od 300?

 

Pateticno, new level za tebe. Tuga.

 Opet te "matematika" malo muci, kao sto jedna kartica bude na akciji tako bude i druga...

 

Kakav cod, kakav windows key? U svojoj nemoci si se pogubio kao i tvoj oglas za ryzen 1200 za 100 eura. 

 

U cijeloj prici se "zaboravljaju" dvije stvari, prva je da ti je za u velikoj vecini neoptimizirani rx570/580 crossfire potrebno napajanje od 1kw i bura u kucistu, a druga stvar je to da usporedujemo kartice koje jedva guraju 60 fps-a na full hd sa puno jacim karticama, a svi znamo da se premija povecava sto je kartica jaca. Medutim cak i sa tom premijom 1660 i 2060 imaju odlican perf/dolar dok su spejs satlovi naspram Polarisa. 

Shockwave kaže...

Cim su se vratili war i lav odma prepirke i svadje, bit ce opet hladjenja .

 Sva sreca licemjerje je citavo vrijeme na nivou.  Umjesto da se krivi ova dva neinformirana kompleksasa sto spamaju i trolaju temu svojim fanaticnim fanbojizmom krivnja se svaljuje na nas dvojicu, dno dna. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2019 8:59 (war3_tft).
11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Ovaj war stvarno lupa gluposti kakvih 1k w napajanje za cf 580/570, moja 580ka trosi 140w peak i to overclockana 

 

Vidim tebe jebe matematika jace, gledaj malo van svog sela i EU radnje gdje platis 10eur dostavu a cijene su dosta, dosta povoljnije i na kraju dana dobijes full bundle sa svim igrama u bilo kojoj EU radnji a to osjetno znaci kad je u pitanju grafa od 300, gdje je bundle od 150 euritji

 

 

Evo ti vega 56 309 eur i bundle igara 150eur 

 

https://www.mindfactory.de/product_info.php/8GB-Gigabyte-Radeon-RX-Vega-56-Gaming-OC-Aktiv-PCIe-3-0-x16--Retail-_1228240.html

 

 

p.s. vega56 ima 8GB VRAM-a dok konkurencija nove generacije je isla downgrade sa 8 na 6 ali ovce sve gutaju 

 

i za kraj, tuga je da se u zelene gleda ko u golfa, ali jbg to je mentalitet s ovih prostora 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2019 10:10 (chaselol).
13 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
war3_tft kaže...
Sva sreca licemjerje je citavo vrijeme na nivou. 

A ti moraš baš svakome odgovarati na provokacije i ne možeš ništa zanemariti.

Nisi ništa bolji od njih, samo se držiš da jesi.

 

Dečki bilo bi dosta off-topica.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2019 10:10 (Valentin17).
10 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Valentin17 kaže...
war3_tft kaže...
Sva sreca licemjerje je citavo vrijeme na nivou. 

A ti moraš baš svakome odgovarati na provokacije i ne možeš ništa zanemariti.

Nisi ništa bolji od njih, samo se držiš da jesi.

 

Dečki bilo bi dosta off-topica.

 Bas tako, ako opet krenu zna se sta treba napravit.

6 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
chaselol kaže...

Evo ti vega 56 309 eur i bundle igara 150eur 

 Igre vrijede 180 eura u slobodnoj prodaji. To su sve AAA naslovi  Naravno, kad ih preprodaješ možeš zaboraviti tu cijenu ali za 200 kn svaka će se prodati bez problema, a npr. Division 2 vjerojatno i za više.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2019 10:23 (Paolo Maldini).
7 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
chaselol kaže...

Ovaj war stvarno lupa gluposti kakvih 1k w napajanje za cf 580/570, moja 580ka trosi 140w peak i to overclockana 

 srecom sam nedavno koristio sapphire nitro rx580 8gb le i na stocku je avg consumtion 170-180w.... sa obicnom nitro verzijom  4gb situacija je 10-20w nizi power consumption...

nije dovoljno sto kontantno bez prestanka trolas, kako je ansha neki dan rekao nisi u stanju napisati doslovno nijedan tocan i istinit post 

Odi na olx.ba prodavat ryzene 1200 po 100 eura to je jedino sto znas nemoj kvariti ovdje atmosferu svojim fanboy baljezgarijama koje nemaju veze s vezom 

 

12 godina
online
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Mislim da bi se i dalje trebali referirat na cijene u HR dućanima ili DE dućana koji dostavljaju u HR.

 

Mindfactory ima hebačke popuste dosta puta.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
online
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Potvrđujem što je lav reko nitro + 8gb bios 1 1411mhz vuče do180w,a bios 2 1340mhz ispod 160w,nitro + 570 4g vuče preko 150w tako da 140w je sigurno undervolt neki

Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
DarthMarkus kaže...

1. Mislim da bi se i dalje trebali referirat na cijene u HR dućanima ili DE dućana koji dostavljaju u HR.

 

2. Mindfactory ima hebačke popuste dosta puta.

1. Slažem se, bitne su cjene sada/danas a ne nikakva proročanstva za budućnost.

2. Jako sam blizu da naručim ovu Vegu s Mindfactoryja, bundle je stvarno super, Resi planiram igrati, a i Division. DMC bi prodao. A onda se sjetim da ima toliko kupljenih igara za PS4. Slatke muke.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2019 10:33 (Paolo Maldini).
12 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
chaselol kaže...

Ovaj war stvarno lupa gluposti kakvih 1k w napajanje za cf 580/570, moja 580ka trosi 140w peak i to overclockana 

 

Vidim tebe jebe matematika jace, gledaj malo van svog sela i EU radnje gdje platis 10eur dostavu a cijene su dosta, dosta povoljnije i na kraju dana dobijes full bundle sa svim igrama u bilo kojoj EU radnji a to osjetno znaci kad je u pitanju grafa od 300, gdje je bundle od 150 euritji

 

 

Evo ti vega 56 309 eur i bundle igara 150eur 

 

https://www.mindfactory.de/product_info.php/8GB-Gigabyte-Radeon-RX-Vega-56-Gaming-OC-Aktiv-PCIe-3-0-x16--Retail-_1228240.html

 

 

p.s. vega56 ima 8GB VRAM-a dok konkurencija nove generacije je isla downgrade sa 8 na 6 ali ovce sve gutaju 

 

i za kraj, tuga je da se u zelene gleda ko u golfa, ali jbg to je mentalitet s ovih prostora 

 Govorim kolko trosi "napredna tehnologija" zvana crossfire sa rx580. Pa cijelo vrijeme i gledam cijene sa mindfactoryja, a sto se tice ove gige onda u usporedbu slobodno mozemo staviti i single fan nvidije, jer Vega koja nije nitro ili strix jedino valja ako netko iz neobjasnjivih razloga zeli baciti novce i staviti ih pod vodu. 

 

Prodati nekome igre po cijeni koju ti spominjes ne bi uspio niti ovcama iz armade koje svakodnevno gutaju jeftinu "moar cores" i "moar vram" propagandu. 

 

Ti si jedan od rijetkih koji moze preporucivati i braniti karticu koja kosta isto kao i rtx 2060, a koja je slabija, vise se grije i vise trosi, pa to je dovoljno za zabranu pisanja po forumu... Sva sreca tu su dobre duse kao ja da pomognu ljudima kako ne bi nasjeli na ovakve gnjusne dezinformacije. 

 

P.S. I sam sam planirao uzeti Vegu 56, al cijene su tad bile prenapuhane zbog majnanja. Sad kad postoji po svemu superiornija RTX 2060 za iste novce koja radi sa freesync monitorima ne znam kolko ogranicen bi trebao biti da pored nje uzmem Vegu...

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2019 10:42 (war3_tft).
11 godina
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Ja sam zaboravio da se ovdje na forumu vise igraju cmarci nego igre i klasicno seruckanje po forumima kontinuirano, jer kad sam pitao ove trolere iuznad da odigramo nesto da izbace svoju negativnu energiju oni su me zvali na "partiju" dark soulsa , toliko o kompetativnom duhu nasim GEJmera 

 

Ajte zdravo i uzivajte u cmarcima 

 

Taman skinem ljude s bloka oni opet usrase citav forum 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2019 10:41 (chaselol).
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Ne možeš reć da Vega 56 + 3 AAA igre za 300 eura nije odličan deal.

 

Sad malo je jebada sa prodajom igara, al kom se da...kudos.

 

Samo opet velim, to je s njihovim pdvom i bez dostave.

 

Paolo Maldini kaže...
DarthMarkus kaže...

1. Mislim da bi se i dalje trebali referirat na cijene u HR dućanima ili DE dućana koji dostavljaju u HR.

 

2. Mindfactory ima hebačke popuste dosta puta.

1. Slažem se, bitne su cjene sada/danas a ne nikakva proročanstva za budućnost.

2. Jako sam blizu da naručim ovu Vegu s Mindfactoryja, bundle je stvarno super, Resi planiram igrati, a i Division. DMC bi prodao. A onda se sjetim da ima toliko kupljenih igara za PS4. Slatke muke.

 Imaš nekog tamo ili ćeš ići preko posredničke firme ?

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2019 10:44 (DarthMarkus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Imam tamo da, zato mi je tako privlacna ponuda.
5 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Pozdrav razmišljam da kupim rtx 2070 pa me zanima ako je netko imao problema s njom vidim da se dosta ljudi žali da su neispravne na nvidia forumima(artifekti na ekranu, blue screen i slično)  pa da vidim kakva su iskustva kod nas.

:)
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Luka21 kaže...

Pozdrav razmišljam da kupim rtx 2070 pa me zanima ako je netko imao problema s njom vidim da se dosta ljudi žali da su neispravne na nvidia forumima(artifekti na ekranu, blue screen i slično)  pa da vidim kakva su iskustva kod nas.

 

Zar nije samo 2080ti zahvacena time?

Freak Show Inc.
12 godina
online
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Friday kaže...
Luka21 kaže...

Pozdrav razmišljam da kupim rtx 2070 pa me zanima ako je netko imao problema s njom vidim da se dosta ljudi žali da su neispravne na nvidia forumima(artifekti na ekranu, blue screen i slično)  pa da vidim kakva su iskustva kod nas.

 

Zar nije samo 2080ti zahvacena time?

 Naravno da nije.

 

Onom prascu Jokeru je riknula 2070. Od muke je izgubio 20 i dobio 30 kila.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2019 10:25 (DarthMarkus).
5 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Ne nažalost i 2080 i 2070 su isto zahvaćene jedino su za sad 2060 uredu koje su kasnije izašle za razliku od ostalih vjerojatno su i ostale s novijim datumom proizvodnje ok nagađa se da su sve sa micron memorijom neispravne dok one sa samsungovom rade normalno neke krepaju nakon par sati neke nakon mjesec ili više
:)
6 godina
protjeran
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Davor se opet istovario po nVidiji . Koga zanima više Bug je na kioscima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2019 16:49 (Paolo Maldini).
 
3 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Paolo Maldini kaže...

Davor se opet istovario po nVidiji . Koga zanima više Bug je na kioscima.

 Sa svakom novom odlukom nam se istovare u usta, samo što ima i dosta njih koji to vole papati pa nvidia nema razloga na promjenu.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
13 godina
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Jeli igrao tko sa ray tracingom,kakvi su dojmovi i da li se isplati to palit ili ne?

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2019 20:56 (lmutak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
lmutak kaže...

Jeli igrao tko sa ray tracingom,kakvi su dojmovi i da li se isplati to palit ili ne?

 RT ajde jos moze proci ali dlss u bf5 nemoj paliti 

Druge igre nisam s tim probao

6 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
lmutak kaže...

Jeli igrao tko sa ray tracingom,kakvi su dojmovi i da li se isplati to palit ili ne?

 Zasad kurchina, i RT i DLSS.

16 godina
odjavljen
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
lav1000 kaže...

 RT ajde jos moze proci ali dlss u bf5 nemoj paliti 

 

 

Trebalo je biti obrnuto

Freak Show Inc.
7 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Friday kaže...
lav1000 kaže...

 RT ajde jos moze proci ali dlss u bf5 nemoj paliti 

 

 

Trebalo je biti obrnuto

 A nemozes ni upaliti dlss bez da je RT ukljucen... nisam jos isprobao na 1440p ga paliti, ali ako je iskustvo slicno kao na 1080p bolje nista ne dirati 

Meni puno bolje slika izgleda na 50% res scale na 4k sa 1050ti nego dlss sa rtxicama

12 godina
protjeran
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Taj bf5 je yebeni drlog od igre, fali pola osnovnih grafickih postavki koje ima valjda svaka druga igra izdana od 98g do dana danasnjeglp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Znaci postavke su usko grlo?

Freak Show Inc.
 
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Friday kaže...

Znaci postavke su usko grlo?

nemogucnost gasenja odvratno loseg AA u igri me navela na instantan uninstall, zblurano smece od igrelp

Intel Core™ i7 Forever
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice