[Poklanjam] GTX 295

poruka: 10
|
čitano: 3.742
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
[Poklanjam] GTX 295

Poklonjeno

----------------------------------------------------------------------

 

Pozdrav,

 

posto je doslo do smjene ove graficke kartice iz bratovog kompa, vise nemam potrebe za njom pa je dajem nekome kome je potrebna.

 

Sa grafickom je sve u redu, odlican model i jos uvijek po snazi nije za baciti, jedino vuce malo vise struje ali uz solidno napajanje ne bi trebalo biti problema.

 

Tocan model je http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2996

 

Graficka naravno nema garanciju (nemam pojma koliko joj je vec godina), kupljena u ADM-u (ako vam to sta znaci). Saljem samo graficku bez ikakvih drugik dodataka ili original kutije posto nemam pojma gdje ista je a i ovako je manji paket za slanje.

 

Saljem na svoj trosak bilo gdje u hr.

 

Pa eto, kome treba (ali da mu stvarno treba a ne da je proda na njuskalu kasnije), neka se javi na privatnu poruku a ja u petak tokom dana odaberem random 'dobitnika' pa ga kontaktiram za detalje.

WordPress ❤
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.6.2014 13:04 (OriginalEXE).
 
55 0 hvala 32
11 godina
offline
[Poklanjam] GTX 295

Svaka cast,u nasoj siromasnoj drzavi ima hrpa gamera koje mozes usrecit svojom gestom,plus.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
[Poklanjam] GTX 295

Skidam kapu !

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
[Poklanjam] GTX 295

Svaka cast sefe 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
[Poklanjam] GTX 295

Svaka čast, respect do neba{#}.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
[Poklanjam] GTX 295

bravo, bravo!{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
[Poklanjam] GTX 295

Svaka cast , trebalo bi vise ovako. Do sada je bilo poklanjanja keye-va za igre ali ljudi su naravno stoka i ako netko prvi naiđe pokrade svih 5 keyeva za igru.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
[Poklanjam] GTX 295

Pozdrav ljudi,

 

evo sad zavrsio s poslom pa reko da odaberemo dobitnika.

 

Prvo napomenem da mi je jako zao sto nemam 20-ak graficki za dati (posto sam toliko dobio prijava), puno je onih koji nemaju i ja bih najradije dao graficku svima.

 

S obzirom da nemam nacin za provjeriti kome zbilja najvise treba graficka, isao sam najpostenije kako znam - random.org

 

Pod sretnim brojem 10. dobitnik je forumas Caesar et Brutus koji graficku treba za prijatelja.

 

Navedenog forumasa cu kontaktirati za detalje a svima ostalima koji su se prijavili, zao mi je, nadam se da cete uspijeti nabaviti graficku nekim drugim putem.

 

LP

WordPress ❤
 
15 0 hvala 7
13 godina
offline
[Poklanjam] GTX 295

Prijatelju je grom prije par dana spržio grafu (nVidiju 8600GT) pa je trenutno bez kompa jer nema integriranu. Čovjek baš i nema novaca za drugu grafu, u dosta je teškoj financijskoj situaciji, budući da radi kao građevinski radnik, crnči od jutra do mraka doslovce, nema vremena za ništa, a nažalost nije rijetkost da mu i odbiju platiti. Tako je to ovdje nažalost (ima i drugdje toga, ali ovdje pogotovo). 

Drago mi je što mu se jednom barem na jednom polju sreća osmjehnula te jednako tako drago što još ima ljudina i legendi kao što je koelga OriginalExe{#}.

Tek sam maloprije saznao da je moj upit sretno izabran pa ću mu tijekom dana javiti, siguran sam da će biti vrlo ugodno iznenađen i presretan{#}.

Kad grafa stigne, odmah je nosim prijatelju, a za napajanje ćemo nešto skombati, budući da grafa fino popije, vjerujem da će se naći kakav stariji Čiftek 550 ili nešto slično njemu u mom ormaru{#}.

Kaj da velim, kapa do poda kolegi OriginalExeu, puno ti, puno hvala u prijateljevo ime, odužim se jednom pa makar pivom za ovu lijepu gestu!{#}

Moj PC  
19 0 hvala 9
16 godina
offline
[Poklanjam] GTX 295

To je odlicna graficka i siguran sam da ce sluziti tvog prijatelja jos godinama.

Najpovoljniji web shop za PC i PS3 igre. https://www.g2a.com/r/pcgames_66-_discount-html
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.6.2014 20:59 (Romano).
Moj PC  
2 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice