Preporuka zaključana tema

poruka: 5
|
čitano: 2.581
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Preporuka

Pozdrav,

 

koristim ATI radeon 260x 2gb OC grafičku,i saznao sam da mi je grafička uzrok black screenova i BSOD-ova...Čitajući po netu našao sam da dosta ljudi ima isti problem,dakle savjet onome koji ju kupuju- ne bih preporučio.
Jedino mi ostaje isprobati ju sa starijim driverom,možda bude radila tako...

Uglavnom,pošto ću ju poslati nazad i zamjeniti,zanima me preporuka grafičke u istom cjenovnom rangu ili eventualno do +300 kuna recimo,neka s kojom imate dobra iskustva.

 

Hvala 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Preporuka
lega031 kaže...

Pozdrav,

 

koristim ATI radeon 260x 2gb OC grafičku,i saznao sam da mi je grafička uzrok black screenova i BSOD-ova...Čitajući po netu našao sam da dosta ljudi ima isti problem,dakle savjet onome koji ju kupuju- ne bih preporučio.
Jedino mi ostaje isprobati ju sa starijim driverom,možda bude radila tako...

Uglavnom,pošto ću ju poslati nazad i zamjeniti,zanima me preporuka grafičke u istom cjenovnom rangu ili eventualno do +300 kuna recimo,neka s kojom imate dobra iskustva.

 

Hvala 

Ova je okej. Znam ljude koji ju imaju i vrlo su zadovoljni.

11 godina
neaktivan
offline
Preporuka

Na svakoj grafi su mogući "defekti", zbog toga i imaš garanciju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka

Ma sve to stoji,znam ja to,ali čitam po forumima da njih dosta ima isti problem s istom grafičkom.

Tako da mi nitko ne daje garanciju da će ista takva raditi,a ja kakav sam maler još (ne znate većeg vjerujte mi) neće ni ta...

Jel ima koja jeftinija opcija?

offtopic:

Evo od prije tjedan dana mi je i cooler počeo brujati svaki put kad palim komp skoro,sam od sebe. 
Što mi je tu činiti? Nadam se da nije u ležištu otišao,imao sam isti problem na laptopu pa se nije mogao popraviti... 

13 godina
offline
Re: Preporuka
Ne obaziri se na TD, to su samo TD Trollovi, nemaju pojma o ničemu, pa moraju zaje... one koji nešto znaju. ;-))))))) (i3 4130 pojede ovaj tvoj i3 3240 za doručak) :D OMG.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice