[Tutorial] MSI Afterburner

poruka: 291
|
čitano: 105.141
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
[Tutorial] MSI Afterburner

Imam problem sa MSI Afetrburnerom kod snimanja gameplaya naime kada stisnem buffering piše mi u gornjem lijevom kutu BUF ali kada opet stisnem tipku ono se i dalje vrti čak i kada stisnem tipku za početi snimati ništa se ne događa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: [Tutorial] MSI Afterburner
Iwan7SeVeN kaže...

Imam problem sa MSI Afetrburnerom kod snimanja gameplaya naime kada stisnem buffering piše mi u gornjem lijevom kutu BUF ali kada opet stisnem tipku ono se i dalje vrti čak i kada stisnem tipku za početi snimati ništa se ne događa?

Opcije, direktoriji, sve tocno slozeno?

Nemam ti pojma {#}

 

Ako je sve uredno podeseno, probaj pitati na sluzbenom forumu. Autor programa je Unwinder.

Ovo ti je tema za javit bugove:

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=305901

Ali ipak mislim da bi trebao pitati pod posljednjom verzijom:

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=387818

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
offline
[Tutorial] MSI Afterburner

MSI Afterburner 3.0.0 izašao iz bete.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: [Tutorial] MSI Afterburner
Zašto mi Afterburner pokazuje temp. 80c, dok mi HW monitor, i Speedfan pokazuju temp. od 60c. U isto vrijeme. Kome vjerovati? Ovoj dvojici, ili Afterburneru?
Optimizam je nedostatak iskustva.
13 godina
offline
Re: [Tutorial] MSI Afterburner
turbojc kaže...
Zašto mi Afterburner pokazuje temp. 80c, dok mi HW monitor, i Speedfan pokazuju temp. od 60c. U isto vrijeme. Kome vjerovati? Ovoj dvojici, ili Afterburneru?

Kod mene kod svih isto pokazuje.

13 godina
offline
[Tutorial] MSI Afterburner

Imao sam prije verziju mislim 2.3.3. i radilo mi je sve normalno, nisam neko vrijeme koristio i sad sam trebao nesto snimati i nije mi radilo, mogao sam samo ss, sad sam uninstalirao i instalirao novi 3.0.0 i opce vise nemam opcije za ss ili video capture

Moze pomoc :)

http://prntscr.com/3nggyu

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: [Tutorial] MSI Afterburner
IVAN3539 kaže...

Imao sam prije verziju mislim 2.3.3. i radilo mi je sve normalno, nisam neko vrijeme koristio i sad sam trebao nesto snimati i nije mi radilo, mogao sam samo ss, sad sam uninstalirao i instalirao novi 3.0.0 i opce vise nemam opcije za ss ili video capture

Moze pomoc :)

http://prntscr.com/3nggyu

Reinstall i instaliraj RivaTuner

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
offline
Re: [Tutorial] MSI Afterburner

Dali ima neki posebni postupak, jer nemogu naci u procesima, a nemogu ga uninstalirati ili reinstalirati jer mi pise da se koristi

http://prntscr.com/3nmilm

13 godina
offline
[Tutorial] MSI Afterburner

Pa zgasi ga prije brisanja. RTSS nađi u Task manageru i End Task.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.5.2014 9:40 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: [Tutorial] MSI Afterburner
IVAN3539 kaže...

Dali ima neki posebni postupak, jer nemogu naci u procesima, a nemogu ga uninstalirati ili reinstalirati jer mi pise da se koristi

http://prntscr.com/3nmilm

Makni Afterburner, pa ponovo instaliraj. Manut će se i Riva tuner...

Ali, ja sam pretpostavio da se ne pokreće, al prema screenshotu vidim da pravilno radi :/

Al svejedno probaj, možda proradi :)

 

turbojc kaže...
Zašto mi Afterburner pokazuje temp. 80c, dok mi HW monitor, i Speedfan pokazuju temp. od 60c. U isto vrijeme. Kome vjerovati? Ovoj dvojici, ili Afterburneru?

I, jesi otkrio zašto je razlika?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
offline
Re: [Tutorial] MSI Afterburner
Noup. Čak i kada surfam bude raziika par stupnjeva. Što je veća temp. to je veća razlika i odstupanje. A zašto, ne znam.
Znam da HW monitor nekada ne može dobro očitati temp. AMD-ovog CPU-a ako je OC-an, al sad, da je to i za grafu, ne znam.
Optimizam je nedostatak iskustva.
12 godina
offline
Re: [Tutorial] MSI Afterburner
turbojc kaže...
Noup. Čak i kada surfam bude raziika par stupnjeva. Što je veća temp. to je veća razlika i odstupanje. A zašto, ne znam.
Znam da HW monitor nekada ne može dobro očitati temp. AMD-ovog CPU-a ako je OC-an, al sad, da je to i za grafu, ne znam.

Afterburner ti ima svoj forum, i developer se javlja i odgovoara na poruke.

Al prvo probaj pretražiti, možda naletiš na nešto:

http://forums.guru3d.com/forumdisplay.php?f=55

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
offline
Re: [Tutorial] MSI Afterburner
Nisam ništa pametno našao oko svog rješenja. Mislim da ću se otići registrirat, pa javit im se.
Ipak bude ogromna razlika u full loadu, a ne bih htio novu ( meni ) grafu spalit. Hvala za pomoć!
Optimizam je nedostatak iskustva.
13 godina
offline
[Tutorial] MSI Afterburner

Uspio sam reinstalirat, ali sad kad stisnem hotkey, pise mi ss taken, il ikonica da se snima, al zapravo se nista ne desava, ugl hvala pogledacu jos na tom forumu kad cu imat vremena

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: [Tutorial] MSI Afterburner
IVAN3539 kaže...

Uspio sam reinstalirat, ali sad kad stisnem hotkey, pise mi ss taken, il ikonica da se snima, al zapravo se nista ne desava, ugl hvala pogledacu jos na tom forumu kad cu imat vremena

Nekoliko ideja:

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=351263

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] MSI Afterburner

zna netko zasto mi msi clock neradi u igrama? u programu pokazuje da je klokano.. a u osd-u u bilo kojoj igri stoje def clockovi?

radi se o zadnjoj verziji 3.0 

zadnji off driveri za grafu su gore

xfact
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.6.2014 19:27 (=xfact=).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] MSI Afterburner

Pozdrav svima!

 

Trebam pomoc, naime imam AMD 5850 karticu vec duze vremena i htio bih sada malo podici njene performanse. Imam nesto malo iskustva u clockanju, ali do sad nisam radio sa MSI Afterburner programom. Naglasavam da sam instalirao 3.0.1 verziju i sve sam podesio kako je u ovom tutorialu navedeno, ali i dalje ne mogu da otkljucam core voltage i power limit. Pokusavao sam vise puta, deinstalirao i ponovo instalirao program i ponovo podesavao ali nista. Ne mogu da shvatim gdje grijesim ili nesto nije u redu sa zadnjom verzijom programa. Molim pomoc.

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: [Tutorial] MSI Afterburner
twingi kaže...

Pozdrav svima!

 

Trebam pomoc, naime imam AMD 5850 karticu vec duze vremena i htio bih sada malo podici njene performanse. Imam nesto malo iskustva u clockanju, ali do sad nisam radio sa MSI Afterburner programom. Naglasavam da sam instalirao 3.0.1 verziju i sve sam podesio kako je u ovom tutorialu navedeno, ali i dalje ne mogu da otkljucam core voltage i power limit. Pokusavao sam vise puta, deinstalirao i ponovo instalirao program i ponovo podesavao ali nista. Ne mogu da shvatim gdje grijesim ili nesto nije u redu sa zadnjom verzijom programa. Molim pomoc.

 

Hvala!

Kod nekih kartica se ne može podizati voltaža sa Afterburnerom. Recimo kod moje bivše XFX HD7850 se nije dalo nikako pa sam za podizanje voltaže i klokiranje općenito koristio Sapphire TriXX, isprobaj.

15 godina
offline
[Tutorial] MSI Afterburner

Što je po vama bolje -  MSI Afterburner ili Tirxx?

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: [Tutorial] MSI Afterburner
boxer kaže...

Što je po vama bolje -  MSI Afterburner ili Tirxx?

 

to ovisi o grafi koju imas, verzijama AB i Trixxa itd tako da neke stvari rade u jednom neke samo u drugom, recimo ja sam dosta cesto na razlicitim grafama morao koristiti recimo AF+Trixx jer u AF nije bila "memory voltage" kontrole a u trixu je ima itd! cak se znalo desiti da u ta dva neam regulaciju napona za cip a u evga precision toolsu imam! uglavnom mala kemija zna biti{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
11 godina
offline
[Tutorial] MSI Afterburner

Šta treba napraviti da mi u igrici piše koliko mi je grafa iskorištena i to?

Ako sam ti pomogao, pritisni hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: [Tutorial] MSI Afterburner
hrčak kaže...

Šta treba napraviti da mi u igrici piše koliko mi je grafa iskorištena i to?

 Ako ti sve uredno radi, onda samo u opcijama od programa uključiš Show in OSD za stavke koje želiš vidjeti.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
offline
[Tutorial] MSI Afterburner
---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] MSI Afterburner

U igrama kad uključim msi afterburner za monitoring na lijevom rubu ekrana prisutna mi je treptajuća linija u boji. Zna li netko uzrok tome?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
[Tutorial] MSI Afterburner

Nova verzija. 4.4.0

 

Ima li još netko problema s RTSS-om? Od verzije 7 mi se uopće ne prikazuje OSD, ali frame cap radi.

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
[Tutorial] MSI Afterburner

Isprobao upravo i radi mi normalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
[Tutorial] MSI Afterburner

Sve postavke u Msi afterburneru su mi sive (onemogućene), probao sam kompletni reinstall drivera za grafičku i msi afterburnera ali nije pomoglo. Prijedlozi?

 

EDIT: grafička je HD7850 2gb

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2018 13:09 (It'sMe932).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: [Tutorial] MSI Afterburner

https://forum-en.msi.com/index.php?topic=161484.0

 

Ima ne netu nekoliko starijih razgovora o tome, pa pogledaj dal su ljudi riješili.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
[Tutorial] MSI Afterburner

Meni se ne pokazuje min,avg,max fps u posljednjem AB.

Zna li neko u čemu je štos?

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: [Tutorial] MSI Afterburner
Zelja kaže...

Meni se ne pokazuje min,avg,max fps u posljednjem AB.

Zna li neko u čemu je štos?

Ja znam.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice