Izrada logotipa

poruka: 18
|
čitano: 13.820
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Izrada logotipa

Evo ako netko ima volje da mi napravi logo kao sto je ovaj www.havk-mladost.hr samo umjesto zabca trebala bi mi biti hobotnica   i da u jednom kraku drzi loptu ako se nekome da platio bih do 50 kn

ŠR
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Izrada logotipa

e i treba mi u .psd il cemu vec da mogu mijenjat dimenziju i text ako bude trebat sta!!IMA TKO ZAINTERESIRAN??

ŠR
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Izrada logotipa

Nitko nist????????EVO 100 KUNAAA DAJEMM

ŠR
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Izrada logotipa

logo 500kn

www.cts-informatika.net
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Izrada logotipa

uzet cu 200kn cisto jer mi treba, inace logoi se ne rade u .psd-u vec illustratoru ili coreldrawu. vektorske ekstenzije mozes dobiti u .ai i .eps a uredjivacku fajlu u coreldraw-u verzija 15. uzmi ili ostavi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2011 22:34 (dotNET).
14 godina
neaktivan
offline
Izrada logotipa

mogu ti ja napravit taj logo za 100 kn mogu i u corelu i u photoshpu

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Izrada logotipa

Ja napravim za 50 kn; kao bonus dobiješ web stranicu, 3D animaciju hobotnice, TV reklamu, pripremu za tisak postera, letaka, brošura, izradu pečata (gratis pečat) i još ako treba, potpišem kao jamac za neki kredit. I sve to napravim za 10min, jer to komp sve sam radi. ;)

http://dejankober.com/ Tweeter: http://twitter.com/#!/koberko
Moj PC  
16 0 hvala 0
16 godina
offline
Izrada logotipa

E super Berko, tak nekaj trebam... daj mi samo reci, jel za 75kn mogu dobit media plan, knjigu standarda,

patentno i autorsko pravo i 4 neonske reklame? U biti trebam 3 neonske, i jedan totem sa led tekstom.

Ali ja imam materijal, pa to nemoj uračunat. Imam ti i kompjuter i Corel na kojem to možeš složit, tak da i to

ne računaš u troškovnik.

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Izrada logotipa

.. sve što daju Berko i Overhaul, PLUS+

strat95 kaže...

mogu ti ja napravit taj logo za 100 kn mogu i u corelu i u photoshpu

- i u wordu!

- i dvije malo rabljene felge za fiću, al' k'o nove.

 

za samo 49,90*. plativo čekovima ili po viđenju na rate.

ali to nije sve...

-prvih 7.000 naručitelja dobija besplatno i set noževa poznate japanske tvrtke Fiju-Briju koja u suradnji s NASAom izrađuje oštrice koje nikad ne tupe**.

 

* ... naručitelj se obvezuje, da će dinirati bubreg, tjedno uplaćivati bingo na ime izvršitelja, kao i prepisati svu pokretnu i nepokretnu imovinu na istog.  kao i da će neopozivo donirati 17.026kn na račun ovisnih ugovornih troškova.

** ... ukoliko oštrica Fiju-Briju otupi, korisnik se ima smatrati odgovornim jer je nestručnim rukovanjem prouzročio otupljujući kvar, te sve troškove popravka ili reklamacije snosi o svom trošku uz naknadu izvršitelju za duševne boli (jer je emotivno vezan za taj set noževa).

 

spoiler:

Ako se pitate čemu 26kn... pa tako, da nije okrugla cifra jer bi bila sumnjiva, taman za kavu i pivo... :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.7.2011 21:09 (ihush).
 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Izrada logotipa

@overhaul: e, Ivek, može sve, samo poslje godišnjeg; idem na more malo se odmoriti redeći ko konobar ili građevinski radnik na ilegalnim gradilištima.

 

Evo, da nebi mislili da se zafrkavam, evo logo:

 

 

http://dejankober.com/ Tweeter: http://twitter.com/#!/koberko
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.7.2011 21:11 (Berko).
Moj PC  
9 0 hvala 2
16 godina
offline
Izrada logotipa

Dobro je ali je malo paukast, ako može da bude malo iz poluprofila i da mu se u pipcima vide oni čepići?

I loptu ako može, da bude official approved, ne neka bezveze. I bazen sad ako već ide, bilo bi onda

dobro da bude i publike. Njih 15 koliko se vidi u kadru iza njega. U vektorima molim.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Izrada logotipa

Evo da se i ovdje prijavim.{#}

 

 

Ljudi ja sam svoj logo napravila u PowerPointu.

 

Spremila ga u .jpg, .tif i .pdf formatu i sad bi trebala naravno i svoj logo u nekom vektorskom programu, imate prijedlog?

 

Nisam baš stručnjak ali sam spremna malo i nešto novo naučiti...

 

Koristila bi ga naravno kao sastavni dio promo materijala od vizitki do web stranice, pa do majci i sličnih stvari.

 

Također prošle godine sam u 12 mjesecu u Publisheru radila karticu klijenata, koju mislim ponovno raditi i ove godine, pa bi voljela da je sastavni dio kartice koju ću tiskati.

 

{#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Izrada logotipa
peachwoman kaže...

Evo da se i ovdje prijavim.{#}

 

 

 

Ljudi ja sam svoj logo napravila u PowerPointu.

 

Spremila ga u .jpg, .tif i .pdf formatu i sad bi trebala naravno i svoj logo u nekom vektorskom programu, imate prijedlog?

 

Nisam baš stručnjak ali sam spremna malo i nešto novo naučiti...

 

Koristila bi ga naravno kao sastavni dio promo materijala od vizitki do web stranice, pa do majci i sličnih stvari.

 

Također prošle godine sam u 12 mjesecu u Publisheru radila karticu klijenata, koju mislim ponovno raditi i ove godine, pa bi voljela da je sastavni dio kartice koju ću tiskati.

 

 

{#}

u powerpointu :S

15 godina
offline
Re: Izrada logotipa
crack kaže...
...

 

 

{#}

u powerpointu :S

 - dobro da nije u notepadu. {#}

 

pošto je spomenut i publisher, bio bi logičniji izbor. Svaki grafički editor počevši od painta pa nadalje. Inače, CorelDraw i Illustrator su dva vektorska antagonista. Ovisno o nivou profesionalizma (separacije, markeri itd) i najvažnije kompatibilnost (sa npr print studijem gdje se posao obavlja, ali onu u pravilu primaju sve..).

Za vizitke, čak bi rekao da je photoshop bolji izbor nego neki vektorski... eventualno iz publishera iskoristiš template, isprintaš kao .PDF i otvoriš ga u photoshopu za finiširanje.

 

- besplatan paint.net je sasvim OK.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Re: Izrada logotipa

Možemo vidjeti logotip?

http://steam-expo.com/ But, you won't find love in a, won't find love in a hole. It takes more than fucking someone to keep yourself warm.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Izrada logotipa

Hvala.

 

Da, ovo što kažeš -eventualno iz publishera iskoristiš template, isprintaš kao .PDF - tako sam radila karticu klijenata, tako mi rekao čovjek kod kojeg sam tiskala.

{#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Izrada logotipa

Nekako ti nisam za live objavu ovdje{#}

14 godina
neaktivan
offline
Izrada logotipa

Nacrtao sam skicu logotipa kakvog želim imati na žigu.

Ima li tko interesa izraditi ga u vektorima i koliko bi takav posao trajao-koštao.

Skicu pošaljem na mail nakon kontakta.

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice