Rekreiranje loga...

poruka: 14
|
čitano: 3.429
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Logo?

Pozz, imam jednu situaciju,... Radim redizajn stranice jedne tvrtke, imam prastari logo, u gif-u, losoj rezoluciji i sad bi ga trebao "rekreirati", u višoj rezoluciji, sa transparencijom, logo sliči onom Word Artu u MS Wordu, ja koristim PS, i nikako nemogu dobiti isti, odnosno sličan efekt... Pokušao sam selektirati rubove alatima it PS-a,magnetic lasso, magic wand i quick select, ali to nikako neuspjeva dobro odraditi, odnosno prenazubljeno je, pa me sad zanima ima li itko pojma o kojem je primjerice fontu riječ i kojem efektu slova ili bar u kojem je programu radjeno to. Logo je sigurno star preko 10 godina, dakle ja ga nebi mjenjao, samo bi pokusao dobit iz njega kakav png ili najbolje vektorske informacije i sl.

 

Ako tko ima kakvu ideju, hvala!

 

http://hann-invest.hr/GLAVNA/LOGO.gif

 

LOGO LOGO
 
0 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Rekreiranje loga...

OK oprosti za uvredu ali nije mi jasno kakav ti to redizajn radis kad ne znas osnove vektorske grafike.

A po ovome sto citam nisi upoznat u potpunosti ni s PS-om.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2012 19:46 (Tyberius_Prime).
 
3 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Rekreiranje loga...

Ovo su ti oni koji naplačuju masno, a neznaju što rade.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Rekreiranje loga...

Oproštena ti je uvreda.

Sad me prosvijetli pa mi odgovori na pitanje, ili je forum prestalo biti mjesto gdje ljudi pitaju sa savjet i pomoć?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Rekreiranje loga...
Splico84 kaže...

Ovo su ti oni koji naplačuju masno, a neznaju što rade.

 

www.bdsh.hr

www.hann-nekretnine.com

www.nova-vas.com

 

Ovo su neke od stranica koje sam radio. (Da, sve su u Joomli)

 

Radim za tvrtku svog oca redizajn. Mora da masno zarađujem.

Sad kad ste toliko pametni, može pomoć?

12 godina
protjeran
offline
 
0 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Rekreiranje loga...

Hvala vam dečki/cure?, puno ste pomogli!

 

(hejteri)

12 godina
protjeran
offline
Rekreiranje loga...

Posto je DamageHigh tako jako pametan sa svojim TD-ovima onda ce ti on pomoci oko vektora.

 
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Rekreiranje loga...

Vi ljudi stvarno niste normalni. Ja znam koliko znam, imam problem, pitanje, trazim savjet, nepokusavam biti nikakav dizajner, programer ili slicno, postavim jedno pitanje koje neznam, a vi niste mjerodavni da sudite moje znanje, nego ako ćete biti normalni ljudi, ponudite mi odgovor, savjet, pomoć. A ne me vrijeđat da trčim tatici, govorit kako sam wannabe, itd. Ali dobro, čovjek nemože očito pitat savjet. Bravo Bugovci. Mod, lock ili delete temu, požalio sam što sam uopće išta pitao.

 

(btw, sljedeći put kad netko ima problema sa routerom npr, nemojte mu dat savjet, nego ga izvrijeđajte i onda pošaljite da upiše FER jer nezna mrežu, sklopove, administraciju itd...)

 

Ugodna večer.

Odoh na pivo.

11 godina
protjeran
offline
Re: Rekreiranje loga...

Stari nemoj nas krivo shvatiti, ali sam si to tražio. Mislimo se kako te nije sramota naplačivati ljudima za nešto što i sam neznaš.....

 

ps: pogledao sam te tvoje sajtove  kao što si i sam rekao svi koriste joomlu, a to nije sve! Koriste gotovu temu koju si skinuo sa neta i pitam se na osnovu čega ti ljudima naplačuješ te stranice? Zbog uplodanje joomla+spajanje sa bazom,stvljanjem gotov teme i jezika, malo igranje sa pluginovima i to je to?

 

Ako stvarno radiš sa ocem, pitaj njega kako se prave stranice rade, a ne nešto što ljudi od 15god znaju napraviti kada prave stranicu za klan.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2012 21:51 (Splico84).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rekreiranje loga...
No Roots kaže...

Vi ljudi stvarno niste normalni. Ja znam koliko znam, imam problem, pitanje, trazim savjet, nepokusavam biti nikakav dizajner, programer ili slicno, postavim jedno pitanje koje neznam, a vi niste mjerodavni da sudite moje znanje, nego ako ćete biti normalni ljudi, ponudite mi odgovor, savjet, pomoć. A ne me vrijeđat da trčim tatici, govorit kako sam wannabe, itd. Ali dobro, čovjek nemože očito pitat savjet. Bravo Bugovci. Mod, lock ili delete temu, požalio sam što sam uopće išta pitao.

 

(btw, sljedeći put kad netko ima problema sa routerom npr, nemojte mu dat savjet, nego ga izvrijeđajte i onda pošaljite da upiše FER jer nezna mrežu, sklopove, administraciju itd...)

 

Ugodna večer.

Odoh na pivo.

Najpametnije bi ti bilo naći sličan font, i rekreirati isti efekt.
Ostatak ekipe koja flejma, niste mi jasni.
Niste se ni vi rodili pametni. To što ste ljubomorni jer je on sa skoro nikakvim znanjem (bez uvrede) dobio par poslova nema veze s temom.

Uglavnom, probaj to što sam ti rekao, pa javi jesi uspio. 

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
16 godina
neaktivan
offline
Re: Rekreiranje loga...
Slash, hvala. Samo koji efekt? Kako da tako slova zakrivim?

A vi flejmeri, naucite citat. Ja nikome ne naplacujem nista, radim to za sebe. Zabrijavate.
12 godina
offline
Rekreiranje loga...

Izvoli, spremio sam ti kao transparentni png i kao vektore. Možda nije najbolje pogođen font, pa ga lako zamijeniš u nekom vektorskom alatu.

 

https://dl.dropbox.com/u/20590482/Temporary/hann.zip

 

Preview: http://i.imgur.com/RVpU0.png

ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV |
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2012 22:00 (OriginalEXE).
 
6 0 hvala 3
16 godina
neaktivan
offline
Re: Rekreiranje loga...
Hvala ti prijatelju. LP iz Rijeke. Puno si mi pomogao.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice