Virtual & Photoshop Tuning - Cars

poruka: 617
|
čitano: 191.496
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Virtual & Photoshop Tuning - Cars
Maniac kaže...

Pozdrav.

Imao sam opet malo više vremena.{#}

http://www.shrani.si/f/2y/5W/1tAtnM6b/original-chop.jpg

Predobro!!!

 

 

ps, ostalo ti je malo bijelo ispod retrovizora{#}

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
15 godina
neaktivan
offline
Re: Virtual & Photoshop Tuning - Cars
Maniac kaže...

Pozdrav.

Imao sam opet malo više vremena.{#}

http://www.shrani.si/f/2y/5W/1tAtnM6b/original-chop.jpg

lijep rad, samo:

1 kaj je ono bijelo ispod retrovizora

2 stakla su OK na prvi pogled, ali kada se zagledaš malo onda one bijele fleke (valjda refleksija oblaka) izgleda nerealno

3 tablica... teško je to opisati pošto nisam neki umjetnik, ali nekako mi upada u oko, zbog zakrivljenja auta i ona bi trebala kod tebe biti malo zakrivljena, ali ona je pravokutnik

 

eh baš cjepidlačim....

ali neka te ovi komentari ne obeshrabre, imas super rad ;)   (ja to samo pisem da znas na sto slijedeći put paziti)

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Virtual & Photoshop Tuning (Cars)

molim te mozes mi reci kojim programom to radis...nisam do sada nikad radio na photoshopu ali sam zainteresiran!
strasan sam ljubitelj auta pa bih pokusao :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Virtual & Photoshop Tuning (Cars)

da te pitam gdje se ima skinuti ovaj program za virtual tuning cars na netu ako mozes da mi napises gdje si ti skinuo ,jer zelim da pocnem raditi ovo  {#}

12 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning - Cars

Pozdrav svima nedavno sam poceo da radim car tuning u PS-u pa bih molio ako neko moze da mi posalje neke tutoriale vezane za car tuning hvala unapred

WoWmaN
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning - Cars

Dođi na ovaj hrvatski forum - pstuning.org, regaj se, predstavi, imaš dosta tutorijala, ekipe koja je volja pomoći te možeš svoje radove postavljati u za to predviđene teme {#}

Supporting Barcelona = fashion, Supporting Real Madrid = tradition ♥ Amor patriae nostra lex • EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. • PROUD AND LOUD SINCE 1986
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
RE: Virtual & Photoshop Tuning (Cars)

uuhh htjela sam sad nešt napisati a piše da nesmijem hmmm evo umjesto te riječi stavim ........ te ja pametnog he he

13 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning - Cars

bolji je forum www.autemo.com  je da je stranica na engleskom al te admini ne zafrkavaju cijelo vrijem kao na pstuning-u ;) 

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
RE: Virtual & Photoshop Tuning (Cars)

Hteo sam da pitam dali mozes da mi das neki program za dizajniranje automobila?????!!! {#}

davidgrubac
15 godina
offline
RE: Virtual & Photoshop Tuning (Cars)
Gruu kaže...

Hteo sam da pitam dali mozes da mi das neki program za dizajniranje automobila?????!!! {#}

ne {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning - Cars
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.4.2012 18:20 (Vukmon).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Virtual & Photoshop Tuning - Cars

par mojih, prestao sam se baviti time..ali sam obožavao tako šta raditi, a i spomenit cu da sam kroz to davno krenio u photoshop vode i savladao ga

samo krupno, ništa sitniš
11 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning - Cars

www.3dtuning.ru 

 

Probaj za sredjivanje automobila.

Svidje će ti se ;)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning - Cars

Evo Neki I Moji Chopovi 

Porsche Cayenne Porsche Cayenne
Nissan 350Z Eur Nissan 350Z Eur
VW Golf MK2 VW Golf MK2
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning - Cars

ima dobar progam na stranici 3d tuning,tamo mozete odraditi tuninge po zelji sa raznim autima :)

<div style="width:430px;height:120px;"><object classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" width="430" height="100" id="pik_carouse_xml&
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.12.2013 0:25 (pehly).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning - Cars

molim te mozes mi reci kojim programom to radis...nisam do sada nikad radio na photoshopu ali sam zainteresiran!
strasan sam ljubitelj auta pa bih pokusao
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice