Grafička kartica za 1200-1300 kuna

poruka: 71
|
čitano: 9.711
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pomoc/preporuka

Pozdrav...Ovako imam trenutno ovu graficku karticu ATI Radeon HD 4600 Series 512 MB...nju imam stvarno odavno pa mislim da je doslo vrijeme da uzmem drugu,a sad bas i nisam neki ekspert sto se tice grafickih pa bi molio za pomoc,preporuku po cijeni da je do 1200-1300 kuna....hvala unaprijed{#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc/preporuka

http://www.protis.hr/products/details/graficka-kartica-sapphire-pcie-ati-radeon-hd6850-1gb-gddr5-hdmidvi-toxic/39621

 

Za ovu ti se isplati dati 60-tak kuna više iz razloga što je to Toxic verzija te time nudi izuzetno efikasno i tiho hlađenje.

Rezultat toga je odličan overclocking potencijal.

Stargate fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc/preporuka

Super je... samo oceli radit na mom compu....ne znam jeli isti soket kao na prosloj?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc/preporuka

Daj ti meni reci ime matične i procesora pa ćemo vidjeti hoće li to raditi.

Stargate fan
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2011 10:47 (Vamuza).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc/preporuka

 CPU: Intel Core2 Duo CPU E8500 @ 3.16GHz, 1907 MHz,Maticna:Biostar P43-A7

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc/preporuka
Angelx kaže...

Super je... samo oceli radit na mom compu....ne znam jeli isti soket kao na prosloj?

Radit ce.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc/preporuka

Super,Ima li jos tko kakvih preporuka?

15 godina
protjeran
offline
Re: Pomoc/preporuka
Vamuza kaže...

http://www.protis.hr/products/details/graficka-kartica-sapphire-pcie-ati-radeon-hd6850-1gb-gddr5-hdmidvi-toxic/39621

 

Za ovu ti se isplati dati 60-tak kuna više iz razloga što je to Toxic verzija te time nudi izuzetno efikasno i tiho hlađenje.

Rezultat toga je odličan overclocking potencijal.

uzmi sapphire običnu taj kuler na toxic i referentni su identični ne isplati se ni kune dat za njega:P

ja imam toxic ali radim i imam para pa sam si i zato dao maha, čak sam u linksu uzo za 100 kuna višexD

i do but you have a clue...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc/preporuka

Kazes ova prva je bolja?

13 godina
offline
Preporuka

i onda jos malo ocaj procesor...kupi neki ok cooler i onda ce ic ko lud...nece bit botlenecka :)

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Preporuka

pogledaj ovu.malo je jača od 6850,a jeftinija.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka

Sto se tice coolera vec imam termaltekovo vodeno hladenje:)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka

Od ove prve gore i nije bas jaca...A za ovu drugu nisam gledo

16 godina
neaktivan
offline
Preporuka

evo usporedbe.makar svejedno koju kupiš oba dve su dobar izbor za tu lovu samo je 5850 dosta jeftinija.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2011 16:53 (jura).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka

http://pc-novosti.com/hardware/2659-sapphire-hd-5830-i-hd-5850-xtreme-edition evo i tu dokaz da je ta nova jaka ko i prosle samo za puno manje pare..znaci ovo kupi i ostatak para potrosi di os ili sacuvaj...

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2011 16:56 (zoharbizo).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka

Ok,Onda cu uzet tu :Sapphire HD 5850 Xtreme, 1GB GDDR5 256bit, Dual DVI + HDMI.......Hvala decki na preporukama:)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka

Joj jedno pitanje  AMD Radeon HD 6850 bili mogla valjat na mom compu?Hvala unaprijed


13 godina
offline
Re: Preporuka
Angelx kaže...

Joj jedno pitanje  AMD Radeon HD 6850 bili mogla valjat na mom compu?Hvala unaprijed

 A zasto mislis da nebi?

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka

Pitam,Jer maticna nije bas najnovija pa ne znam dali moze podnjeti

15 godina
protjeran
offline
Re: Preporuka

Uzmi tu gore Xtr 5850 i ne zajeb****. MBO OK;-))

i do but you have a clue...
13 godina
offline
Preporuka

Na tu maticnu ti idu sve Pcie Express x16 Grafe i uvijek ce ic nema veze dali su se proizvele nakon te tvoje maticne.

Uzmi HD5850 Extreme, jer za tu cijenu je definitivno best buy, jaca je od HD6850 za kojih 5%

Slobodno stisnes Hvala :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2011 18:26 (Brega55).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Preporuka

Dobro da je i za th 5% haha. Ako i je i tolikoxD

Nisam ni znao da ih ima po 950kn i još su to te sa boljim kulerom gore.{#}

i do but you have a clue...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka

Hahaha NEcu vise zajeb..... Uzet cu nju ;) Samo mi se cini da je neam u Hg spotu:) A bilo bi mi dobro da je tamo uzmem ili u vemili ako nista :)

14 godina
offline
Re: Preporuka
Angelx kaže...

Hahaha NEcu vise zajeb..... Uzet cu nju ;) Samo mi se cini da je neam u Hg spotu:) A bilo bi mi dobro da je tamo uzmem ili u vemili ako nista :)

{#}

LOL: Dmanz
14 godina
neaktivan
offline
Grafička kartica za 1200-1300 kuna

Ma di češ tak nekaj u HGŠrotu uzimat, ili Vemulju, to su firme koje propadaju, rađe uzmi u ADM-u, naruči prek neta i dode ti za dan, dva. U HGŠrotu ti je ta ista grafa sigurno 200 kn skuplja, ako ne i više.

[URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/1225775843.png[/IMG][/URL]
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grafička kartica za 1200-1300 kuna
hazz kaže...

Ma di češ tak nekaj u HGŠrotu uzimat, ili Vemulju, to su firme koje propadaju, rađe uzmi u ADM-u, naruči prek neta i dode ti za dan, dva. U HGŠrotu ti je ta ista grafa sigurno 200 kn skuplja, ako ne i više.

Jel se to meni muti pred očima ili je u HGspotu Sapphire 6850 50 kn jeftinija nego u ADMu?

 

 

To znači da HGSpot nije toliki šrot, a ti si u krivu. U HGSpotu se za 1250kn kupi Asus EAH6850 DC v2 koja ima odlično hlađenje - ona ti je moja preporuka u HGSpotu.

Kruger
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2011 19:04 (nick54312).
13 godina
offline
Grafička kartica za 1200-1300 kuna

najjeftinija xfx 6850 je 1150 kn u adma...i to je jeftitnije od te tvoje nick...a to su spustili cijene sad jer vide da nece niko kupit kad su skupi i nepouzdani...

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grafička kartica za 1200-1300 kuna
nick54312 kaže...
hazz kaže...

Ma di češ tak nekaj u HGŠrotu uzimat, ili Vemulju, to su firme koje propadaju, rađe uzmi u ADM-u, naruči prek neta i dode ti za dan, dva. U HGŠrotu ti je ta ista grafa sigurno 200 kn skuplja, ako ne i više.

Jel se to meni muti pred očima ili je u HGspotu Sapphire 6850 50 kn jeftinija nego u ADMu?

 

 

To znači da HGSpot nije toliki šrot, a ti si u krivu. U HGSpotu se za 1250kn kupi Asus EAH6850 DC v2 koja ima odlično hlađenje - ona ti je moja preporuka u HGSpotu.

Akcijska cijena je samo za gotovinu i samo u trgovini Utrine na 1. katu.

http://about.me/antesirkovic
13 godina
offline
Re: Grafička kartica za 1200-1300 kuna
nick54312 kaže...
hazz kaže...

Ma di češ tak nekaj u HGŠrotu uzimat, ili Vemulju, to su firme koje propadaju, rađe uzmi u ADM-u, naruči prek neta i dode ti za dan, dva. U HGŠrotu ti je ta ista grafa sigurno 200 kn skuplja, ako ne i više.

Jel se to meni muti pred očima ili je u HGspotu Sapphire 6850 50 kn jeftinija nego u ADMu?

 

 

To znači da HGSpot nije toliki šrot, a ti si u krivu. U HGSpotu se za 1250kn kupi Asus EAH6850 DC v2 koja ima odlično hlađenje - ona ti je moja preporuka u HGSpotu.

 

Ti kao da nisi nikad kupovao tamo,sto ga sprjecava da uzme HD5850 za 970kn?
- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
14 godina
offline
Grafička kartica za 1200-1300 kuna

Samo informativno, ako još nisi kupio odi u RSMagazin imas HD 6870 za 1389kn. {#}

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice