Gts 450

poruka: 81
|
čitano: 14.708
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Gts 450

Imam jedno pitanje samo za one koji su kupili navedenu karticu da mi kazu dojmove,jel dobra u novijim igrama posto je ja planiram uzet.....

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Gts 450

Radije 5770.....

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Moj PC  
5 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Gts 450
Weky kaže...

Radije 5770.....

Zasto?????

 

14 godina
odjavljen
offline
RE: Gts 450

Zato što je:

 

-5770 10 do maksimalno 20% brza od GTS 450

-Zato što manje troši i manje se zagrijava

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
13 godina
neaktivan
offline
Gts 450

Al je sluplja 300kn barem kod nas u bosni gts 450 je 290 KM a 5770 je 360 KM....

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Gts 450
Intelovac123 kaže...

Al je sluplja 300kn barem kod nas u bosni gts 450 je 290 KM a 5770 je 360 KM....

  Hm onda uzmi GTS 450. Neisplati se 300KN dati za 10-ak FPSova više.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
13 godina
neaktivan
offline
Gts 450

http://ingel.ba/ingelshop/product.php?id_product=770

 

http://ingel.ba/ingelshop/product.php?id_product=605

 

Neigram ja igre poput crysis metro 2033 i to ja igram pes,fifu,counter,mw2,bbc2.........

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gts 450

Ako neko ima gts 450 neka kaze kakva je u igrama jel bucna i tako.

 

EDIT:Niko????

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.9.2010 21:18 (Intelovac123).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gts 450

Da li fortron 400w moze drzat gts 450 i moju konfu..

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Gts 450
Intelovac123 kaže...

Da li fortron 400w moze drzat gts 450 i moju konfu..

  Može.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
15 godina
neaktivan
offline
Gts 450

Samo da pitam... Da ne otvaram drugu temu. Hoće li ova kartica biti dobra za Photoshop i Autocad. Sve neprofesionalno, amaterski. Čišto da mi ne blokaje dok radin. Baš i ne igran igrice, tako da vjerojatno tu i tamo koju, al sigurno ne na najvećin mogućin detaljima. (Pogledajte u moj komp za ostatak, inače trenutno san na x300 SE) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gts 450

Uzmi za 200kn Quadro NVS290,da 2xDVi lijepo sa njuškala,nove su i zapakirane,čovjek ih za Recro naručio a ni ne trebaju mu. 800kn je u Protisu. Iako arhitekture kao slabašna 8400GS, ima odlične drivere,što AutoCAD performance,što 3DS Max performance..i sigurno da ubrzava rad i do 5x spram X300SE.

 

200kn ti košta kartica na njuškalu,nađi ih ako ima još..potpuno je pasivna,troši 20W u radu,i nova,glanc nova,dobio sam se zapakirano. Za 600kn nižu cijenu nego u trgovini. Iliti 70% nižu cijenu.

Cemetary gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gts 450

Ma ne tribaju mi te profi kartice... Ne bavin se ja time. Meni je ovo čisto za školu jer san arhitektonski smijer i photoshop za svoj čušt kad me uvati. I još me zanima kako se ponaša sa 1080p videima? Jer ih stvarno iman puno :D I želija bi da mi to dosta dugo traje :D šta duže to bolje :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Gts 450
Manzi kaže...

Ma ne tribaju mi te profi kartice... Ne bavin se ja time. Meni je ovo čisto za školu jer san arhitektonski smijer i photoshop za svoj čušt kad me uvati. I još me zanima kako se ponaša sa 1080p videima? Jer ih stvarno iman puno :D I želija bi da mi to dosta dugo traje :D šta duže to bolje :D

Kakva profi,pa kartica je razine 8400GS ne prolazi 3D Mark 06,valjda 2 000 bodova ima,ako i toliko. Ali ima nešto što druge nemaju - odlično podršku  koja prati sinkronizirani softver,i odlične drivere za ozbiljne programe,od Mathematice do ne znam čega..200kn ti je na njuškalu.

 

Ali odg na pitanje..radila bi svaka današnja kartica odlično u navedenim programima. Samo što eto, ove polu-profi i profi kako ih nazivaš,imaju zaista neusporedivo bolje drivere i optimizaciju..tako da i ova NVS290 ima bolje performanse od 3870 primjerice i sličnih,iako su u 3D-u inače valjda 5x sporije..jbg,driveri.

 

Ako tražiš odličnu karticu za video,povremeno igranje i povremeno ozbiljan rad za faks odi na ATi,imaš UVD 2.0 za video,i AVivo. Nekakva 5670 bi ti odlično sjela..ili HD4850. Da se naći obje do 800kn nova,ili do 500 polovna.

Cemetary gates
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.9.2010 12:47 (thedream).
15 godina
neaktivan
offline
Gts 450

Ok, fala :D Samo da pitan... Zbog monitora bi mi bolje bilo uzet verziju od 1GB?? Jer nije puno skuplja od one od 512MB.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gts 450

Nema potrebe u pravilu za 1gb,ali ako je 20,30kn razlika ili koliko već često zna biti,nek se nađe. Ono što nekad znaju napraviti na slabijim modelima,ili mainstreamu je staviti sporiju memoriju na modele sa 1gb,a bržu na 512mb  varijante. Nije pravilo,a ni nešto što bi trebalo brinuti.

 

Nekakva 5670 kažem,što jeftinija,bi ti bila idealna,povremeno nešto odigrati,a ostalo za video i 2d, 3d ozbiljniji rad.

 

http://protis.hr/products/details/graficka-kartica-sapphire-pcie-ati-radeon-hd5670-gddr5-sdr-512mb128bit-hdtvhdcp-dvi-hdmi/29658?service=1

 

Tako nešto,plafon 650kn. I to je previše al šta je tu je..za 800 imaš 4850 koja je dosta jača za igre,a slabija u drugim stvarima,potrošnji,zagrijavanju itd. Iako recimo ova Powercolor..prva liga kartica..

 

http://protis.hr/products/details/graficka-kartica-powercolor-pcie-ati-radeon-hd4850-1gb-gddr3256bit-pcie-hdmicrtdvi-arct/24196?service=1

 

1gb što si i govorio,i nije preskupa.

Cemetary gates
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.9.2010 13:22 (thedream).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gts 450

Pa za potrošnju i zagrijavanje mi baš i nije bitno jer će bit u 690 II Lite a i napajanje je više nego dosta. Samo da nije slabija u ovome šta mi triba... Videi, autocad, photoshop i to :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Gts 450
Manzi kaže...

Pa za potrošnju i zagrijavanje mi baš i nije bitno jer će bit u 690 II Lite a i napajanje je više nego dosta. Samo da nije slabija u ovome šta mi triba... Videi, autocad, photoshop i to :D

Ma 10x brža od X300SE moj čovik. 4850 1gb ubodi za 800kn i mir Božji.

Cemetary gates
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gts 450
Intelovac123 kaže...

Imam jedno pitanje samo za one koji su kupili navedenu karticu da mi kazu dojmove,jel dobra u novijim igrama posto je ja planiram uzet.....

evo ti link pa pogledaj test kartica je vjeruj mi extra i ja sam prijatno iznenadzen mozes prziti ama bas sve igre u high i very high detaljima neces se pokajati sigurno http://www.hardwarebase.net/recenzije/3850/gigabyte-geforce-gts-450

elvirb
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gts 450
talijan001 kaže...
Intelovac123 kaže...

Imam jedno pitanje samo za one koji su kupili navedenu karticu da mi kazu dojmove,jel dobra u novijim igrama posto je ja planiram uzet.....

evo ti link pa pogledaj test kartica je vjeruj mi extra i ja sam prijatno iznenadzen mozes prziti ama bas sve igre u high i very high detaljima neces se pokajati sigurno http://www.hardwarebase.net/recenzije/3850/gigabyte-geforce-gts-450

Opet ti lupetaš gluposti pa ni najjača single gpu grafa gtx 480 ne može sve na high i very high a kamoli još ta tvoja jadna gts 450.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Gts 450
Razor_Callahan kaže...

Opet ti lupetaš gluposti pa ni najjača single gpu grafa gtx 480 ne može sve na high i very high a kamoli još ta tvoja jadna gts 450.

GTX480 pokreće sve igre na very high detaljima.

14 godina
protjeran
offline
RE: Gts 450
Razor_Callahan kaže...

Opet ti lupetaš gluposti pa ni najjača single gpu grafa gtx 480 ne može sve na high i very high a kamoli još ta tvoja jadna gts 450.

 

Svaki put ispocetka.

 

Postoji jedna stvar koja se zove rezolucija. Rezolucija je....

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gts 450
Mentalist kaže...

 

Svaki put ispocetka.

 

Postoji jedna stvar koja se zove rezolucija. Rezolucija je....

I opet GTX480 pokreće sve na very high na Full HD.

Jedino što se u Metrou mora žrtvovati MSAA.

14 godina
odjavljen
offline
RE: Gts 450
Mentalist kaže...
Rezolucija je....

Količina preciznosti ekrana, tj. broj prikazanih piksela da dopunim.

 

Što veća rezolocujua = kartica mora rendati veci broj piksela što logično više opterecuje karticu.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gts 450
Intelovac123 kaže...

Imam jedno pitanje samo za one koji su kupili navedenu karticu da mi kazu dojmove,jel dobra u novijim igrama posto je ja planiram uzet.....

ako si u bliziji Sarajeva mozes skoknuti do mene da vidis kako kartica radi ako si je naumio kupiti ovi vatile po forumu sto je ni ocima nisu vidjeli mogu pametovati po citave dane da im nedosadi pogledaj im godista sve ce ti biti jasno

elvirb
13 godina
neaktivan
offline
Gts 450

Kakve veze imaju godišta,osobno sam imao preko 50 grafičkih kartica u 15g bavljenja hardverom..godine su totalno irelevantan faktor u iskustvu korisnika i njegovim razmišljanjima. Dobro,sigurno nisu najvažniji niti presudan faktor,to svakako ne. Iako ima korisnika foruma koji su sa svojih 35 IRL godina imali 5 kartica primjerice,ili 2,3 kompa. A ima i ovakvih luđaka kao ja i slični meni..koji su znali u 2 mjeseca promijeniti 8 kartica..i za svaku znati kako diše u 5 ujutro da se probude.

 

Pusti godine..i promišljanja na osobnoj razini. Bavi se hardverom,tema je GTS450. Namigiva

Cemetary gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gts 450

ako vec kupujes u ingelu, ja bi ti savjetovo GTS 250 deep green 1GB

jeftinija je od te, a slabija mozda 5%, neces vjerovatno ni primjetit..

 

iskreno, ja sam razmisljo u skorije vrijeme uzet sebi gtx 460 768MB za 417KM u Ingel..

imal iko neki savjet, dal se isplati naspram Asus CuCore 5770 1GB za 366KM??

ja mislim da se za tih 60KM vise isplati (oko 230kn)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gts 450
thedream kaže...

Kakve veze imaju godišta,osobno sam imao preko 50 grafičkih kartica u 15g bavljenja hardverom..godine su totalno irelevantan faktor u iskustvu korisnika i njegovim razmišljanjima. Dobro,sigurno nisu najvažniji niti presudan faktor,to svakako ne. Iako ima korisnika foruma koji su sa svojih 35 IRL godina imali 5 kartica primjerice,ili 2,3 kompa. A ima i ovakvih luđaka kao ja i slični meni..koji su znali u 2 mjeseca promijeniti 8 kartica..i za svaku znati kako diše u 5 ujutro da se probude.

 

Pusti godine..i promišljanja na osobnoj razini. Bavi se hardverom,tema je GTS450. Namigiva

Moram priznati da si donekle u pravu ima mladze raje koja se izvrsno razumije u hardver ali moras i sam priznati da je takvih manji broj vecina procjenjuju kartice citajuci usporedne testove po raznim placenim casopisima i web stranicama valjda zbog svojih godina jos nemogu da skontaju da se pumpaju kartice koje su platile da njeni testovi budu jaci, zato i postoje razlike u testovima od stranice do stranice, ja licno nikada ne komentarisem kartice koje nisam probao

elvirb
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gts 450
talijan001 kaže...
Intelovac123 kaže...

Imam jedno pitanje samo za one koji su kupili navedenu karticu da mi kazu dojmove,jel dobra u novijim igrama posto je ja planiram uzet.....

ako si u bliziji Sarajeva mozes skoknuti do mene da vidis kako kartica radi ako si je naumio kupiti ovi vatile po forumu sto je ni ocima nisu vidjeli mogu pametovati po citave dane da im nedosadi pogledaj im godista sve ce ti biti jasno

Ja ju jesam vidio i testiro pa znam sta pricam i ti da si inteligentniji od nas i STARIJI nebi sad bio na ovom forumu tako da ostavi ti bolje ovaj forum na miru i odi radit.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Gts 450
ismar89 kaže...

ako vec kupujes u ingelu, ja bi ti savjetovo GTS 250 deep green 1GB

jeftinija je od te, a slabija mozda 5%, neces vjerovatno ni primjetit..

 

iskreno, ja sam razmisljo u skorije vrijeme uzet sebi gtx 460 768MB za 417KM u Ingel..

imal iko neki savjet, dal se isplati naspram Asus CuCore 5770 1GB za 366KM??

ja mislim da se za tih 60KM vise isplati (oko 230kn)

Ja sam u ingelu u merkuru na otoci prije 5-6 dana uzeo gts 250 dosao kuci i razocarao se iste sekunde se vratio u ingel i i zamjenio je za gts 450, prvo performanse su daleko ispod onih koje sam citao na sluzbenoj stranici po 200 mhz manje pa i vise, dosta je slabija od 9800 gtx+ koju sam prodao prije 7 dana slabo se kloka probao sam isplati se dati 40 km vise

elvirb
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice