Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!

poruka: 28
|
čitano: 5.072
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!

ako ima ko molim vas javite mi u privat il na fejs iskljucivo novu kupujem sa garancijom ne overklokane i ta sra#nja....eo link od fejsa ak nevidim tu u inxboxu http://hr-hr.facebook.com/people/Domagoj-Ljepotan/100001370755943 :D

Kaj Dinamo?
Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!

Cek, ti trazis novu nekoristenu, ili samo da nije clockana?? Moja nikad nije clockana (OC je opcenito protiv moje vjere xD) itd., ali sam zasad 90% da necu prodavat......

 

I btw u MojPC si napisao "ove godine jos jedna 5850 ide u crosirex", umjesto CrossFireX

 

 

Kad narastem bit ću Bill Gates, A'k ne narastem bit ću Steve Jobs
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!

Ovo trebaš stavit u oglasnik, a ne ovdje.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!

da kupujem jos jednu da ju stavim u crosfire...pa pitam ak ima ko za prodat jel je neki decko imo dvije 5850 tu na bug forumu i prodo ih pa sam brijo ak ima ko da vidi da ocu kupit....

Kaj Dinamo?
13 godina
protjeran
offline
Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!

ok odlucio sam prodajem svoju 5850 i kupujem 6970 i to je to necu crosfirex jel moram mjenjat maticnu a pc mi je star tek 2mj i ovaj je config dobar al ocu bolje performasne u igrama jel ova rezolucija jede fps tak da se nadam da nisam donio pogersnu odluku kaj nisam iso u crossfirex il kupio gtx570,,,valjda je dosta ta jedna 6970....eo ga to je to e da usput ak oce neko kupit 5850 ovu sad moju kaj prodajem moze na privat poslat ja ju prodajem za 1000kn vidio sam najeftiniju svoju novu dode 1470kn u protisu a moja je stara 2mj nikad OC... :D

Kaj Dinamo?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!
Domi Zagreb kaže...

ok odlucio sam prodajem svoju 5850 i kupujem 6970 i to je to necu crosfirex jel moram mjenjat maticnu a pc mi je star tek 2mj i ovaj je config dobar al ocu bolje performasne u igrama jel ova rezolucija jede fps tak da se nadam da nisam donio pogersnu odluku kaj nisam iso u crossfirex il kupio gtx570,,,valjda je dosta ta jedna 6970....eo ga to je to e da usput ak oce neko kupit 5850 ovu sad moju kaj prodajem moze na privat poslat ja ju prodajem za 1000kn vidio sam najeftiniju svoju novu dode 1470kn u protisu a moja je stara 2mj nikad OC... :D

Zašto bi mijenjao ploču? Ne trebaš je mijenjat jer na nju možeš staviti 6970.

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
13 godina
protjeran
offline
Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!

ma moro bi mjenjat plocu za 2x 5850 sad imam samo jednu pa sam reko onda bolje cu uzet gtx 570 il 6970 al cu ipak 6970 nekak mi se jaca cini...

Kaj Dinamo?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!

Ovdje imaš usporedbu pa vidi.

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.1.2011 9:30 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!

bas sam gledo da stavim dvije 5850 jace bi bile od gtx 580 i 6970 al mi se neda maticna mjenjat sad neznam kaj da napravim hmmm?

Kaj Dinamo?
13 godina
neaktivan
offline
Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!

ja bi uzeo GTX 570

 

moje misljenje je da je bolje imat 1 jaku graficku nego 2 slabije.Pitaj kolegu Hyperion-a sta mu se dogadalo sa 2 HD 6850.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!

a sta se moze dogodit krivo ne kuzim pa zakaj postoji crossfire ak se nebi mogo koristit? e da i 5850 nije slaba bas kak ti kazes pogotvo kad su dvije zajedno žderu sve igre na max postavkama :D

Kaj Dinamo?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!

uvijek je bolje imati jednu jaču grafu nego dvije "slabije" ,a i dvije 5850 loše skaliraju

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!

ma ne nisam ja mislio da je 5850 slaba ni slucajno !

nego zato jer driveri mogu napravit takve probleme da je to uzasno.BSOD,neobjasnjivo izbacivanje errora itd..

 

ali ja nisam imao Crossfire nikad pa ovo sto govorim nemora da se tebi dogada,ja samo govorim sta sam cuo od drugih.na tebi je da odlucis.{#} 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!

ocito je meni onda najbolje prodat tu 5850 i kupit 6970 ja sam ati fan tak da mislim da necu uzet nvidiu makar ati ima smece drivere {#}

Kaj Dinamo?
15 godina
offline
RE: Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!

Ja sam imao 2 x 4870 više od godinu dana, i performanse su bile odlične. Sustav i driveri mi se nikada nisu srušili, sve je radilo odlično.

 

Ali taj CF sustav je imao ipak nedostatke....pretjerano je grijao ostatk kompa, bio je podosta bučan i puno struje je trošio.

I rather like the restless nights
13 godina
neaktivan
offline
Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!

jesil siguran da hoces HD 6970 ?

 

GTX 570 je stvarno odlicna pogledaj test ovdje izmedu HD 6970 / GTX 570

 

http://www.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/amd-radeon-hd6950-2gb-review/84414.aspx?page=1

 

a pogledaj cijenu GTX 570 u protis-u

 

http://www.protis.hr/products/details/zotac-gf-gtx-570-1280mb-ddr5-320bit/40637

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!
Domi Zagreb kaže...

bas sam gledo da stavim dvije 5850 jace bi bile od gtx 580 i 6970 al mi se neda maticna mjenjat sad neznam kaj da napravim hmmm?

uzmi 6950 pa ju probaj otkljucat u 6970...svugdje imas tutoriale(nezz jel se tak pise)a i nema opasnosti od stvaranja cigle vrijedne 2500kn... :)

muskarci imaju dvije emocije:napaljen i gladan...ako ga vidis bez erekcije, napravi mu sandwitch....
14 godina
offline
RE: Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!
Domi Zagreb kaže...

ako ima ko molim vas javite mi u privat il na fejs iskljucivo novu kupujem sa garancijom ne overklokane i ta sra#nja....eo link od fejsa ak nevidim tu u inxboxu http://hr-hr.facebook.com/people/Domagoj-Ljepotan/100001370755943 :D

mani se cf-a.

S obzirom na ati drivere samo ćeš se zahebavat s tim.drži se jedne grafe,jednog čipa. Znam iz vlastitog iskustva

13 godina
protjeran
offline
Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!

ok onda cu kupit gtx 570 ak ste tolko ziher da je bolja od 6970....ja sam ocu da mi bad company 2 ne pada fps ispod 60 kad ima 32 ljudi na serveri i kad je bas akcija jel ova moja sad 5850 nekad padne i na 40 fps u guzvi :S

Kaj Dinamo?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!
Domi Zagreb kaže...

ok onda cu kupit gtx 570 ak ste tolko ziher da je bolja od 6970....ja sam ocu da mi bad company 2 ne pada fps ispod 60 kad ima 32 ljudi na serveri i kad je bas akcija jel ova moja sad 5850 nekad padne i na 40 fps u guzvi :S

pa to se i ne osjeti,al kako oces.(mislim na fps)

zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
13 godina
protjeran
offline
RE: Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!

mislis nece padat fps kad uzeme neku od tih dvije kartica ispod 60 il?

Kaj Dinamo?
15 godina
offline
RE: Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!
Domi Zagreb kaže...

mislis nece padat fps kad uzeme neku od tih dvije kartica ispod 60 il?

Samo u snovima ćeš imat konstantnih 60 u zahtjevnijim igrama.

 

Crysis se i dalje vrti na malo više od pola od tih 60 fps-a.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Voltaža -> Napon FFS
14 godina
protjeran
offline
Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!

Ja sam imao 3870x2 u CF-u i nikako to nije išlo - pregrijavanje, BSOD nonstop kako je netko tu spomenuo pa sam prodao cijeli taj komp. Ipak je nVidia čopila od 3dfx-a tehnologiju i nadogradila je, odnosno imali su prednost u startu u odnosu na ATI što ne znači da ju neće izgubiti narednih generacija jer to se jako brzo mijenja u tako agresivnom okruženju poput GPU tržišta. Inače su mi draže ATi grafe (imam ih od Rage 128 serije), ali eto čisto radi promjene sam uzeo nVidiu. Btw mislim da je 6970 neisplativa s obzirom da 6950 možeš lako ''promijeniti'' u nju i još su to olakšali dual BIOSom. A ni GTX570 mi se ne čini kao neka kupnja u ovom trenutku čisto zbog ne baš dobro odnosa uloženo/dobiveno.

Meine Ehre heiSSt Treue
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!
Domi Zagreb kaže...

ok onda cu kupit gtx 570 ak ste tolko ziher da je bolja od 6970....ja sam ocu da mi bad company 2 ne pada fps ispod 60 kad ima 32 ljudi na serveri i kad je bas akcija jel ova moja sad 5850 nekad padne i na 40 fps u guzvi :S

 jesi fina guzica kad te 40 fps nerivra. ima nekih (ko ja :D) koji su godinama igrali na 30avg i nitko nije cvilio.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
13 godina
protjeran
offline
RE: Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!

hahah ma ja sam frik cek i vi kazete da necu moc sa ovom grafom moc imat slatnih 60 fps u bad companyu ne crysisu jel ne igram crysis... :D ovu kupujem kad cu ic sa starim u sloveniju za par dana  :P http://www.dinokomp.si/product_info.php/cPath/44_67_355_518/products_id/1099

Kaj Dinamo?
13 godina
protjeran
offline
Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!

ak ocete da vam uzemem sad nekaj sljedeci tjedan recite odo u sloveniju po http://www.dinokomp.si/popup_image.php/pID/1099 sebi jedva cekam da ju bacim u komp.... :D

 

Kaj Dinamo?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!
Domi Zagreb kaže...

ak ocete da vam uzemem sad nekaj sljedeci tjedan recite odo u sloveniju po http://www.dinokomp.si/popup_image.php/pID/1099 sebi jedva cekam da ju bacim u komp.... :D

 

 

Nemoj samo zaboraviti slike upload-ati.

Polako, ali sigurno, BUG postaje trash. (uzdah)
13 godina
protjeran
offline
Kupujem novu 5850 za crossfire hitno!!!

necu necu svakako ih stavljam :D

Kaj Dinamo?
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice