Sapphire r9 290x servisiranje

poruka: 20
|
čitano: 2.793
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Sapphire r9 290x servisiranje

Pozdrav svima. Grafičkoj je otišla memorija te sam je uredno predao prodavaču ( diskont 24 ) koji ju je proslijedio uvozniku na servis sa napomenom da će biti zamijenjena ili ću dobiti novac natrag. To je bilo krajem 8. mjeseca. Kartica je zaprimljena i danas sam zvao diskont 24 kojima je asbis rekao da još nisu odlučili šta bi s karticom, a u petak su rekli da je čovjek koji radi s sapphireom na godišnjem ( vratio se ovaj ponedjeljak ). Meni se čini da me zavlače dok negdje ne iskopaju referentnu r9 290x. 

E sad dali vi imate savjeta kako bi mogao ubrzati cijelu proceduru i ne dobiti referentnu r9 290x natrag već dobiti povrat novca?

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2014 17:30 (ipetrovs).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sapphire r9 290x servisiranje
ipetrovs kaže...

Pozdrav svima. Grafičkoj je otišla memorija te sam je uredno predao prodavaču ( diskont 24 ) koji ju je proslijedio uvozniku na servis sa napomenom da će biti zamijenjena ili ću dobiti novac natrag. To je bilo krajem 8. mjeseca. Kartica je zaprimljena i danas sam zvao diskont 24 kojima je asbis rekao da još nisu odlučili šta bi s karticom, a u petak su rekli da je čovjek koji radi s sapphireom na godišnjem. Meni se čini da me zavlače dok negdje ne iskopaju referentnu r9 290x. 

E sad dali vi imate savjeta kako bi mogao ubrzati cijelu proceduru i ne dobiti referentnu r9 290x natrag već dobiti povrat novca?

Što ima veze kakvu ćeš dobit kad si ionako držao Prolimatech na njoj? Ako imaju istu moraju ti dat istu, ako nemaju istu onda moraju "bolju".. ne možeš ti sad na silu "izigrao sam se dovoljno sad mi dajte pare natrag".. {#}

13 godina
neaktivan
offline
Sapphire r9 290x servisiranje

...

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2014 18:02 (ipetrovs).
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sapphire r9 290x servisiranje
ipetrovs kaže...

Nisam držao Prolimatech, kanio sam ali bi previše iskrivio pcb. Kartica je neotvarana i crkla je memorija zbog prevelike topline. Referentnih nemaju na lageru što znači da ću čekati vječno a nemam vječno vremena. Po pravilima ako nemaju na lageru istu grafičku vraćaju novce ili daju drugu iste vrijednosti. Lijepo sam pitao kako da to požurim i očekujem normalan odgovor a ne izrugivanje

Ne izrugujem se, samo ti govorim da povrat novca ne možeš dobit tek tako zato što je tebi hitno(svima nam je, a i valjda se s jednom R9 290X ne da živjeti) i zato što ti ne paše da dobiješ karticu kakvu si kupio..

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2014 18:02 (Penryn).
12 godina
protjeran
offline
Sapphire r9 290x servisiranje

da i tebi nesto ne pase probao bi isto tako nesto iskemijat kao i on...{#}{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2014 19:29 (Stjepanj).
Moj PC  
5 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sapphire r9 290x servisiranje
Penryn kaže...
ipetrovs kaže...

Nisam držao Prolimatech, kanio sam ali bi previše iskrivio pcb. Kartica je neotvarana i crkla je memorija zbog prevelike topline. Referentnih nemaju na lageru što znači da ću čekati vječno a nemam vječno vremena. Po pravilima ako nemaju na lageru istu grafičku vraćaju novce ili daju drugu iste vrijednosti. Lijepo sam pitao kako da to požurim i očekujem normalan odgovor a ne izrugivanje

Ne izrugujem se, samo ti govorim da povrat novca ne možeš dobit tek tako zato što je tebi hitno(svima nam je, a i valjda se s jednom R9 290X ne da živjeti) i zato što ti ne paše da dobiješ karticu kakvu si kupio..

 

normalna stvar da čovijek koji je platio karticu želi tu (proizvođača) nazad, nije bez razloga kopovao obije iste, a ako nemaju, može ih pričekat koji dan, al sad u nedogled to nema smisla, tjedan dana im je dosta da se snađu za drugu karticu, ako je nema vrate lovu i covjek ide dalje tražit, kaj sad ili užme neku drugu koja mu odgovara....kaj je nakraju bilo?

mrakky
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.9.2014 16:27 (mrakky).
14 godina
offline
Sapphire r9 290x servisiranje

drugi put ne kupuj referentni model ""radiatora"" pogotovo u CF.. {#}

Dobit ces novu karticu. ali to traje :)

H2O Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sapphire r9 290x servisiranje
zagy15061984 kaže...

drugi put ne kupuj referentni model ""radiatora"" pogotovo u CF.. {#}

Dobit ces novu karticu. ali to traje :)

kolko sam skužio imao je dve safirke, a ne referentne.

mrakky
14 godina
offline
Re: Sapphire r9 290x servisiranje
mrakky kaže...
zagy15061984 kaže...

drugi put ne kupuj referentni model ""radiatora"" pogotovo u CF.. {#}

Dobit ces novu karticu. ali to traje :)

kolko sam skužio imao je dve safirke, a ne referentne.

daj citaj prvi post i ne trabunjaj gluposti

 

""E sad dali vi imate savjeta kako bi mogao ubrzati cijelu proceduru i ne dobiti referentnu r9 290x natrag već dobiti povrat novca?""

H2O Forever
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.9.2014 20:16 (zagy15061984).
15 godina
neaktivan
offline
Sapphire r9 290x servisiranje

Kao prvo nije mi jasno ovo sa servisiranjem kartice. Pa to se nikad ne radi niti sam čuo ikoga da to radi. Kao drugo procedura je sljedeća on mora dobiti istu karticu ako je ova neispravna znaci isti model. Referentnu mu nemogu dati jer je cijenom jeftinija od ove koju je on imao. Ako nemaju tu istu onda mora dobiti bilo koju drugu koja ima istu cijenu kao prethodna.

 
4 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Sapphire r9 290x servisiranje
zeroname kaže...

Kao prvo nije mi jasno ovo sa servisiranjem kartice. Pa to se nikad ne radi niti sam čuo ikoga da to radi. Kao drugo procedura je sljedeća on mora dobiti istu karticu ako je ova neispravna znaci isti model. Referentnu mu nemogu dati jer je cijenom jeftinija od ove koju je on imao. Ako nemaju tu istu onda mora dobiti bilo koju drugu koja ima istu cijenu kao prethodna.

to sto nisi cuo nemora znaciti da ne rade, grafe se popravljaju itekako, sve sto se moze odlemiti/zalemiti mijenja se...

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sapphire r9 290x servisiranje
Stjepanj kaže...
zeroname kaže...

Kao prvo nije mi jasno ovo sa servisiranjem kartice. Pa to se nikad ne radi niti sam čuo ikoga da to radi. Kao drugo procedura je sljedeća on mora dobiti istu karticu ako je ova neispravna znaci isti model. Referentnu mu nemogu dati jer je cijenom jeftinija od ove koju je on imao. Ako nemaju tu istu onda mora dobiti bilo koju drugu koja ima istu cijenu kao prethodna.

to sto nisi cuo nemora znaciti da ne rade, grafe se popravljaju itekako, sve sto se moze odlemiti/zalemiti mijenja se...

Nađi mi molim te nekoga tko je dobio popravljenu grafičku. Proizvođaču je jeftinije dati novu karticu nego popravljati staru njih to košta 10 puta manje od same grafičke.  Čak ni matične ne popravljaju ako se i ikada tako nešto dogodili onda je serviser to napravio na svoju ruku.

12 godina
protjeran
offline
Sapphire r9 290x servisiranje
Kao sto rekoh, popravlja se sve sto se moze odlemiti s mbo i gpua koje su riknule a taj dio koji "radi" stavlja se na drugu plocu i gpu di je potrebno! Svi veci servisi to rade, a vidim nevjernih toma kao u bibliji...
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sapphire r9 290x servisiranje

Dečki hvala na zanimanju ali evo da razjasnim. Htio sam povrat novca ali uvoznik je naručio istu referentnu koju čekam da dođe valjda sljedeći tjedan. Ja sam htio povrat novca, al uvoznik je odlučio da je ovako bolje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sapphire r9 290x servisiranje
ipetrovs kaže...

Dečki hvala na zanimanju ali evo da razjasnim. Htio sam povrat novca ali uvoznik je naručio istu referentnu koju čekam da dođe valjda sljedeći tjedan. Ja sam htio povrat novca, al uvoznik je odlučio da je ovako bolje.

Nemožeš dobit referentnu kad je referentna jeftinija oni ti hoce uvalit jeftiniju morast dobit istu takvu ili neku drugu sa istom cijenom.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Sapphire r9 290x servisiranje
zeroname kaže...

Nemožeš dobit referentnu kad je referentna jeftinija oni ti hoce uvalit jeftiniju morast dobit istu takvu ili neku drugu sa istom cijenom.

Jeftinija od čega? Kakve ima veze koliko ju je on platio, bitno je da dobije istu karticu ili ako ne to onda adekvatnu zamjenu. Imao je referentnu i dobit će referentnu, pošteno. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sapphire r9 290x servisiranje
Penryn kaže...
zeroname kaže...

Nemožeš dobit referentnu kad je referentna jeftinija oni ti hoce uvalit jeftiniju morast dobit istu takvu ili neku drugu sa istom cijenom.

Jeftinija od čega? Kakve ima veze koliko ju je on platio, bitno je da dobije istu karticu ili ako ne to onda adekvatnu zamjenu. Imao je referentnu i dobit će referentnu, pošteno. 

Ako je OC model ili ima bolji cooler ovi ce mu oce uvalit obicnu.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Sapphire r9 290x servisiranje
zeroname kaže...

Ako je OC model ili ima bolji cooler ovi ce mu oce uvalit obicnu.

Pa čuješ, imao je običnu referentnu R9 290X i sad će dobit istu takvu. 

13 godina
neaktivan
offline
Sapphire r9 290x servisiranje

Evo nakon mjesec dana dobio r9 290x tri-x grafičku pošto se referentne više ne proizvode

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sapphire r9 290x servisiranje
ipetrovs kaže...

Evo nakon mjesec dana dobio r9 290x tri-x grafičku pošto se referentne više ne proizvode

GEEEENIJALNO!!!!!!!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice