Vodič za odabir grafičke kartice izdvojena tema

poruka: 36.699
|
čitano: 3.473.335
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
miki_the_pirat kaže...
MGloc kaže...

Ibme ti je samo opisao koji scenarij mozes ocekivat nije preporucio 380 kao top pick , ovu bez gare ne bi ni razmatrao zbog razlike 50kn osim ako ti je u blizini pa da ju pogledas/isprobas.Novu 570 ne bi bas uzimao ali ajde vrti vecinu novijih igara na 1080p bez problema pa ako uzmes novu platformu jos ce ti posluzit.Najisplativije je prodat sve i kupovat novu platformu jer je cak i najjslabiji ryzen 1200 daje jednak fps kao i5 3300/fx 8100.

Edit:probaj skinut 50kn ako ces ici po nju.

Ne filozofiraj da ne bi prošao kao Ibme... znači samo da, ne i točno što je upitano... bez viška riječi

Netko izgleda dugo pi*ke nije vidio

Od gledanja nema ništa, kao niti od suvišnog trkeljanja.

3 godine
Vodič za odabir grafičke kartice

Ajde ne glumi facu. Dodes na forum da ti ljudi ustede tih bijednih 50-100 kn i onda ih vrijedas sve redom. Prvo pitaj starce koliko smijes potrositi pa se vrati da ti pomognemo. 

Moj PC  
7 0 hvala 1
9 mjeseci
birra kaže...

Ajde ne glumi facu. Dodes na forum da ti ljudi ustede tih bijednih 50-100 kn i onda ih vrijedas sve redom. Prvo pitaj starce koliko smijes potrositi pa se vrati da ti pomognemo. 

S ovakvim stavom ću mu sigurno tu tražit rješenja i pisat mišljenja. Moš mislit. Mogu se samo malo sprdat po ovoj temi...

Live long and prosper.
3 godine

Uuu sprema se ekipa na linč. Nikog ja nisam uvrijedio, ak jesam sorkač. Pitaj starce uuu ove su opasne ispod pojasa, sreća kaj imam živčeke ko konj pa sam imun na takve ispade. Pusek sinek

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.1.2020 14:44 (BOOMboy).
9 mjeseci
BOOMboy kaže...

Uuu sprema se ekipa na linč. Nikog ja nisam uvrijedio, ak jesam sorkač. Pitaj starce uuu ove su opasne ispod pojasa, sreća kaj imam živčeke ko konj pa sam imun na takve ispade. Pusek sinek

Je, baš linč... Možda nisi svjestan, ali jako bezobrazno si odgovarao na nekoliko poruka ljudima koji su ti samo išli dat savjet. Bolji ili lošiji, ipak su htjeli pomoć. Ti si baš onako drsko odgovorio na svaku poruku. Pusica.

Live long and prosper.
6 godina
Vodič za odabir grafičke kartice

jebote, ove sve manje liči na forum, a sve više na lančanu reakciju 

ontopic: grafe su vrlo slične po perfomansama, na 1080p za koji su namijenjene količina rama nije presudna i dati duplo više novčeka samo za dužu garanciju nema smisla

dakle, preporuka je 1060 s ono malo gare

čak i da si toliki baksuz da crkne kad istekne garancija, opet za iste pare možeš uzet još jednu takvu, pa si u najgorem slučaju na istom 

Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
picajzla0707 kaže...

jebote, ove sve manje liči na forum, a sve više na lančanu reakciju 

ontopic: grafe su vrlo slične po perfomansama, na 1080p za koji su namijenjene količina rama nije presudna i dati duplo više novčeka samo za dužu garanciju nema smisla

dakle, preporuka je 1060 s ono malo gare

čak i da si toliki baksuz da crkne kad istekne garancija, opet za iste pare možeš uzet još jednu takvu, pa si u najgorem slučaju na istom 

Pregovaram za jednu rx470 čak mi i više paše, manje struje srče a zanemariva razlika u famoznom FPS- u. Nema garu al nema veze ak je dobra cijena.

10 godina
Ne vuce manje od 1060, otkud ti to.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.1.2020 16:01 (Jakovp).
3 godine
Jakovp kaže...
Ne vuce manje od 1060, otkud ti to.

Od 570 vuče. Eto kupljena 1060 aero 6mj gare 500kn. Hvala vam svima na pomoći!

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.1.2020 18:28 (BOOMboy).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice