Corel draw 7 ne mogu da vidim slike

poruka: 7
|
čitano: 2.271
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Corel draw 7 ne mogu da vidim slike

pozz

Treba da printam iz corela,treba da izaberem slike ..ali kad otvorim folder ne vidim slike i ne znam koju treba da printam.To isto mi se događa i kad hocu da vidim slike u obicnom folderu isto ne mogu da ih vidim.Prije sam sve vidjeo ali od kako sam danas stavio nove windovse događa se ovo,kako da mi se vrati na prijašnje da vidim slike a ne onda kad ih otvorim nego ovako skupno

Evo slikice kako to izgleda

Molim pomoc

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Corel draw 7 ne mogu da vidim slike

Odi u Control Panel > Performance Information and Tools

U rubrici Adjust  visual effects uključi Show thumbnails instead of icons.

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Corel draw 7 ne mogu da vidim slike-sličan problem

Molim pomoć ,

u ovom programu" kliknou sam negdje" i sada kod exporta slike iz programa ne mogu dobiti postavke  a nedostupan mi je i "OK"-koje su bile slične kao i na slici br2-kod exporta prema Webu?

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Corel draw 7 ne mogu da vidim slike-sličan pro

Mozes li ista snimiti odstampati ili exportovati u bilo kom obliku? Ako ne "istekla ti pretplata" ;)

9 godina
neaktivan
offline
Re: Corel draw 7 ne mogu da vidim slike-sličan pro

Radim i snimim u CDR formatu,druge nisam probavao.To mi je OK!,ali kod exporta u jpg ,to mi se poremetilo.Ne znam da li je prije bilo pod spremi kao -jpg format-mislim da nije bio i zato sam išao sa exportom.

Danas sam  uspio export to web -jpg (ne vidi mi se dorada),a u  gif format je sve ok!Tako da sam odradio ono što sam trebao ali bi mi bilo draže da imam staru postavku!

8 godina
odjavljen
offline
Re: Corel draw 7 ne mogu da vidim slike-sličan pro

Kad crack ne valja onda se desava da ne mozes nista snimiti na bilo koji nacin niti exportovati niti odstampati. Mislio sam da nije do toga zato pitah...

14 godina
offline
Re: Corel draw 7 ne mogu da vidim slike-sličan pro

to se i meni davn desilo.

napravi reinstalaciju. (ako ti je program ispod tezge... pri reinstalaciji ugasi net).

 

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice