Grafa za modern warafre 2. zaključana tema

poruka: 11
|
čitano: 1.740
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Grafa za modern warafre 2.

Znaci treba mi ne neka skupa grafa koja bi mogla pokretat ovu igru na medium low jel sad mi se ne isplati jos kupovat novi komp dok nvidia ne izda svoje grafe!

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2009 23:43 (Loki_111).
 
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
RE: Grafa za modern warafre 2.
Loki_111 kaže...

Znaci treba mi ne neka skupa grafa koja bi mogla pokretat ovu igru na medium low jel sad mi se ne isplati jos kupovat novi komp dok nvidis ne izda svoje grafe!

 Za Modern Warfare ti ne treba skupa grafa,dosta ti je neka prosiječna za sve high i neku pristojnu rezoluciju.

http://modernwarfare.sputn1k.co.uk/mw2_countdown_sidebar.swf
14 godina
neaktivan
offline
Grafa za modern warafre 2.

Samo neznam koju al po mogucnosti da bude sto jeftinija jel negdje na božić cu uzet cijeli novi komp

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Grafa za modern warafre 2.

HD 4830 ili HD 4850

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Grafa za modern warafre 2.

cek cek kako mozete covjeku pricat koju grafu da uzme a ni sami neznat niti niste probali igrat mw 2??

 

vidjet cemo kako ce igra biti optimizirna opcenito.

 

pretposvaljam da ce mu ziher trebat grafa tipa gtx260 ili hd4870

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2009 23:51 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
RE: Grafa za modern warafre 2.
toxic kaže...

cek cek kako mozete covjeku pricat koju grafu da uzme a ni sami neznat niti niste probali igrat mw 2??

 

vidjet cemo kako ce igra biti optimizirna ugl ja ti preprucujem gtx260 pa nadalje

 

od atija hd4870 pa nadalje

 Pa neče biti puno zahtijevnija od cod-a 5.

http://modernwarfare.sputn1k.co.uk/mw2_countdown_sidebar.swf
14 godina
neaktivan
offline
Grafa za modern warafre 2.

A nis onda necu cekat do bozica nego cu si sutra kupit novu konfu ionak mi treba i za adobe alate i igre na high itd.

Mozete mi onda slozit konfu bez periferije do 8000-9000 kn a da mogu igre na high i ove alate za uredivanje vide-a normalno koristit.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grafa za modern warafre 2.
Loki_111 kaže...

A nis onda necu cekat do bozica nego cu si sutra kupit novu konfu ionak mi treba i za adobe alate i igre na high itd.

Mozete mi onda slozit konfu bez periferije do 8000-9000 kn a da mogu igre na high i ove alate za uredivanje vide-a normalno koristit.

Pogledaj ovdje, imaš intel i amd konfu za 8000 kn.

15 godina
offline
RE: Grafa za modern warafre 2.
Loki_111 kaže...

Samo neznam koju al po mogucnosti da bude sto jeftinija jel negdje na božić cu uzet cijeli novi komp

 

Ako ciljas na sto jeftiniju onda HD 4670 . Ili pak kao sto je big_guy rekao HD 4830 ili 4850.

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
neaktivan
offline
Grafa za modern warafre 2.

Zas je ova tema ovdje?

Audaces fortuna iuvat
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Grafa za modern warafre 2.

Jos se niti neznaju zahtjevi za ovu igru i samiim time tema je nepotrebna!

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice