Pomoć oko dizajna za login formu

poruka: 7
|
čitano: 2.284
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko dizajna za login formu

Pozdrav,

 

 Neki dan sam mislio nešto uploadat na graphicriver i odlučio sam da napravim dizajn za login formu i i poslao sam im da uploadaju ali nisu htjeli jer kažu da nije dobro pa ako mi možete reć što nije dobro u vezi dizajna. Malo sam gledo druge dizajne i ima nekoliko dizajna za koje ti ne trebaju grafički problemu pa mi e to malo čudno šta oni zapravo gledaju. Inaće svi elementi u psd-u se mogu mjenjat... znaći boja, veličina itd.. pa bi molio tko je u tome jako dobar da mi kaže što je tu loše. Unaprijed hvala

 

 

evo taj dizajn evo taj dizajn
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć oko dizajna za login formu
Pre tamno je, slova se uopće ne vide. Probaj bolje kombinaciju sivo-plava, i tako te neke boje
Nema tog pitanja na kojeg ja imam pametan odgovor.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko dizajna za login formu

Definitivno pre tamno...

 

 

OutlawZ NiGGa, 2Pac R.I.P (Rap is Pac) ||| Music As A Weapon!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko dizajna za login formu

Pa i htio sam da bude tamno a i nije baš da se ne vide... al ak je to problem hvala

13 godina
offline
Pomoć oko dizajna za login formu

Font katastrofa. Mijenjaj font i definitivno na Drop Shadow stavi Distance na 0, bit će puno vidljivije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko dizajna za login formu

Malo kad bolje pogledam... priznam font baš i nije nešto a što se tiće vidljivosti nije baš da nije vidljivo jer ja sam i htio da bude tamnije... al svejedno hvala na primjedbama bar sam nešto naučio :D

14 godina
online
Re: Pomoć oko dizajna za login formu
sokre_from_zg kaže...

Malo kad bolje pogledam... priznam font baš i nije nešto a što se tiće vidljivosti nije baš da nije vidljivo jer ja sam i htio da bude tamnije... al svejedno hvala na primjedbama bar sam nešto naučio :D

http://www.comicsanscriminal.com/

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice