Online gaming na PS3 ne radi na tmobile mrezi

poruka: 5
|
čitano: 2.992
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Online gaming na PS3 ne radi na tmobile mrezi
Koristim Alcatel Pixi 3 (8) kao hotspot uređaj, te u njemu simpa karticu, gdje si često znam aktivirati INTERNET DAN FLAT opciju, kako bi na playstationu 3 (slim) igrao igre online.(točnije GTA 5).
 
Sve mi je savršeno radilo do tamo negdje kraja travnja, i nakon toga nisam bio kod kuće sve do nedavno.
Kada sam nedavno ponovo pokušao igru na playstationu pokrenuti online, prikaže mi poruku sadržaja: ALERT, Timed out when checking current compatibility pack configuration.
Nakon toga sam otišao u network postavke napraviti internet test.
Tokom testiranja interet konekcije ne želi mi uraditi download i upload speed, već dobijem poruku: The router in use may not support IP fragments, and the communication features of some games may be restricted.For details,contact the router manufactured.
 
Prvo sam mislio da je sustav tableta zastario i da je mozda postao nepodržan, te da zbog toga nesto ne radi kako spada.
Pokusao sam i sa bonbon karticom i isti problem se pojavljuje, cak sam stavio simpa karticu i u novi Galaxy s8 i upalio ga kao hotspot ali ne funkcionira online gaming.
 
Tada sam pokusao sa tele2 i tomato karticom te na tomato i tele2 mrezi sve funkcionira savršeno.
Mogu napraviti internet test i spojiti se u igru online, znaci bez ikakve greške.
Tada sam kontaktirao sluzbu koja nema pojma nista a ovi iz bonbona kazu da bi se trebao ukljuciti podatkovni promet bez blokade.
Danas su mi ovi iz Tcoma ukljucili tu uslugu i stvar opet ne funkcionira.
Preko ljeta su ovi iz HT-a radili ocito na pokrivanju mreze jer u svom mjestu imam dostupan i 4G signal, i vjerujem da se tu nesto sjebalo.
Stvarno nemam pojma sta bi sada trebao napraviti, jer neznam na koju foru ne mogu igrati GTA online kad mi je plejka sponena wifijem na Tmobile/bonbon mrezu.
Moze li mi itko pomoci?
Samsung Galaxy S7 32GB black onyx
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Online gaming na PS3 ne radi na tmobile mrezi

Nažalost imao sam isti problem prošle godine u viksi na moru  sa PS4 i turističkom flat karticom od TComa. Gamad blokirala neke UDP  i moš ga hebat. Kartica nije radila na PS sa mobitela i TP-Link routera. Ljetos nisam isprobavao jer sad imam žicu  Uglavnom, nisam uspio. Tebi želim više sreće.

 

Ako ti se da provjeravat, probaj

.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2017 21:47 (maximilian).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Online gaming na PS3 ne radi na tmobile mrezi

Sta tocno ovdje trebam raditi? Dali to moram ici na internet postavke sa rucnim unosom pa onda mjenjati ove brojeve sto su mi navedeni za PS3/GTA Online ili sto vec?

Samsung Galaxy S7 32GB black onyx
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Online gaming na PS3 ne radi na tmobile mrezi
Pa koristi onda one Tele2 "Surf Croatia" 4G pakete.
Imaš 10gb i još tolko moreš aktivirati nakon mjesec dana.
To sam ja koristil, također za konzolu, prošlih mjeseci kad sam bil bez pravog neta.

Čemu se zezati sa ovim kad veliš da ti Tele2 šljaka.
Moje mišljenje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Online gaming na PS3 ne radi na tmobile mrezi

Zato sto na simpi koristi dnevni flat i za torrente, i onda mi je zeznuto kad svako malo moram mjenjati kartice

Samsung Galaxy S7 32GB black onyx
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice