T mobile racun

poruka: 3
|
čitano: 3.375
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
T mobile racun

Eh..ovako.. isteklo mi ugovor s t mobilom, a oni nakon isteka mi htjeli za dosadasnju uslugu povecat racun za preko 100 posto. Sad bi ja raskinuo sve s njima, al oni uvjetuju da popunim njihov zahtjev ..preslika osobne u njihovoj poslovnici i itd. Moram li ja to? Zbog cega? Dosadasnji ugovor (koji je istekao) sklopljen je telefonom bez ikakve preslike osobne..

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T mobile racun

bojim se da ces morati, jer su stvarno sjebani po tom pitanju... samo pazi da ti ne uvale nesto, budi pozoran pri razgovoru i gledaj sta ispunjavas

 

edit: napravit ce sve samo da izgubis volju i odustanes te im kazes: "produzite". ne treba onda nista od dodataka 😑

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.11.2017 23:36 (Crucifixion).
12 godina
offline
T mobile racun

Istekla ti je ugovorna obveza 12/24 mjeseca a ugovor traje dok ne ispunis i posaljes taj zahtjev sto su ti rekli. Isto mozes napravit u T-centru a imas i na web stranici HT-a za skinit zahtjev za trajno iskjucenje usluga u pokretnoj mrezi lijepo skines isprintas ispunis i posaljes im mailom ili faksom uz scan osobne iskaznice i u roku 24 sata ti moraju raskinit ugovor. Samo ako ti je bitan broj onda podnesi zahtjev za prebacivanje broja na bonove jer ak podneses zahtjev za trajno iskljucenje izgubit ces broj.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.11.2017 23:46 (dmx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice