Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 351.654
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Dobro si napravio, mob je nakon svih updatea odlican.
Na pocetku se cinio kao fijasko sa onim hulk ekranima, ali to je isto rijeseno i sada je to najbolji mob obzirom na cijenu.
Ja sam imao i P30 PRO, ali vise mi se sviđa M20P.
 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Jesina stvar koja se mati moze realno zamjerit je otisak prsta. Sve ostalo je na nivou.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Evo malo po malo namjestam mob. Zasad mi ne nudi emui 10 i android 10. Imao 3 updatea po 3-4 gb.
Zasad necu o dojmovima, osim da stvarno ne vidim smisao zakrivljenih ekrana, jos kad se tekst preko toga prelije, uzas.

I moram priznat da je poprilicno tezi od pixela 2, osjeti se razlika, vec mi ga i tesko drzat nakon sat i pol namjestanja :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 18:17 (kbenzema).
 
1 1 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Huawei Mate 20 Pro

Dakle sad mi je, ma ni u 10 min, baterija s 30% pala na nulu i mob se ugasio. Zadnjih 10% se praktički svakih par sekundi praznilo, nisam uspio frendu napisat poruku na messenger u 3 reda kak se brzo ispraznilo

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 18:19 (kbenzema).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
kbenzema kaže...

Dakle sad mi je, ma ni u 10 min, baterija s 30% pala na nulu i mob se ugasio. Zadnjih 10% se praktički svakih par sekundi praznilo, nisam uspio frendu napisat poruku na messenger u 3 reda kak se brzo ispraznilo

 Cudno, moda su ga updateovi zbunili. Moras preko hicare aplikacije zatražit update.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

I meni se čini, ipak je tu bilo oko 12 gb updatea. Pustio sam ga da se napuni do 100%. Sad ćemo vidjeti, ali mislim da se stabiliziralo.

 

A kaj se tiče updatea, to ne kužim di trebam zatražiti? Guglanjem sam zaključio da bi u hicare pod update trebalo bit request update al toga kod mene nema

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 21:49 (kbenzema).
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
kbenzema kaže...

I meni se čini, ipak je tu bilo oko 12 gb updatea. Pustio sam ga da se napuni do 100%. Sad ćemo vidjeti, ali mislim da se stabiliziralo.

 

A kaj se tiče updatea, to ne kužim di trebam zatražiti? Guglanjem sam zaključio da bi u hicare pod update trebalo bit request update al toga kod mene nema

 Probaj azurirat hicare app

9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
A jesam, ali isti k. Ma nema veze, dok bude bude. Ostala mi navika od pixela da prvi dobiva ažuriranja pa zato :D

Always on nema opciju da se pali samo kad podigneš mob? Ili možda postoji neka aplikacija za to?
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2019 6:11 (kbenzema).
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ima, dva put tapni ekran i nakratko ce se upaliti.. ne znam kakve druge mogucnosti od AOD zelis osim da radi uvijek kak mu sam naziv kaze
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Velim da na pixelu ima opcija, always on se pali samo kad podigneš mob. Ne treba mi cijelo vrijeme radit i trošit bateriju. Ali i ovo je oke sa double tap, provjerit ću

10 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Android 10 za sada odlicna baterija

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ja sam iskljucio always on iz razloga što mi je sat (watch GT) spojen preko bt konstantno sa mobitelom pa me služi i više nego dobro.

Također sam uključio smart lock sa istim satom, pa mi više ne treba ni otisak prsta ni face unlock.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Double tap ukljucis u gestama, ne znam koji si emui
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
U biti imas i ovo sto si ti htio, skroz sam zaboravio na to 😂
 
0 0 hvala 1
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Izgleda da na mojem emuiu 9.1.0.347 nema tih opcija
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Cekaj gdje se nalazi ova opcija za double tap, jer nigdje ne nalazim (emui10) ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Imas i na devetki, prokopaj, na emui 10 je po moracima znacajke dostupnosti - precaci i geste - probudi zaslon
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ja to nigdje ne nalazim, niti pod always on niti pod gestures nema tih opcija. Nisam uspio ni preko searcha.

Al uostalom, još nisam skužio niti kak isključit vibraciju na viberu, whatsappu i messengeru, ali samo kod poruka, za pozive sam uspio. Tak da je možda i u meni problem, ali prije bih rekao u huaweiju
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2019 14:53 (kbenzema).
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ma imas, ja sam imao na svom dok je bio na devetki, nabaci sliku postavki gdje su ti geste da se podsjetim.. jel ti na hrvatskom il na engleskom mob? Ne znam kak bi se na eng napisalo probudi zaslon, probaj pod search sa wake il tak nekak
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ja isto ne nalazim :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Neeeego jel moze biti da P30 to ima, a Mate20 pro iz nekog razloga nema 😁.. naime ja imam P30, al po svakoj logici ovaj kao najjaci model bi trebao to imati, a ne nemati.. znam da su razlike reverzibilno punjenje, bezicno i sl. al ovak nesto.. 🤨
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Nema mate dt2w

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Eto kaj nudi pod always on i gestures. Očito na emui 9 nema i nadam se da će se na desetki pojavit.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2019 17:06 (kbenzema).
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
kbenzema kaže...

Eto kaj nudi pod always on i gestures. Očito na emui 9 nema i nadam se da će se na desetki pojavit.

 Nema ni na 10ci

14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

A bas sam si i mislio da je neki drugi model u pitanju, jer je nemoguce da do sada nisam naisao na tu opciju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Sorry decki 😁, nije mi bilo na kraj pameti da jaci model nema neke mogucnosti slabijeg
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2019 12:24 (mile59).
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Huawei Mate 20 Pro

Da rezimiram ukratko ova 3 dana. S baterijom, ekranom i punjenjem izrazito zadovoljan, a vjerujem da ću bit i sa kamerom, samo ju nisam imao prilike isprobat.

 

Loše stvari ili stvari koje me živciraju je kompliciranost naspram pixela, a volim jednostavnost, previše opcija ima.

 

Živcira me jer moram ići u postavke pa pod aplikacije i onda posebno za svaku, viber, whatsapp, messenger, isključivat vibraciju...pa koji se to mozak u huaweiu sjetio da mi je znati.

 

A imam i problema sa viberom, poruke mi uopće ne dolaze, tek kad ga otvorim onda mi stignu...znam da se to ljudima događa na samsungu, ali očito i na huaweiju.

 

Kaj se tiče alarma, glupo je da se ne može spustit notification bar i onda stavit dismiss ako se slučajno probudim prije alarma, a ne da moram otvarat sat, pa alarm i onda ga isključit. I onda navečer opet uključivat. Baš komplikacije

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2019 20:41 (kbenzema).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Probaj zakljucati viber u RAM memoriji, kad otvoris multitasking sa kockom ak nemas geste, povuces viber prema dolje i pustis, bus dobio lokotic pa vidi onda kak je..
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Koje teme koristite ?

Prelaskom na EMUI 10, primjetio sam da stare teme nisu full podržane.

Npr., kad idete postavit neku od tih tema, kaže da će primjeniti skraćenu verziju.

Dok na ovim novima temama (full podržane za 10-ku), u traci obavijesti ne daje nikakve znakove pritiskom na noćni način (prebaci ga, ali ne stoji uključen u traci obavijesti).

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice