Huawei P20/P20 PRO izdvojena tema

poruka: 686
|
čitano: 266.551
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Obrisite cache i restartajte mob, imaju uputice na yt kako.. da je baterija mrtva, mrtva ne smije potrosit 30% prek noci nikako
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Koristim ga godinu dana, nikada ne gasim ni mobilne podatke, niti wifi niti BT, u pola radnog vremena ga drzim na hotspotu i pri tome imam jedno 5 mailova sinhronizovano i uvijek oko 16h u danu mi idalje sotane barem 30 do 40%. Svako vece ga prije spavanja ukljucim na punjac i skidam ujutru. 

Prezadovoljan sam baterijom i mislim da je to najjaci adut ovog moba. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

Meni je kvaliteta fotografija 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
10 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Jel se zna kad ce emui10 za ovaj model?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Huawei P20/P20 PRO

Jeli itko zna koji je qurac ovome hisuite? Spojim se nakon 10 minuta, prebacujem fajl i nakon nekoliko se iskopca kao kabel nije spojen -.-

 
0 0 hvala 0
5 godina
online
Huawei P20/P20 PRO

Primijetio tko da mu/joj se nakon cca godine dana korištenja mob (P20) sve sporije puni ? Stavio ga danas oko 12-pol 1 na punjač sa 4% baterije, i evo sad 4 sati kasnije je na 60%. Usto, saam charger se znao dosta zagrijavati tijekom punjenja, sad niti blizu toliko. 

Apoc
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Apocalypso722 kaže...

Primijetio tko da mu/joj se nakon cca godine dana korištenja mob (P20) sve sporije puni ? Stavio ga danas oko 12-pol 1 na punjač sa 4% baterije, i evo sad 4 sati kasnije je na 60%. Usto, saam charger se znao dosta zagrijavati tijekom punjenja, sad niti blizu toliko. 

 Idalje puni kao i ranije, koristim ga uskoro ce dvije godine. 

12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
I ja koristim skoro 2 godine i dan danas puni kao i prvi dan. Da ti mozda nije nekim slučajem isključeno brzo punjenje.
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
online
Huawei P20/P20 PRO

Možda je stvar u punjaču. Fkt mi je drag taj mob, ako ništa ne počne rikavati il štekati, zadržo bi ga još bar 2 godine.

 

Nisam ni znao da se može onemogučiti brzo punjenje na P20.

Apoc
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Ak se ne moze na p30 rekao bi da ne moze ni na p20, otkazalo ti je brzo punjenje, iz ovog ili onog razloga
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Apocalypso722 kaže...

Možda je stvar u punjaču. Fkt mi je drag taj mob, ako ništa ne počne rikavati il štekati, zadržo bi ga još bar 2 godine.

 

Nisam ni znao da se može onemogučiti brzo punjenje na P20.

 Vidi ima li netko oko tebe isti model sa orginalnim punjacem pa isprobaj njihov punjac da odmah znas da li je do tvog punjaca ili je do uredjaja. 


I ja koliko znam nije moguce iskljuciti brzo punjene. 

5 godina
online
Huawei P20/P20 PRO

Upravo pročitao na netu da recimo na P20 Pro zna biti problem da ne Superchargea više. Pa piše da se ne pokazuje više niti natpis "Super charge", kod one animacije mjehurića koja se pojavi kad se stavi puniti mob sa zgašenim ekranom.

 

Niti meni se više ne pojavljuje. Izgleda da je do punjača. Pitati ću u T-comu.

 

Hvala na savjetima, znao sam da nekaj ne valja  

Apoc
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Jel koristite zaštitu za ekran za P20? I vi koji ne koristite, jel se ogrebao ekran? 

Ja sam maknuo kalijeno staklo. Ide mi već na živce, nakon nelog vremena se odlijepi sastrane pa ružno izgleda mobitel, bilo jeftinije ili skuplje staklo..

 

 

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Ne koristim nikakvu zaštitu na ekranu i nakon 6 mjeseci vidim da ekran ima sitne ogrebotine, ne pazim ga previše, međutim redmi 6 (znači low end i nije gg) u istim uvjetima nije imao niti jednu ogrebotinu. Pitanje je kakvo staklo Huawei stavlja na svoje uređaje i zašto ne stavlja GG
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Pozdrav ekipa...zanima me da idem na p20 pro ili p30 lite?

Moram zeni nesto uzet,vidim da po cijeni su sada slicni,a sta je trenutno bolje i kolika je razlika izmedju njih ne znam,nisam do sada ni koristio huawei.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Pro bez razmisljanja, je godinu stariji model ali je pro top model, a lite je najslabiji od novog trojca
 
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
hrka11 kaže...

Pozdrav ekipa...zanima me da idem na p20 pro ili p30 lite?

Moram zeni nesto uzet,vidim da po cijeni su sada slicni

 Al ga lupaš, P30 lite je 1700 kn, a P20 Pro preko 3000 kn.

Nemaju veze jedan s drugim.

10 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
bill_jobs kaže...
hrka11 kaže...

Pozdrav ekipa...zanima me da idem na p20 pro ili p30 lite?

Moram zeni nesto uzet,vidim da po cijeni su sada slicni

 Al ga lupaš, P30 lite je 1700 kn, a P20 Pro preko 3000 kn.

Nemaju veze jedan s drugim.

Koristen 2mj s garancijom p20 pro je oko 2000kn,a lite tako nesto nov kosta...radje cu koristen 2mj ovaj uzet ako je velika razlika.

Mada nisam ni ja napisao gledam li polovan ili nov ali nema potrebe za pametkovanjem.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.1.2020 12:18 (hrka11).
16 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Pro bez razmisljanja, duplo bolji mob od ovog lite. 

 
4 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO
Poz, imam P20 pro i u zadnjih tjedan dva sam primjetila da mi glasnoca zvuka vise nije jaka kao prije.
Glasno je, ali puno manje nego prije, sestra ima isti pa sam usporedila sa njenim i bas je velika razlika, jel znate u cemu bi mogao biti problem?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Tina0902 kaže...
Poz, imam P20 pro i u zadnjih tjedan dva sam primjetila da mi glasnoca zvuka vise nije jaka kao prije.
Glasno je, ali puno manje nego prije, sestra ima isti pa sam usporedila sa njenim i bas je velika razlika, jel znate u cemu bi mogao biti problem?

 Puder?

BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

??? Ako je tema huawei P20/P20 pro, cemu to pitanje?

Ako ne znate odg zbog cega je zvucnik postao tisi, ne treba ni ismijavanje. Lp

 

10 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Tina0902 kaže...

??? Ako je tema huawei P20/P20 pro, cemu to pitanje?

Ako ne znate odg zbog cega je zvucnik postao tisi, ne treba ni ismijavanje. Lp

 

 Pa cerce puder ti je zpapea u zvučniku triba ga pocistit. 

11 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Tina0902 kaže...

??? Ako je tema huawei P20/P20 pro, cemu to pitanje?

Ako ne znate odg zbog cega je zvucnik postao tisi, ne treba ni ismijavanje. Lp

 

 nije bilo ismijavanje nego najvjerojatniji razlog zasto je zvucnik postao tiši. 

BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
10 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
SiNkE.Zgb kaže...

 nije bilo ismijavanje nego najvjerojatniji razlog zasto je zvucnik postao tiši. 

 

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Evo sam da pohvalim huawei servis u Zagrebu Insignum (Rudeska).

 

Prije tjedan dana mi se mobitel u jutarnjim satima mobilet zblesira (svaki dan). Bude crn ekran i flasha zeleno svijetlo na jedno 50% ekrana i mobitel je bio neupotrebljiv.

Nakon nekih sat vremena se stabilizira i onda normalno radi cijeli dan. 

 

Mobitel je pod garancijom (HT), doso kod njih reko u cem je problem, rekli da mogu kod njih ostavit uredjaj ili da odem direktno u servis. Reko kak je najbrze da mi se rijesi problem i preporucili taj gore navedeni servis.

Nabavio zamjenski mob, i odnio mobitel proslu subotu tamo kod njih. Preuzeli ga, ponudili mi cak i zamjenski uredjeaj i reki da ce se javit danas il iduci radni dan (pon) sa dijagnozom kvara.

Vec u pon ujutro me zovu sa servisa, kazu da je problem sa ekranom i da ce ga danas zamijenit i da ga mogu isti dan doc pokupit.

Tak da svake pohvale za servis.

 

On topic:

Nego posto su mi sad mijenjali ekran, neam vise zastitno staklo koje sam nedavno kupio sa alija i stavio.

Ima preporuku nekog zastitnog stakla s kojim ste zadovoljni ? Imao sam vise vrsta, od onog koji ima crne rubove (koji su mi prekrili cak i mali dio ekrana), do ovog sad nedavnog koje je cijelo prozirno (nema tih crnih rubova) i gdje se mora ona tekucina primijenit kako na rubovima nebi ostalo "zraka". Kod takvog stakla mi je problem sto nakon tjedan dana koristenja se zrak ponovo pojavi na rubovim i bude bezveze.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

Bok Huawejci :) 

 

dajte mi recite koliko vas tu ima problem sa ekranom na (tamno) sivoj boji kad je brightness ispod 30%. 

Ja imam po ekranu uz desni rub i ljevoj polovici ekrana dvije tamnije deblje crte od gora do dola. Kad pojacam brightness nestane. Uređaj je još pod garancijom, jel mogu tražit zamjenu ekrana il drugi uređaj? 

 

Kako je kod vas situacija? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Ima netko info kada će doći android 10?

 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Huawei P20/P20 PRO

Ako je jučerašnji info točan...

 Huawei P20 and P20 Pro Network-wide EMUI 10 updates have been completed, users who have not received an update be patient yet will get it soon.  The Huawei P20 and P20 Pro have the latest version of EMUI i.e 10.0.0.156.

https://www.huaweiupdate.com/huawei-p20-and-p20-pro-network-wide-emui-10-update-completed/

 

Imam i ja revolut pozivnice s novcima i besplatnom dostavom, pa slobodno se javite. | Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Mob mi je na 9.1.0 ali camera od zadnjeg update-a od prije cca 2 tjedna mi je dosta bolja. Prije je kod snimanja u stanu i upaljenog svijetla non stop mjenjala boju/trepterala. Sad toga više nema. I slike mi izgledaju bolje. Sve u svemu mobitel mi je nakon 2 godine fantastičan. Baterija odlična, a i brzina
 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice