Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.926
|
čitano: 547.008
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Posmatrač kaže.

 Daj jedan premium brand u svijetu mobilnih telefona (o njima ovdje pricamo) osim samsunga koji ne prave kinezi.....

 HTC 

iPhone is a smartphone for dumb people
16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Apple, Pixel.

Od Kineza samo Huawei, a ako dobro pročitaš telefone nisam ni spomenuo.
16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Evo svi koji imaju love se samo u k8neskim autima voze. Jebeš njemački luksuz, talijanske super sportaše, američke muscle aute.

Kinezi samo. Sramotiš se.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
HAL kaže...
Apple, Pixel.

Od Kineza samo Huawei, a ako dobro pročitaš telefone nisam ni spomenuo.

 samo nastavi, dobro ti ide

čudno da na svakom iphoneu piše

made in china

 

ono kad se sramiš za drugoga

iPhone is a smartphone for dumb people
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
HAL kaže...
Evo svi koji imaju love se samo u k8neskim autima voze. Jebeš njemački luksuz, talijanske super sportaše, američke muscle aute.

Kinezi samo. Sramotiš se.

 pokušaj čitat sa razumijevanjem, mojoj maloj puno pomaže kad na glas čita

iPhone is a smartphone for dumb people
11 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro
karlanal, HAL, Posmatrač - decki, jel se mozete vi prepucavati preko PP o tome, molim vas. 
ajmo se drzati teme i normalno se svadati, sa osobnim misljenjima i ponekim argumentima :)
u vezi usporedbe sa Samsungom, normalno je da se usporeduje P30P sa njime kada mu je direktna konkurencija i P30P cilja bas na S10, i cijenovno i tako pozicioniran, ne vidim nista lose u tome, dapace, netko ce te usporedbe znati cijeniti za laksi odabir uredaja
ocean77, znas i sam da sam vise puta napomenuo da je Note 9 vrh, medutim mene osobno kopka, ne kod N9 doduse koji meni ne spada u istu kategoriju sa ovim normalnim uredajima, vec kada gledam S10 i P30P sljedece
S10 serija nudi sve i nudi najvise, svima ostalima fali bar jedan "feature" ili vise, npr 3.5mm, i sve je taman na toj razini da je u vrhu, ali u nicemu nije apsolutni kralj, jednostavno je dosadan i nista ne riskiraju, nista ne naprave da te zaintrigira, pa i ovaj O ekran su napravili preko kurca, jel nisu uspjeli osposobiti kameru ispod ekrana za 10-tu seriju.
S10 je sigurna kupnja i nitko nece biti razocaran, jer dobije kompletni paket, ali isto tako nece ni biti onoga "o jebote kako je ovo bolesno dobro", pogotovo za one koji prelaze sa S8/S9 ili N9, kao sto meni to pada na pamet kada gledam low light i zoom na P30P
i to je ono sto mene pocinje uzasno smetati kod Samsunga, i mislim da su taj "wow jebote kako je ovo dobro" ostavili za N10
naravno da svatko ima svoje preferencije i ukus, bilo da je to video, 3.5mm, brzo bunjenje, bolje trajanje baterije itd, i meni su te sve stvari bitne naravno, ali mi je isto tako bitno da me zainteresira sa necime, da me privuce kao kupca koji gleda takve proizvode i da ima nesto sto ga izdvaja iz mase ostalih, neki vrag koji ce me oduseviti i onda cu zanemarite sve manje mane koje ima jer ima tu jednu, dvije stvari u cemu je apsolutni kralj, e to samsung nema vise, osim N9 naravno.
napisao sam u S10 temi, naravno da sam ih uzeo i to 2 modela, 5-6 dana vratio sam na nazad i vratio se na N9, mlako skroz za mene
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

pisati kako samsung ima premium feel jer se radi u koreji a kinezi nemaju jer su made in china je toliko glupo da

sam šokiran kakve gluposti ljudi pišu, tj tvrde na forumu najmenjenom elektroničkim uređajima

i onda na svu svoju neinformiranost unaprijed tvrdi da to neće bit to a pojma nema o čemu priča

 

 

ok za samsung je na moj brk ali dosadi n9 n9 n9, to je mob isključivo za ljude kojima su njegovi featurei potrebni u svakodnevnom radu

i kao takav je u klasi za sebe

 

PS

ovo nije prepucavanje nego edukacija par članova sa moje strane 

Iskreno,trebali bi reći hvala, jer su zahvaljujući meni danas pametniji nego jučer

iPhone is a smartphone for dumb people
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2019 8:42 (karlanal).
 
2 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Jbg, glupav si, ja sam te pitao koji je to brand u kojem su Kinezi najbolji. Daj bar neko područje.

Tvoj odgovor je da su imali tehnologiju, dok se u Europi jelo rukama.

I onda odmah uvrede.

Aj bok, nema smisla sa tulavim ljudima raspravljat.
15 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

ajde molim te pročitaj moj odgovor još jedan put

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

u krivu ste oboje, ne proizvode se oni nigdje

 

telefoni se sklapaju od dijelova koji se proizvode na svim kontinetima i u hrpi razlicitih republika

 

konkretno za Samsung, 8% sklapanja je u Korei, 50% sklapanja je u Vietnamu, ostalo je Kina, Indija, Brazil

 

"premium feel"   pa to ima svaki telefon danas, daj me nemoj jebat sa Samsungom, imam S10 doma, nema nista premium na njemu, a da to nemaju svi ostali

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
karlanal kaže...
Posmatrač kaže.

 Daj jedan premium brand u svijetu mobilnih telefona (o njima ovdje pricamo) osim samsunga koji ne prave kinezi.....

 HTC 

 Njega ne pravi vise niko ;) 

HAL kaže...
Apple, Pixel.

Od Kineza samo Huawei, a ako dobro pročitaš telefone nisam ni spomenuo.

 A Apple se pravi tacno gdje? A Pixel kako koje godine ;)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
3dfx kaže...

u krivu ste oboje, ne proizvode se oni nigdje

 

telefoni se sklapaju od dijelova koji se proizvode na svim kontinetima i u hrpi razlicitih republika

 

konkretno za Samsung, 8% sklapanja je u Korei, 50% sklapanja je u Vietnamu, ostalo je Kina, Indija, Brazil

 

"premium feel"   pa to ima svaki telefon danas, daj me nemoj jebat sa Samsungom, imam S10 doma, nema nista premium na njemu, a da to nemaju svi ostali

 

 

 ima dosta dijelova koji su proizvedeni u kini

 

uostalom prada se šije u kini, toliko o tome

 

mrzim kad ljudi podcjenjivački kažu "kinez" za bilo koji proizvod

iPhone is a smartphone for dumb people
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
karlanal kaže...
HAL kaže...
Jbg, glupav si, ja sam te pitao koji je to brand u kojem su Kinezi najbolji. Daj bar neko područje.

Tvoj odgovor je da su imali tehnologiju, dok se u Europi jelo rukama.

I onda odmah uvrede.

Aj bok, nema smisla sa tulavim ljudima raspravljat.

 

 

karlanal kaže...

 

npr najbolji i najskuplji ručno rađeni modeli auta 1:18 se rade u kini

 

 

 ma dobro razumim da su forumi za nove članove malo zbunjujući pa da ponovim

i da, jesam i glupav i tulav ali di si ti onda kad te netko takav školuje

iPhone is a smartphone for dumb people
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2019 9:24 (karlanal).
16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Ti bi nekog školovao, bogec lol.

Ne razumiš ti ni vlastiti jezik.

Pričamo o tehnologiji, a ti random ubaciš modele autića.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2019 10:02 (HAL).
8 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Hoces jedan premium kineski brand?
Volvo.
Pirelli.
Pomalo i Mercedes.
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
MasterOfDisaster kaže...

Iskreno ne shvaćam vašu zaluđenost sa Samsungom koji namjerno sa svojim update-ovima uništava odlične uređaje koji su pri izlasku odlični, a kako vrijeme teče i dođe novija serija počinju se sranja dešavati sa uređajima nakon update-a software-a, a pod tim mislim na usporavanje software-a i trajanje baterije, to sam doživio na prethodnih par premium serija Samsunga i više nikada neću dati ni lipe za Samsung uređaj.

 

Svaki mob imam uglavnom oko 6 mjeseci, max godinu dana tako da nikada ne docekam ovo o cemu ti pises.

 

karlanal kaže...

Najmrže mi je čitat komentare neinformiranih ljudi koji pojma nemaju ali su najpametniji

Samsung je koreanac i time je bolja izrada, premium feel i bla bla od bilo kojeg kineskog mobitela

Kina je naspram Koree space shuttle, kao da usporećuješ oled televiziju sa starom gorenje katodom

Ljudi koji pojma nemaju sve made in china povezuju sa jeftinim stvarima, samo malo više čitanja i

ne bi se ovako prosipali po forumima.
Kina proizvodi od najjeftinijeg pa sve do najekskluzivnijeg i najskupljeg samo šta raja na balkanu zna o tome
Fanboysi, unaprid govorit ljudima šta se nekome hoće ili neće svidit
Samsung dok je proizvodio npr s4 od one plastike šta se koristi za gajbe, htc je bio dva levela više.
samsung je poradio na boljkama i sad je daleko ispred HTC-a, a kako god je samsung pretekao HTC isto tako i huawei moće bez problema preteć samsunga.

samo zadrti fanboysi unaprijed krtiziraju uređaj i negativno komentiraju
Zašto se  uopće u svaku temu mora uvlačit Samsungggggggggggggg

 

Ja nisam nikada rekao da je izrada problem, tu "kinezi" ne zaostaju uopce.

 

karlanal kaže...

kamera na noteu je u klasi sa htc u12+, možda čak  i malo slabija, video isto tako dok audio u videu  sa audio zoomom nije  htcu do kolina, šta b ja sad trebao ić na samsungov
thread i govorit kako je bolja kamera u htc-u

a na p20pro je kamera već dosta bolja nego na noteu i htcu, s tim da je audio katastrofa

stavljat noteovu kameru u istu rečenicu sa p30pro nema veze sa vezom a ti si u nekako sam za sebe uspio izvuć zaključak da je kamera na noteu bolja od huaweiove

bile bi li la da ima samsung zoom 5 puta i da radi jebačke slike po noći, li to su nebitne stavke, a čak i da ima neusporedive su

jedino šta si dobro reka je da je samsung bmw, dok je huaweiova kamera ipak mercedes za samsungovu kameru

 

 

 

HTC je postao toliko marginalan (gdje to uopce kupiti) da s njim niti ne povlacim bilo kakve paralele.

Sto se Note 9 tice on itekako ima kameru usporedivu sa bilo cime, ali je vas problem sto vjerujete marketingu i nasim domacim sponzoriranim recenzijama tipa mob.hr.

Ja sam imao P20 PRO i ne pisem napamet, imao sam i Pixel 2 XL, Note 8, S7, iPhone X, Oneplus 6, sada Note 9...nisam fan niti jedne marke, a vi kao da ste u najmanju ruku dionicari Huaweia. 

Odgovorno tvrdim da Note 9 ima pouzdaniju kameru ako se ista promatra kao kompletan paket...znaci prednja kamera, zadnja kamera, fotke i video.

P30 PRO ima prednost 5X uvecanja i to je najveca prednost i ima night mode na koji se pale oni koji zele da im mob od noci napravi dan.

Note 9 nema nocni nacin, ali ima odlicne nocne fotke koje izgledaju onako kako nocna fotka i treba izgledati a to je da se na njoj vidi da je noc.

Prednja kamera ima AF dok na P30 PRO nema, video je u globalu bolji na Note 9, nocni pogotovo, ima 4K 60 fps...u globalu meni su cjelokupne vrline kamere na Samsungu bolje od ovoga sto nudi P30 PRO.

Evo recimo i Pixel 2 XL...ima svega 2 kamere, prednju i zadnju i takodjer je pouzdan za sve situacije...video kao i na Samsungu melem za oci u 4K.

 

Davnih dana sam ja nasjedao na marketing, sada iza sebe imam vec toliko mobitela da pusem i na hladno nekada...ne bez razloga.

Jedno je sigurno, sa Samsungom znas sto dobivas, nema previse iznenadjenja...a da mi se vec gadi...gadi mi se i jedva cekam da netko ponudi tako zaokruzen proizvod da se maknem od njega...na zalost Huawei to jos nije.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2019 10:12 (ocean77).
12 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

@ocena77 iskreno pa bolje mi je slike dao Pixel 2 XL u svim uvjetima nego Note 9...

 

Na kraju krajeva...imam Note 9, danas stiže P30 Pro (nadam se) i za vikend ću napravit usporedbu kamera. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
HAL kaže...
Kinezi rade premium stvari? Veću glupost nisam pročitao već dugo...

Kaj to točno rade najbolje i premium?


Daj mi jedan ultra dobar i premium kineski brand navedi u bilo čemu molim te.


HAL kaže...
Ti bi nekog školovao, bogec lol.

Ne razumiš ti ni vlastiti jezik.

Pričamo o tehnologiji, a ti random ubaciš modele autića.

 a šta da ja sad na ovo odgovorim, jesam naveo jedan primjer  u bilo čemu, jesam

mislim da se tribaš najprije dogovorit sm sa sobom

moja zadnja off topic poruka

iPhone is a smartphone for dumb people
14 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro
Ja sam nasjeo na marketing s P20P i nikad više, a kako sam ranije rekao Huawei ulaže ogromne novce u marketing, a ovo je primjer
Ima uzrečica koja kaže kada se nešto kaže X puta postaje istina
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

a što ti se točno nije svidilo na p20p da se osjećaš prevaren

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
karlanal kaže...
ocean77 kaže...
Za par mjeseci ces traziti neki drugi jer kinez nece ispuniti ocekivanja...kad pocnes shvacati da je oko njega samo veliki hype.😉 

Sa ovim se slazem, ali na zalost promjene koje donosi Huawei na podrucju kamere nisu na nivou koji ja ocekujem.

Ocekivao sam nakon P20 PRO koji sam i sam imao da ce nakon godinu dana rijesiti problem videa...dosao je Mate 20 PRO i nista se nije promjenilo, sada je dosao P30 PRO i dalje to nije to.

 

Samsung je dosadan, slazem se, ali i dalje nudi najpotpuniji paket stavki koje su sve odreda na visokom nivou.

Nema najveci senzor kamere i nema najveci "zoom" i opet ima kameru koja u globalu (video i fotke) daje najbolje rezultate...fotke su mu podjednake onima na Huaweiu, ali je video puno bolji na Samsungu tako da mi je u globalu ta kamera ipak bolja....mislim na glavnu kameru.

Cak je i selfie kamera sa AF dok na Huaweiu i dalje nema AF.

Ostale stvari su isto odlicne (pisem za Note 9), ekran, stereo zvuk, prosiriva memorija.

 

kamera na noteu je u klasi sa htc u12+, možda čak  i malo slabija, video isto tako dok audio u videu  sa audio zoomom nije  htcu do kolina, šta b ja sad trebao ić na samsungov
thread i govorit kako je bolja kamera u htc-u

a na p20pro je kamera već dosta bolja nego na noteu i htcu, s tim da je audio katastrofa

stavljat noteovu kameru u istu rečenicu sa p30pro nema veze sa vezom a ti si u nekako sam za sebe uspio izvuć zaključak da je kamera na noteu bolja od huaweiove

bile bi li la da ima samsung zoom 5 puta i da radi jebačke slike po noći, li to su nebitne stavke, a čak i da ima neusporedive su

jedino šta si dobro reka je da je samsung bmw, dok je huaweiova kamera ipak mercedes za samsungovu kameru

Hahahha o boze zasto ovakvi bolidi borave na ovom forumu, jedino je gust citati radi zabave

Nema sto necu procitati ovdje

Gdje god ovog frajera vidim znam da krecu eseji o htc-u lol

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
CroDexter kaže...
Ja sam nasjeo na marketing s P20P i nikad više, a kako sam ranije rekao Huawei ulaže ogromne novce u marketing, a ovo je primjer
Ima uzrečica koja kaže kada se nešto kaže X puta postaje istina

I ja sam se isto tako zeznuo, bio sam se zapalio za m20pro i morao sam ga nabaviti. Na kraju sam ga prodao nakon doslovno tri dana koristenja. Nicim me nije impresionirao, osim naravno trajanjem baterije i brzog punjenja. Tu mu se nema sto prigovoriti. No to mi jednostavno nije bilo dovoljno da ga koristim neko duze vrijeme.

5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Kojo telefon unazad par godina te jw impresionirao? Ja ima mate 9 pro i vec godinu trazim mob koji bi bio vrijedan upgradea.... Sta god gledam 3x skuplji a ne donosi skoro nista bitno bolje ili novo....
11 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Posmatrač kaže...
Kojo telefon unazad par godina te jw impresionirao? Ja ima mate 9 pro i vec godinu trazim mob koji bi bio vrijedan upgradea.... Sta god gledam 3x skuplji a ne donosi skoro nista bitno bolje ili novo....

Osobno su me impresionirali XZ2 Premium, Note 9 i P30P, svaki ima bar jednu osobinu/mogucnost koju niti jedan drugi uredaj nema ili ne moze, u trenutku njihovog izlaska

 

 

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Ja vise toliko ne gledam neke posebne osobine, bitnije mi je da je mob kao cjelina dobar u svemu bez nekih izrazenih slabosti.
U ovom momentu ja vidim samo nekoliko takvih i to je Note 9, S10+ i eventualno Mate 20 PRO...vec P30 PRO ima dosta bitnih stvari koje fale.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ivanlotz kaže...

Hahahha o boze zasto ovakvi bolidi borave na ovom forumu, jedino je gust citati radi zabave

Nema sto necu procitati ovdje

Gdje god ovog frajera vidim znam da krecu eseji o htc-u lol

htc je nažalost gotov, zadnji dobar mob im je bia htc 10, i ovaj 12+ je jako dobar mobitel ali materijali izrade su katastrofa, postali su mainstream i počeli kopirat druge nažalost

šta se tiče kamere definitivno bez problema parira noteu 9, ali se definitivno ne može usporedit sa p30p

 

iPhone is a smartphone for dumb people
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2019 15:07 (karlanal).
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ocean77 kaže...
Ja vise toliko ne gledam neke posebne osobine, bitnije mi je da je mob kao cjelina dobar u svemu bez nekih izrazenih slabosti.
U ovom momentu ja vidim samo nekoliko takvih i to je Note 9, S10+ i eventualno Mate 20 PRO...vec P30 PRO ima dosta bitnih stvari koje fale.

 Šta to ima M20 Pro a fali P30 Pro??

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
R36 kaže...
ocean77 kaže...
Ja vise toliko ne gledam neke posebne osobine, bitnije mi je da je mob kao cjelina dobar u svemu bez nekih izrazenih slabosti.
U ovom momentu ja vidim samo nekoliko takvih i to je Note 9, S10+ i eventualno Mate 20 PRO...vec P30 PRO ima dosta bitnih stvari koje fale.

 Šta to ima M20 Pro a fali P30 Pro??

 

 

Stereo zvuk, ekran visoke rezolucije, face ID...nije bas zanemarivo.

14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ocean77 kaže...
R36 kaže...
ocean77 kaže...
Ja vise toliko ne gledam neke posebne osobine, bitnije mi je da je mob kao cjelina dobar u svemu bez nekih izrazenih slabosti.
U ovom momentu ja vidim samo nekoliko takvih i to je Note 9, S10+ i eventualno Mate 20 PRO...vec P30 PRO ima dosta bitnih stvari koje fale.

 Šta to ima M20 Pro a fali P30 Pro??

 

 

Stereo zvuk, ekran visoke rezolucije, face ID...nije bas zanemarivo.

Meni iskreno jedino stero zvuk, jer razliku u rezi ekrana te razlike neću skužit, a face ID ne koristim niti me zanima, a razlika u cijeni kod operatera im je zanemariva.

8 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Od kuda ti da p30p nema Face unlock?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice