Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.926
|
čitano: 546.028
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
thebatman kaže...

Kako me nervira AOD na huaweiu, uzasan.

 Slažem se...samo sat stoji.Katastrofa.

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Nasao sam jednog lika na Flickr koji je stavio dosta uzoraka slika portreta sa P30 PRO i primjeti se na svakoj jako los edge detection koji su bas na prezentaciji jako hvalili u odnosu na iPhone.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ocean77 kaže...
Nasao sam jednog lika na Flickr koji je stavio dosta uzoraka slika portreta sa P30 PRO i primjeti se na svakoj jako los edge detection koji su bas na prezentaciji jako hvalili u odnosu na iPhone.

 Ovo je izuzetno loše. Da li kaže na kojem cca postotku se ovako nešto događa?

16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
R36 kaže...

 Da ne pišem odgovor kod Note 9 jer si tu isto sve napisao.

Slažem se s tobom u nekim stvarima pa ću malo objasnit sa svog gledišta

1.Najbolji ekran - slažem se.Samsung je tu vrh,ali koliko će nas vid to primjetiti.Imam Note 9, imao sam 2XL i meni je to više manje isto.U laboratorijskim uvjetima će se vidjet razlika.. a ovako nisam siguran.

 

 

 

 Nakon ovoga si dobio palac dolje i nisam više ni čitao. :) Imam Note 9 sad a imao sam 2XL i razlika je pa recimo u astronomskim jedinicama kad gledamo kvalitetu prikaza a o auto brighnessu neću ni pričati.

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
On je samo stavio slike, pretpostavljam svoje cure...na skoro svakoj ima razloga za prigovor...evo jedna moja sa Note 9, nije savršeno, ali nije ni tako lose.
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Mislim da ce to kroz update rijesiti je ja sam imao P20 PRO i nisam imao prigovora na to, a vjerujem da ce rijesiti i distorzije na sirokokutnoj kameri.
Ta kamera ima potencijala i par update ce rijesiti vecinu toga, ovo su pocetne verzije...bit ce to ok s vremenom.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2019 13:15 (ocean77).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Sil kaže...
R36 kaže...

 Da ne pišem odgovor kod Note 9 jer si tu isto sve napisao.

Slažem se s tobom u nekim stvarima pa ću malo objasnit sa svog gledišta

1.Najbolji ekran - slažem se.Samsung je tu vrh,ali koliko će nas vid to primjetiti.Imam Note 9, imao sam 2XL i meni je to više manje isto.U laboratorijskim uvjetima će se vidjet razlika.. a ovako nisam siguran.

 

 

 

 Nakon ovoga si dobio palac dolje i nisam više ni čitao. :) Imam Note 9 sad a imao sam 2XL i razlika je pa recimo u astronomskim jedinicama kad gledamo kvalitetu prikaza a o auto brighnessu neću ni pričati.

Ni nemoj čitat.. 

 

Opet ponavljam da je to moje subjektivno mišljenje.Promjenio sam pun k.. mobitela ali se ja osobno nikad nisam žalio na kvalitetu ekrana ni na jednom mobu.

 

Možeš prelistat moju temu oko Pixel 2 XL gdje smo se baš ja i kolega ocena77 raspravljali oko ekrana 2XL

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Sat je za samo prvih 200 u prednarudzbi brijem.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ocean77 kaže...
Nasao sam jednog lika na Flickr koji je stavio dosta uzoraka slika portreta sa P30 PRO i primjeti se na svakoj jako los edge detection koji su bas na prezentaciji jako hvalili u odnosu na iPhone.

 Nek mala zaveže kosu  😂

7 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Jeli ovo konacno znaci funkcionalan aod kao kod samsunga?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Kad ti je to doslo

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Meni je ovo sad već klasičan Huawei, puno kopiraju, puno toga natrkeljaju, padaju na osnovama.
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Nije mi doslo, jos razmisljam o kupovini uređaja.. :)

Ode sam procitao
https://m.gsmarena.com/huawei_p30_pro_gets_its_first_update_with_camera_optimization_and_bug_fixes-news-36285.php

Nadam se da se radi o aod-u i priblizavanju samsungu sta se toga tice
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
HAL kaže...
Meni je ovo sad već klasičan Huawei, puno kopiraju, puno toga natrkeljaju, padaju na osnovama.

 Ne znam na šta si mislio, ali kad čujemo kopiranje loše mi je.

Šta to što Audi ima Matrix svjetla, Opel ne bi smio imat.Ili to što BMW ima aktivni tempomat, nitko ga ne bi smio imat jer je to kopiranje.

 

Nije to kopiranje nego logican tijek razvijanja tehnologije. 

 

Ako će Samsung jednog danas stavi zoom x5, jer znači da kopira Huawei?

 

Takav način razmišljanja mi je sulud. Ne bi da mobilna industrija ima nekog izbor kako bi unaprijedila svoje modele.

Dao Bog da Samsung jenog dana imao x10 zoom i ja ga kupio.

 

Na kraju krajeva ako si mislio na Huawei AOD i "kopiranje" Samsunga

, mislim da je Nokia prva imala AOD.

 

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
autoban01 kaže...
Jeli ovo konacno znaci funkcionalan aod kao kod samsunga?

 Koliko citam - DA. Budemo vidjeli. Ja se nadam da ću ga dobit krajem sljedećeg tjedna.

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
R36 kaže...
 

 

Na kraju krajeva ako si mislio na Huawei AOD i "kopiranje" Samsunga, mislim da je Nokia prva imala AOD.

 

 

 

Moja Nokia Lumia 1020 iz 2013 ima funkcionalan AOD.

7 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Evo definitivno update donosi obavijesti trecih aplikacija na aod-u. Za mene jedan veliki minus manje, odlicno!
https://www.huaweiblog.de/software/firmware/huawei-p30-pro-always-on-display-fir
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ocean77 kaže...
R36 kaže...
 

 

Na kraju krajeva ako si mislio na Huawei AOD i "kopiranje" Samsunga, mislim da je Nokia prva imala AOD.

 

 

 

Moja Nokia Lumia 1020 iz 2013 ima funkcionalan AOD.

Bravo kolega i sad možemo reći da je Samsung kopirao Nokiu.

 

Dobro me sjećanje služi kad sam se sjetio da je AOD prvo imala Nokia.

16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Primjer ti je recimo curved screen, koji je glupa kopija, s obzirom da nema funkciju.

Mislim da kinezi iskreno nebi znali čašu proizvesti, a da ne ukradu nacrte.

Sorry, volim njihove mobove, ali odurni su kaj se tiče krađe intelektualnog vlasništva.
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
HAL kaže...
Primjer ti je recimo curved screen, koji je glupa kopija, s obzirom da nema funkciju.

Mislim da kinezi iskreno nebi znali čašu proizvesti, a da ne ukradu nacrte.

Sorry, volim njihove mobove, ali odurni su kaj se tiče krađe intelektualnog vlasništva.

 

 

Ne mozes to tako gledati, danas je to tako u svim segmentima proizvodnje.

Pogledaj automobilsku industriju, cim netko uvede nesto novo to slijede i drugi.

Isto je i u svijetu mobitela, Huawei je predstavio reverzibilno punjenje i Samsung je to iskopirao.

Samsung je napravio zakrivljeni ekran, Huawei je to iskopirao...uopce se ne zamaram takvim stvarima.

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ocean77 kaže...
HAL kaže...
Primjer ti je recimo curved screen, koji je glupa kopija, s obzirom da nema funkciju.

Mislim da kinezi iskreno nebi znali čašu proizvesti, a da ne ukradu nacrte.

Sorry, volim njihove mobove, ali odurni su kaj se tiče krađe intelektualnog vlasništva.

 

 

Ne mozes to tako gledati, danas je to tako u svim segmentima proizvodnje.

Pogledaj automobilsku industriju, cim netko uvede nesto novo to slijede i drugi.

Isto je i u svijetu mobitela, Huawei je predstavio reverzibilno punjenje i Samsung je to iskopirao.

Samsung je napravio zakrivljeni ekran, Huawei je to iskopirao...uopce se ne zamaram takvim stvarima.

 Sve si rekao s reverzibilnim punjenjem. Nećemo vise o kopiranje jer nema smisla.

12 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

AOD - obavijest trećih aplikacija

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
R36 kaže...

AOD - obavijest trećih aplikacija

 Fala Sv. Duji više...

15 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

 

Razmišljam između kupnje P30 ili P20 Pro modela.

Kako su cjenovno slični, zanima me koji od njih ima bolju kameru? Isplati li se uložit dodatnih cca 1.5k kn za P30 Pro verziju za, koliko ja trenutno razumijem, malo bolju kameru (ako ostale karakteristike stavimo sa strane)?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Eagle TiTi kaže...

 

Razmišljam između kupnje P30 ili P20 Pro modela.

Kako su cjenovno slični, zanima me koji od njih ima bolju kameru? Isplati li se uložit dodatnih cca 1.5k kn za P30 Pro verziju za, koliko ja trenutno razumijem, malo bolju kameru (ako ostale karakteristike stavimo sa strane)?

 P30 nisam gledao, ali da je bolji od P20P je. 

12 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Čekam petak da stigne P30+ Huawei watch GT, u T com na pretplatu izađe 3620kn uređaj jednokratno +80kn mjesecno tarifa (Za mlade u magenti 1 sa popustom), mislim da nema bolje ponude za takav uređaj

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Eagle TiTi kaže...

 

Razmišljam između kupnje P30 ili P20 Pro modela.

Kako su cjenovno slični, zanima me koji od njih ima bolju kameru? Isplati li se uložit dodatnih cca 1.5k kn za P30 Pro verziju za, koliko ja trenutno razumijem, malo bolju kameru (ako ostale karakteristike stavimo sa strane)?

 

Gdje gledas cijenu za P30?  Ja na nabavi gledam p20 pro i najeftiniji je 3945kn, a p30 na nekoliko stranica sam gledao i nema ga ispod 4800, gdje je tu slicna cijena?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Na Tele2 stranici su 350kn razlike.

5 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

brisi

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2019 6:27 (WooOt).
6 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
gogo17792 kaže...

Čekam petak da stigne P30+ Huawei watch GT, u T com na pretplatu izađe 3620kn uređaj jednokratno +80kn mjesecno tarifa (Za mlade u magenti 1 sa popustom), mislim da nema bolje ponude za takav uređaj

kako si dobio tu cijenu?

 

gledam i pise: tarifa za mlade 139kn sa magenta popustom 24.mj, uredaj 4940kn jednokratno na tcom webu

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice