Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.926
|
čitano: 546.543
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ProTeinZ kaže...
nula bodova and counting

 Sigurno ima neke veze sa HT. Meni iznad builda nije niš pisalo prije, tebi vidim piše ovo nešto DT.HRV...

Možda je u tome problem. Ako oni imaju neke svoje prilagodbe onda nije čudno da čekaš dulje.

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

sto mislis je ma veze onaj prvi put kad stavljas sim karticu pa ti pise da ce od carriera povuc internet postavke?

8 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Ne misli na to.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ProTeinZ kaže...

sto mislis je ma veze onaj prvi put kad stavljas sim karticu pa ti pise da ce od carriera povuc internet postavke?

 Ne vjerujem, jer to ionako ne možeš izbjeć, to da koristiš internet postavke od svog carriera.

Mislim da ima veze s time što možda DT tj HT koristi brandiran FW na tom uređaju pa, ako je stvarno tako, onda je ovo kašnjenje u odnosu na uređaje koji ne koriste brandirani FW normalno.

12 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

strasno koje pizdarije rade..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
tek sada ovaj update... die tek 10 onda
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ProTeinZ kaže...
tek sada ovaj update... die tek 10 onda

Ja tog npr nisam ni dobio.

Probaj preko HiSuite, neki kažu da im je tako pokazalo kad na mobu nije...iako i dalje mislim da ti je to vezano uz brandiranje od HT-a.

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ProTeinZ kaže...
tek sada ovaj update... die tek 10 onda

 Imao sam HT-ov P30 Pro.

 

Uvijek mi je kasnio update negdje oko 2 tjedna naspram ovih ostali, i ovaj tvoj 240 update sam dobio prije mj dana (pretpostavljam da je to zadnji prije Androida 10)

 

Tako da ne mislim da je HT problem., jer bi onda i ja imao problema.

4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Hmm, jesi probao 

 naletio maloprije na ovo. Ekipa pisala da im pali.

Pa sad

12 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

preko hi carea sam i dobio ovaj update, pa mi nije jasno koliko ja kasnim ako jos nemam 10 a vi imate.

probao sa developerom, ne radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Meni na ovom Androidu 10 u black mod-u baterija bolja za negdje odokativno 20%. Čista perverzija. Bolji mob u životu nisam imao, a cijeli život koristim flagship mobove, ali ovaj P30Pro je perverzija nad perverzijama po svemu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Bok, na poslu uzimam novi telefon, pa sam između P30 pro i Galaxy S10 plus. Koja je vaša preporuka? I zanima me kolko ste zadovoljni sa slušalicom telefona pošto nema klasičnu slusalicu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
posjedujem oba uredaja, mogu ti rec da sam zadovoljniji sa p30pro, baterija ubija, svaki drugi dan punim dok sam s10+ morao svaki dan.
Sve zavisi kako kome što paše, meni je recimo mana kod p30p ekran, po tome ih samsung gazi, nije toliko crispy i "čist". Također EMUI mi ne paše kao samsungov UI.
Odeš do nekog operatera, pocackas po mobitelima i pogledas sto ti se vise svidi.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
slusalica je malo tiša u odnosu na s10plus, ali ne smeta toliko osim ako nisi bas na bucnim mjestima
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Bok, samo me još zanima dali Whatsap radi normalno na Android 10.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
igi2 kaže...

Bok, samo me još zanima dali Whatsap radi normalno na Android 10.

 Radi

12 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

jos mi update nije dosao 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
igi2 kaže...

Bok, na poslu uzimam novi telefon, pa sam između P30 pro i Galaxy S10 plus. Koja je vaša preporuka? I zanima me kolko ste zadovoljni sa slušalicom telefona pošto nema klasičnu slusalicu.

 nisam imao s10+ ali sam se pri kupnji dvoumio otisao u t centar proveo par min na p30p, s10+ i s10.
 kako su samsunzi bili odma na samom ulazu prvo sam dosao na njih i kad sam stao pred p30p i rastipkao se
 zakljucio sam po radu da sam na samsunzima samo gubio vrijeme, barem sa manjim s10 i nije mi zao.
 a sad neki iz navike kupuju samsung. ja sam probao sve jace igrace ( apple, htc, sony, lg i evo sad huawei )
 
 klasicna slusalica mi ne fali niti najmanje, stovise ova nova vrsta mi se svida nekad doma nesto radim
 ostavim ga pored sebe kad me netko zove i ako si u nekoj tisini cujes sugovornika bez da prebacis
 poziv na zvucnik, sa glasnocom do kraja dovoljno se jasno cuje i u guzvi bilo prometa, shoping centra itd.

 whapp radi normalno ne znam zasto i nebi :D

ProTeinZ kaže...

jos mi update nije dosao 

 ozbiljno ? precudno.

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
da, strašno
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Ni meni...

4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Da ovo vas svakako onda nece razveselit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

I ja dobio danas ovaj update preko HiCare aplikacije :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bloodborne kaže...

Da ovo vas svakako onda nece razveselit.

I ja sam danas dobio taj update.

10 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Ja upravo sad dobio 10,otiso pod postavke el ima kakvoga azuriranja kad ono 10tka

 

tomas
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
moj je ocito defektan... hah
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ProTeinZ kaže...
moj je ocito defektan... hah

 Kažem ti ja...DT FW...sigurno. ne vidim neki drugi razlog.

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Meni ti je na mate 20 pro ponudilo update tek nakon sto sam ukljucio dark mode. Tad mi se pojavio update za hicare aplikaciju i nakon updatea aplikacije, ponudilo mi update na 10ku.

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
nikad vise necu uzimat uredaj od teleoperatera, azuriranja vjecno kasne i dode mi da se zalim, kao su velika svjetska firma a nemogu jebeni update izbacit koji je vani vec pola mjeseca a za neke jos i vise, kad se sjetim s10plus iz sancta domenice, medu prvima sam update dobivo.... velika sramota za nekog poput tcoma
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ProTeinZ kaže...
nikad vise necu uzimat uredaj od teleoperatera, azuriranja vjecno kasne i dode mi da se zalim, kao su velika svjetska firma a nemogu jebeni update izbacit koji je vani vec pola mjeseca a za neke jos i vise, kad se sjetim s10plus iz sancta domenice, medu prvima sam update dobivo.... velika sramota za nekog poput tcoma

 Pa ne kasne svi...moj je došao odmah, a isto je od teleoperatera, samo pretpostvljam da je razlika što Tele2 nema brandirani FW. A pretpostavljam da ni to nije pravilo nego možda ovisi i od modela do modela mobitela. Ne znam kako je sa A1 u ovom slučaju.

14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
miki1981 kaže...
ProTeinZ kaže...
nikad vise necu uzimat uredaj od teleoperatera, azuriranja vjecno kasne i dode mi da se zalim, kao su velika svjetska firma a nemogu jebeni update izbacit koji je vani vec pola mjeseca a za neke jos i vise, kad se sjetim s10plus iz sancta domenice, medu prvima sam update dobivo.... velika sramota za nekog poput tcoma

 Pa ne kasne svi...moj je došao odmah, a isto je od teleoperatera, samo pretpostvljam da je razlika što Tele2 nema brandirani FW. A pretpostavljam da ni to nije pravilo nego možda ovisi i od modela do modela mobitela. Ne znam kako je sa A1 u ovom slučaju.

Ja sam uzeo svoj P30Pro od A1 i sve dobivam odmah 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice